Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.222.753
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja sam igrao oko sat vremena, ovo je baš igra o mom ukusu, odma sam se našpanovao kad sam vidio atmosferu i likove i sve, kreacija lika je super, sa kretanjem lika sam jako zadovoljan, osjeća se težina, ne lebdim kroz zrak.

 

zasad kratko, ali jebitačno 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Cyberpunk 2077
Jutros sam malo probao.

Na i7 6700K, 3200 Mhz 2x16 GB i RTX 3060 Ti ide ovako:

1440p, podešavaja Ultra - RTX On Medium - DLSS Auto - zaključano 60 fps
1440p podešavaja Ultra - RTX On Ultra - DLSS Auto - između 55 i 60 fps

Dalo bi se pročeprkati po opcijama i išlo bi sigurno 60 fps na RTX Ultra, jer ima gomilu podešavanja. E sad open world nisam probao, morao sam na posao.

 

RTX+Medium RTX+Medium
RTX+Ultra RTX+Ultra
RTX Medium RTX Medium
RTX Ultra RTX Ultra
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 8:43 (frey85).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam oduševljen, odigrao skoro 4 sata Nomada i prezadovoljan sam viđenim 

Niti jedan bug nisam uočio za sada, detalji svi na max/ultra s RT-om, 1440p, V-SYNC na 59FPSa i sve je super fluidno i glatko.

Gameplay čista desetka, atmosfera isto tako, grafika isto - za sad nemam niti jednu primjedbu ukratko.

 

Vidim da se dosta ljudi žali na mali framerate ili bugove i nadam se da će to popeglati što prije jer bila bi užasna šteta da bugovi i sl. pokvare inače odličnu igru.

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni se previše spavalo da bi igrao sinoć  Danas poslje posla isprobam, download je gotov ako ništa drugo.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Samo upozorenje da oni koji imaju base ps4 da se ne zalete kupujuci igru jer je trenutna faza jako losa. Fali density npceva, i fps dosta pada ispod 30....

 

Kolko sam shvatio ili odmah na ps5 ili pc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

TIP: drzanjem desne tipke misa player ''hoda'' 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ekipa navodno da settiing Cascaded Shadows Resolution uzrokuje pad fpsa, smanjivanjem toga sa high na medium ili manje se dobije dosta fpsa. Uvijek kod CDPRa bude jedan setting koji uzrokuje ozbiljan pad fpsa, moralo je i sada. Meni je i dalje na high, jer na rtx 3070 i 1440p sve vrti stabilno na 60 fpsa uz kombinaciju high/ultra, čisto ako nekog i to zanima

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Koji vam je postotak rada GPU-a? Imam I7-9700k i rtx 2070 i konstantno mi je kartica na 96-99%, jel to normalno? Bez obzira atavio medium high ili ultra..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Skinuo sam jučer nove NVIDINE drivere koji su kao CP2077 ready i sad primjećujem flickering na ekranu. I dok sam u WIN. Jel bi to moglo bit do drivera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sinoć i ja uspio pokrenuti, igrao nekih sat vremena, nisam puno prošao ali po svemu izgleda odlično!

 

Vrtim na 1080p sve low i mislim da sam imao ugodnih 50-60fps-a

- Ryzen 5 1600AF

- Radeon RX580 2GB

 

Igra mi je automatski bila ponudila medium, ali onda mislim da sam imao oko 30fps-a i osjetila se tromost, pa sam stavio ipak na low. Bitno da vrti

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
walentkane kaže...

Gledao nekoliko sati stream, generični proizvod, ništa posebno, kao i večina današnjih igri-klonova.

 Igra je dobra no ne nije igra desetljeća,stoljeća.Nije ni igra godine. Ekipa je vidjela dva videa i odma svršava. Witcher wild hunt je meni jedna od 3 najbolje igre koje sam ikad igrao no nakon jednog dana ići reći da je cyberpunk deklasirao(pojedinci na forumu tako kažu) witchera samo pokazuje do kud hype moze ici.

 

A ti  i ja možemo očeklivat hrpu prištavaca ispred kuće kako pale križ jer smo dirnuli u svetu kravu.

 

(još jedan potplaćeni video)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amd freak kaže...

Samo upozorenje da oni koji imaju base ps4 da se ne zalete kupujuci igru jer je trenutna faza jako losa. Fali density npceva, i fps dosta pada ispod 30....

 

Kolko sam shvatio ili odmah na ps5 ili pc.

 Imam slim verziju, 2g staru. Radi pristojno u ovom ''pocetku'' kao corpo. Osjete se FPS dropovi, al' meni osobno za pricu nije neki deal breaker. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 9:54 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
walentkane kaže...

Gledao nekoliko sati stream, generični proizvod, ništa posebno, kao i večina današnjih igri-klonova.

 Igra je dobra no ne nije igra desetljeća,stoljeća.Nije ni igra godine. Ekipa je vidjela dva videa i odma svršava. Witcher wild hunt je meni jedna od 3 najbolje igre koje sam ikad igrao no nakon jednog dana ići reći da je cyberpunk deklasirao(pojedinci na forumu tako kažu) witchera samo pokazuje do kud hype moze ici.

 

A ti  i ja možemo očeklivat hrpu prištavaca ispred kuće kako pale križ jer smo dirnuli u svetu kravu.

 

(još jedan potplaćeni video)

 Fascinantno je kak nisi ni odigrao igru, al znas kakva je igra. Prodi igru, odradi dobru satnicu pa ocijeni. Ovo trkeljanje napamet ne znaci bas nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

pa 99% postova u temi je o tome kako je igra top a ekipa nije ni skinula igru.to te nije smetalo?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Krenuo kao corpo, moja konfiguracija na 1080p. Trenutno igra radi na medium, lod i neke sitnice high. I radi glatko, bar u ovim uredima trenutno. Ugasio sam screen space reflections jer sam imao zrnate efekte na ekranu, film grain ugašen. Igra odmah izgleda puno ljepše

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

MOje iskustvo da sada sa ovom prenahajpanom igrom je razočaravajuće. santa domenica se nije ništa ni javila tako da igru nisam ni upalio. moja ocjena 2/10. (Šala, ljudi šala)

 

Gledao sam qhd monitore u zadnje vrijeme, dobro da nisam ništa kupio. Investirao sam u gamepad i spojit cu ovo fino na tvu 1080. Valjda ce vega pogurat high, brine em što imam smo 8gb rama, ima netko iskustva s time?

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 10:15 (Pislje).
Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pislje kaže...

MOje iskustvo da sada sa ovom prenahajpanom igrom je razočaravajuće. santa domenica se nije ništa ni javila tako da igru nisam ni upalio. moja ocjena 2/10.

 loool btw ja sam dobio poruku od pošte da mi stiže danas

4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

ne kuzim ni ja hype oko ove igre, nis posebno.

cini mi se da vecina ekipe danas se vise nabrijava

zbog reze, fps-a, rt nego same igre.

 

nije floop kao death stranding, ali nije ni nis posebnije.

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Klipson kaže...
Koji vam je postotak rada GPU-a? Imam I7-9700k i rtx 2070 i konstantno mi je kartica na 96-99%, jel to normalno? Bez obzira atavio medium high ili ultra..

 

to ti je normalno, ništa ne brini

Azmo kaže...

Skinuo sam jučer nove NVIDINE drivere koji su kao CP2077 ready i sad primjećujem flickering na ekranu. I dok sam u WIN. Jel bi to moglo bit do drivera?

 

to je ako imaš grasfu 1080 ti primjećen već problem, ima neki način da se fixa, netko je na ovoj temi napisao, koji post ranije pa pogledaj

 

inače, ovo je jebena šteta da se priča o nekim bugovima kad je ovakva igra u pitanju. Toliko se priča o tome da su ljudi zaboravili što je zapravo ova igra. kužim naravno ako neko igra na ps4 i ima problema da mu nije ni do čega, ali kod mene ide sve super i ovo je čista uživancija. sad mi je na redu Scav misija koju smo vidjeli 2018, čim žena i dijete odu prošetat ima da uletim u to ko budala u kredit 

16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
walentkane kaže...

Gledao nekoliko sati stream, generični proizvod, ništa posebno, kao i večina današnjih igri-klonova.

 Igra je dobra no ne nije igra desetljeća,stoljeća.Nije ni igra godine. Ekipa je vidjela dva videa i odma svršava. Witcher wild hunt je meni jedna od 3 najbolje igre koje sam ikad igrao no nakon jednog dana ići reći da je cyberpunk deklasirao(pojedinci na forumu tako kažu) witchera samo pokazuje do kud hype moze ici.

 

A ti  i ja možemo očeklivat hrpu prištavaca ispred kuće kako pale križ jer smo dirnuli u svetu kravu.

 

(još jedan potplaćeni video)

 Jesi igrao? Ja ti mogu reći nakon 3 sata da mi je duplo bolja nego Witcher 3 kojeg OBOŽAVAM. S time ako si čitao, ohladio sam se radi navoda radnih recenzija. Kad ideš prvi put preko grada, vani dim, neon i ambient glazba ko da ju je sam Vangelis komponirao. Detalji, razgovori, lore, svijet... Vjeruj mi, ovako detaljan svijet još nisi okusio; a tek se grebe u površinu igre.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...

Skinuo sam jučer nove NVIDINE drivere koji su kao CP2077 ready i sad primjećujem flickering na ekranu. I dok sam u WIN. Jel bi to moglo bit do drivera?

Do drivera je, i ja sam imao isti problem, pa sam vratio stariju verziju. Makar vele ljudi da treba sa DDU obrisat stare, pa onda nema problema, probat ću sad baš da vidim... 

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Citam na redditu da je igra bas zbugovana. Je li i vama zbugovana? Kada gledam na youtube igra izgleda kao da nikada nije testirana, bolje da nisu objavljivali relase date i da su objavili igru kada je zavrse. Rockstar je stotinu godina bolji developer ako poredimo open world igre. Nemam nista protiv igre, kupujem je uskoro. 

 

Ja cekam da uzmem PS5 pa cu je tek tada igrati, nadam se da ce biti patchova do tada. 

Darko
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nemam vremena igrat bar do navecer al sam isao malo se poigrat s postavkama i vidjet kak to izgleda...

 

Sve na max ukljucujuci RT oko 40-50 fps na 1440p. S tim da nemam Cyberpunk drivere nego one od 2.12.

 

Nego prvi problem koji sam uocio kad sam izasao iz garaze (Nomad background) - slika je nenormalno mutna. Ono, odvratno, posto sam osjetljiv na to. Obicno je to uzrokovano losim Antialiasingom, al ovdje uopce ne vidim nikakve opcije za Antialiasing?

 

EDIT: I evo prvi bug nakon prve minute igre, lik sjedi u zraku 3 m iznad ceste, prodem kraj njega, prijavi me za crime i izreseta me shotgunom. x-x

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 10:08 (Minneyar).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...

pa 99% postova u temi je o tome kako je igra top a ekipa nije ni skinula igru.to te nije smetalo?

 Ne, nije me smetalo jer ljudi prate razboj igre od pocetka i naravno da im je igra top. To ne znaci da se njihovo misljenje moze promijeniti nakon igranja. Isto tako ti ne moras bit kontra, cisto zato jer uvijek netko mora bit kontra i to je cool. Ako nemas nista pametnije rec' bolje zasuti. Pogotovo jer nisi niti minute odigrao. Odigraj igru i onda dodi drobi koliko hoces. Jebeno je to kad moras neciju srecu unistavat da bi ti bio ispunjen. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pislje kaže...

 santa domenica se nije ništa ni javila tako da igru nisam ni upalio. moja ocjena 2/10.

 

Posalji im da ti daju tracking broj - moje je na putu, danas ce dostaviti CE PS4 iz SD, a CE iz Zelde je upravo stigao preko GLS-a.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dont feed the trolls!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako ce necija sreca bit unistena zbog komentara na forumu onda isti treba ici kod ljecnika.

a komentiram samo zbog likova poput tebe koji su poput male djecice i jos mi govore da zasutim jer sam iznio svoje misljenje.

Tako da ces me se jos nacitat u temi

 

 

 

"ljudi prate razvoj igre i poocetka i naravno da im je igra top"---ooo zemljo otvori se

 

 

Oko igre me najvise smeta sto je odgađana milion puta i opet je glavna tema bugovi i lose performanse.Da neki će reći meni radi super ali gdje ima dima ima i vatre.

Zbog ovakvih relesea ovakve stvari postaju novo normalno gdje u konacnici trpimo svi mi gejmeri

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 10:11 (Kill Frenzy).
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...

Nemam vremena igrat bar do navecer al sam isao malo se poigrat s postavkama i vidjet kak to izgleda...

 

Sve na max ukljucujuci RT oko 40-50 fps na 1440p. S tim da nemam Cyberpunk drivere nego one od 2.12.

 

Nego prvi problem koji sam uocio kad sam izasao iz garaze (Nomad background) - slika je nenormalno mutna. Ono, odvratno, posto sam osjetljiv na to. Obicno je to uzrokovano losim Antialiasingom, al ovdje uopce ne vidim nikakve opcije za Antialiasing?

Da nije depth of field mozda? Također ako imas DLSS uključen onda ti je AA po defaultu "On", mislim da DLSS ne radi bez AA. Nisam jos instalirao igru, tako da pucam u prazno 

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...

Nemam vremena igrat bar do navecer al sam isao malo se poigrat s postavkama i vidjet kak to izgleda...

 

Sve na max ukljucujuci RT oko 40-50 fps na 1440p. S tim da nemam Cyberpunk drivere nego one od 2.12.

 

Nego prvi problem koji sam uocio kad sam izasao iz garaze (Nomad background) - slika je nenormalno mutna. Ono, odvratno, posto sam osjetljiv na to. Obicno je to uzrokovano losim Antialiasingom, al ovdje uopce ne vidim nikakve opcije za Antialiasing?

 Moguće da je do film graina, pogledaj si jer je po defaultu uključen da igra ima malo "zrnkast" retro feel. I stavi game ready driver jer mi se čini da ti na 3080 radi lošije nego meni s 3070.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice