Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.205.424
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

To na konzoli ili PC-u? Moj je doma iskljucen, ne skida jos.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

na Opencriticu stoji brojač, i piše da ima još oko 4 sata i 20 minuta da recenzija za CP

 

https://opencritic.com/game/8525/cyberpunk-2077

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Gospodo, to je to. Dočekali smo i ovu igru, od dana kad je najavljena do njenog izlaska mnoga djeca su postali odrasli ljudi, neki se u međuvremenu oženili, dobili djecu, pozavršavali fakseve, svašta nešto... U gejmingu se dešavalo ovo:

 

- 2 Resident Evil Remakes
- 2 Tlous
- 2 Rockstar open world games
- 2 Dark Souls
- 3 Gears of War
- 11 Call of Duty’s
- 9 Assassin's Creeds
- 2 God of wars
- 3 Miyazaki games
- 2 Uncharteds
- 2 Devil May Cry's
- 3 Watch Dogs
- 2 games and 1 Kojima demo
- 2 Nomura games
- 1 The Last Guardian
- Announcement that Final Fantasy Versus 13 became FFXV and launch
- Baldurs Gate 3 launched
- Diablo 4 has been announced
- Kingdoms hearts and a prologue
- Announcement and launch of Shenmue 3
- Announcement and launch of FF VII Remake
- 2 Fallouts
- 4 Battlefields
- Ouya was born and died
- 2 World Cups
- 1 entire Star Wars trilogy
- Crash came back with a remastered trilogy, won a racing spin off and a mainline sequel.
- 6 Yakuzas
- 5 JoJo animations
- 2 Popes
- 2 Spider-man reboots in theaters
- 3 Avengers movies
- Death of the Wii U and birth of the Switch
- Launch of PlayStation 4 and PlayStation 5
- Xbox One and Xbox Series launch
- Stadia's birth and his future death
- Shingeki no Kyojin was in its first season and now Cyberpunk will launch 3 days after its last season
- Skyrim in the Fridge

 

 

Ako se ne desi nekakva prirodna katastrofa, ili ne dođu vanzemaljci ili neki kuraac - za 2 i pol dana napokon jašemo po Night cityu. i njegovim kurvama ili žigolima - kako ko voli - ja ne osuđujem ja volim.

Sve Vas Volim
Moj PC  
18 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Znaci, od 10.12. se vise necemo citati u ovoj temi. Predlazem da se napravio jos jedna tema CP77 - SPOILERI,

gdje mozete pricati o prici, a da ovu temu ostavimo za onako casual razgovore, probleme s crashanjima itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Znaci, od 10.12. se vise necemo citati u ovoj temi. Predlazem da se napravio jos jedna tema CP77 - SPOILERI,

gdje mozete pricati o prici, a da ovu temu ostavimo za onako casual razgovore, probleme s crashanjima itd.

 

Ovdje bi vjerojatno trebalo naglasiti ponovno da su spoileri nedopušteni u ovoj temi, ako netko bude izveo tak nešto bez pravilnog označavanja predlažem da ga prijavljujemo dok nam prsti ne prokrvare

 

Problem kod posebne teme je što će svi pisati razne spoilere bez označavanja, a nisu spoileri isti onima koji su igrali 5 sati i 15 sati. Također kod ove igre je problematično što hrpetinu stvari nećemo ni vidjeti u prvom prelasku, tako da ti i nakon 150 sati se itekako svašta može spoilati

 

Mislim da je bolja ideja ovdje pisati sve, ali propisno označiti sve, npr SPOILER -  i onda dalje tekst u ovakvom formatu.  Tako se generalno dosad radilo ovdje na svim temama o igrama

3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Uf, skoro se skinulo, prebrzo ide, htio sam da se laganini skida dan, dva, sad će opet bit nervoza :) 

Nisam planirao, ali hype me haypnuo u zadnjih par dana i morao sam kupit. A sve kao neću, pričekat ću, bit će porođajnih muka i te priče. Neka nam je sa srećom...

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Jebga, mislim da se nece uvjek svi sjetiti sto je spoiler a sto ne - tako da cu ja citati temu sa zaostatkom od par stranica,

tako da nikad ne citam ispred onoga sto sam vec prosao. Jer em nemam puno vremena, i stariji sam, manje sjedim i manje igram od mladih ljudi.

Meni ce ta igraja trajati do kolova bez frke, a bez da imam jedan puni prohod.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

najpametnije je da izignorirate temu dok sve ne prodete da vam ne bi netko napisao spoiler jer takvih ljudi ima i to je to. tako sam ja napravio za ac valhallu, a poslije sam napisao review koji nema niti jednog spoilera. sta je sigurno, sigurno je.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Gospodo, to je to. Dočekali smo i ovu igru, od dana kad je najavljena do njenog izlaska mnoga djeca su postali odrasli ljudi, neki se u međuvremenu oženili, dobili djecu, pozavršavali fakseve, svašta nešto... U gejmingu se dešavalo ovo:

 

- 2 Resident Evil Remakes
- 2 Tlous
- 2 Rockstar open world games
- 2 Dark Souls
- 3 Gears of War
- 11 Call of Duty’s
- 9 Assassin's Creeds
- 2 God of wars
- 3 Miyazaki games
- 2 Uncharteds
- 2 Devil May Cry's
- 3 Watch Dogs
- 2 games and 1 Kojima demo
- 2 Nomura games
- 1 The Last Guardian
- Announcement that Final Fantasy Versus 13 became FFXV and launch
- Baldurs Gate 3 launched
- Diablo 4 has been announced
- Kingdoms hearts and a prologue
- Announcement and launch of Shenmue 3
- Announcement and launch of FF VII Remake
- 2 Fallouts
- 4 Battlefields
- Ouya was born and died
- 2 World Cups
- 1 entire Star Wars trilogy
- Crash came back with a remastered trilogy, won a racing spin off and a mainline sequel.
- 6 Yakuzas
- 5 JoJo animations
- 2 Popes
- 2 Spider-man reboots in theaters
- 3 Avengers movies
- Death of the Wii U and birth of the Switch
- Launch of PlayStation 4 and PlayStation 5
- Xbox One and Xbox Series launch
- Stadia's birth and his future death
- Shingeki no Kyojin was in its first season and now Cyberpunk will launch 3 days after its last season
- Skyrim in the Fridge

 

 

Ako se ne desi nekakva prirodna katastrofa, ili ne dođu vanzemaljci ili neki kuraac - za 2 i pol dana napokon jašemo po Night cityu. i njegovim kurvama ili žigolima - kako ko voli - ja ne osuđujem ja volim.

 

11 Call of Duty’s  

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

najpametnije je da izignorirate temu dok sve ne prodete da vam ne bi netko napisao spoiler jer takvih ljudi ima i to je to. tako sam ja napravio za ac valhallu, a poslije sam napisao review koji nema niti jednog spoilera. sta je sigurno, sigurno je.

 

to je ok, samo što kad bude nekih bugova, logično mi je ovdje provjerit šta se događa, jel netko ima isti problem kao ja i takve stvari. Mislim da ću i ja biti što manje na temi za svaki slučaj, al ne vjerujem da ću se totalno isključiti

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...

najpametnije je da izignorirate temu dok sve ne prodete da vam ne bi netko napisao spoiler jer takvih ljudi ima i to je to. tako sam ja napravio za ac valhallu, a poslije sam napisao review koji nema niti jednog spoilera. sta je sigurno, sigurno je.

 

to je ok, samo što kad bude nekih bugova, logično mi je ovdje provjerit šta se događa, jel netko ima isti problem kao ja i takve stvari. Mislim da ću i ja biti što manje na temi za svaki slučaj, al ne vjerujem da ću se totalno isključiti

 prije ce ti google search dat rezultate sta pitas nego forum.

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Bit ce interesantno, jer je jedna tema, a igra izlazi na svemu, samo jos nije izasla na Switchu i mobitelu,

tako da ce svi imati odredjene probleme i bugove, i vjerovatno svatko drugacije i drugacija rijesenja.

 

Plus jedva cekam Nexus Mods za CP77 - tipa modeli automobila, tipa Stojadin, Fića, Yugo 45ica itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Bit ce interesantno, jer je jedna tema, a igra izlazi na svemu, samo jos nije izasla na Switchu i mobitelu, tako da ce svi imati odredjene probleme i bugove, i vjerovatno svatko drugacije i drugacija rijesenja. 

Plus jedva cekam Nexus Mods za CP77 - tipa modeli automobila, tipa Stojadin, Fića, Yugo 45ica itd.

CyberYugo... ne ispada iz brzine u drugoj nego u petoj

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

jel zna netko za ovaj Net u igri, i Netrunnere, to je zapravo neka fiktivna verzija interneta, jel tako? nema šta drugo biti jel

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Ma ja se oko recenzija ne brinem, cak i ako dobije 4/10 sa svih strana igrat cu, do sada mi se svidjela svaka igra od CDPR-a, cak i onaj njihov peak eurojank od Witchera 1, a i svaka igra im je zestoki eye candy.

 

2015. se taman poklopila GTX 970 za TW3, 2020. RTX 3070 za CP2077, znaci uzima se RTX 8070 za Witchera 4

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Komp bi morao do petka stići... Dobit ću mlade do onda... Još trebam na kolinje kod curinih u nedjelju... 

 

Ovakve probleme nisam imao otkad sam morao birat dal ću igrati CW u WoT-u u subotu navečer ili ić lokat van za vrijeme faksa...

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ajmo anketa da vidimo kolika je zastupljenost platformi na kojima ste uzeli igru! :) Šteta što ne mogu fiksirati nekako pa da bude uvijek vidljiva...

24 GOG
11 STEAM
3 EPIC
5 PLAYSTATION 4 I 5
1 XBOX
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 14:43 (Azmo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AFARON kaže...

11 Call of Duty’s  

 Našao se serijal koji je zeznuo i Assassin's Creed. Mada i tih Ubisoftovih 9 je... respektabilno. Pri tom, proverio sam godine izlaska igara iz serijala jer mi se 9 za 8 godina učinilo mnogo i tih 9 od 2012. naovamo, izgleda, uključuju Liberation (koji je izvorno izdat za handheld konzole, ali je kasnije portan i na ostale platforme), ali ne uključuje igre iz Chronicles "trilogije" (i zapravo se radi o 9 godina, tj 9 prazničnih sezona kada AC igre tradicionalno izlaze), tako da broj definitivno nije prenaduvan.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel' se dobije kakav bonus content ako se preodera igra? 

 

Pošto još nemam komp nema mi smisla uzimat pošto ne mogu ni skidat stavit

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da Steam i GOG imaju neke preorder bonuse u obliku nekih dodatnih stripova i artbooka, tako nesto.

 

Ako ti nije frka platforma, ja bih na tvom mjestu uzeo fizicku kopiju iz zelde il odakle vec kupujes, kad vec neces preloadat, barem da dobijes bonus content iz kutije a najvjv ces i jeftinije proc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Jel' se dobije kakav bonus content ako se preodera igra? 

 

Pošto još nemam komp nema mi smisla uzimat pošto ne mogu ni skidat stavit

po onome sta su govorili, svi dobijaju sve isto. ima doduse neka stvar sa steamom i nekakvim stripom al za ingame stvari za sve je isto

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Jel' se dobije kakav bonus content ako se preodera igra? 

 

Pošto još nemam komp nema mi smisla uzimat pošto ne mogu ni skidat stavit

 Ne zapravo, niš što neće biti na internetu u roku odmah... neki strip i neka kratka priča - ako se ne varam.

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amagi kaže...

2015. se taman poklopila GTX 970 za TW3, 2020. RTX 3070 za CP2077, znaci uzima se RTX 8070 za Witchera 4

 

Koštat će samo 2500 eura (MSRP), ali 4000 eura u stvarnoj prodaji...zbog nestašice, jer mnogi će biti uvjereni kako je prejeftina

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 15:19 (AFARON).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Čitatelj kaže...

Bit ce interesantno, jer je jedna tema, a igra izlazi na svemu, samo jos nije izasla na Switchu i mobitelu, tako da ce svi imati odredjene probleme i bugove, i vjerovatno svatko drugacije i drugacija rijesenja. 

Plus jedva cekam Nexus Mods za CP77 - tipa modeli automobila, tipa Stojadin, Fića, Yugo 45ica itd.

CyberYugo... ne ispada iz brzine u drugoj nego u petoj

Morao sam :D Jedna stara, ali poznata.

Eh, tko će sad još 2 i pol dana preživjeti. Nadam se da će 10. u jutro 3 sata sna biti dosta za izgurat posao.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa vidjeli ste one male poljske autice na daljinski u igri - zasto nebi bio Yugo, Fića ili Stojka?

 

Plus obavezno da se moze ubaciti vlastita glazba - primjerice Crazy Town - The Gift of Game - ploca kao da je radjena za Cyberpunk setup.

 

Usput - pjesma koja najbolje opisuje CP protagoniste:

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 16:50 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

ajmoooo 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa mogel si uzet na GoG-u, da ti ostane igra u vlasnistvu, a ne u vlasnistvu Steama.

Kad Steam propadne, papa igre - a od GoG-a ti ostanu setup datoteke u tvom vlasnistvu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 17:09 (Čitatelj).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ajmo i na PS4...

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Pa mogel si uzet na GoG-u, da ti ostane igra u vlasnistvu, a ne u vlasnistvu Steama.

Kad Steam propadne, papa igre - a od GoG-a ti ostanu setup datoteke u tvom vlasnistvu.

Kad Steam propadne neće biti nikog od nas već dugo vremena...

 

Vidim na PS4 se skida 100GB, a na PC-u 60? Zakaj?

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 17:15 (Promster).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Al ne mozes napraviti backup kopiju sa Steama, i instalirati bez interneta ;)

 

Ja sam spreman i za apokalipsu, kad ne bude interneta, moja lokalna mreza ce i dalje raditi.

 

Mislim da na PC-u ne skida sve jezike - kod instalacije kod GoG-a mi je ponudilo jezike - odabrao Ingrid-Ingriš.

Vjerujem da je jos bar 20gb drugih jezika audio.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice