Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.324.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
AntonioHR kaže...
MEGATAMA kaže...
blackened_bm kaže...
MEGATAMA kaže...
livas kaže...
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤

Ako imas TV sa VRR onda ti se unlocka fps,najnize sam za sad vidio da padne na sekundu na 40fps a max ode na 120fps posto moj tv ne moze vise od toga,za sada je prosjek oko 100fps.

Probao sam one poznate lokacije...NY,Mount E,Egipat i ostale

 A na koju foru možeš vidjeti FPS? CX imam pa me zanima.

Da kao sto je novi forumski kolega napisao imam game dashboard na G1 pa mogu vidjet framerate.

Kad se sjetim da na RTX3080 nisam mogao imat 60fps potpuno mi je nevjerovatno da je u vecini situacija igra na 100fps na XsX.

Steta da neke scene ruse igru na 40fps pa nisu mogli na konzoli lockat na 60fps kad vec igra radi daleko iznad tih 60 u prosjeku.

 

Ali ok tek sam probao tih par lokacija,tko zna kako se vrti uz oluje i slicno.

 

 

 

Kakav je Game Bar na najnovijim Samsung TV-ima, tj. da li je dosta sličan Game Dashboard koji je prisutan na LG C1/G1

Na Q90R ga nisam imao ali po onome sto sam vidio na YT to je jako slicno.

Jako fora da napokon i mi na televizorima imamo takve opcije.

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
blackened_bm kaže...
MEGATAMA kaže...
livas kaže...
Igra se vrti na 30fps a u parizu na aerodromu kada si online sa drugima i live trafficom bude i 15 ali dobro uglavnom je glatki framerate. imam već preko 30 sati leta od kada je izašla uglavnom samo to igram🤤

Ako imas TV sa VRR onda ti se unlocka fps,najnize sam za sad vidio da padne na sekundu na 40fps a max ode na 120fps posto moj tv ne moze vise od toga,za sada je prosjek oko 100fps.

Probao sam one poznate lokacije...NY,Mount E,Egipat i ostale

 A na koju foru možeš vidjeti FPS? CX imam pa me zanima.

 Na CX stiskas zelenu tipku cca 10 puta

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

Ima li Sony XH taj gamebar? Pošto je Android TV, ima li kakva aplikacija na storeu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
user2206 kaže...

Ima li Sony XH taj gamebar? Pošto je Android TV, ima li kakva aplikacija na storeu?

Za sad imaju samo Samsung i LG koliko znam.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
user2206 kaže...

Ima li Sony XH taj gamebar? Pošto je Android TV, ima li kakva aplikacija na storeu?

 Mislim da nemam pošto za sada imaju samo Samsung i LG. Ali Sony možda stavi na budućim modelima nešto tipa Game Dashboard koji je prisutan na LG TV-ima i Game Bar na Samsung TV-ima. Kada je u pitanju gaming LG i Samsung su br.1 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 18:33 (AntonioHR).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
BorEl kaže...

Dečkovi,

 

ima li gdje za uzeti Xbox series X u hrvatskoj (a da nije 4.500 knkn) ili trebam još čekati?

 

pozz

 Gdje se uopče može kupiti a da je dostupno ?

14 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav,

 

uspio sam aktivirati 2x 1 godina Live Gold pretplate za Tursku, iako sam uredno prijavljen u Hrvatskoj (moj MS račun)... do kolovoza 2023 sam miran...

 

ali nikako ne mogu aktivirati za 1 € prelazak na Ultimate...

 

stalno javlja :

 

Change your Microsoft Store region
The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
Change your Microsoft Store region The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
v0S3XgimioWBhOEAGl+Lkw.9
i to iako sam na VPNu u Istambulu, čak sam kao plaćanje za Tursku dodao svoju Revolut karticu i dao joj adresu iz Istambula...
ima tko kakvu ideju ?
Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Stric_Jura kaže...

Pozdrav,

 

uspio sam aktivirati 2x 1 godina Live Gold pretplate za Tursku, iako sam uredno prijavljen u Hrvatskoj (moj MS račun)... do kolovoza 2023 sam miran...

 

ali nikako ne mogu aktivirati za 1 € prelazak na Ultimate...

 

stalno javlja :

 

Change your Microsoft Store region
The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
Change your Microsoft Store region The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
v0S3XgimioWBhOEAGl+Lkw.9
i to iako sam na VPNu u Istambulu, čak sam kao plaćanje za Tursku dodao svoju Revolut karticu i dao joj adresu iz Istambula...
ima tko kakvu ideju ?

 Jedino mi pada na pamet da kupiš Ultimate turski od mjesec dana pa da njega dodaš kako si dodao gold.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

 Jednom kad se stavi jedna regija više se ne dira. Svi kodovi se mogu dodati bez mjenjanja regije, preko vpn na reedem.Microsoft.com

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Stric_Jura kaže...

Pozdrav,

 

uspio sam aktivirati 2x 1 godina Live Gold pretplate za Tursku, iako sam uredno prijavljen u Hrvatskoj (moj MS račun)... do kolovoza 2023 sam miran...

 

ali nikako ne mogu aktivirati za 1 € prelazak na Ultimate...

 

stalno javlja :

 

Change your Microsoft Store region
The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
Change your Microsoft Store region The region in which you bought your subscription and your Store region need to match. If changing your Store region doesn't work, contact us at Microsoft Support.
PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch
v0S3XgimioWBhOEAGl+Lkw.9
i to iako sam na VPNu u Istambulu, čak sam kao plaćanje za Tursku dodao svoju Revolut karticu i dao joj adresu iz Istambula...
ima tko kakvu ideju ?

 Greska u startu, ima gomila postova kako de to radi. Sada uzmi turski ultimate gift code i gotovo. Ako ti je baš stalo do par eura onda mozes kontaktirati support da ti prebace taj gold na neku EU regiju koji podrza xbox pa nakon toga mozes za 1€ uzeti ultimate.

14 godina
offline
Xbox Series X

ne radi ni to s regijom, već je na Turskoj, i neke igre u Storeu piše turski...

 

pričekam još dan dva, a onda...

 

gdje ima taj turski ultimate paket za uzet, kud 2x 22 € tu i to za 2 godine mira...?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
Stric_Jura kaže...

ne radi ni to s regijom, već je na Turskoj, i neke igre u Storeu piše turski...

 

pričekam još dan dva, a onda...

 

gdje ima taj turski ultimate paket za uzet, kud 2x 22 € tu i to za 2 godine mira...?

Pogledaj ovdje pa odaberi koji zelis kupiti.

 

Btw. regiju na konzoli mozes mijenjati koliko god puta zelis, nema ogranicenja. Stavi koja ti najvise odgovara. Ako mislis kupovati na storu sa karticom onda odaberes bilo koju EU regiju gdje je to sto zelis kupiti najjeftinije (bez obzira sto ti je sada gold na turskom).

7 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...
Stric_Jura kaže...

 Greska u startu, ima gomila postova kako de to radi. Sada uzmi turski ultimate gift code i gotovo. Ako ti je baš stalo do par eura onda mozes kontaktirati support da ti prebace taj gold na neku EU regiju koji podrza xbox pa nakon toga mozes za 1€ uzeti ultimate.

 Koja mu je greška u startu ?

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...

 Koja mu je greška u startu ?

Pa ta sto nije na pocetku odabrao neku od podrzanih EU regija na koju bi mu se redeemao gold subscription da bi onda mogao sa svojom karticom za 1€ napraviti upgrade na ultimate.

13 godina
offline
Xbox Series X

Uzmi mjesec dana ultimatea i to ti je to. Imao sam sličan problem, zajebavao se s promjenama regije, VPN-om, gift codeovima itd., ali ništa nije upalilo, uzeo neki jeftini jednomjesečni ultimate i to je to, proradilo :).

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Xbox Series X

Kako Series S (slabija verzija novog Xboxa) radi sa starim igrama i onim FPS boostom, može li držati te igre s prošlih generacija na 60 FPSova bez dropova? Rado bih odigrao Red Dead Redemption 1 na 60 FPSova.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
RDR1 nije dobio fps boost i radi na 30fps.

https://www.windowscentral.com/xbox-fps-boost
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 15:19 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kako radi RDR2 na XSX? Ima li kakvih najava za poboljšanja?
2 godine
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
RDR1 nije dobio fps boost i radi na 30fps.

https://www.windowscentral.com/xbox-fps-boost

 Hvala na linku!

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Xbox se sve više okreće cloud gamingu, tj. da se može igrati na više uređaja (mobitele, TV, a možda NS (postoje glasine da bi XGP mogao doći na NS). Svakako pozdravljam ovu odluku da igrači mogu igrati xbox igre npr. na TV-u bez da posjeduju konzolu

 

https://www.gamesradar.com/xbox-everywhere-phil-spencer-wants-an-xbox-app-on-as-many-devices-as-possible/

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Nek se sam oni okreću.Dok ne bude kod svih dostupna optika 1GB,nema vajde od tog streaminga.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Nek se sam oni okreću.Dok ne bude kod svih dostupna optika 1GB,nema vajde od tog streaminga.

 Kada 5G zaživi u potpunosti, npr. kod nas moći će se streamati bez problema npr. na mobitelu

 

https://www.forbes.com/sites/moorinsights/2019/11/22/why-game-streaming-needs-5g/

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Je.a mobitel će pregorjet jer kad je štednja baterije uključena,5G mreža ne radi.Znači da troši dosta baterije,i ako će mobitel služit kao Acess point ode baterija i mobitel samo tako.Koristio sam jedno vrijeme 4G+ na mobitelu kao acess point i mobitel je bio vreli,samo od sebe se gasio.Tako da je to pušing.Dok ne bude zadovoljavajuće optike u svakome kutku,sve ostalo je samo muka sa streamingom.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
CroRunner96 kaže...
MSXhunT3R kaže...
Nek se sam oni okreću.Dok ne bude kod svih dostupna optika 1GB,nema vajde od tog streaminga.

 Kada 5G zaživi u potpunosti, npr. kod nas moći će se streamati bez problema npr. na mobitelu

 

https://www.forbes.com/sites/moorinsights/2019/11/22/why-game-streaming-needs-5g/

Ti apsolutno nemas ideje kolika je kolicina podataka potrebna da se strima igra sa visokom kvalitetom slike,uzevsi u obzir da su u boljim paketima mobilnog neta tek par desetaka gigabajta igranje ce te kostat kao suho zlato ako ces igrat mobilnim 5g netom.

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Imam itekako pojma.Zato sam i odgovorio dotičnome da 5G nema smisla za streaming igara a posebno kao Acess point.Samo optika i to ona od 0.5-1 GB.A to nećemo imat mi u HR sigurno u sljedećih 10-tak godina.Par gradova ima al to je sve sića.Zanemarivo.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Imam itekako pojma.Zato sam i odgovorio dotičnome da 5G nema smisla za streaming igara a posebno kao Acess point.Samo optika i to ona od 0.5-1 GB.A to nećemo imat mi u HR sigurno u sljedećih 10-tak godina.Par gradova ima al to je sve sića.Zanemarivo.

 5G će biti itekako bitan za gaming, ali razumijem šta želiš reći

 

https://www.ericsson.com/en/5g/5-things-to-know-about-5g-if-you-are-a-gamer

 

https://www.cnet.com/tech/mobile/5g-will-change-the-way-we-play-games-and-use-vr/

 

https://www.samsung.com/global/business/networks/insights/blog/5g-the-next-disrupter-for-gaming-and-mobile-network-operators/

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 19:56 (CroRunner96).
16 godina
offline
Xbox Series X

Odlično dizajnirano ili posloženo, ili kao što od ranije znamo Konzole su jedini hardver koji se prodaje znatno ispod realne cijene.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice