The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 219.141
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
The last of us 2

Lijepo je vidjeti i da su toliko vremena posvetili svim ovim opcijama i da je igra pristupačna svima. 

http://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_part_ii_accessibility_features_detailed

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Lijepo je vidjeti i da su toliko vremena posvetili svim ovim opcijama i da je igra pristupačna svima. 

http://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_part_ii_accessibility_features_detailed

 

Za ovo svaka čast i kapa do poda!

10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Hoce li biti i opcija za odabrati u kojem ce se smjeru odvijati prica, ili ce mi ipak igra forsirati svoju viziju?
PeTak
 
0 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Hoce li biti i opcija za odabrati u kojem ce se smjeru odvijati prica, ili ce mi ipak igra forsirati svoju viziju?
PeTak
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Hoce li biti i opcija za odabrati u kojem ce se smjeru odvijati prica, ili ce mi ipak igra forsirati svoju viziju?

 Znači ti očekuješ od linerane igre da bude Skyrim, Witcher ili Fallout? Pa nije ovo RPG. Ako to očekuješ onda te ne treba niti zanimati ovakav tip igre. Ne odlučuješ o smjeru u kojem će se odvijati priča niti u Unchartedu, ni u God of Waru, a bogami niti u prvoj TLoU igri. Ne znam što ti tu nije jasno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Jbg nista onda. Prica ne valja, a tlou1 se igrao radi price, stoga djabe im te opcije i ostale gluposti kojima su dali paznju.
PeTak
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: The last of us 2
Koliko sam ja skuzio, game je open world djelomično?
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Endymon kaže...
Koliko sam ja skuzio, game je open world djelomično?

 Open world koliko i Uncharted 4. Znači vjerojatno ima misija u kojima se možeš slobodnije kretati, istraživati i odabrati više različitih puteva za doći do istog mjesta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
The last of us 2

Pa i nije loše za igru koja je prije mjesec dana od pojedinaca bila proglašena kao nešto najgore ikad 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
The last of us 2

 

e jebiga. Sad gledam recenziju Skill Upa, taj tip mi je super, i rekao je stvari tipa: "weaker game than original", "story is a complete mess", "uninteresting characters", "boring side story with no payoff"

 

zanimljivo da je na metacriticu hrpa odličnih recenzija, a baš ovaj tip kojeg uvijek gledam i kojeg samtram odličnim recenzentom kaže da igra nije sjajna

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
The last of us 2

Preletio sam preko nekoliko recenzija; više manje svima im je zajedničko da kao jedinu pravu manu igre navode to što je priča razvučena. 

 

Ja ću je igrati svakako. Neću uzeti day one, gledam tamo na ljeto kada budem na godišnjem. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Odlično.Nisam ni ocekivao manju ocjenu.Sad polako brojimo dane 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The last of us 2

Sve u svemu bar su se sve stvari razjasnile. Abby nije transeksualac, ne igras sa njom pola igre pitanje je dali uopce i igras? Ellie je lezba no to smo vec znali iz trailera a to sto Joel umire na pocetku igre je sama okosnica za daljnju radnju. Isto nikakav big deal koliko glavnih glumaca u filmovima/serija umre pa to ne znaci da je ista stvar losa. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Cansee kaže...

 

e jebiga. Sad gledam recenziju Skill Upa, taj tip mi je super, i rekao je stvari tipa: "weaker game than original", "story is a complete mess", "uninteresting characters", "boring side story with no payoff"

 

zanimljivo da je na metacriticu hrpa odličnih recenzija, a baš ovaj tip kojeg uvijek gledam i kojeg samtram odličnim recenzentom kaže da igra nije sjajna

 Pogledao sam review.

On i onako nije volio jedinicu koja je meni super i bolja od bilo kojeg uncharteda.

Ono čega se ja bojim a to je da način na koji naughty dog pravi igre je malo outdated sto on i sam spominuje nekoliko puta. Ista stvar je meni bila u U4. Ta šuljanja i penjanja po stijenama su prlazila prije sto godina.Sad više ne

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
The last of us 2

Po Metacriticu druga najbolje ocijenjena igra ove generacije, poslije RDR 2. I ako ne brojimo GTA 5 koji je zapravo PS3 igra. Meni je zapravo bilo čudno od početka kako su ljudi tako olako padali na neke stvari i očekivali da će igra biti smeće. Pa Naughty Dog nema loše igre iza sebe već koliko vremena? Nisu preko noći izgubili talent za dobar storytelling.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Pa normalno da su recenzije takve od ekipe koja je igru dobila mjesec dana prije izlaska. Svaka cast na pojedincima poput njega. Cekam nekih 2 tjedna jos da vidim recenzije od obicnih smrtnika.
PeTak
8 godina
offline
The last of us 2

Meni je dost recenzija od easy allies, a oni su dali 9.5

 

I zanima me kaj ce rec AJoe

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Ne znam šta bi rekao, baš taj tip čije recenzije uvijek gledam i smatram ga iskrenim, baš on nije zadovoljan s igrom, kaže da je dosta mehanika zastarjelo i što je najgore kaže da je priča razvučena i više puta se opalio smijati na neke događaje. Ovo što je rekao za AI neprijatelja, to se realno ne može kriviti Naughty Dog, jer su ipak ograničeni sa konzolom, al ovo ostalo mi ne zvuči sjajno.

Čekam još malo, ima još nekih recenzija koje mislim pogledati, među njima i Angry Joe
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Pa normalno da su recenzije takve od ekipe koja je igru dobila mjesec dana prije izlaska. Svaka cast na pojedincima poput njega. Cekam nekih 2 tjedna jos da vidim recenzije od obicnih smrtnika.

 Što bi ovo trebalo značiti? Znači ako su dobili igru ranije onda daju bolje ocjene nego netko tko će je igrati mjesec dana kasnije? Što to nije slučaj sa svakom igrom da rwcenzenti dobiju ranije? Pa ne vidim baa da svaka igra ima 96 ocjenu. Majke ti pa dokle će te više nastaviti sa tom propagandom? Stalno izlike, jednostavno ne možete prihvatiti da je igra dobra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 16:22 (antimadridista).
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Ne znam kako netko moze gledati isto na nesto sto dobije na poklon i to mjesec dana ranije u odnosu na nesto sto moras platiti svojim novcem. Ocekivati 100% objektivnost od danasnjih recenzija je suludo. Mogli su slobodno poslati kopiju i Angry Joe, covjek ima dugogodisnju reputaciju i veliki following. Ako se ne boje objektivnosti, i ako su leakovi bili fake cemu crne liste onda?
PeTak
14 godina
offline
The last of us 2

Ne citam uopste recenzije, pogledam tu i tamo ocjene, radi nekog pregleda. Pogledam i procitam ono sto me zanima i dovoljno mi je da znam da li da uzmeme igru. Final Fantasy VII Remake odigrao sam DEMO i nisam vise nista gledao niti citao, osim teksta o duzini igre i odma sam preordovao igru. I evo prezadovoljan kao jednom od najboljih igara zadnjih par godina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

Smeta mi što od prvog dana postoji propaganda. Svaki lik kojemu se ne dopada i najmanja sitnica u ovoj igri se veliča i njegovo mišljenje automatski znači da je u pravu. A stotine drugih koji su prezadovoljni igrom su potplaćeni, imaju od toga korist i što sve ne. Uopće niste neobjektivni, ma da.... Vas par tu vas prosipa homofobne budalastine već mjesec dana i to je ono što vas muči u vezi ove igre. Nije problem ništa sa igrom osim toga. Bar budeš čovjek i priznaš. A ne da se prvo šire laži kako se igra pola igre sa Abby, pa onda da su svi recenzenti potplaćeni i slično. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Pa ja bih volio da sam ispao u krivu, do prije mjesec dana sam se veselio igri jer je TLOU1 bio odlican. No nakon svih sranja moram se dobro uvjeriti da ce ipak se isplatiti zaigrati.
PeTak
12 godina
offline
The last of us 2

Dio igre sa Abby traje oko 8 sati.

Eto, nije baš da se ne igra. 

 

Cijelu igru je moguće prekucati kroz 15h i manje ako znamo gdje se nalaze clickeri, serafites i wolves frakcije. Ako istražujete plus najteža postavka onda i do 30 kao što kažu recenzije. Znači prvi prelazak.

 

Ali sa Abby odigrate dobar dio i to nitko ne osporava.

Kopije su vani, tak da slobodno možete nabaviti preko alternativnih kanala.

 

Mislim da ljude ne jebe nikakva homofobija i slično nego što Joela pahnu u prvih 3 h igranja. Zapravo je sve bilo misleading, ljudi su očekivali da bude trajao do kraja igre.

 

Otud taj moto Ellie, osveta i samo osveta.

Cijela radnja je osveta za Joela. 

On je sad tu prikazan kao negativac totalni. 

Naravno to ostaje na igračima da odluče.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 19:12 (Strelok).
 
1 6 hvala 1
14 godina
offline
The last of us 2

Uredi post i stavljaj spoilere.

 

Ali svejedno, ne rezumijem zašto bi to nužno bilo loše? Sa neutralnog stajališta, Joel je u prvoj igri villain, isto koliko je i heroj. Samo što si igrao sa njime pa ti je drag lik, ali to ne mora značiti da je on heroj svima u Last of Us svijetu. Čovjek je pobio cijelu bolnicu doktora da bi spasio dijete u kojem je bio spas cijelog čovječanstva.

Meni je drago da te igra preispituje, da nije jedna u nizu onih u kojoj pobiješ sve živo ispred sebe i ne osjetiš nikakve posljedice toga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 19:28 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Ne znam kako netko moze gledati isto na nesto sto dobije na poklon i to mjesec dana ranije u odnosu na nesto sto moras platiti svojim novcem. Ocekivati 100% objektivnost od danasnjih recenzija je suludo. Mogli su slobodno poslati kopiju i Angry Joe, covjek ima dugogodisnju reputaciju i veliki following. Ako se ne boje objektivnosti, i ako su leakovi bili fake cemu crne liste onda?

 Recenzent mora dobit besplatno kopiju igre. Nije to nikakav poklon. To je duznost izdavaca da im to omoguci.

 

 

 

Vise vjerujem tome nego kad netko sam kupi pa onda to brani da nebi ispo budala i slicno.

 

Angry Joe je nazalost na vise crnih lista jos od prije. Nema veze sa ovom igrom. Steta jer on bas veli tocno ono kaj misli bez obzira dal dobio od izdavaca igru il ju je sam kupio.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
The last of us 2

Doslovno ovako.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 20:15 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Santana kaže...

 Recenzent mora dobit besplatno kopiju igre. Nije to nikakav poklon. To je duznost izdavaca da im to omoguci.

 

 

 

Vise vjerujem tome nego kad netko sam kupi pa onda to brani da nebi ispo budala i slicno.

 

Angry Joe je nazalost na vise crnih lista jos od prije. Nema veze sa ovom igrom. Steta jer on bas veli tocno ono kaj misli bez obzira dal dobio od izdavaca igru il ju je sam kupio.

 I opet su mnogi na crnoj listi, a ne samo on. Ni ACG nije izbacio recenziju kao vrlo vjerojatno i mnogi drugi nezavisni. AJ je spoment u mom komentaru kao jedan od relevatnijih, a kao i jedan od onih koji je prvi dio nahvalio. Samo zato sto je diskutirao spoilere, automatski se nasao na Naughty Dog black list.

PeTak
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 20:42 (IvanDado).
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Meni to ne smeta, dapače, u ovakvoj igri mi je zanimljiva ta izmjena gledišta. Da igram RPG gdje sam radim svog lika to bi bilo vrlo loše, ali ovo je skroz ok. Samo moraš onda napraviti te nove likove jebene, karizmatične, moram baš htjeti igrati s njima. A više recenzenata je reklo da je to slabiji dio.

S druge strane super je čuti potvrde da nema nekih pretjeranih fora sa transvestitima, bio sam dosta ljut kad sam to pročitao pa sam i imao ovdje neke postove o tome, a realno nisam ništa o tome trebao pisati dok nije bilo sigurno
11 godina
offline
Re: The last of us 2
Stavi usrani spoiler tab jbt....
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 21:54 (Endymon).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice