Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.206.059
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sinoć isprobao malo DLC, samo sam skipao do istog jer nemam stari save s obzirom da sam igru prešao po izlasku još...lijepo izgleda to ofc, ali primjetio sam da je DLC zahtjevniji od glavne igre, jedno 10 fps-a imam manje nego kada igram base game, barem na prvih pola sata DLC-a gdje sam i stao, jer imam u planu odigrati full ispočetka igru zajedno sa DLC-om sada kada je popeglana.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2023 8:11 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Cyberpunk 2077

odigrao sam ju odmah na izlasku, bila odlična - osim par bezazlenih bugova. sad kupit dlc i opet ispočetka

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Do kraja godine sam miran, napravio re-download i sad je sve ok. Šetam gradom skočim u random 'baru' ispod nekog nadvožnjaka, nutra olupina auta i utopljeni nesretnik, loot. Pa plivaj van, uličice, neon i 80s ambiental. Čak sam i film grain uključio koji s RT-om u kombinaciji baš da finu atmosferu.
Uopće mi se ne žuri do DLC-a, kad dođe na red - idemo.

EDIT: I da, na žalost sa Starfieldom sam stao, iako ima svoj šarm, imerzija, level design, priča, manje više sve je dosta ispod C2077. I najjače, daje otprilike 65-90FPS-a bez obzira na postavke (sa upscaleom) kao i Cyberpunk, al nafrljen + RT ultra.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2023 14:55 (Lovac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igram sad nekih blizu 20h new game PC path trace verziju i radi fantasticno i izgleda vrhunski,nula bugova ili glicheva.Ali probao sam jucer i Ps5 verziju uz 2.0 patch i mogu rec da takodjer izgleda vrhhunski i radi vrhunski.

Steta, ogromna steta da nisu izbacili igru u ovakvom stanju......vrhunska igra koje je morala proc pakao da bude kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da se vratimo na ono...nema bugova....upravo ovaj bug sam imao kad je pc verzija izasla i jedan od razloga zasto sam ju prestao igrat i kupio Ps5 verziju.

Evo ga opet....nakon toliko patcheva.....

 

Cyberpunk 2077 Flickering pls help : r/cyberpunkgame - Reddit https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb8x3e/cyberpunk_2077_flickering_pls_help/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Grafika u ovoj igri je ko od prije 10 godina. Dosta loša. Npr. Witcher 3 na 4k max, koji je star 10 godina i cyberpunk razlika nebo zemlja, nevjerojatno da je to radila ista kompanija. A o animacijama likova, ai itd.. da i ne pričam. Slično kao i starfield.. teško smeće. starfield je još gori, a koštao je 3x više. Kad čitam neke komentare pitam se da li mi to gledamo istu igru? U čemu je fora? 

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
njuskac kaže...

Grafika u ovoj igri je ko od prije 10 godina. Dosta loša. Npr. Witcher 3 na 4k max, koji je star 10 godina i cyberpunk razlika nebo zemlja, nevjerojatno da je to radila ista kompanija. A o animacijama likova, ai itd.. da i ne pričam. Slično kao i starfield.. teško smeće. starfield je još gori, a koštao je 3x više. Kad čitam neke komentare pitam se da li mi to gledamo istu igru? U čemu je fora? 

 Na cemu si ti, de podijeli sa drugima ..

 

Éire
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hm pa nebi se baš složio. Cyberpunk nakon raznih fixeva i updatea danas izgleda impresivno grafički.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

ok, meni baš ništa na toj grafici nije impresivno. Ono osrednja grafika. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra izgleda impresivno uz manu kvalitete tekstura i ono kaj je najgore pop upa. Ali kada se gleda kompletna slika, impresivno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni je npr. witcher 3 impresivan s obzirom da je star 10 god. rdr2 je impresivan, the last of us , horizon forbiden west, metro exodus.. itd... sve te igre na 4k max meni izgledaju daleko bolje od cyberpunka. Isto mišljenje dijele baš svi moji prijatelji. Ne znam, phantom liberty nisam igrao pa možda je tamo bolja grafika ali sudeci po videima na yt vrlo je slična. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dobro nemožeš The Last of Us uspoređivati sa open world RPG igrom sa kompleksnijim sistemima. Naravno da zatvorena linearna igra ima bolju grafiku. Vrijedi i za Metro Exodus također. Nije potpuno open world nego su rasjeckani dijelovi igre. Witcher 3 kad gledaš koliko je stara igra ima dobru grafiku, ali je velika većina tog svijeta pustoš, nema većih gradova. Puno je teže postići balans između top grafike i dobre optimizacije kad je cijela igra smještena u velikom gradu poput CP2077.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ne lupaj , Witcher 3 star 10g ? Igra je izasla 2015 a graficki mod tek 2022. 

CP2077 u startu je bio vizualno najbolji. Odi kod nekog frenda koji ima oled tv i jak pc te neka pokrene CP2077.

Neka stavi 4k rezu , sve max , HDR - sjest ces na dupe kad vidis graficke detalje..

Podsjecas me na ovaj legendaran dvojac

 https://www.imdb.com/video/vi1165009177/?playlistId=tt0098282&ref_=tt_ov_vi

Éire
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Hm pa nebi se baš složio. Cyberpunk nakon raznih fixeva i updatea danas izgleda impresivno grafički.

 

Ovaj 2.0 update je odličan, igra je sad top topova.

 

Meni je smijesno kad ljudi usporeduju Starfield i CP, igral sam Starfield i meni igra izgleda kao da je iz 2004, a gameplay iz 2001..

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 10:24 (dad0r).
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni starfield ok izgleda, ali ja imam Radeonku pa to podrazumijeva da imam slab vid...

AMD Ryzen 7900X; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DukeOs kaže...

Ne lupaj , Witcher 3 star 10g ? Igra je izasla 2015 a graficki mod tek 2022. 

CP2077 u startu je bio vizualno najbolji. Odi kod nekog frenda koji ima oled tv i jak pc te neka pokrene CP2077.

Neka stavi 4k rezu , sve max , HDR - sjest ces na dupe kad vidis graficke detalje..

Podsjecas me na ovaj legendaran dvojac

 https://www.imdb.com/video/vi1165009177/?playlistId=tt0098282&ref_=tt_ov_vi

 Oko 10 godina.. nije ni bitno toliko. Witcher 3 mi trenutno izgleda bolje od cyberpunka kao i dosta drugih igri. Igram na rtx 4090 i ryzen 7800x3d. To ako je tebi super ok, meni nije i to je to. Iznosim svoje mišljenje na koje imam pravo ili ces mi ti govoriti šta da mislim i kažem?

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Wooow kakvi mrtvi nesposobni degenerici,kao sto rekoh taj bug mi se desio i 2020 kad sam prvi put igrao pc verziju i odustao od nje i napisao sam da se i ovaj put desilo,nazalost niti jedno "rijesenje" mi za sad nije upalilo.

I najgore od svega ..jadna smeca od developera znaju da se to desava,smeca.

Ja budala sto uopce idem probat nesto igrat na pcu.

Nista....ucitat drugi char i nastavit igru tamo a ovog zaboravit dok jednog dana ne fixaju.

 

Cyberpunk 2077: How to Fix Distorted Relic Glitch Effect after the "Automatic Love" Quest https://primagames.com/tips/cyberpunk-2077-how-to-fix-distorted-relic-glitch-effect-after-the-automatic-love-quest

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 17:16 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skinio sam igru sa patchom 2.0 ali nema wings of liberty. Nisam jos igrao jer sam cekao da ispeglaju igru mislim da je vrijeme doslo
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

zavrsio sam jucer DLC, sve ukupno 160ak sati. 

 

dobra je igra, i main game i DLC, fino su ispolirali sve, od mene 9/10 jer sam imao ipak neke minor bugove. 

 

lp

Moj PC  
1 0 hvala 2
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Horned Reaer kaže...
Skinio sam igru sa patchom 2.0 ali nema wings of liberty. Nisam jos igrao jer sam cekao da ispeglaju igru mislim da je vrijeme doslo

 Neće ni biti 

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kako se cini fix za problem koji me zadesio stize uskoro 🥂

 

Intriguing stuff. Anyway, find the provisional 2.01 changelog below. There's no release date, but it's "coming soon."

 

- The distorted effect caused by selecting a specific dialogue option when talking to Johnny at the end of Automatic Love will no longer persist on the screen.

 

- V will no longer die in The Heist by falling through the elevator when riding to the 42nd floor with low FPS.

 

- Fixed an issue where the UI could show controller inputs when playing with keyboard and mouse.

 

- Made it possible to properly switch to arms cyberware by cycling through weapons.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

CDPR je pokazao zašto je danas jedan od najboljih developera. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se najviše prodao na PC-u i to uvjerljivo ispred PlayStationa i Xboxa koji zajedno čine 33%, a dok PC verzija čini 68%

 

https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunk-2077-clears-25m-sales-and-phantom-liberty-hits-3m-in-one-week/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 16:39 (Witcher94).
 
1 2 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
4 godine
online
Cyberpunk 2077

Itko uspio srediti frame generation da radi sa vsync?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Witcher94 kaže...

CDPR je pokazao zašto je danas jedan od najboljih developera. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se najviše prodao na PC-u i to uvjerljivo ispred PlayStationa i Xboxa koji zajedno čine 33%, a dok PC verzija čini 68%

 

https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunk-2077-clears-25m-sales-and-phantom-liberty-hits-3m-in-one-week/

 

 

 Konzolasi su si zapamtili kakvo govno su im uvalili ili su opcenito zaboravili na ovu igru

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mr.Inferno kaže...

Itko uspio srediti frame generation da radi sa vsync?

 U postavkama od grafićke treba staviti v-sync On,Max frame rate na 60 fps i low latency mode na on ili ultra radi lag-a

 

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Witcher94 kaže...

CDPR je pokazao zašto je danas jedan od najboljih developera. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se najviše prodao na PC-u i to uvjerljivo ispred PlayStationa i Xboxa koji zajedno čine 33%, a dok PC verzija čini 68%

 

https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunk-2077-clears-25m-sales-and-phantom-liberty-hits-3m-in-one-week/

 

 

ili je najgori, ako okrenemo ovu statistiku ovako

 

Bazna igra je prodana na lansiranju u 13 milja primjeraka, a ekspanzija Phantom Liberty, u 3 milja primjeraka, sto znaci da je cca 10 milja ljudi reklo, nema sanse da me zajebete 2 puta

 

jedni nece vise nikada nista kupiti od njih, a drugi ce cekati godinu, dvije da poprave igru 

Boris Grozni: sad na 4k ekranu se moze potegnuti s FSR-om i do 16k +ako igra u sebi ima skaliranje rezolucije.
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
3dfx kaže...
Witcher94 kaže...

CDPR je pokazao zašto je danas jedan od najboljih developera. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se najviše prodao na PC-u i to uvjerljivo ispred PlayStationa i Xboxa koji zajedno čine 33%, a dok PC verzija čini 68%

 

https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunk-2077-clears-25m-sales-and-phantom-liberty-hits-3m-in-one-week/

 

 

ili je najgori, ako okrenemo ovu statistiku ovako

 

Bazna igra je prodana na lansiranju u 13 milja primjeraka, a ekspanzija Phantom Liberty, u 3 milja primjeraka, sto znaci da je cca 10 milja ljudi reklo, nema sanse da me zajebete 2 puta

 

jedni nece vise nikada nista kupiti od njih, a drugi ce cekati godinu, dvije da poprave igru 

 PS4 i XONE su najveći krivci što je Cyberpunk 2077 izašao u lošem stanju.

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Witcher94 kaže...
3dfx kaže...
Witcher94 kaže...

CDPR je pokazao zašto je danas jedan od najboljih developera. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se najviše prodao na PC-u i to uvjerljivo ispred PlayStationa i Xboxa koji zajedno čine 33%, a dok PC verzija čini 68%

 

https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunk-2077-clears-25m-sales-and-phantom-liberty-hits-3m-in-one-week/

 

 

ili je najgori, ako okrenemo ovu statistiku ovako

 

Bazna igra je prodana na lansiranju u 13 milja primjeraka, a ekspanzija Phantom Liberty, u 3 milja primjeraka, sto znaci da je cca 10 milja ljudi reklo, nema sanse da me zajebete 2 puta

 

jedni nece vise nikada nista kupiti od njih, a drugi ce cekati godinu, dvije da poprave igru 

 PS4 i XONE su najveći krivci što je Cyberpunk 2077 izašao u lošem stanju.

 Nitko ih nije silio da izbace igru na tim konzolama.

Uz to sami su priznali da su poceli igru prebacivat na te konzole par mjeseci prije nego sto je izasla.

Teorija ti ne drzi vodu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
3dfx kaže...

ili je najgori, ako okrenemo ovu statistiku ovako

 

Bazna igra je prodana na lansiranju u 13 milja primjeraka, a ekspanzija Phantom Liberty, u 3 milja primjeraka, sto znaci da je cca 10 milja ljudi reklo, nema sanse da me zajebete 2 puta

 

jedni nece vise nikada nista kupiti od njih, a drugi ce cekati godinu, dvije da poprave igru 

 

To nema veze s vezom. Temeljna igra bila je dostupna za sve platforme, dok je Phantom Liberty samo za current gen konzole i PC. 

 

A nešto je valjda i u tome što ne postoji igra na svijetu koja je prodala DLC-ja jednako koliko i primjeraka temeljne igre. Ljudi uglavnom ne kupuju DLC-jeve.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice