Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.326.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imam kod za forza motorsport 7 za UK. Može li se to kako iskoristiti da ga ubacim na svoj xbox profil ili nema koristi od toga?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
mariclius kaže...
Imam kod za forza motorsport 7 za UK. Može li se to kako iskoristiti da ga ubacim na svoj xbox profil ili nema koristi od toga?

Mozes na racunalu ili mobitelu upaliti VPN , izaberi UK i odi na Microsoft reedem stranicu. I to je to...

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hvala ti puno👍
Upalio na mobu vpn, stavio uk i evo uspješno dodao igru.
Do sada kupovao igre eu ili world kako već i sada vidio forza motorsport 7 standard edition za 18.5 eura i požurio kupiti, a da tek kasnije vidio UK.
Kupovina je prošla sa erste visa žiro račun. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
mariclius kaže...
Hvala ti puno👍
Upalio na mobu vpn, stavio uk i evo uspješno dodao igru.
Do sada kupovao igre eu ili world kako već i sada vidio forza motorsport 7 standard edition za 18.5 eura i požurio kupiti, a da tek kasnije vidio UK.
Kupovina je prošla sa erste visa žiro račun. Hvala.

 Nema problema , većina nas kupuje igre raznih regija putem VPN-a za smiješne novce. 

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
De si kupil ak nije tajna, ima možda i FH3?
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Cdkeys.
Za forzu horizon 3 nisam nigdje našao normalne cijene pa sam kupio disk verziju. Ako ti se igra posudim ti. Jedino nemam dlc, a čini mi se da si bio za dlc pitao ranije.
Imam FH 1, 2 i 3 disk verzije.
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
To kaj piše da se ne može aktivirati u HR se da riješiti Tunnelbearom?

Prvo namjestiti na UK, pa ići na redeemed.microsoft i onda ukucati kod?
Pa poslije vratiti na HR?
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam skinuo na mob thunder vpn.

Upalio vpn na UK i onda preko opere browser na Microsoft reedom ukucao kod.
Nisam mijenjao nikakve regije ili šta. Samo upalio vpn na uk i ukucao kod.
Poslje samo ugasio vpn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Dead Island 2 stigao na game pass,show.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
nixa2210 kaže...

Dead Island 2 stigao na game pass,show.

 Baš je mislio kupiti, a kada je free još bolje.

XBOX-PS-Steam: TiToBodyBaq
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel do mene ili je globalno izbaci mi ovo kod aktivacije kljuca "Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to redeem your code later."
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
crodrot kaže...
Jel do mene ili je globalno izbaci mi ovo kod aktivacije kljuca "Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to redeem your code later."

 Ne znam koji internet preglednik koristis al probaj s google chrome, uz vpn. 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Taj i koristim
i nogom u guzicu je korak naprijed
13 godina
offline
Xbox Series X

Evo čisto ako je netko zaboravio na Dead Space remake, još uvijek je na Gamepassu i igra je i dan danas jebena. Baš sam odigrao prošli tjedan. Sve preporuke čak i ako kao ja niste baš fan survival horora. Sound dizajn u toj igri je nenadmašan.

 

 

Nakon toga sam ne znam zašto skinuo 110 GB AssCreed Valhalle misleći da možda nešto valja. Ali Ubisoft. Igrao dva sata, vidio dovoljno. Samo ću reći da ne znam tko je osmislio onakav skill tree (vjerojatno nešto najgore ikad) i nekako uspio da mu nitko ne veli "hey stari, ovo ti je nepregledno sranje". Na koju foru ta firma još uvijek uspijeva opstati, meni bome nije jasno. 

 

 

Skinuo danas Dead Island 2 jer čujem da je ako ništa drugo zabavno pa ću čekirati nakon vikenda. U međuvremenu ću računam završiti "Planet of Lana", 2D platformer odličnog vizualnog stila. Nešto kao malo veseliji Limbo. Ne puno. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
crodrot kaže...
Taj i koristim

 Probaj drugi VPN. Pretpostavka je da je kod ispravan. U krajnjem slučaju kontaktiraš support pa ti oni aktiviraju. Znam da su neki tako rješavali.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Crash bandicoot 4-turski kljuc 10 eura

Kakva top igra, bas odlican povratak u djetinstvo sa “modernim” komponentama
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
sporttest kaže...
Crash bandicoot 4-turski kljuc 10 eura

Kakva top igra, bas odlican povratak u djetinstvo sa “modernim” komponentama

 Gdje, može link?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
oo7 kaže...
sporttest kaže...
Crash bandicoot 4-turski kljuc 10 eura

Kakva top igra, bas odlican povratak u djetinstvo sa “modernim” komponentama

 Gdje, može link?

 Koliko vidim na gamivo dođe 3 eura , ne znam di je on platio 10 . 

 

https://www.gamivo.com/search/Crash%20Bandicoot%204

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
oo7 kaže...
sporttest kaže...
Crash bandicoot 4-turski kljuc 10 eura

Kakva top igra, bas odlican povratak u djetinstvo sa “modernim” komponentama

 Gdje, može link?

 bolje onda ajde na link ispod

Sarevok kaže...
oo7 kaže...
sporttest kaže...
Crash bandicoot 4-turski kljuc 10 eura

Kakva top igra, bas odlican povratak u djetinstvo sa “modernim” komponentama

 Gdje, može link?

 Koliko vidim na gamivo dođe 3 eura , ne znam di je on platio 10 . 

 

https://www.gamivo.com/search/Crash%20Bandicoot%204

 e jebiga, zejeba sam se....al vridi svih 10 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zabunom kupio dva kljuca za Crash Team Racing Nitro-Fueled (Argentina) pa ako neko zeli jedan nek se javi u pp.
Edit: otislo
i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 12:15 (crodrot).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Xbox Series X

Jedan post da si olaksam dusu malo.

Minecraft imam vec nekoliko godina, na 2 racuna, da mogu igrati sa djecom. Igramo vecinom PC, laptop mobitel. Medutim nedavno smo nabavili i Xbox, pa smo racunali, hadje malo za promjenu...

Medutim, mahuna, na xbox-u nemam minecraft, kaze imas windwos verziju, nemas za xbox, hajde, racunam kupit cu jos jedan za xbox, iako mi je glupo kupovati 2 minecrafta na isti racun, pogtovo jer mi je ovaj na PC vec i bedrock i java, racunam trebao bi raditi.

Po belaju kupim na stranici kljuc i unesem na microsoft upalim, kad tamo iznenadenje. Izbacuje neku gresku online nesto, na prvu i ne citam, reset konzole, cuda, opet greska. sada citam, kaze ne moze online igranje, sta god kliknem vodi me na game pass, kontaktiram support i vidi stvarno, ne mozes igrati online (LAN smatraju online takoder) bez subscriptiona.

Tako da sada imam 2 verzije minecrafta vezane za jedan mail i xbox preko kojeg ne mogu lan minecraft pokrenuti bez game pass-a.

Malo je rec da su mi zivici bili do neba, jer je bas podmuklo od strane microsofta. I sada me zivicra to sto imam 2 kupovine na 2 racuna i ne mogu to podjeliti.

 

Morao sam se nekome pozaliti :D

 

OT: series S me bas ugodno iznenadila, nisam igrao nista prezahtjevno, ali za sada se vrti sve savrseno i radi kao zvrk, a ne cuje se, sto me najvise iznenaduje. Prije par dana smo igrali 3 igraca , ne sjecam se koju igru, i kada smo ugasili, osjeti se toplina iz konzole, ali nema one "buke" ventilatora

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav, već dulje nisam obnovio gamepass, uvijek zaboravim metodu preko vpn-a pa moram ponovno čitati step by step.

 

Vidim da ima na cdkey Turski live 12 mjeseci 34 eura, jel radi aktivacija toga preko tunnelbear vpn-a? Prije sam Uzeo Brazil pa je radilo.

 

I koliko se sad dobije za 12 mjeseci golda, ako sam skuzio prebacuj se u gamepass core i onda produzim gamepass i trebao bih dobiti bar 9 mjeseci?

 

I da, vidim ima i eu key ali je koji 10 eura skuplji, da li mogu kupiti eu  gold 12 mjeseci, tu onda ne trebam vpn? Xbox mi je postavljen na UK, se to smatra pod eu :) ty.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne radi preko tunnelbear vpn-a zato sto on nema tursku kao izbor
i nogom u guzicu je korak naprijed
15 godina
offline
Re: Xbox Series X

A ima li koji free vpn da ima tursku kao izbor, radi li onda EU za UK regiju bez vpn-a?

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Assman kaže...

A ima li koji free vpn da ima tursku kao izbor, radi li onda EU za UK regiju bez vpn-a?

 Urban VPN, VPN.lat

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kako sam shvatio postoji emulator za nintedno switch na xboxu?

Mogu li se odigrati nova zelda i super mario? Al onako da je ugodno iskustvo

Ima ko upute kako to napraviti?
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 17:22 (sporttest).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ljudi gdje u hr ili srb ima za kupiti one navlake za kontroler
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Kontroler mi je dobio stick drift, kupljen je zasebno i sad dal' da ga šaljem u mall.hr gdje je kupljen ili da radim zahtjev za servis preko Microsoft stranice pod my devices?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice