PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.815.087
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Baš gluposti... Da ne spominjem full hd na PS3 - kolko znam samo Wipeout HD ide u 60 fps@1920x1080 (ako i to), ostalo je sve u više-manje 720p.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Baš me zanima, ekipa, di izvlačite te netočne podatke. :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Iz guzice vjerojatno. :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Play Station 4
The Black Iso kaže...
Paolo2612 kaže...
Elk Cloner kaže...
miky moj kaže...

Ljudi kako danas tehnologija brzo napreduje!

 Modificirani Cell sa jačom grafičkom. I nije preveliki napredak (pogotovo u usporedbi PS2-PS3).
 Ovo je ogroman napredak i prekretnica koja možda čak već naslućuje da će PS4 pomest konkurenciju. Ionako danas igre ne iskorištavaju punu snagu cell-a, još kada se zna da su neke jezgre isključene zbog proizvodnog procesa je samo dokaz snage cella
PS4 ima sve uvjet da pobijedi u slijedećem ratu konzola - snaga (najvjerojatnije će biti više cell-ova), niža cijena (uvjetovana već razvijenim čipom - nema troškova zbog istraživanja i proizvodnje novog procesora) i poznatim načinom izrade igara (programeri se ne moraju učiti raditi za novu platformu i arhitekturu).
ako je tako, vidi se da se Sony opametio.

Zasto pricas gluposti i siris nebuloze, kao prvo sony je jasno rekao da odustaje od cella i uzima amdov procesor. amen. gluposti pises

mighty99 kaže...

Iz vise izvora je potvrdeno da playstation 4 konzola nece tako brzo stici, sigurno jos barem 2 god.Jer PS3 tek sada dozivljava svoj puni potencijal razvojem igara u full HD rezoluciji.

Samim tim SONY nece zuriti da izvuce jos profita iz tog kolaca.

A sigurno da oni interno rade na razvoju, no ne trebamo cekati tako skori dolazak.

Mislim da ce vise sada krenuti ovim bumom u razvoju 3d igara (na kraju i zadnji ps3 firmware ide na tom da daje podrsku tome) nego izbacivanjima nove konzole.

A na netu sigurno da ima hrpa slika neprovjerenih izvora...

opet gluposti kao i onaj malo prije koji govori o holografima kacigama i ostalim glupostima(sta vi mislite da ce ljudi oblacit odijela da bi mogli igrat igre)... i na amoj konferenciji je povrđeno da izlazi za blagdane 2013 ! ova generacija je najduze na trzistu i vrijeme je da se zamjeni !

I DAJTE LJUDI NEMOJTE IZMISLJATI SVOJE PRIČE I SIRIT NEBULOZE !

Da si barem pogleda datum kad je to napisano......

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Se*e mi se kad vidim da novi gamepad ima share button.

steam:hcplankton. sc2-Plankton(967)
 
8 3 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4
I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

A koja to igra neče biti izdana za PS4??? Što je tu novo? Pa izdat če nastavak svake ,

neke odmah, neke za godinu, neke za dvije......... to i je poanta konzole, IGRE!

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shai Hulud kaže...

Baš gluposti... Da ne spominjem full hd na PS3 - kolko znam samo Wipeout HD ide u 60 fps@1920x1080 (ako i to), ostalo je sve u više-manje 720p.

PS3 je izdan 2006, a tek od 2008 se kod nas fura na Full HD 1080p, danas je to standard ,

tako da je to minimum koji nova konzola mora imati, bežični kontroler imamo, PSN imamo, preostaje jedino sve to ušminkat

14 godina
neaktivan
offline
Re: Play Station 4
mighty99 kaže...

Iz vise izvora je potvrdeno da playstation 4 konzola nece tako brzo stici, sigurno jos barem 2 god.Jer PS3 tek sada dozivljava svoj puni potencijal razvojem igara u full HD rezoluciji.

Samim tim SONY nece zuriti da izvuce jos profita iz tog kolaca.

A sigurno da oni interno rade na razvoju, no ne trebamo cekati tako skori dolazak.

Mislim da ce vise sada krenuti ovim bumom u razvoju 3d igara (na kraju i zadnji ps3 firmware ide na tom da daje podrsku tome) nego izbacivanjima nove konzole.

A na netu sigurno da ima hrpa slika neprovjerenih izvora...

Otkud ti izvlačiš te kvati informacije, od 7-ogodišnje djece? ajde ne prdi

www.twitch.tv/mushroomd
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Keops kaže...

Se*e mi se kad vidim da novi gamepad ima share button.

jednostavno ga ne stisnes i problema nema

meni je odlicno kad cu moc gameplay video spremit bez nekog dodatnog uređaja

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Arnold Layne kaže...
Keops kaže...

Se*e mi se kad vidim da novi gamepad ima share button.

jednostavno ga ne stisnes i problema nema

meni je odlicno kad cu moc gameplay video spremit bez nekog dodatnog uređaja

Kao imat ce neki dodatni chip koji ce obavljati tu zadacu, kompresiju/dekompresiju itd ali me zabrinjava to sto su spomenuli samo USTREAM, ni rijeci o Youtube-u.... ovo me podsjeca na HD PVR 2, imas onaj gumb, pritisnes i boom, odmah ti se snima i kompresira itd automatski.

 

Fora je sto ce se nesto slicno nalaziti i u PS4 konzoli, definitivno su me ti feautursi najvise odusevili..... ocekivati vizualni leap je bilo predvidivo.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Taj share ce se koristit i da streamas dok igras...pa ti drugi mogu sa frend liste lli kome dopustis mogu gledati sta igras u real time vremenu, i cak mogu uskocit ako treba pomoc i tako to :)..

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo skracena verzija jucerasnje prezentacije.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0rJDn0jRnUQ

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation 4

Hardware me ne zanima puno, logično je da je bolji od prethodnika i da će gurat sve na full HD (koji je onako neki standard postao). Ono što je bitno je: znači već pomenuti ful HD, malo poboljšana grafika, pobljšan kontroler, poboljšan PSN i ti neki novi korisni featuri (možda još neko fino pojeftinjenje downloadabilni igara u odnosu na fizičke medije)  još samo da ne bude problema sa zagrijavanjem, krepavanjem i kvarom na BD laseru i to je to.

Stroj za igranje narednih 5+ godina (ako se budu držali politike iz prošlosti). Znači za godinu bi trebao biti dostupan svugdje na svijetu. Još samo cijena (negdje sam vidio pre order 400injak funti) i to je to. Uzimam{#}

 

Ne bacaju mi se više pare na PC samo zbog igranja!

ex Quilombo23
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Možda su ipak trebali stavit touch screen za lakše surfanje internetom , inace , meni baš dobro izgleda ovaj kontroler .

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bubabug kaže...

Možda su ipak trebali stavit touch screen za lakše surfanje internetom , inace , meni baš dobro izgleda ovaj kontroler .

 

mislim da ovaj ugrađeni touch je sasvim dobar za internet... dobis istu stvar ko na laptopu zapravo..

Play Hrad Play Cool
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
The Black Iso kaže...
Bubabug kaže...

Možda su ipak trebali stavit touch screen za lakše surfanje internetom , inace , meni baš dobro izgleda ovaj kontroler .

 

mislim da ovaj ugrađeni touch je sasvim dobar za internet... dobis istu stvar ko na laptopu zapravo..

Da, browsanje neta na ps3 je užas, da ne spominjem trajanje otvaranja stranica...

www.twitch.tv/mushroomd
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bubabug kaže...

Možda su ipak trebali stavit touch screen za lakše surfanje internetom , inace , meni baš dobro izgleda ovaj kontroler .

 

I meni se svida kontroler, puno mi je ljepsi od ovog standarnog dualshock-a (PS1-PS3), jos da samo bude ergonomican kao i Xbox360 kontroler koji mi je bolje sjeo nego DS3....

 

Pomocu tog touchpad-a ces vjerojatno moci surfati internetom kako treba (kao na laptopima)....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovac82 kaže...
Bubabug kaže...

Možda su ipak trebali stavit touch screen za lakše surfanje internetom , inace , meni baš dobro izgleda ovaj kontroler .

 

I meni se svida kontroler, puno mi je ljepsi od ovog standarnog dualshock-a (PS1-PS3), jos da samo bude ergonomican kao i Xbox360 kontroler koji mi je bolje sjeo nego DS3....

 

Pomocu tog touchpad-a ces vjerojatno moci surfati internetom kako treba (kao na laptopima)....

Mislim da ce bit ergonomika na razini ,malo je izmjenjen oblik i dodali su gripove tako da se ne bojim za to . 

 

Meni je najveci "problem" na PS uvijek bilo pisanje , pa sam mislio da ce stavit touch screen na kojoj bi među ostalim mogla bit i tipkovnica kao na smartphon-ima , što bi ubrzalo stvari :) Međutim ,slažem se da je  i touchpad je jako praktican dodatak .

Pošto se na veliko spominje i mikrofon , vjerujem da ciljaju na speech recognition , što se tice unosa teksta ,a to  i nije tolko loše , ako ce funkcionirat kako treba .

 

Spominje  se i povezivost s smartphone-ima , PS Vitom ... to ce sigurno bit još jedno od rješenja za unos teksta ,  na kraju krajeva tu su i bluetooth tipkovnice .

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2013 14:36 (Bubabug).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
PlayStation 4

Killzone

 

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bubabug kaže...
lovac82 kaže...
Bubabug kaže...

Možda su ipak trebali stavit touch screen za lakše surfanje internetom , inace , meni baš dobro izgleda ovaj kontroler .

 

I meni se svida kontroler, puno mi je ljepsi od ovog standarnog dualshock-a (PS1-PS3), jos da samo bude ergonomican kao i Xbox360 kontroler koji mi je bolje sjeo nego DS3....

 

Pomocu tog touchpad-a ces vjerojatno moci surfati internetom kako treba (kao na laptopima)....

Mislim da ce bit ergonomika na razini ,malo je izmjenjen oblik i dodali su gripove tako da se ne bojim za to . 

 

Meni je najveci "problem" na PS uvijek bilo pisanje , pa sam mislio da ce stavit touch screen na kojoj bi među ostalim mogla bit i tipkovnica kao na smartphon-ima , što bi ubrzalo stvari :) Međutim ,slažem se da je  i touchpad je jako praktican dodatak .

Pošto se na veliko spominje i mikrofon , vjerujem da ciljaju na speech recognition , što se tice unosa teksta ,a to  i nije tolko loše , ako ce funkcionirat kako treba .

 

Spominje  se i povezivost s smartphone-ima , PS Vitom ... to ce sigurno bit još jedno od rješenja za unos teksta ,  na kraju krajeva tu su i bluetooth tipkovnice .

sviđa mi se sva ta povezivost s tabletima i smartphoneima... a samo radi toga meprivlacio xbox... primjer igras fifu a na tabletu namjestas strategiju itd.. fora stvari... nije nes vazno al veseli covjeka...

Play Hrad Play Cool
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

PS4 News January 18th, 2013 -- PS4 to Launch in Spring 2013?

 

Hiroshi Sakamoto, president of Sony, has hinted the PlayStation 4 console could be announced soon. In a recent interview with the website Emol, Hiroshi Sakamoto insinuated that the PS4 could be released before E3 2013 is announced or even sooner. He was quoted as saying: "That's still a big secret, but our friends are preparing Sony PlayStation. I can only say that we are focused on the E3 gaming event, scheduled for June...btw ovaj killzone i watch dogs odlično izgledaju, al šteta pa nemam FullHD TV nego HDTV 109cm.

did i ever tell you the definition of insanity?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2013 10:55 (Vaas).
 
1 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

-

did i ever tell you the definition of insanity?
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 13:10 (Vaas).
 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Definitivno je ova povezivost zgodna, a za yoystick nema ocjene dok ne sjedne u ruku,

iako vjerujem da mora ležati odlično, ipak je to Sony

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

 

Obavezno pogledajte ovaj video do kraja (do KRAJA) i naravno, prisjetite se proslosti.... kada malo bolje razmislim, lik zbilja ima pravo odnosno ima vrlo dobre argumente/stavove. Ukratko, Sony uglavnom uvijek ide na hype, kada predstavljaju neku igru uvijek sve izgleda odlicno odnosno kao CGI ili gotovo kao to, dok sami gameplay izgleda gore od toga.... dok konkurencija, koliko god bila losa u nekim stvarima, barem su uvijek prikazivali ono sto cemo zapravo i vidjeti u samom gameplay-u.

 

Uglavnom, nista..... vidjet cemo dogodine pravu istinu.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2013 22:07 (lovac82).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ne vidim zašto bi gameplay bio gori od ovog, nije to ništa impresivno, jedan Crysis 3 izgleda tako.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Sad imaju dosta snažniji hardwer tako da ne vidim zašto bi uljepšavali gameplaye...Iako, ovaj Deep down izgleda kao da je CGI. Ako igra stvarno bude tako izgledala, onda svaka čast Capcomu.

 

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jabulani kaže...

Ne vidim zašto bi gameplay bio gori od ovog, nije to ništa impresivno, jedan Crysis 3 izgleda tako.

Ne mislim bas na gameplay (mehanika, fizika i to) vec vizualno odnosno grafika, nije bas da nije impresivno, pogledaj taj Killzone, reflekcije i osvjetljenje je dosta dobro (pa koja to PC igra je bas usporediva s time), ne mozes bas porediti Crysis 3 sa Killzone-om, Crysis 3 izglleda odlicno ali poredis prakticki "sumu" sa futiristickim gradom, nema bas kruha kod takve usporedbe. Stvar je u tome sto za pola tih igara uopce ne znamo je li izgledaju uopce tako dok igras ili ne, a Watch Dogs je jos igran na PC-u (potvrdeno je).

 

Sjeti se Killzone-a 2, kada su ga najavljivali izgledao je preodlicno ali sama igra je dosta losije izgledala..... onda, Uncharted isto klik, Beyond isto (pogledaj trailere itd i neke snimke gameplay-a), gameplay izgleda losije i mnogo drugih Sony-evih primjera.

 

Mene osobno boli ona stvar za sve to... ovaj put ce PS4, PC itd biti blize CGI-u i to sve kako god okrenes...  ionako ne igram igre opcenito zbog grafike (to mi je zadnje), kako god, uzimam PS4 zbog dobrih feautures-a i dobrih ekskluziva, a i igre ce izgledati odlicno takoder sto je eto, kako ja volim reci, dodatni bonus.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da PS5 izlazi za 4 godine onda. Jer su rekli da će prije izdati sada.

Što je po meni bzvz... Ali eto njima to ide u korist, profit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice