Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.224.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dobro jutro dobri ljudi!
Prvo kavu da stavim pa onda par stranica čitanja. Nadam se da me nećete ostaviti razočaranog.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Vjerovatno ce patit fps , zbog nedostatka rama i dual channela.Danas vecina igara koristi 10-12gb rama bez problema.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...
Minneyar kaže...

Nemam vremena igrat bar do navecer al sam isao malo se poigrat s postavkama i vidjet kak to izgleda...

 

Sve na max ukljucujuci RT oko 40-50 fps na 1440p. S tim da nemam Cyberpunk drivere nego one od 2.12.

 

Nego prvi problem koji sam uocio kad sam izasao iz garaze (Nomad background) - slika je nenormalno mutna. Ono, odvratno, posto sam osjetljiv na to. Obicno je to uzrokovano losim Antialiasingom, al ovdje uopce ne vidim nikakve opcije za Antialiasing?

 Moguće da je do film graina, pogledaj si jer je po defaultu uključen da igra ima malo "zrnkast" retro feel. I stavi game ready driver jer mi se čini da ti na 3080 radi lošije nego meni s 3070.

Najgore opcije u igrama: Motion blur, Film Grain .. ovo je prvo što isključujem svugdje.

It is always darkest just before the dawn.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

 screen space reflections su razlog zašto je meni sve bilo nekako zrnato. ugasio i igra izgleda normalno i ljepše

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 Točno onako kako sam ja rekao je i kod drugih na 1080Ti, bitno da meni ne valjaju windowsi i driveri jel. 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 Točno onako kako sam ja rekao je i kod drugih na 1080Ti, bitno da meni ne valjaju windowsi i driveri jel. 

S tim da su ovo performanse iz review-copy koja je imala Denuvo i nije imala Day1 Patch (Tom's Hardware) ... za koje je i CDPR na twitteru rekao da nisu ogled release primjera te da se pričeka.

It is always darkest just before the dawn.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
BeLLicus kaže...
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 Točno onako kako sam ja rekao je i kod drugih na 1080Ti, bitno da meni ne valjaju windowsi i driveri jel. 

S tim da su ovo performanse iz review-copy koja je imala Denuvo i nije imala Day1 Patch (Tom's Hardware) ... za koje je i CDPR na twitteru rekao da nisu ogled release primjera te da se pričeka.

 Pa evo ja imam patch, i day one igru, oćeš sad da ti napravim 5 screenshoota na svim postavkama pa ćeš vidjet identičnu situaciju kao ovdje na slikama? 

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Minneyar kaže...

Nemam vremena igrat bar do navecer al sam isao malo se poigrat s postavkama i vidjet kak to izgleda...

 

Sve na max ukljucujuci RT oko 40-50 fps na 1440p. S tim da nemam Cyberpunk drivere nego one od 2.12.

 

Nego prvi problem koji sam uocio kad sam izasao iz garaze (Nomad background) - slika je nenormalno mutna. Ono, odvratno, posto sam osjetljiv na to. Obicno je to uzrokovano losim Antialiasingom, al ovdje uopce ne vidim nikakve opcije za Antialiasing?

Da nije depth of field mozda? Također ako imas DLSS uključen onda ti je AA po defaultu "On", mislim da DLSS ne radi bez AA. Nisam jos instalirao igru, tako da pucam u prazno 

Nije, DoF, Film Grain, motion blur, vignetting i chromatic abberation uvijek odma iskljucim :) Nije ni DLSS bio ukljucen. Jednostavno igra forsirat TAA AA i nemres ga nikako iskljucit :( Morat cu se ocito naviknut ili stavit neki sharpening Reshade...

Lovac kaže...
Minneyar kaže...

Nemam vremena igrat bar do navecer al sam isao malo se poigrat s postavkama i vidjet kak to izgleda...

 

Sve na max ukljucujuci RT oko 40-50 fps na 1440p. S tim da nemam Cyberpunk drivere nego one od 2.12.

 

Nego prvi problem koji sam uocio kad sam izasao iz garaze (Nomad background) - slika je nenormalno mutna. Ono, odvratno, posto sam osjetljiv na to. Obicno je to uzrokovano losim Antialiasingom, al ovdje uopce ne vidim nikakve opcije za Antialiasing?

 Moguće da je do film graina, pogledaj si jer je po defaultu uključen da igra ima malo "zrnkast" retro feel. I stavi game ready driver jer mi se čini da ti na 3080 radi lošije nego meni s 3070.

 Nije, DoF, Film Grain, motion blur, vignetting i chromatic abberation uvijek odma iskljucim :) Drivere stavljam upravo.

 

BTW s DLSS na quality FPS skocio sa 40-50 na 65+, uz potpuno isti vizualni dozivljaj.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

 Točno onako kako sam ja rekao je i kod drugih na 1080Ti, bitno da meni ne valjaju windowsi i driveri jel. 

 moraš znat da do igre ne može bit

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Cyberpunk 2077: 11 Minutes of Xbox One (Base Model) Gameplay

 

ajme mozes brojat piksele...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

1070TI , i7 7700k, 16gb ram High 60fps 1080p.

7 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dosta ljudi se žali na 1080Ti. Nekima novi driver pravi problem, čak i u Windowsu. Vjerovatno će neka zakrpa uskoro. Pogledajte da nema neki fix za tu karticu. Nemoguće je da dobro radi na 5700XT, koja je slabija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja na 1080Ti i high presetu (uz neke manje promjene) imam 50-55fpsa 1440p, s tim da sam odabrao Nomad i nisam u gradu, tamo će vjerojatno biti manje.

 

Igra izgleda dobro, ali ništa spektakularno, između ultra i high nema baš neke razlike kolko sam vidio. Ali performanse su problem, ne znam dal će ih riješiti...Nadam se nekom dobrom optimisation guideu od HUB-a. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Navodno Cascaded shadows resolution ubije fps, spustite to na medium npr pa javite. Ja cu popodne tek igrati, javim dojmove sa 3070ice

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Razočaran sam.... Ne mogu oblikovat glavić i nema slajder koliko će mi jaja visit. Fuu!

Sve Vas Volim
Moj PC  
18 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amd freak kaže...

Samo upozorenje da oni koji imaju base ps4 da se ne zalete kupujuci igru jer je trenutna faza jako losa. Fali density npceva, i fps dosta pada ispod 30....

 

Kolko sam shvatio ili odmah na ps5 ili pc.

 

Da, ono što sam vidio izgleda kao PS3 igra. Ja sam igru naručio za PS4, danas stiže. Ako mi bude ok pričekat ću da je ispeglaju, a ako ne, odmah sutra ide na oglasnik. 

 

 

bloodborne kaže...

 

nije floop kao death stranding, ali nije ni nis posebnije.

 

Alooooo...Kao netko tko ima preko 100 sati u DS-u ne mogu se složiti da je flop. 

5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam jako zadovoljan kako igra radi iako nisam puno igrao - kreirao lika tj likušu sa velikim sisama i obrijanom pičkom i malo istraživao ono selo u kojem starta igra (igram nomada). Po defaultu mi je igra sve stavila na max i  DLSS na balanced... Nisam gledao FPS ali ide glatko pa me ni nije briga za sada, vidjet ću kako će biti u gradu... Uglavnom, cool. Malo mi je čudan izbor tipaka za odabir linija za razgovor tj onog što će V reć.. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

U biti imam 2x4, ma neda mi se kupovat još rama ako se radi o pet fps-a

Dirty dosen
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

Ja na 1080Ti i high presetu (uz neke manje promjene) imam 50-55fpsa 1440p, s tim da sam odabrao Nomad i nisam u gradu, tamo će vjerojatno biti manje.

 

Igra izgleda dobro, ali ništa spektakularno, između ultra i high nema baš neke razlike kolko sam vidio. Ali performanse su problem, ne znam dal će ih riješiti...Nadam se nekom dobrom optimisation guideu od HUB-a. 

 

 

 Evo ti kod mene, na početku kod mehaničara, znači zatvoreni prostor, garaža, bojim se šta će biti kad dođeš u grad na otvoreno sa hrpom ljudi... I opet sam probao nove drivere ne rade imam užasan flicker na desktopu. 

Low Low
Medium Medium
High High
Ultra Ultra
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

novi patch za radeonku je omogućio fps counter u overlay. onaj noćni klub na corpo startu je na cca 40-45 fps. 1080p i sve medium, lod high itd. ali baš nema razlike u fps ako gasim shadows itd. treba još optimizacije ovdje i to dosta

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

 

 Evo ti kod mene, na početku kod mehaničara, znači zatvoreni prostor, garaža, bojim se šta će biti kad dođeš u grad na otvoreno sa hrpom ljudi... I opet sam probao nove drivere ne rade imam užasan flicker na desktopu. 

 baš i ne vidim neku razliku između medium i ultra... hmmm

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jadni moj picek  

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Ja sam jako zadovoljan kako igra radi iako nisam puno igrao - kreirao lika tj likušu sa velikim sisama i obrijanom pičkom i malo istraživao ono selo u kojem starta igra (igram nomada). Po defaultu mi je igra sve stavila na max i  DLSS na balanced... Nisam gledao FPS ali ide glatko pa me ni nije briga za sada, vidjet ću kako će biti u gradu... Uglavnom, cool. Malo mi je čudan izbor tipaka za odabir linija za razgovor tj onog što će V reć.. 

 

nek je pička obrijana 

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

 

Cyberpunk 2077: 11 Minutes of Xbox One (Base Model) Gameplay

 

ajme mozes brojat piksele...

 Sta bi trebo na kanti staroj 100 god uopce to i igrat?radi na low i dobro

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ekipa, ima ko konfu sličnu mojoj? kako bi radilo?

Hvala

US server keke013#2101
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igrao nekih sat vremena jutros. Još sam u uvodnoj fazi - puno pričanja. Čekam da mi malo daju disati pa da odem u istraživanje.

Do sada jedan bug: zrcalo - refleksija u zrcalu nema kose, odjeće i "djelova trijela". Pomislih - fuck - što mi se liku dogodilo u međuvremenu, pa nije valjda da mi lik ovakav šeta vanka :) OK-je - nije multiplayer igra.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 11:28 (ikolic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ikolic kaže...

Igrao nekih sat vremena jutros. Još sam u uvodnoj fazi - puno pričanja. Čekam da mi malo daju disati pa da odem u istraživanje.

Do sada jedan bug: zrcalo - refleksija u zrcalu nema kose, odjeće i "djelova trijela". Pomislih - fuck - što mi se liku dogodilo u međuvremenu, pa nije valjda da mi lik ovakav šeta vanka :) OK-je - nije multiplayer igra.

 

 Mislim da je taj bug samo kad imas nesto equipano na Head slotu,ali da no big deal

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

OK skinuo sam igru 59GB. A gdje su ta 2 famozna OGROMNA patcha???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nezz da li je bilo, ali ako nekome kao i meni smeta što je max FOV 100, odete u common\Cyberpunk 2077\r6\config\settings\platform\pc i imate options.json file. Tu si nađite FieldOfView sekciju i stavite "max_value": XX koliko želite, pa čak i stepove (po defaultu ide po 5, ja stavio po 2 za finije uštimavanje). Koliko sam probao, ide do 110, 112 bez nekih većih zakrivljenja.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
 Evo ti kod mene, na početku kod mehaničara, znači zatvoreni prostor, garaža, bojim se šta će biti kad dođeš u grad na otvoreno sa hrpom ljudi... I opet sam probao nove drivere ne rade imam užasan flicker na desktopu. 

Ja imam flickering ali nije užasan, za sad ću ostaviti samo zbog Cyberpunka.

 

Screen space reflections obavezno staviti na OFF, performace hit je ogroman još je zbog toga slika zrnata, a razlika je (meni) smješna

 

High preset + SSR high - 51 fps

 

High preset + SSR Off - 62 fps

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 11:45 (Promster).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice