Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.266
|
čitano: 1.374.390
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da, a ima ih još nekoliko.

 

7 Best Mouse and Keyboard Adapters

 

https://heavy.com/tech/mouse-and-keyboard-adapter/

 

Vjerojatno uzmem neki, odigrao bih DOOM i DOOM Eternal (gamepass)...pokušao sam s kontrolerom...nema šanse, totalna frustracija. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 20:23 (listerstorm).
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

Nakon viđenih recenzija odustao od nabave Horizona 2 pa gledam malo po tom gamepassu što još ima i sjetim se da bih mogao odigrati remasteriranu Mass Effect trilogiju.

 Koje recenzije si ti to gledao čovječe? Inače dobar izbor Mass Effect, trenutno najbolje što gamepass nudi.

11 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam kupio Mass trilogiju remaster za XsX jer su mi igre ostale u izuzetno ljepom sjecanju...ali....

Jedinica je za danasnje standarde dosta genericna i nije izdrzala zub vremena,prosao sam ju i krenuo dvojku ali sam stao....

Da sam znao kakav ce mi bit dojam danas ostavio bih trilogiju u uspomeni i nebih nikada kupio taj paket.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xbox Series X

Ja nisam do sad igrao Mass Effect, isto kupio remaster trilogiju, završio prvi dio i stao na pola drugog i moram reći da mi je super. Ne smeta me taj feel starije igre, atmosfera i priča sve to nadoknađuje. Jasno mi je zašto je smatrana jednom od najboljih ikada, imam taj osječaj da igram nešto posebno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
NathanDrek kaže...

 Koje recenzije si ti to gledao čovječe? 

Sve ko i inače. Pratim Skillup/ACG/Yahtzee/AngryJoe za video recenzije te provjerim one "žute" na metacriticu jer su mi često najkorisnije. 

 

MEGATAMA kaže...

Ja sam kupio Mass trilogiju remaster za XsX jer su mi igre ostale u izuzetno ljepom sjecanju...ali....

Jedinica je za danasnje standarde dosta genericna i nije izdrzala zub vremena,prosao sam ju i krenuo dvojku ali sam stao....

Da sam znao kakav ce mi bit dojam danas ostavio bih trilogiju u uspomeni i nebih nikada kupio taj paket.

 Sam gameplay definitivno je zastario i tu nažalost nema pomoći. Meni je pogotovo na kontroleru dosta nezgrapno jer ne mogu "bindati" više skillova nego samo jedan. Ali to na stranu, po meni se igra i dalje dobro drži. Wow moment kad prvi put dođeš u Citadel i taj osjećaj veličine je i dalje genijalan. Ne iskaču prokleti "upitnici" na svakom centimetru mape, nema AC-ovskih fetch questova, sam igrin svijet je raznolik zahvaljući mnoštvu planeta i rasa. Nema onog "ovo sam već vidio" osjećaja. Sve u svemu, s jedne strane je teško "jedinicu" bezuvjetno preporučiti mlađim generacijama jer je moment to moment gameplay takav kakav je, ali ima dosta stvari po kojima i dan danas može biti uz bok mnogim AAA igrama. A i brat bratu ta igra je stara već 15 godina (malo me šokiralo da budem iskren :)), negdje se moraju osjetiti te godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Xbox Series X

Igrate li COD Warzone na Series S? 
Da li je grafika ocajna?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Makakvi. Samo Halo :)

16 godina
offline
Xbox Series X

nedavno sam uzeo konzolu i rekao ajd probat cu warzone.. pozalio sam.

grafika je ocajna i ne znam da li je nesto u settings ili jednostavno igra radi na low low.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
BlackDwarf kaže...

nedavno sam uzeo konzolu i rekao ajd probat cu warzone.. pozalio sam.

grafika je ocajna i ne znam da li je nesto u settings ili jednostavno igra radi na low low.

Moj sin to igra ali na XsX i izgleda skroz ok i ako sam dobro vidio leti u 120fps

Dali imas opciju za mjenjat performance/quality mode u igri?

16 godina
offline
Xbox Series X

Ima nesto i sto god stavim ne poboljsava grafiku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Xbox Series X

Možda je loš TV ili kombinacija HDR postavki i lošeg TV-a, pa izgleda isprano.

Iako, nije ni taj Warzone baš neko mjerilo za grafiku. 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Xbox Series X

Možda su ti očekivanja prevelika od konzole za 2000 kn.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Ajd kad dodem kuc objavit cu SS. 
Kad je izasla nova mapa zalili su se da je grafika ocajna na S i X.. Ali od tada je izaslo nekoliko updatea.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2022 11:14 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Xbox Series X

Imam stavljenu regiju UK. Kada kupujem na official store-u, jel moram koristit VPN ili prolazi i bez?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zeppelin Graf kaže...

Imam stavljenu regiju UK. Kada kupujem na official store-u, jel moram koristit VPN ili prolazi i bez?

 Normalno radi regija UK i ne treba VPN.

6 godina
offline
Xbox Series X

Ma stvar je u verziji igre za Series S, sad je nedavno izasao patch koji je malo popravio stvari (tesko je vjerovat da je izgledalo i losije od ovog kako trenutno izgleda), ali jos je to daleko od onog kako bi trebalo bit grafički.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
To mislis na Warzone?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Yep. Buraz igra na PS5, pa sam mislio ja igrat s njim preko Series S, naravno prvo sam iso pogledat na youtube kak izgleda i tamo vidio da ugl ekipa sere kak im nije bilo neugodno tak nesto izbacit, jer je katastrofalno izgledalo. Tak da sam odustao od toga u startu. Al kazem, mislim da je prosli tjedan bio neki patch kojim se to malo popravilo, al opet nije to ni blizu drugim konzolama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2022 12:42 (icek_picek).
4 godine
offline
Xbox Series X

Ja igram Enlisted, koji je FTP naslov. Optimiziran je za X/S i izgleda brutalno na S i dobra je igra zapravo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Ne znam ima li COD X/S optimized patch, ali ako nema onda igra možda koristi Xbox One S grafičke postavke koje su vjerojatno 900p + low detalji. Znam da su u početku rekli da iako Series S po snazi je tu negdje sa Xbox One X ne može vrtjeti verziju za tu konzolu ako postoji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox Series X
Warzone vrti old gen verzije na novim konzolama. Nema optimizacije kaj me iskreno i cudi.
PeTak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
IvanDado kaže...
Warzone vrti old gen verzije na novim konzolama. Nema optimizacije kaj me iskreno i cudi.

 Eto, zato izgleda loše.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Xbox Series X

Kakve su vam download brzine  na Series S/X? Nisam se baš time opterećivao, ali skidao sam jučer nešto pa vidio da download krene od nekih 20Mbit pa polako raste do nekih 30. Onda se tu zadrži oko pola sata pa skoči na normalnih 120-130 i tom brzinom skida do kraja. Isto tako, ako pokrenem neku igru tokom downloada padne odmah na 30 i kad izađem iz igre opet treba oko pola sata da bi došao na tih 120-130. Ko da je stari auto pa se mora zagrijati nakon paljenja. Konzola je spojena sa žicom. Ako se sjetim isprobati ću imali li razlike kad je na wifi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Xbox Series X

Meni skida sa max 40 mbit koliko imam, spojeno žicom na gigabitni switch i dalje na gigabitni port Mikrotiku. I to praktički odmah uhvati max brzinu. Stari XOne je na optici vukao doslovce 98-99mbit, koliko god je mogao preko 100mbit switcha.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...

Meni skida sa max 40 mbit koliko imam, spojeno žicom na gigabitni switch i dalje na gigabitni port Mikrotiku. I to praktički odmah uhvati max brzinu. Stari XOne je na optici vukao doslovce 98-99mbit, koliko god je mogao preko 100mbit switcha.

 Meni je trenutno spojen direktno u router. Ne znam je li jednostavno greška u grafičkom prikazu tj. da krivo prikazuje brzinu koju skida. Morat ću uskoro i ja u nabavku gigabitnog switcha kad nabavim PS5.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
online
Re: Xbox Series X

Ne pomaže gigabit switch ako iduća komponenta u lancu (router?) isto nije gigabit.

 

Nisam primjetio probleme sa graf. prikazom, kad sam testirao brzinu, gledao sam i Xbox i Mikrotik istovremenu, ista brzina je bila prijavljena. Probaj napraviti onaj bandwidth test, imaš ga u settings.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja imam 500 mbit i Series X mi u downloadu iskorištava samo 300-400, spojen žično. Ne znam zašto. PS5 recimo iskorištava svih 500 mbit kad skidam punu igru, ali iz nekog razloga kad se skida update za bilo koju igru na PS5, to skida sporo.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Xbox Series X

Vjerojatno jako ovisi o CDNovima, PSN je službeno u HR, Xbox nije, tko zna na koji se data centar spajaš sa Playstationom a na koji sa Xboxom. Brzina do 500 je u tvom slučaju garantirana unutar mreže operatera i eventualno prema prvim peerovima, sve van toga radi kako radi i nitko ne može garantirati. Mislim da je PSN najbliži u Italiji a Xbox DE.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...

Vjerojatno jako ovisi o CDNovima, PSN je službeno u HR, Xbox nije, tko zna na koji se data centar spajaš sa Playstationom a na koji sa Xboxom. Brzina do 500 je u tvom slučaju garantirana unutar mreže operatera i eventualno prema prvim peerovima, sve van toga radi kako radi i nitko ne može garantirati. Mislim da je PSN najbliži u Italiji a Xbox DE.

 U Irskoj živim tako da nije do toga. Čitao sam da ljudi na tim većim brzinama imaju generalno problema sa iskorištavanjem full brzine na Xboxu. S druge strane na PS-u mi update svake igre skida neobjašnjivo sporo. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
550 Mbit i vuce maksimalno na S preko zice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice