Final Fantasy XVI

poruka: 94
|
čitano: 35.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy XVI

Prešla sam FF16. Još uvijek 9/10 za mene.

Malo me kraj razočarao, ali samo zato što su neke stvari nedorečene, nitko ne može reći "da, to se dogodilo 100%", ovisi o tvojoj interpretaciji.

 
5 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy XVI

Square trenutno radi na PC verziji i 2 DLC. Osim toga, danas su objavili novi update. Između ostalog, dodali su novu odjeću za likove i izgled Cliveovog oružja.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2023 15:04 (zeze88).
 
3 0 hvala 2
10 mjeseci
protjeran
offline
Final Fantasy XVI

Frend mi posudio svoj akaunt sa igrom, a kako mi se neda zajebavati sa primarnim i sekundarnim akauntima (jer dosta mi je toga) - igram na njegovom. Znači, neću ganjati platinu.

 

Tek sam u ranoj fazi, prešao intro i došao do ''baze''. Borba je za sada vrlo jednostavna (kocka, kocka, kocka, kocka, trokut, krug, kocka protiv gotovo svih ne-boss protivnika), a sa bossevima nešto drugačija jer imaju dosta healtha. (I kako sam znao da od svih dostupnih stvari ja za početak moram apgrejdati Fire magiju, što se pokazalo kao 150 IQ potez).

Vidim neke sličnosti između borbe u ovoj igri i one u Valkyrie Elysium, samo što FF16 nema tako lošu kameru. Benedikta je pljunuti Zidane (onaj iz devetke, ne nogometaš), Elwin je (King of Fighters) Rugal s bradom, a za side questove se nadam da nisu kao ovi u bazi i da je ovo samo tako napravljeno jer je riječ o tutorialu. Priča ima potencijala, soundtrack zasad jako dobar. Dajem ruku u vatru da sam u borbi između Phoenixa i Ifrita čuo na momente ovu stvar:

Nije da mi smeta, ovo mi je jedna od dražih boss tema u serijalu. Nedjelja, ponedjeljak, i utorak sam free, pa očekujem nabiti bar 20 sati gameplaya u ta 3 dana.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Napokon krenuo igrat i nakon par sati igranja apsolutno odusevljen,vise dojmova naknadno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice