Najbolji VOIP za igre

poruka: 4
|
čitano: 4.803
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji VOIP za igre

Pozdrav, kupio sam bratu slušalice sa mikrofonom poradi VOIP-a u igrama. Ehhh, sada znam da postoji neki voip u steamu, ako bi igrali MW3. To nešto piše da se mora držati neka tipka za razgovor. No to mi izgleda kao traljavo rješenje za razgovor putem neta. Sada me zanima jeli postoji neko kvalitetnije riješenje za VOIP. Čuo sam za team speak, pa i da neki koriste skype, pa ventrillo... Svakakva sranjca, no mene zanima što vi koristite za online chatanje. Neko kvalitetno, po mogućnosti besplatno, riješenje. Da ne zamara kompjuter i da mu ne oduzima resurse, a da je ujedno i čisti zvuk bez nekih šumova. Eto, slušam preporuke {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolji VOIP za igre
moja ti je preporuka Teamspeak..
jako jednostavan.. koristio sam i ventrilo, al veci plus bi dao Teamspeaku :) , skype,xfire voice i ostale mi nema smisla koristit..
Teamspeak je za mene savrsen..
16 godina
offline
Najbolji VOIP za igre

Ja primarno koristim Skype jer ne moras imati server, ukucavati passworde itd. Dodas koga hoces i s njime pricas, ne laga, nema kasnjenja, cuje se super, ne moras gumb drzati, imas chat, integraciju s facebookom, mozete se i gledati ako bas hoces :)

 

E sada, ako zelis pricati s cijelim teamom od 5 (i vise) ljudi onda trebas nesto tipa teamspeak ili ventrilo. Za par ljudi je Skype odlican.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2012 17:18 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolji VOIP za igre
ukay1000 kaže...

Ja primarno koristim Skype jer ne moras imati server, ukucavati passworde itd. Dodas koga hoces i s njime pricas, ne laga, nema kasnjenja, cuje se super, ne moras gumb drzati, imas chat, integraciju s facebookom, mozete se i gledati ako bas hoces :)

 

E sada, ako zelis pricati s cijelim teamom od 5 (i vise) ljudi onda trebas nesto tipa teamspeak ili ventrilo. Za par ljudi je Skype odlican.

Slazem se, ja sam uvijek igrao s vise ljudi pa mi skype nikad nije padao na pamet, mozda sam pre kruto reagirao :)
Ni za teamspeak ne moras drzati tipku, i mozes regulirati od koje glasnoce hoces da ti izbacuje zvuk, npr ako ti je mikrofon previse blizu ustima da se ne cuje puhanje dok dises..
Uvijek ima public servera npr lokacija Njemacka i oko 200-500 slotova(mjesta za igrace), i mozes napraviti svoju sobu i na nju staviti lozinku i dovuci prijatelja koliko hoces. Ako zelis dat cu ti IP ako ti ne mozes naci server.. 
Btw TS trosi manje memorije od Skypea no nista strasno.. 
ako planiras samo s bratom igrat prvo probaj skajp pa vidi kako vam to odgovara ako ne, dodi na TS :) 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice