GTA San Andreas Misterije...

poruka: 220
|
čitano: 86.594
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
crystal6 kaže...

Niko je Srbin koji je sudjelovao u ratu u Bosni. To kaže tijekom igre. A njegov voice actor je Rus (od tuda loši izgovori)

Tako je nekužim zašto mi niko od frendova nevjeruje al nema veze {#} puno puta sam ga cuo u igri da kaze u pi c ku materenu,imbecilu jedan i jos dosta srpskih rečenica npr uvek isto nikad drugacije na samom pocetku igre.{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Jebasu123 kaže...
crystal6 kaže...

Niko je Srbin koji je sudjelovao u ratu u Bosni. To kaže tijekom igre. A njegov voice actor je Rus (od tuda loši izgovori)

Tako je nekužim zašto mi niko od frendova nevjeruje al nema veze {#} puno puta sam ga cuo u igri da kaze u pi c ku materenu,imbecilu jedan i jos dosta srpskih rečenica npr uvek isto nikad drugacije na samom pocetku igre.{#}

Ja se sjećam s početka igre kad se voziš s Romanom iz luke ovaj počne pričati o nekakvome trojcu sa dvije kurve ovaj odgovara "što da ti kažem, daj/pošalji ih ovamo", ili tako nešto, a to sigurno nije ruski :D.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...

Oprostite na lošoj kvaliteti :

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...

da da  igraš igru znao bi jer kada odes u net caffe ima profil koji mu je roman napravio i pise ti sve o njemu bum ti slikao danas oko 4-5 h pa stavim na forum {#}

i da sudjelovao je u nekakvom ratu pa tu i tam opsuje ili kaze koju rečenicu na srpskom

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 7:19 (Kewin).
14 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
softwaremaniac kaže...

Oprostite na lošoj kvaliteti :

srry zbog double posta btw preso sam tu misju (cijeli gta4) i samo u jedno desetak misija nest kaze na srpskom

14 godina
offline
GTA San Andreas Misterije...
Each day had been worse than the day that had come before it..Today was the worst of all..
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Kewin kaže...
softwaremaniac kaže...

Oprostite na lošoj kvaliteti :

srry zbog double posta btw preso sam tu misju (cijeli gta4) i samo u jedno desetak misija nest kaze na srpskom

E kak ono kaže dok se zaletiš nekam, "Poderio si mi auto"?? ili nekad "U p..... m....." ili "Imbecilu jedan" hahahaha

 

jebasu123 ja ti vjerjem

PUC GA MEDO
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 11:34 (jurek95).
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Kewin kaže...

da da  igraš igru znao bi jer kada odes u net caffe ima profil koji mu je roman napravio i pise ti sve o njemu bum ti slikao danas oko 4-5 h pa stavim na forum {#}

i da sudjelovao je u nekakvom ratu pa tu i tam opsuje ili kaze koju rečenicu na srpskom

Ovaj neki bijesan lik, misli da samo on ima igru i da ju samo on igra... {#}

14 godina
offline
RE: GTA San Andreas Misterije...
Wicked_Sick87 kaže...
Kewin kaže...

da da  igraš igru znao bi jer kada odes u net caffe ima profil koji mu je roman napravio i pise ti sve o njemu bum ti slikao danas oko 4-5 h pa stavim na forum {#}

i da sudjelovao je u nekakvom ratu pa tu i tam opsuje ili kaze koju rečenicu na srpskom

Ovaj neki bijesan lik, misli da samo on ima igru i da ju samo on igra... {#}

jesam bijesan sam i opasno grizem{#}

10 godina
neaktivan
offline
Istina

1.Bigfoot- Iz Rockstara su dali odgovor da je bigfoot postojao samo u beta verziji igre ali da je uklonjen iz finalne verzije,ali i dalje postoje njegovi tragovi koji se mogu pronaci

2.CJ moms ghost-Fake

3.Ghost cars-Postoje dokazano je ali samo jedan ghost car se pomjera jer je spawnan na brdo i sa njega samo sklizne,auto se ne moze popravit jer je to posebni model glendalea koji je tako napravljen da izgleda ostecen iako nije

4.MC horor voices- To su samo ljudi koji su spawnani na brdu i kad padaju pocnu da vriste.mogu se vidjeti kako padaju kod kolibe u MCu

5.Body Bags-Iz Rockstara su odgovorili da body bags su tu kao easter egg kao da mafija iz las vegasa u stvarnosti zakopava one koje ubije po pustinji

6.Mothman-Fake

7-Suicidal photographer-Spawn bug

8.Pigsy-Easter egg(Zero RC)

9.Ghost Vortex-Spawn bug

10.Ghost Planes-Postoje najvise padaju kod MCa i Ghost towna

11.Serial killer-Fake 

12.Big Smoke ghost-Postoji mit da poslije zadnje misije kad udjete u crack palatu da se pojavljuje njegov duh ali je to samo bug sa texturom zidova....

13.Leatherface-Fake mod samo

14.UFO-Neznam

15.Phone Booth-Mod

16.Loch Ness Monster-Fake

Za vise informacija o big footu itd....

https://www.youtube.com/user/DaviDustin

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice