Bloodborne (PS4)

poruka: 427
|
čitano: 102.591
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
NathanDrek kaže...

Da ti pojasnim u komadu, jer sad svako piše svoje. Item se zove one third umbilical cord, ali u igri ih možeš skupiti 4, a za pravi završetak su ti dovoljna 3 kom koja si već skupio. Četvrti je ubačen zbog veće šanse da ih skupiš dovoljno, zbog toga što su neke rute u igri opcionalne i možeš ih promašiti. 

Igru možeš završiti na 3 načina, od toga na 2 načina uopće ne utječe konzumiranje ta tri itema. 

1. Odlučiš se ne boriti s Gerhmanom - propustit ćeš najbolji fajt u igri i taj završetak si rade pogledaj na YouTubeu

2. Boriš se 

3. Konzumiraš 3 cordsa prije nego udes kroz ulaz (kapiju), za arenu do Gerhmana, jer kad počne animacija kasno je, i imaš isti fajt ko da nisi konzumirao + pravi završetak i dodatnog bossa ( ne želim ti spojlati ) i to ti preporučam

Nemoj mu se znaci submitati i pojedi odmah te cordse.

Ova dva lika u zdencu ćeš riješiti tako da kružiš okolo, koristi tu okolinu zato je tako i dizajnirana, tako će uvijek jedan biti van borbe, eazy fajt.

 

puno ti hvala za ovo prvo. a ovo boldano, nije mi easy nikako, baš imam problema, vitality mi je na 31, ne znam jel zato, inače sam 102 level. uglavnom ubiju me u tren oka, njihov udarac mi oduzme minimum trećinu HP-a. uspio sam nabacit koji visceral i to bude dobro ali kad mi dođe drugi situacija je gotova. pokušavao sam stalno kružiti oko toga, ali čim mi izviri jedan ja ga napadnem i odmah drugi doleti, i to onako da se cijeli baci na mene. ni s jednim bossom dosada mi nije bila situacija tako teška, jer sam uvijek vidio neki napredak. npr. ova lady maria prije mi je bila dosta teška, ali sam ju uspijevao ozljediti, nakon 15ak puta sam ju dobio, na ovu dvojicu sam išao barem 20 puta, roknu me ko iz šale

13 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...

jesam se danas ujutro naživcirao u pm. imam velikih teškoća u old hunters, sa onim ribetinama u onom fishing hamlet. one male su lagane, ali ove velike su katastrofa. spustim se u onaj bunar na sredini sela i tamo su dolje dva smrada, mučio sam se s njima ko konj, skoro odustao i onda sam otišao pogledati na youtubeu strategiju za njih pa sam vidio da se dobije onaj rayiku mač, tako da bi ih sada svakako htio riješiti. jednom sam uspio na jedvite jade spustiti jednog na minimum hp i onda mi je drugi skočio u ubio me ko mrava. uglavnom jako su mi teški, mijenjao sam opremu, koristio vatru ali jako slabo pomaže. ako netko ima neki savjet super, a ako netko ima želju i vremena da mi dođe pomoći to bi bilo još bolje, nastavit ću danas igrat oko 17 h pa nadalje. ne znam kako se dođe ne znam da ja probam dozvati nekog, ne zna jel bi se uopće neko odazvao, uopće ne znam kako to ide

 

dosta mi  je problem i Laurence first vicar, ali njega generalno kužim, malo još trebam vježbati s njim ali ću ga uspjeti. a Orphan of Kos mi je čak ok, borio sam se s njim dvaput, drugi put sam mu spustio HP skoro na pola, a iskoristio samo jedan blood vial, onda me je ubio. ali to neće biti toliki problem, vidim da ima rezultata s ovim što radim i kako se borim, trebat će mi još koji put ali ću ga srediti, ali ove ribetine nemam uopće ideju što da radim

 Malo je zeznuto jer bunar ne dopušta baš neki prostor za izbjegavanje osim trčanja ukrug. Koliko se sjećam treba onog prvog što više natamburati dok se drugi ne pojavi. Je malo naporan fight, ali nagrada je odlična.

 

Laurence je boss koji me ubio daleko najviše od svih u igri. Velikim dijelom jer sam odbijao koristiti ranged oružje. Na kraju sam morao popustiti i uzeti Holy Moonlight Sword da ga riješim.

 

Orphan of Kos mi nikad nije bio velik zalogaj makar se često spominje kao najteži boss. Je da je divlji, ali fight je jako zabavan. Pri prvom prelazu igre nisam znao da se možeš boriti s njim "u moru", pa i to donekle olakšava stvar jer na plaži možeš zapeti u one olupine, kamenje i šta sve ne.

 

Što se direktne pomoći tiče, imam lika koji je sad na NG++. Mislim da ne mogu upasti u tvoju igru koja je početne težine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Takoder za te ribe u bunaru ti je dobra strategija koristit Shaman Bone Blade. Znaci kad se drugi pojavi, pogodi ovog prvog sa tin bladeon i on ce pocet napadat drugoga. Ili pogodi drugog da ti on zavrsi prvoga.

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Tututuru kaže...

Takoder za te ribe u bunaru ti je dobra strategija koristit Shaman Bone Blade. Znaci kad se drugi pojavi, pogodi ovog prvog sa tin bladeon i on ce pocet napadat drugoga. Ili pogodi drugog da ti on zavrsi prvoga.

 Da ovo je točno počnu se tući između sebe.

9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
Uvijek se toga bojim jer ih imam samo 6, a ako potrošim par bezveze nisam ništa napravio, al ću probati

Jel moram stajati odmah pored njega kad upotrijebi ili se baca iz daleka?
9 godina
online
Bloodborne (PS4)

ma đabe mi taj shaman blade, ne mogu više stići do faze kad uleti ovaj drugi. užasno mi je teško, ubije me ovaj prvi dok si rekao keks, sve sam isprobao, da budem blizu, daleko, štagod ja napravio on nekako dođe do mene i odmah me smakne, tri udarca su mu i previše. nisam sposoban za ovu borbu da mi život ovisi o tome. uvjerljivo nešto najteže dosada (meni osobno). sve bosseve sam uspio shvatiti, i kad mi je trebalo više pokušaja svaki put sam osjećao da napredujem i da idem u nekom smjeru, ali ovo je katastrofa. Rom, blood starved beast, vicar amelia pa oni su mi doslovno zajebancija u usporedbi s ovom gamadi. jedino tko mi je bio slično gadan je onaj hunter u grand cathedral, ali njega sam nekako uspio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...

ma đabe mi taj shaman blade, ne mogu više stići do faze kad uleti ovaj drugi. užasno mi je teško, ubije me ovaj prvi dok si rekao keks, sve sam isprobao, da budem blizu, daleko, štagod ja napravio on nekako dođe do mene i odmah me smakne, tri udarca su mu i previše. nisam sposoban za ovu borbu da mi život ovisi o tome. uvjerljivo nešto najteže dosada (meni osobno). sve bosseve sam uspio shvatiti, i kad mi je trebalo više pokušaja svaki put sam osjećao da napredujem i da idem u nekom smjeru, ali ovo je katastrofa. Rom, blood starved beast, vicar amelia pa oni su mi doslovno zajebancija u usporedbi s ovom gamadi. jedino tko mi je bio slično gadan je onaj hunter u grand cathedral, ali njega sam nekako uspio

 Zovi online pomoć što se mučiš?

9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
hummer0 kaže...
Cansee kaže...

ma đabe mi taj shaman blade, ne mogu više stići do faze kad uleti ovaj drugi. užasno mi je teško, ubije me ovaj prvi dok si rekao keks, sve sam isprobao, da budem blizu, daleko, štagod ja napravio on nekako dođe do mene i odmah me smakne, tri udarca su mu i previše. nisam sposoban za ovu borbu da mi život ovisi o tome. uvjerljivo nešto najteže dosada (meni osobno). sve bosseve sam uspio shvatiti, i kad mi je trebalo više pokušaja svaki put sam osjećao da napredujem i da idem u nekom smjeru, ali ovo je katastrofa. Rom, blood starved beast, vicar amelia pa oni su mi doslovno zajebancija u usporedbi s ovom gamadi. jedino tko mi je bio slično gadan je onaj hunter u grand cathedral, ali njega sam nekako uspio

 Zovi online pomoć što se mučiš?

 misliš da će mi netko doći? mogu probati.

 

malo guglam o tome, hrpa ljudi piše da im je ovo najteži fight u cijeloj igri i dlcu. al dobro dosta to sve ovisi i o navikama igrača, svatko ima svoju naviku borbe

13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...
hummer0 kaže...
Cansee kaže...

ma đabe mi taj shaman blade, ne mogu više stići do faze kad uleti ovaj drugi. užasno mi je teško, ubije me ovaj prvi dok si rekao keks, sve sam isprobao, da budem blizu, daleko, štagod ja napravio on nekako dođe do mene i odmah me smakne, tri udarca su mu i previše. nisam sposoban za ovu borbu da mi život ovisi o tome. uvjerljivo nešto najteže dosada (meni osobno). sve bosseve sam uspio shvatiti, i kad mi je trebalo više pokušaja svaki put sam osjećao da napredujem i da idem u nekom smjeru, ali ovo je katastrofa. Rom, blood starved beast, vicar amelia pa oni su mi doslovno zajebancija u usporedbi s ovom gamadi. jedino tko mi je bio slično gadan je onaj hunter u grand cathedral, ali njega sam nekako uspio

 Zovi online pomoć što se mučiš?

 misliš da će mi netko doći? mogu probati.

 

malo guglam o tome, hrpa ljudi piše da im je ovo najteži fight u cijeloj igri i dlcu. al dobro dosta to sve ovisi i o navikama igrača, svatko ima svoju naviku borbe

 Uvijek neko dođe mogu ti  dvojica doći u pomoć.

9 godina
online
Bloodborne (PS4)

uspio sam ih srediti :D isključivo na visceral attack, kakav god napad imaju može ih se opaliti pištoljem, bio sam sretan ko malo dijete. i onda sam poslije sredio Laurenca, isto mi je bio zeznut, išao sam zaredom jedno 7-8 puta ali sam uspio na kraju, zadnju borbu sam iskoristio 19 blood viala. al dobro je, sad ide oprhan of kos a onda gehrman

 

žao mi je što sam malo naspamao temu s ovom situacijom, al kad sam se naživcirao ko konj :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Nightmare of mensis. Mislim da sam pri kraju main storya, jer stvari idu u totalni kolaps haha.

Medjutim prije nego to odigram, odlucio sam explore-ati optional areas Cainhurst Castle i Upper Cathedral Ward.

Pogledao sam video na youtube za Cainhurst Castle, i sam nikad ne bih znao doci do tamo :D

Kad tamo jos vece ludilo... Svaka cast na atmosferi.

 
2 0 hvala 0
9 godina
online
Bloodborne (PS4)

evo ja konačno sve prešao. inače ne pišem baš takve stvari po forumu, ali sam morao sada, dobar je osjećaj biti među ekipom koja je prešla bloodborne :)

 

riješio sam sve bossove, i u original igri i u old huntersima, 22 sve skupa. old hunters imam 100% rješeno, al ono za platinu mi je prazno, valjda nema za to.  

 

što se tiče osnovne igre, kako je prolazila sve su mi lakši postajali bossovi, uvjerljivo su mi teži bili oni s početka, sad je li to zato što sam se uigrao ili zato što sam dosta farmao, ili oboje, nisam siguran. od ovih kasnije mi je martyr logarius bio stvarno težak, i amygdala, dok s druge strane, Celestial Emissary, Ebrietas, The One Reborn, Micolash, Mergo Wet Nurse i onda na samom kraju Gehrman i Moon Presence su mi bili prilično lagani. ovih 7 koje sam zadnje nabrojao sam riješio u 15-ak pokušaja. Onda dolazi old hunters i tu sam već imao više problema, al eto i to je gotovo

 

 

U svakom slučaju fenomenalan osjećaj preći ovu igru, vidjeti Prey Slaughtered, baš se nadam da će nam doći i Bloodborne 2

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
online
Bloodborne (PS4)

zaboravio sam spomenuti da sam tek na Orphan of Kos shvatio da je pištolj brži od blunderbussa. Uopće nisam koristio pištolj, samo blunderbuss, i često sam znao zakasniti na parry, pogotovo su mi bili problematični drugi hunteri zbog brzine. u svakom slučaju pištolj mi je baš dao tih presudnih pola sekunde.

 

krenulo mi nakon kraja u NG+ i gledam ja opet onu početnu animaciju, kad ono onaj tip kaže da moram pronaći Paleblooda. A ja totalno zaboravio i na tog paleblooda i na tog starog bradatog, tko taj stari uopće?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bloodborne (PS4)

Kao netko tko psihički nije spreman za ovakav tip igara bio mi je gušt pratiti tvoju borbu, čestitam

9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)

Random lik koji injecta taj old  blood u ljude poput tebe :D 

 

https://bloodborne.fandom.com/wiki/Paleblood

 

Cijeli lore igre je jako, jako misteriozan i ima tu neku čar pa eto, ako ti se da čitaj. Ili moraš 100% završit ili nisi prešao :P jk

 

Što se tiče "spremnosti" na ovakav tip igre, ovisi o tebi, jer sve što sjebeš sjebeš sam ali je jebeno dobar osjećaj kada ubiješ bossa nakon 10-og puta, kada znaš gdje i šta sjebeš i kada na ng+++ lagano za sat i pol pređeš igru :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 10:38 (nhooydz).
9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
Paolo Maldini kaže...

Kao netko tko psihički nije spreman za ovakav tip igara bio mi je gušt pratiti tvoju borbu, čestitam

 

hvala puno 

 

al vjeruj mi da nije to sve skupa toliki problem. mislim naživciraš se i poludiš u nekim trenutcima al to sve spada u neku čar igre. zato je jako dobar osjećaj kad ubiješ nešto veliko, a vjeruj mi da hoćeš, ja kad sam prvi put napao prvog bossa i nakon što me ubio u 5 sekundi, mislio sam da to nije za mene i da jednostavno to neće ići. ali onda dođeš još dva tri puta na njega i izdržiš nešto duže, i onda nakon još 5-6-7 puta uđeš kod njega i prikolješ ga, odličan osjećaj. na kraju u igri postaneš ti ono čega se drugi trebaju bojati (i onda dođe old hunters dlc i pokaže ti gdje ti je mjesto )

 

mislim da si ti napisao na forumu da igraš God of War (sve ili većinu dijelova). Ja sam se po tim igrama nekad znao mučiti jednako kao i u Bloodborneu. Sigrun Valkira mi je u razini najtežih bossova Bloodbornea, ja sam nju napadao brat bratu 50-60 puta. Ono što želim reći je da kreneš igrati sigurno bi se i brzo priviknuo i na kraju i prešao igru bez neke ogromne muke. Malo ćeš straha doživjeti, to svakako, ja sam imao faza da se istinski bojim jebene igrice, al u tome je i čar. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Bloodborne (PS4)

Nisam još igrao zadnji GOW gdje je ta Valkira. Kada ga zaigram i zakoljem te sve bosseve znat ću jel mi vrijeme za From igre.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Zadnja Valkyra je badass !!
9 godina
online
Bloodborne (PS4)

 

šta znači depth u chalice dungeonima? znam da znači dubina, i logično mi je da ako piše depth: 3 da će taj dungeon imati 3 razine. a ja sam odradio jedan dungeon koji je imao 3 razine i na kraju pogledam opis dungeona kad ono piše depth:2

 

sad jedino ako se prva razina ne računa, kao npr. u zgradi, prvo je prizemlje pa onda ide 1. kat, jel možda to u tome fora ?

 

 

edit: sad malo guglam o tim dungeonima, pa koliko sam shvatio tamo ima i priče, i novih bossova, koliko vidim isplati se malo istraživati? ja sam mislio da je to end game content u smislu da budu neprijatelji isti kao ovi koje sam već sretao samo jači. a ispada da ima i novih stvorenja i da mogu dosta stvari još otkriti tamo? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 11:55 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
U Dungeon Chalice su jači bossevi nego u glavnoj igri (izuzev DLC-a).Ako želiš platinirat igru,moraš pobjedit i kraljicu tih dungeona.A do nje prvo treba doći jer za nove i teže dungeone trebaš sakupit i dosta materijala,pobjedit bosseve u tim dungeonima i sl.Ja sam proveo tu više vremena nego u glavnoj igri.Tu se može i dosta farmat.
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)

To se sve može preskočit pomoću false depth chalicea više manje, ali nije to to (iako bossovi ostaju) :D 

 

Bloodtinge je dušu dao za neke bosseve.

9 godina
online
Bloodborne (PS4)

a kako da pratim koji sam chalice/dungeon riješio? da ne idem više puta u istu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Moraš napraviti nove dungeone sa jačim kaležima.Ovdje ti je sve objašnjeno šta moraš napravit za nove dungeone - https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Chalice+Dungeon
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...

a kako da pratim koji sam chalice/dungeon riješio? da ne idem više puta u istu

 U svakoj ćeš naći materijale za slijedeću, čak ih možeš i kupiti. Preporučam da kako koju prođeš odmah ju izvadiš iz spomenika i s njom u storage u Hunters dreamu, tako da su te koje prođeš van tvojeg inventara, jer bit će ih puno i tako te neće zbunjivati.

9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
NathanDrek kaže...
Cansee kaže...

a kako da pratim koji sam chalice/dungeon riješio? da ne idem više puta u istu

 U svakoj ćeš naći materijale za slijedeću, čak ih možeš i kupiti. Preporučam da kako koju prođeš odmah ju izvadiš iz spomenika i s njom u storage u Hunters dreamu, tako da su te koje prođeš van tvojeg inventara, jer bit će ih puno i tako te neće zbunjivati.

 

e super, to je pametno, znači ne mogu imati dvije iste?

7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Ne, nema duplića, samo različiti tier istih. U svakoj tamnici ti je bitno pronaći slijedeći chalice, materijale za nju, te ako ima runa ili oružje, te naravno srediti bosseve. 

 
0 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
NathanDrek kaže...
Cansee kaže...

a kako da pratim koji sam chalice/dungeon riješio? da ne idem više puta u istu

 U svakoj ćeš naći materijale za slijedeću, čak ih možeš i kupiti. Preporučam da kako koju prođeš odmah ju izvadiš iz spomenika i s njom u storage u Hunters dreamu, tako da su te koje prođeš van tvojeg inventara, jer bit će ih puno i tako te neće zbunjivati.

 

e sebi sam već dosadio s ovim pitanjima, al jbg da budem sigura. upravo sam riješio central pthumerian dungeon (samo to piše), i dalje mi je aktivna - stoji u first altar. i sad odem u svoj inventory da provjerim kakve imam još kad ono piše central pthumerian chalice. sad mi to izgleda kao ista ova kad imaju potpuno jednak opis

7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...
NathanDrek kaže...
Cansee kaže...

e sebi sam već dosadio s ovim pitanjima, al jbg da budem sigura. upravo sam riješio central pthumerian dungeon (samo to piše), i dalje mi je aktivna - stoji u first altar. i sad odem u svoj inventory da provjerim kakve imam još kad ono piše central pthumerian chalice. sad mi to izgleda kao ista ova kad imaju potpuno jednak opis

 Bez obzira što su na oltaru svejedno su i u tvojem inventoriju. Zato sam ti predložio da kako koju pređeš, izvadiš iz oltara i staviš u storage u Hunters Dreamu, tada će one aktivne i one koje još nisi prošao biti kod tebe odvojene od ovih koje si prošao i neće ti se mješati.

7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...
NathanDrek kaže...
Cansee kaže...

a kako da pratim koji sam chalice/dungeon riješio? da ne idem više puta u istu

 U svakoj ćeš naći materijale za slijedeću, čak ih možeš i kupiti. Preporučam da kako koju prođeš odmah ju izvadiš iz spomenika i s njom u storage u Hunters dreamu, tako da su te koje prođeš van tvojeg inventara, jer bit će ih puno i tako te neće zbunjivati.

 

e sebi sam već dosadio s ovim pitanjima, al jbg da budem sigura. upravo sam riješio central pthumerian dungeon (samo to piše), i dalje mi je aktivna - stoji u first altar. i sad odem u svoj inventory da provjerim kakve imam još kad ono piše central pthumerian chalice. sad mi to izgleda kao ista ova kad imaju potpuno jednak opis

 Ako imaju potpuno isti naziv onda se radi o istoj Chalice, ali to ne znaci da ti imaš dvije iste, jer iako ju staviš na oltar ona je u tvojem inventoriju. Zato one koje pređeš izvadiš i staviš u storage u kući u Hunters Dreamu, tako ti se neće miješati i znat ćeš koje si prošao, a koje nisi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Evo završio sam i ja taj Old Hunters DLC i to na NG+ jer sam završio igru već prije a nisam kupio DLC(ovo mu je sad realna cijena na sniženju)pa sam morao na NG+ i pobjedit Vicar Amilia za pristup DLC-u.Neznam kako je pri prvome prelasku (na NG+ je sve duplo teže) al ovdje sam imao jedino malo problema sa Lady Mary dok je Orphan of Kos pao iz 3 pokušaja a kao najteži boss u BloodBorne-u.A to ribarsko selo mi je iritantno do bola,podsjeća me na Forbidden Woods.Uglavnom za još 10-ak sati zabave,vrijedi tih 60-ak kuna sad na popustu.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice