Najbolje PS 1 igre ikad

poruka: 87
|
čitano: 20.798
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Fighting Force

Pump The Jam Pump It Up
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Parasite Eve 2

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad
NFSPredator0010 kaže...

Sjeća li se netko ove legendarne igre?

Dok nisam otkrio Silent Hunter serijal ovo je bila glavna stvar.

 

E tu sam zaboravio, kako sam samo tu igru peglao. Igrivost 10+

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

 

Street Fighter Alpha 3

Chrono Cross

Final Fantasy VII

Final Fantasy VIII

Legacy of Kain 1 Blood Omen

Legacy of Kain 2 Soul Reaver 

Metal Gear Solid

Parasite Eve 1

Parasite Eve 2

Resident Evil 1 Directors Cut

Resident Evil 2

Resident Evil 3 : Nemesis

Silent Hill 1

Suikoden 2

Xenogears

Castlevania : Symphony of the Night

 

 

Plejka 1 je imala legendarne igre.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
7 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Plejka 1 ne da je imala legendarne igre nego ih još uvijek ima tu su sve najbolje igre.

Također igrao sam i neki Twisted Metal na plejki 1 i super sam se zabavljao. Fighting Force je za smirit živce i razbit par likova u igri naravno.

 
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad

crash bandicoot

GTA Balkan http://gta-balkan.com
11 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Carmagedon,Vigelante 8

Joooj kada se samo sjetim xDDD

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Driver 2

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Evo gospodo, napisao sam tutorial kako igrati PS1 igre na PCu, pa ako netko nezna nek samo slijedi link {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2013 2:09 (Alkaline).
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Yu-Gi-Oh! Forbidden Memories anyone?? {#}

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Evo da se zahvalim Alkaline na ovom tutorijalu taj emulator sam i prije koristio. li sjeća li se iko one legendarne igre Jackie Chan Stuntmaster. Ili možda Action Man ne sjećam se punog imena ali je Action Man.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad
Alkaline kaže...

Baš nedavno sam krenuo odigrati serijal koji sam preskočio kao klinac. MediEvil.

Pri kraju sam prvog nastavka, igra je dobra. Baš me zanima kakav je drugi nastavak.

Evo, riješio sam oba nastavka. Prvi mi je ipak bolji.

 

A sad sam se sjetio još jedne zakon igre; Pro Pinball Fantastic Journey.

11 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Toca, Diver 1 i 2, Vigilante 8, Red alert, uh suze mi krenule

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Djetinjstvo sam poveo uz Crasha i Spyra. Reko bi da su mi to 2 najdraza serijala sa PS1.

 

SNES i PS1 su bili poceci mojeg gaminga,i imao sam podosta igara za te PS1,previse da nabrajam,posto su mi sve te igre drage. 

 

Kad bude viska para nadam se da cu moci nabaviti sve must play igre sa PS1 ere :)

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2013 19:49 (bancic123).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Nitko ne spominje Medieval 1 i 2! Kad se sjetim nisam mogao preci igru pa sam je dao tetku da prede. I jos su bile sifre za igru izlazile na tadasnjem PC Playu ( ili nije bio pc play ne znam ).

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad
Fake_Alert kaže...

Nitko ne spominje Medieval 1 i 2! Kad se sjetim nisam mogao preci igru pa sam je dao tetku da prede. I jos su bile sifre za igru izlazile na tadasnjem PC Playu ( ili nije bio pc play ne znam ).

MediEvil 2 sam proso oko 10 puta. Legendarna igra. 

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
15 godina
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad
Fake_Alert kaže...

Nitko ne spominje Medieval 1 i 2! Kad se sjetim nisam mogao preci igru pa sam je dao tetku da prede. I jos su bile sifre za igru izlazile na tadasnjem PC Playu ( ili nije bio pc play ne znam ).

Igre su genijalne.

Još bi napomenio Dino Crisis 2, svi živi Crash-ovi, Spyro, Tekken, C-12, Syphon Filter 2 i 3, Army man serijal, Tomb Raider. E TO su bile igre.

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUW: slinA
12 godina
neaktivan
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

J***e se! Vuce me nostalgija {#}

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Hehe.

Ja u neko dogledno vrijeme mislim igrati Silent Hill serijal (odigrao dosta Resident Evila), a prvi nastavak je na PS1. {#}

 

Šteta što ne znam japanski. PS1 tamo ima more odličnih igara koje nikad nisu dobili US i EU verziju...

 

Za ljubitelje lika i djela Hideo Kojime (MGS), japanska ekskluziva Policenauts prije par godina je dobila engleski prijevod.

 

I još za kraj, PS1 homebrew scena je živnula (tko bi reko), to potvrđuje nedavno izdanje ove zakon mozgalice (Yopaz IceStar).

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 10:20 (Alkaline).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Kako se zove igra gdje si u piramidi i ubijas one mumije? Bio sam toliko mali da se jedva sjecam neke male scene, ali bratic se vise sjeca pa hocemo ponovo zaigrati.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Metal Slug X?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Igra je fps.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Ja znam da sam igrao igru gdje se boriš protiv mumija a zove se nešto kao Mummy. Usput, počela me nostalgija opet hvatat, a prodao đojstik za PC pa nemam užitka na emulatoru sa keyboardom igrat. Igrao sam prije nego što sam prodao đojstik Silent Hill stvarno jeziva igra i mora se razmišljat. Ali je zakon i uvijek mi je u sjećanju ona intro muzika.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Army Man
Crash Bandicoot 1, 2, 3
Driver 1,2
The Italian Job
Dino Crisis 2
Disney's Donald Duck: Goin' Quackers
Colin McRae Rally 2
Croc 2
Gex 3 Deep Cover Gecko
Rayman

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad
Gamingfan kaže...

Ja znam da sam igrao igru gdje se boriš protiv mumija a zove se nešto kao Mummy. Usput, počela me nostalgija opet hvatat, a prodao đojstik za PC pa nemam užitka na emulatoru sa keyboardom igrat. Igrao sam prije nego što sam prodao đojstik Silent Hill stvarno jeziva igra i mora se razmišljat. Ali je zakon i uvijek mi je u sjećanju ona intro muzika.

Evo. Baš sam prošao prvi nastavak.

Prije sam uvijek igrao Resident Evil serijal, a zanemario Silent Hill. Sad vidim da je to bila greška jer je igra odlična.

I što je najbolje PS1 grafika pomaže u ovoj igri jer je cilj da se igrač osjeća bespomočno dok se svijet oko njega zakrivljuje i ruši.

 

Morao sam igrati dva puta jer sam prvi put prošao na lošiji kraj...

13 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Ja večinu tih igara skinem s PirateBAy-a i onda peglam na emultaoru na pc-u

Strm
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Kao klinac sam igrao na pravom PS1. Kad se gamepad strgao i kad smo pogubili kablove i kartice prešao sam na emulatore.

Tako sam igrao godinama. Tek u zadnje vrijeme (2 godine) sam prešao na igranje PS1 igara na PS2u.

Izuzev lošije grafike znam da će igra raditi kako spada , a uostalom slim PS2 čita CD/RW...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad
Alkaline kaže...

Kao klinac sam igrao na pravom PS1. Kad se gamepad strgao i kad smo pogubili kablove i kartice prešao sam na emulatore.

Tako sam igrao godinama. Tek u zadnje vrijeme (2 godine) sam prešao na igranje PS1 igara na PS2u.

Izuzev lošije grafike znam da će igra raditi kako spada , a uostalom slim PS2 čita CD/RW...

Ja još uvjek imam od jedinice yoystike...Malo je pitanje off ali dal znate koliko dođe laser za PS1?? Imam pun k original igrica za njuj i jioš toliko sprženoh jer je čipirana xD

Strm
14 godina
offline
Najbolje PS 1 igre ikad

Jedno 50 Kn preko e-baya. Samo treba paziti koji se model uzima jer imaju flat kabel različite duljine.

Najbolje je otvoriti konzolu i pročitati model lasera (ACM, ADM, AEM, BAM)

 

No, prije kupnje lasera kao zadnje opcije preporučio bi podešavanje jačine lasera odvijačem:

 

Treba paziti da se rade milimetarski pokreti jer je stvar osjetljiva. Ako se dobro podesi laser može "durati" još neko vrijeme iako se činio mrtav.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 16:32 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolje PS 1 igre ikad
Alkaline kaže...

Jedno 50 Kn preko e-baya. Samo treba paziti koji se model uzima jer imaju flat kabel različite duljine.

Najbolje je otvoriti konzolu i pročitati model lasera (ACM, ADM, AEM, BAM)

 

No, prije kupnje lasera kao zadnje opcije preporučio bi podešavanje jačine lasera odvijačem:

 

Treba paziti da se rade milimetarski pokreti jer je stvar osjetljiva. Ako se dobro podesi laser može "durati" još neko vrijeme iako se činio mrtav.

Ma,moj je zapalio cd,nema šancwe da radi više xD

Strm
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice