Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.331.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
DeniZg kaže...

S obzirom da i mi spadamo u to opskurno tržište, možda sad nećemo morati držati PC na postavkama drugih regija da bi nam radilo bez greške.

Međutim, ja sam se nadao da će nam sad Cloud gaming raditi bez VPN-a, ali nažalost ništa od toga.

 Jesi probao taj cloud gaming,to je katastrofa pa nije da nesto gubis.

 Malo preko mobitela. Nije impresivno.

Ali mi je zgodna ideja za isprobati Gamepass igre bez da ih moram instalirati.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Xbox Series X

Na svu srecu ovo me bas i ne zanima ali je mindblowing da moraju izdat svoju ekskluzivu koja izgleda ok i nista vise od toga lockanu na 30fps u XsX verziji,bolje da su odgodili i optimizirali za 60fps.

Nadam se da ovakva situacija nece bit i sa Starfield jer njega jedva cekam krenut igrat.

 

https://www.eurogamer.net/redfall-locked-to-30fps-on-xbox-series-xs-at-launch

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Mislim da taj Redfall neću ni instalirati. Sve u vezi te igre mi djeluje nezanimljivo, prosječno ili ispodprosječno, tako da me tih 30 fps ni ne čudi.

Ali me zato zanima kakav će biti Minecraft Legends.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 19:38 (DeniZg).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Mislim da taj Redfall neću ni instalirati. Sve u vezi te igre mi djeluje nezanimljivo, prosječno ili ispodprosječno, tako da me tih 30 fps ni ne čudi.

Ali me zato zanima kakav će biti Minecraft Legends.

Ja cekam samo Starfield i mislim da bi to mogla bit jedna od igara koje ce obiljezit ovo desetljece.

Ja cu Redfall probat kad dodaju 60fps,mozda me koncept ugodno iznenadi ali tehnicki dio su apsolutno zabrljali.

XsX je izuzetno jaka gaming platforma pa nemaju nikakvog opravdanja za 30fps.

14 godina
offline
Xbox Series X

Koje slušalice koristite? Ja gledam da bi si uzeo turtle beach stealth 600 gen 2, imate preporuku za nešto bolje do cca 100€?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Genoxxx kaže...

Koje slušalice koristite? Ja gledam da bi si uzeo turtle beach stealth 600 gen 2, imate preporuku za nešto bolje do cca 100€?

 A ne znam što točno tražiš od slušalica. Ja sam si za 80€ uzeo Sennheiser HD 599 prije koji tjedan. Odlične su mi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Genoxxx kaže...

Koje slušalice koristite? Ja gledam da bi si uzeo turtle beach stealth 600 gen 2, imate preporuku za nešto bolje do cca 100€?

 A ne znam što točno tražiš od slušalica. Ja sam si za 80€ uzeo Sennheiser HD 599 prije koji tjedan. Odlične su mi.

Bežične i duboki bass jer bi ih koristio i za muziku preko mobitela, bilo bi idealno da su Bluetooth

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Genoxxx kaže...

Koje slušalice koristite? Ja gledam da bi si uzeo turtle beach stealth 600 gen 2, imate preporuku za nešto bolje do cca 100€?

 Koristim Xboxove Wireless i prezadovoljan sam, baterija traje dugo i kontrole su idealne za Xbox.

12 godina
offline
Xbox Series X

greška

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2023 12:43 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...
Genoxxx kaže...

Koje slušalice koristite? Ja gledam da bi si uzeo turtle beach stealth 600 gen 2, imate preporuku za nešto bolje do cca 100€?

 Koristim Xboxove Wireless i prezadovoljan sam, baterija traje dugo i kontrole su idealne za Xbox.

 One su Bluetooth? Kakve su za glazbu?

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bluetooth su naravno.

A gle, za glazbu su kao i većina gaming slušalica - prosječne. Na kompu i Xboxu ih pomoću softvera još možeš "naštelat", ali na mobu ne. Zvuk je u igrama fenomenalan, ali kad je u glazba u pitanju je samo korektan. Po mom ukusu, bass je previše nafrljen, ali možeš sve to namjestiti na konzoli.

Prema mom iskustvu, gaming slušalice u tipa rangu od 100 eura (uglavnom sam takve imao), daju lošije performanse kad je riječ o glazbi od "običnih" slušalica istog ili malo nižeg ranga. Jednostavno im je drugačija namjena.
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Apachy kaže...

Pozz ekipa, naručio sam XsX, uz njega dolazi Forza Horizon 5 Premium Edition.

Pošto tu igri već imam, još dok sam imao XsS,  igra ide na prodaju. Sad je trenutno na rasprodaji na xbox storeu za 60e, na instant gaming je 46e, g2a je 56 usd... pa bi je prodao za 30e, ako netko želi prednarudžbu  ako je nekom frka sa parama, može još par eura niže, al nemojte ciganit pa mi nudit 15e...

 ne znam ko ce ti to kupit, posto je igra na gamepass-u

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Apachy kaže...

Pozz ekipa, naručio sam XsX, uz njega dolazi Forza Horizon 5 Premium Edition.

Pošto tu igri već imam, još dok sam imao XsS,  igra ide na prodaju. Sad je trenutno na rasprodaji na xbox storeu za 60e, na instant gaming je 46e, g2a je 56 usd... pa bi je prodao za 30e, ako netko želi prednarudžbu  ako je nekom frka sa parama, može još par eura niže, al nemojte ciganit pa mi nudit 15e...

 Tako je i meni došla. Mislio sam pokloniti kod ali ga nisam dobio. Nego tamo u postavkama unio drugi acc i tako aktivirao. Jer je vezano za konzolu.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pušiona kaj su je vezali za konzolu... uzeo bi je za 25e :D
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hornet_93 kaže...
Pušiona kaj su je vezali za konzolu... uzeo bi je za 25e :D

 A ništa, kupi i konzolu 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel ko probao aoe 2 de? Jesu kontrole čemu na gamepadu?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ovi u MS nisu normalni,to je njihov first party studio koji je imao godinu dana da digne Xbox verziju na max.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Ovi u MS nisu normalni,to je njihov first party studio koji je imao godinu dana da digne Xbox verziju na max.

 

 

Microsoft je postao kolektivna debilana. Prvo Redfall pa ovo par dana nakon. Phil Spencer bi trebao uvesti red u kuću. Redfall odgoditi a ovakve 1st party release-ove zabraniti. Ljudi pizde sve više. Da nema Gamepassa imao bi 2 PS5 u kući umjesto XSX i PS5.

 

 

11 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam isto totalno potresen zbog framerate-a u Redfallu i Ghostwire-u.

Trebali bi napraviti grupu za podršku da svi skupa to lakše prebrodimo.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovi u MS nisu normalni,to je njihov first party studio koji je imao godinu dana da digne Xbox verziju na max.

 

 

Microsoft je postao kolektivna debilana. Prvo Redfall pa ovo par dana nakon. Phil Spencer bi trebao uvesti red u kuću. Redfall odgoditi a ovakve 1st party release-ove zabraniti. Ljudi pizde sve više. Da nema Gamepassa imao bi 2 PS5 u kući umjesto XSX i PS5.

 

 

Naprave vjerovatno najbolju konzolu (xsx) od kada rade konzole a softverska podrska nula bodova i ako cemo sudit po padu prodaje sad kad bi trebala bit najvisa(3-4 godina postojanja) Gamepass je sve samo ne uspijeh.

Kud su sa njime kanibalizirali prodaju svojih ekskluziva,kud nemaju nikakav znacajan profit na tome jos zasigurno utjece i na produkciju AAA ekskluziva.

Sigurno nece ulozit 100-200 milijuna dolara u izradu kad se zna da prodaje nece bit....

Bitno da najave svaki mjesec novu boju gamepada ....za one koji zele sa gamepadovim napravit dugu 🥂

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Ja sam isto totalno potresen zbog framerate-a u Redfallu i Ghostwire-u.

Trebali bi napraviti grupu za podršku da svi skupa to lakše prebrodimo.

 

Redfall je online co op shooter tako da ce se 30fps primjetit.

A sa druge strane XSX je toliko jaka konzola da opravdanja nema,pogotovo jer kao 60fps stize naknadno...znaci da moze ali izdat ce igru nedovrsenu.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X

To nisu high budget igre i služe samo da popune Gamepass dok ne stigne Starfield.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da je netko drugi iza Starfielda bio bih i ja zainteresiran, ali ipak je to bethesda koja nicim nije dokazala da je sposobna napraviti igru takvih razmjera. Bit ce bugova, engine im je zastario a sudeci po videnom i gameplay nije ništa posebno.
Znamo sta je bilo kad je projekt red zagrizao prevelik zalogaj.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Da je netko drugi iza Starfielda bio bih i ja zainteresiran, ali ipak je to bethesda koja nicim nije dokazala da je sposobna napraviti igru takvih razmjera. Bit ce bugova, engine im je zastario a sudeci po videnom i gameplay nije ništa posebno.
Znamo sta je bilo kad je projekt red zagrizao prevelik zalogaj.

Pa igra sigurno nece izac dovrsena ali Bethesda ima ogromno iskustvo sa takvim masivnim igrama.

Jedino je upitno kad ce to uistinu izac,pretpostavljam 2024

14 godina
offline
Xbox Series X

Zato smo mi ostali zaintetrisrani jer Bethesdine igre su poput droge, nisu savršene ali su čita zaraza.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Nakon toliko bacenih udica nisam ocekivao da ce se DeniZg  ćapat. 

 

Svi RPG-ovi od Bethesde su najprodavanije i najigranije igre zadnjih 30-40 godina . I u kakvom god stanju da izađe Starfield pojest će sve igre i franšize idućih par godina. To smo već vidjeli s "The Elder Scrolls" i "Fallout" serijalima. Ljudi čekaj Starfield preko 10 godina , možeš misliti kako će ih bugovi zaustaviti. Neću ni spominjati kakav replay value sve te igre imaju za razliku od novih AAA+ "walking simulatora" koji izbacuju nastavke svake 2-3 godine sličnog kalupa s "trunkom" ljepšom grafikom i prožvakanom pričom.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Da je netko drugi iza Starfielda bio bih i ja zainteresiran,ali ipak je to bethesda koja nicim nije dokazala da je sposobna napraviti igru takvih razmjera. Bit ce bugova, engine im je zastario a sudeci po videnom i gameplay nije ništa posebno.
Znamo sta je bilo kad je projekt red zagrizao prevelik zalogaj.

Samo cu ti reći "The Elder Scrolls V: Skyrim" , sorry ali bas si mi sjeo na volej.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...

Zato smo mi ostali zaintetrisrani jer Bethesdine igre su poput droge, nisu savršene ali su čita zaraza.

Da,pogotovo Fallout 3 i 4

13 godina
offline
Xbox Series X

A jbt. Pa Fallout 3 i 4 su daleko najgore igre u tom serijalu. 

 

Po svemu dosad viđenom Starfield će biti flop epskih razmjera. Ali živi bili...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bit će super Starfield, ali će trzati u PM.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice