Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.279
|
čitano: 1.385.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
https://www.gamershop.hr/xboxseries/venom-vs2879-xbox-series-s-x-red-twin-docking-station-2-batteries

Ja imam ovako nešto ako trebaš i punjač. Imaš i za samo jedan kontroler. Imaš i samo bateriju.

Originalna je kod njih cca 3 puta skuplja, što je ipak svaka čast svemu, previše.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Xbox Series X

Imas na amazon.de dosta izbora pa malo prošvrljaj 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Ja koristim VENOM VS2881 Xbox Series/Xbox One punjač + 2 baterije ili PANASONIC Eneloop punjive baterije.

Panasonic baterije su super, drže puno bolje od Venom zamjenskih.

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ima ih i IKEA pod nazivom Lada ako se ne varam. Mislim da su tako jeftinije.

Jedino što ih treba vaditi van da se napune što meni osobno ide na živce pa su mi bolje ove koje kraće traju, ali gamepad samo bacim na punjač i nit brige nit pameti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Xbox Series X

https://www.ikea.com/hr/hr/p/ladda-punjiva-baterija-hr06-aa-1-2-v-50504692/

https://www.ikea.com/hr/hr/p/stenkol-punjac-za-baterije-90496954/

 

2450 mAh traju jako dugo, igraš se cijeli tjedan svakodnevno, onda sam ubaciš druge dvije i nastaviš. Prazne napuniš i tako u krug.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

isto imam ove vece iz ikee

 

kupio ih 8 komada za 2 gamepada, i samo ih zamjenim kada zatreba jer su druge 4 pune, ali dosta dugo traju

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja imam onaj Venom punjač za dva gamepada i njihove baterije.
Jedan se isprazni, uzmem drugog, a ovaj na punjenje - isto i na plejki, samo tam imam orginal punjač.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
Virty kaže...

Ja koristim VENOM VS2881 Xbox Series/Xbox One punjač + 2 baterije ili PANASONIC Eneloop punjive baterije.

Panasonic baterije su super, drže puno bolje od Venom zamjenskih.

 Ja imam i Panasonic Eneloop (pro) i one iz IKEE (Lada) .. Mogu ti reci da osim razlike u cijeni, gotovo da ne postoji druga razlika ..

 

Na ženinom joypadu su obicno Eneloop, kod mene su Ikea (baš zbog tog da ispitam koliko traju pošto više igram (prije je bilo suprotno)) .. I ne sjecam se kad ih punom .. (koristim onaj eneloop crni punjac, isto valjda neka pro verzija)

 

 

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Overflow1984 kaže...
Virty kaže...

Ja koristim VENOM VS2881 Xbox Series/Xbox One punjač + 2 baterije ili PANASONIC Eneloop punjive baterije.

Panasonic baterije su super, drže puno bolje od Venom zamjenskih.

 Ja imam i Panasonic Eneloop (pro) i one iz IKEE (Lada) .. Mogu ti reci da osim razlike u cijeni, gotovo da ne postoji druga razlika ..

 

Na ženinom joypadu su obicno Eneloop, kod mene su Ikea (baš zbog tog da ispitam koliko traju pošto više igram (prije je bilo suprotno)) .. I ne sjecam se kad ih punom .. (koristim onaj eneloop crni punjac, isto valjda neka pro verzija)

 

 

Panasonic Eneloop su klasa.
Trajnost je duga, moj su prvi izbor.

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice