Najbolja igra za psp?

poruka: 19
|
čitano: 14.714
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

koja vam je najbolja igra za psp?

inace igram igre tipa fm,pes,cod4 i wow pa me zanima ima li koja vridna spomena za psp a da je slicna nekima od ovih..jer cu danas kupit psp :))

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 13:18 (dna).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja igra za psp?

Ja sam ga imao godinu dana i sve su fora u početku. Poslije mi samo stajao u ladici. Fora mi je bilo gledat filmove na njemu kad sam na putu. Ima ekran stvarno vrhunski. Od igara mi je najbolja bila kao kengoroo

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja igra za psp?
Vuce kaže...

Ja sam ga imao godinu dana i sve su fora u početku. Poslije mi samo stajao u ladici. Fora mi je bilo gledat filmove na njemu kad sam na putu. Ima ekran stvarno vrhunski. Od igara mi je najbolja bila kao kengoroo

 a zato mi zapravo najvise i triba...cesto putujem pa d amogu gledat filmove na boljem ekranu nego na mobu i povremeno kakvu dobru igricu...
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

Nemam psp ali ova igra izgleda nevjerojatno, (sucker sam za ovakve inovativne mozgalice)

https://www.youtube.com/watch?v=QfICeBtVv8U

 

Nekako se mogu (neznam dali je legalno) staviti stare igre sa PS1 na psp, a ima stvarno dobrih...

 


Zašto stajati kad možeš sjediti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

Syphon Filter: Logan's Shadow (multiplayer je isto mrak)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

Locoroco  - Izgleda kao da je za klince ali je ludo zabavna za sve dobne skupine i sve spolove. Ovo za spolove posebno naglašavam jer je jedna od najveselijih igara za paertnerici(u) objašnjavati kako se igra

 

Patapon - Izuzetno zahtijevna kombinacija ritam igre, strategije i RPG-a. Ne, ne šalim se, zaista nešto potpuno drugačije od svega ostalog.

 

Puzzle Quest - super stvar koja postoji i za ostale platforme (PC, DS, X360...) ali je na PSP prijenosna i izgleda mnogo bolje nego na DS. U osnovi jednostavni puzzle ali u podlozi je RPG pa je sve skupa jako zarazno.

 

Razne strategije na poteze za koje je ovo izuzetno dobra igra. Na primjer, od nedavnih naslova Jean d'Arc, ali i Final Fantasy Tactics na primjer

 

Akcione igre u principu nisu za prijenosne konzole jer se (po mom skromnom mišljenju) teško uživiti na malom ekranu i u čekaonici / vlaku / avionu gdje već jesi. A i bez dvije gljive kretanje i okretanje je natno teže. Iako ima svijetlih primjera kao što je Ratchet & CLank: Size Matters (izvrsna platformsko-akciona).

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 15:34 (bero).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

Meni je najbolji COD 4.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja igra za psp?
Geralt kaže...
Ekran je shit, ghosting da umreš, pogotovo na crnome užas, ne mogu shvatiti koliko je sony štedio na ekranu da mu može toliki ghosting biti, a ekran mali, coece samsung monitori od 20inchaimaju odziv 2ms, a ovo govno ne znam koliko.
Konzola je ok ovak, bar u trkama se ne vidi toliko ghostinga tipa wipeout, al uzmi neki shooter iz treceg lica ili neki rpg sa interijerima, jaooo, da se prijeci preko toga, al to mi je najveca mana psp-a, sa boljim ekranom bio bi uber.
Stvar je u perspektivi, Vlasnik šlepera reći će ti da SUV nema prostora za teret, a vlasnik SUV-a smijat će se Cliu. Ipak po mlijeko u dućan ne ideš šleperom, a sa SUVOM ćeš duže tražiti parking nego što ti treba da sa Cliom sve obaviš. PSP je prijenosna konzola i za tu kategoriju ima izuzetno velik i kvalitetan ekran. Da si rekao da mu baterije ne traju dovoljno dugo ili da je prevelik za ugodno nošenje u džepu, to bi se moglo shvatiti kao relevantan komentar. Ovako se ti žališ što Clio nema prostor šlepera i komentar zvuči u najmanjuju ruku neinformirano.  
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

Monster Hunter Freedom 2, nije bas najbolje ocijenjena ali mnogima bi mogla postat najbolja. 

Dodao bih i: Metal Gear Solid: Portable Ops

                    WipeOut Pulse

                    Disgaea: Afternoon of Darkness

                    Sid Meier's Pirates!

                    GTA: Vice City Stories & Liberty City Stories

Svakako treba pricekati izlazak God of War: Chains of Olympus i Final Fantasy VII: Crisis Core koje imaju ogroman potencijal da postanu najbolja PSP igra.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja igra za psp?

Jeanne D'Arc!

 

a izvrsne su i LocoRoco, Field Commander, Everybodys golf... ima toga ;)       šteta što nema više :(

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 9:45 (elvis).
16 godina
offline
RE: Najbolja igra za psp?
Geralt kaže...

 a ekrane odlucili nastaviti proizvoditi u tajvanu, gdje mala djeca od 10 sklepaju te ekrane za krisku kruha, a sony ovdje prodaje i cijeni ekran po 400kn koliko god, za sony firmu koja proizvodi sve i svasta, i konzolu kao ps3, mogli su se sam malo za ekran potruditi, jer mi ne ide da tako mali ekran ima toliki ghosting, znaci štednaj je bila velika na ekranu, a ti se diviš ekranu jer ti lijepo svijetli u mraku pa misliš uuu kak suuper. Daj uzmi si neki lcd prastari na 22ms pa se odi igraj neki fps.

 Ekran je uglavnom Sharpov. Tko malo zna više o LCD-ovima zna da se onda nije štedilo na PSP-u. I ovo za ghosting što kažeš nema smisla jer u ove 3 godine nisam osjetio da ekranu nešto fali. Mene jedino žesti što ima sjajno staklo od ekrana pa se ne da igrati vani dok sunce piči.
I glupo je uspoređivati monitor i prijenosan LCD - nije kategorija..

Kod PSP-a meni jedino fali malo novih IP igara, dakle da nisu Igra 3 i sl. Ali LocoRoco i Patapon govore da ima stvarno dobrih bljeskova igara. Probaj pa nećeš misliti na jadnu djecu koja slažu ekrane Plač za Velike Korporacije.

Od igara bih dodao i GTA LC i VC, Tekker Dark Ressurection, Smash Court tennis 3 - ovakve igre su stvorene za prijenosnu konzolu.

 

--
HaHa na sve
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 19:55 (HaHa).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja igra za psp?

Meni je dobra ova Rockstarova igra The Warriors.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
offline
Najbolja igra za psp?

Ma najbolja igra za psp ti je Silent Hill: Origins. Stvarno nešto dobroCool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja igra za psp?

ma loco roco je zakon!!!Cool


Jedite voće i povrće.To je zdravo!!!
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

Imo sam starno puno igara za PSP i mogu izdvojiti GOW: Chains Of Olympus, Fifa 08(na PSP-u 3x bolja od pes-a), Chilli con carnage,  NFS ProStreet

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

pes i gta vice city stories


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja igra za psp?

Vec sigurno navedene ali patapon, god of war i jeane d arc su daleko najbolje do sada sto sam igrao.

Probah ironmana nekoc, nemoj da se zeznes :)


1337
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja igra za psp?
ma ti pojma nemas najbolja video igra za psp je GRAND THEFT AUTO CHINATOWN WARS
5AR
14 godina
offline
RE: Najbolja igra za psp?

da da nesto odlicno je silent hill stvarno imam psp i igrao sam je

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice