Final Fantasy XVI

poruka: 94
|
čitano: 35.328
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Danas stize demo 🥂

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Probao demo,meni kao fanu jrpgova je ovo vrh vrhova.

Sve je top osim frameratea u performance modu koji pada ponekad na 48fps,barem koliko sam vidio tu na pocetku u gradu.

Kad prodjem cjeli demo napisat cu vise dojmova 🥂

Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Zavrsio prvi dio demoa,igram na quality u 30fps jer je performance jos vrlo nestabilan.

Igra mi je ako cu sudit po demou vrh,zadnji put kad me Final Fantasy bas ovoliko odusevio...ne znam,mozda u doba Playstationa 1.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Final Fantasy XVI

probao demo, meni je bilo bolje na performance modu. isto izgleda preljepo

 

svida mi se stil igre, iako sada mi je to vise baca na witcher 3 nego starije FF igre, ali prilagodim se. ovo je sada skok kao s fallout 1,2 na 3,4,NV treba vremena da se prilagodis na nove promjene.

 

atmosfera, i muzika u igri fenomenalna, bas su dobro to pogodili.

 

 

uglavnom igra je prednarucena

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Frend igrao do 4 jutros,igra neprestano zadnjih par dana,kaze da je remek djelo.

On je fan Playstation 1 Final Fantasya.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Baš sam jučer htel isprobati demo nakon kaj sam pročital da igra nalikuje na PS1 eru...

Kad ono, nema ničeg.
Onda sam doznal da je samo za PS5 od konzola, ne i četvorku...

Šteta jer mi se neda više niš igrati, godinama samo GTS/7.
I to malo, ne znam kaj mi je ali prestale me zanimati igre.
Nekad bi digel kredit da morem odigrati GoW ili se radoval ko malo dijete novom Souls(like) naslovu.
Imam Sekiro i nemrem dalje od onog sela de pada kiša i na kraju pred velikim vratima čeka onaj s polearm.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Armor kaže...
Baš sam jučer htel isprobati demo nakon kaj sam pročital da igra nalikuje na PS1 eru...

Kad ono, nema ničeg.
Onda sam doznal da je samo za PS5 od konzola, ne i četvorku...

Šteta jer mi se neda više niš igrati, godinama samo GTS/7.
I to malo, ne znam kaj mi je ali prestale me zanimati igre.
Nekad bi digel kredit da morem odigrati GoW ili se radoval ko malo dijete novom Souls(like) naslovu.
Imam Sekiro i nemrem dalje od onog sela de pada kiša i na kraju pred velikim vratima čeka onaj s polearm.

Nazalost ovo nema sanse da bi se moglo vrtit na Ps4 a po onome sto mi frend prica svaki dan dojmove njega cudi da to i ps5 moze vrtit kakvih scena ima kasnije u igri.

Sibne mi slike ali da mi ne spojla radnju itd i uistinu ono sto vidim na tim slikama je spektakl.

Igra ima onaj FF duh/osjecaj kakav su imali FF nastavci koje je radio Hironobu Sakaguchi,trebala su im desetljeca da opet imaju tu razinu developmenta ali na nasu srecu dosli su opet do toga.

11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Spektakl,Sony si je dobru ekskluzivu ugrabio

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Odigrao demo. Traje nekih sat vremena, ali sam skip cinematic koristio valjda 1500 puta. Zanimljivo u svakom slučaju kao nekome tko nikad nije igrao FF naslov.

Nadam se samo da se combat zakomplicira s vremenom kroz više slillova i comboa jer mi je brzo postao dosadnjikav.

Palac gore za Square što su izdali popriličan demo i naravno palac dole za Sony jer je ekskluziva.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Hexfire kaže...
Odigrao demo. Traje nekih sat vremena, ali sam skip cinematic koristio valjda 1500 puta. Zanimljivo u svakom slučaju kao nekome tko nikad nije igrao FF naslov.

Nadam se samo da se combat zakomplicira s vremenom kroz više slillova i comboa jer mi je brzo postao dosadnjikav.

Palac gore za Square što su izdali popriličan demo i naravno palac dole za Sony jer je ekskluziva.

Nije ovaj put krivac Sony,Square je kompletno prestao podrzavat Xbox,nesto im se MS zamjerio.Bilo je nedavno tekstova o tome po netu...

 

13 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
A zašto nije na PC-u?

Onda palac dole i za Square ako je to njihova želja.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Hexfire kaže...
A zašto nije na PC-u?

Onda palac dole i za Square ako je to njihova želja.

 Zar nisu izjavili da su se u potpunosti koncentrirali na Ps5 verziju da ju dovrse i da ce se sad koncentrirat na Pc verziju?....

11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Frend me unistava sa slikama i dojmovima,kaze covjek da ponovo prozivljava najbolje dane Final Fantasya sa Ps1.

Nimalo mi ne olaksava cekanje......

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy XVI

Nisam puno puta igrala New Game + pa možda je već ovo viđeno, ali baš je super što će u novom modu susretati nove neprijatelje, a ne iste s većim levelom:

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2023 14:45 (zeze88).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
zeze88 kaže...

Nisam puno puta igrala New Game + pa možda je već ovo viđeno, ali baš je super što će u novom modu susretati nove neprijatelje, a ne iste s većim levelom:

Da,new game + je dobio posebnu pozornost u FF16.

Btw bas me zanima koliko ce day one patch utjecat na performance mode....

9 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Mislim da da, nisam primjetio dropove, niti bugove, igram performance mode.
Imam preko 8h igre i pise mi da sam na tek 30%. Igra je brutalna i mislim da nemate razloga za brigom.
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Gogy7 kaže...
Mislim da da, nisam primjetio dropove, niti bugove, igram performance mode.
Imam preko 8h igre i pise mi da sam na tek 30%. Igra je brutalna i mislim da nemate razloga za brigom.

Ti imas taj day one patch gore?Oko 300 megabajta je

9 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Verzija igre je 1.000.002 koju igram i ima 91GB. Mislim da je to zadnja verzija. Objavit cu danas demo dio igre na performance, mislim da embargo ne utječe na taj dio
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Gogy7 kaže...
Verzija igre je 1.000.002 koju igram i ima 91GB. Mislim da je to zadnja verzija. Objavit cu danas demo dio igre na performance, mislim da embargo ne utječe na taj dio

Na YT?Koji kanal?

9 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Neznas moj kanal? Playstation Portal
Evo ti link do videa. Mislim da necu nista objavljivati do izlaska igre.
Ovo je demo dio na performance s tom verzijom igre, ne vidim padove
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2023 10:01 (Gogy7).
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Gogy7 kaže...
Neznas moj kanal? Playstation Portal
Evo ti link do videa. Mislim da necu nista objavljivati do izlaska igre.
Ovo je demo dio na performance s tom verzijom igre, ne vidim padove

Nisam znao,ovi xbox i nintendo portali su isto tvoji?

9 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Da, ali njih ne radim cesto.
5 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy XVI

Baš su se potrudili oko PR-a:

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Cudi me da nema jos recenzija,odaziv na demo je izuzetno pozitivan,ekipa koja vec igra hvali igru do neba.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Pa tek se danas popodne diže embargo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Hexfire kaže...
Pa tek se danas popodne diže embargo.

Pa to me i cudi,cemu embargo do par sati prije izlaska igre,to covjek odmah dobije dojam da nesto nije kako treba.

A u ovom slucaju sve djeluje odlicno.....

11 godina
offline
Final Fantasy XVI

Igra od reda dobiva devetke,vidio sam par niskih ocijena ali to je bilo za ocekivat.

 

Fantasticno

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2023 16:57 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Koliko vidim po recenzijama ok je. Malo prigovaraju linearnosti i činjenici da performance mode i dalje nije skroz ispoliran, ali niti jedno od toga mi nije presudno. Mrvicu je samo razočaravajuće (što se vidjelo i u demu) da se najspektakularniji dijelovi boss fightova odvijaju kroz cut scene, pa nemaš baš onaj pravi osjećaj da sudjeluješ u borbi.

Naravno, pošto nikad nisam igrao FF ne smeta mi uopće što igra nema veze sa prošlim igrama po pitanju gameplaya.

Igrat će se sigurno, samo kad, tko zna. Ove godine mi je raspored već popunjen.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Final Fantasy XVI

nemogu vjerovat da cu to rec, ali linerna igra ce mi sada super pasati

 

zadnje vrijeme svi rade ogromne open world rpge, di mi dosadi igranje i grindanje nekih gluposti, umjesto da se fokusiram na glavnu pricu

 

jedva cekam da ju zaigram. d4 sam zavrsio glavni quest i neda mi se grindat atm, pa se prebacujem na FF ;D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Final Fantasy XVI
Također. I čak mi se sviđa što nije predugačka, ali zato ima dosta zabavan new game+ za one kojima nije dovoljno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice