Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.664
|
čitano: 4.822.751
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Sony PlayStation 5

Bolje da vas ne zovu gamerom, gamer=zgubidan 😂

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

I sve krene od toga da ja želim prodati PS5.. Bug forum. 

XBOX-PS-Steam: TiToBodyBaq
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

Bolje da vas ne zovu gamerom, gamer=zgubidan 😂

 

Pa da, meni padne mrak na oči kad mi netko u društvu kaže "e, ti bi to mogao znati, ti si gamer".

U neku ruku me i sramota nekom reći koliko sam vremena utuko u igre. To se jedino tu na forumu možemo "pohvaliti" :-)

 

Ne znam zašto NathanDrek toliko želi biti gamer :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2024 18:20 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

I sve krene od toga da ja želim prodati PS5.. Bug forum. 

 

Pa kad provociraš :-P

 

Ma ja svoj ne želim prodati, dobar je komad hardvera, iskoristit će se već nekad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
forumaš kaže...

Bolje da vas ne zovu gamerom, gamer=zgubidan 😂

 

Pa da, meni padne mrak na oči kad mi netko u društvu kaže "e, ti bi to mogao znati, ti si gamer".

U neku ruku me i sramota nekom reći koliko sam vremena utuko u igre. To se jedino tu na forumu možemo "pohvaliti" :-)

 

Ne znam zašto NathanDrek toliko želi biti gamer :-)

 Jebiga, mogli smo se baviti ribičijom, posle posla na jerzero, naciš udicu i gledaš u plovak. Tko nam je kriv, zgubidani/gameri...u stvari ja to nisam jer gejmam samo an PC-u HA HA

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
forumaš kaže...

Bolje da vas ne zovu gamerom, gamer=zgubidan 😂

 

Pa da, meni padne mrak na oči kad mi netko u društvu kaže "e, ti bi to mogao znati, ti si gamer".

U neku ruku me i sramota nekom reći koliko sam vremena utuko u igre. To se jedino tu na forumu možemo "pohvaliti" :-)

 

Ne znam zašto NathanDrek toliko želi biti gamer :-)

 To mu je želja od malih nogu , netko hoće biti vatrogasac , pilot , astronaut e on baš želi biti gejmer ! Tko si ti da mu braniš ? 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja zabacim udicu i onda gejmam na Steam Decku dok čekam šarana.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
THomson kaže...
Naporan si, 2 stranice o tome. Prodaj PS5, igraj na PC-u i poštedi nas kuknjave.

 

da, klasična spika zadojenih, "poštedi nas kuknjave"

 

moje nisu 2 stranice, ja sam imao 5 postova u 2 stranice, od kojih svaka stranica ima 30 postova. Upotrijebi bazičnu matematiku da vidiš koliko točno tvoje sony ekstaze ja ometam. I također ja nisam započeo temu, nego se ubacio.

 

Osim toga, imam pravo prigovarati koliko god hoću jer sam konzument, ja sam dao novce i za konzolu i za igre i to mi daje za pravo da serem po tom smeću koliko god mi se hoće. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Više sex-a manje "igrica" nešto ste mi svi živčeni. 

Moj PC  
11 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...

 Da, ja sam valjda odmah 89-te godine zamjenio svog komodorca 64 za PS5 i nikad nisam pogledao iza sebe.

Kao što Pinokio želi postati pravi dječak i ja želim postati pravi gamer u tvojim očima, pa te molim da posudiš switch da odigram Mario + Rabbids, ovako sam samo beznačajni čovjek koji uživa u igrama.

 

Nemam pojma što si ti s čim zamijenio, niti ne pričamo o tebi i meni. Našao si se prozvan valjda iz nekog razloga i svađao bi se.

Ja sam rekao svoje mišljenje. Ako se ti želiš zvati gamerom samo daj. Fine by me.

Ne mogu ti posudit Switch, ne posuđujem hardver okolo. Kupi si ga, ja imam 3!!

 Nit se osjećam prozvan, a možda ti se i čini da imam neki "beef" sa tobom i da bih se svađao, ali nemam. Većinom samo čitam ovaj forum, ali kad vidim nešto što smatram glupošću onda tu i tamo repliciram. Slučajno ispadne da si ti taj koji sipa najviše sranja. To jest ne toliko sranja, koliko pišeš u stilu "moja riječ je sveto pismo". To možeš i sam vidjeti iz primjera gdje navodiš da je tvoj post mišljenje, a moje mišljenje je automatski svađa. Znači moje mišljenje da se itekako možeš naigrati samo na PS5 = po tebi svađa.

 

Termin "gamer" si ti prvi spomenuo te iako želiš sad okrenuti moj sarkastični komentar oko posudbe tvog switcha u svoju korist, u biti ti nije neugodno kad te oslavljaju sa "gamer" kako si naveo u postu, već ti tepa, jer ne samo da imaš vlastite kriterije koji su potrebni da bi ti nekoga smatrao gamerom (citiram te: "trebaš imati sve sisteme, bla, bla) već si se pobrinuo da te kriterije zadovoljavaš kako nebi bilo zabune.

 

U biti ti skidam kapu kako si uz 15.000h World of Warcrafta stigao odigrati sve ostale klasike vrijedne igranja na svim sistemima koji su izašli u razdoblju od izlaska WoW-a do pretpostavljam Battle for Azeroth ekspanzije, znači PC, PS3, PS4, Wii, Wii U, Xbox 360, Xbox One,...ko zna možda si kupio i ove manje poznate tipa Pico, V.Smile, V.Flash, Game Wave, Zeebo, EVO Smart, CT510...totalni overkill

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja vise ne mogu smisliti pc, windowse, drivere i postavke.

Zivot je prekratak da bi gubio vrijeme na to, da ne spominjem konstantno mjenjanje konfiguracija.

Mac mini za posao
PS5 za igre
Series S za game pass indie igre
Switch 2 kupujem day one

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

 Nit se osjećam prozvan, a možda ti se i čini da imam neki "beef" sa tobom i da bih se svađao, ali nemam. Većinom samo čitam ovaj forum, ali kad vidim nešto što smatram glupošću onda tu i tamo repliciram. Slučajno ispadne da si ti taj koji sipa najviše sranja. To jest ne toliko sranja, koliko pišeš u stilu "moja riječ je sveto pismo". To možeš i sam vidjeti iz primjera gdje navodiš da je tvoj post mišljenje, a moje mišljenje je automatski svađa. Znači moje mišljenje da se itekako možeš naigrati samo na PS5 = po tebi svađa.

 

Termin "gamer" si ti prvi spomenuo te iako želiš sad okrenuti moj sarkastični komentar oko posudbe tvog switcha u svoju korist, u biti ti nije neugodno kad te oslavljaju sa "gamer" kako si naveo u postu, već ti tepa, jer ne samo da imaš vlastite kriterije koji su potrebni da bi ti nekoga smatrao gamerom (citiram te: "trebaš imati sve sisteme, bla, bla) već si se pobrinuo da te kriterije zadovoljavaš kako nebi bilo zabune.

 

U biti ti skidam kapu kako si uz 15.000h World of Warcrafta stigao odigrati sve ostale klasike vrijedne igranja na svim sistemima koji su izašli u razdoblju od izlaska WoW-a do pretpostavljam Battle for Azeroth ekspanzije, znači PC, PS3, PS4, Wii, Wii U, Xbox 360, Xbox One,...ko zna možda si kupio i ove manje poznate tipa Pico, V.Smile, V.Flash, Game Wave, Zeebo, EVO Smart, CT510...totalni overkill

 

Ne, proglasio sam to svađom jer si ju gotovo odmah prebacio na osobnu razinu, što ja ni u jednom trenutku nisam pokušao. Inače bi bila klasična rasprava odnosno razmjena mišljenja.

 

Ma ja nisam više gamer. Niti sam prije bio, pogotovo po mojim kriterijima u kojima nije svaka šuša koja igra igre gamer. Meni to dođe u etapama... odigram jednu, dvije igre, pa mjesecima ništa.

Da, igrao sam puno, vremenski previše, i puno igara... ali ofrlje. Nisam ja jedan od onih koji proučava sve aspekte igre, traži sinergije, minmaxa, platinira i sl. Čim je nešto malo kompliciranije meni se to više ne da, jer postaje posao.

A pravi gamer gušta u tome, čak gleda i druge kako igraju i gušta i u tome.

WoW je prva i zadnja igra kojoj sam se baš jako posvetio. Al ne igram ga od Legiona, iako sam svaki naknadni expansion kupio i zlevelirao maina, ali dalje nisam htio više. Nema smisla si to raditi više :-)

 

Ali sam odigrao neke igre koje na PS-u ne postoje... neke dobre igre... pa mi žao da ljudi to nikad ne iskuse, nego igraju samo neke konzolaške igre koje su sve na sličnu foru već godinama.

Čekam sad Homeworld 3 ;-) 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2024 1:16 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gospodine Cansee, ako imate pritužbu na playstation 5 slobodno se obratite sonyevoj podršci. Vi ste konzument njihovog proizvoda i vaše je puno pravo da im se obratite nakon kupnje njihovog proizvoda. Nadam se da će te dobit 1 stranicu pažnje ili ako ništa drugo barem 30 postova na vašu temu.
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
THomson kaže...
Naporan si, 2 stranice o tome. Prodaj PS5, igraj na PC-u i poštedi nas kuknjave.

 

da, klasična spika zadojenih, "poštedi nas kuknjave"

 

moje nisu 2 stranice, ja sam imao 5 postova u 2 stranice, od kojih svaka stranica ima 30 postova. Upotrijebi bazičnu matematiku da vidiš koliko točno tvoje sony ekstaze ja ometam. I također ja nisam započeo temu, nego se ubacio.

 

Osim toga, imam pravo prigovarati koliko god hoću jer sam konzument, ja sam dao novce i za konzolu i za igre i to mi daje za pravo da serem po tom smeću koliko god mi se hoće. 

 Klasična spika retardiranog širenja negative "serem se po tom smeću" umjesto neke konstruktivno kritike. I zove nekog zadojenim, a kupio je nešto što u prijašnjem postu naziva nepotrebnim. Koji naziv onda ti zaslužuješ? Kaj onda uopće radiš sa PS5, ako si rekao da je za vas koji vole potrošiti više dovoljan samo PC + eventualno switch. I ažuriraj si konfu, još uvijek ti stoji da imaš samo sirotinjsku 3070, to je preslabo za tebe koji voliš potrošiti. 

Uvijek se ponavlja isti uzorak, ljudi koji najviše seru po ekskluzivama kupe extra sistem radi ekskluziva, a zatim kukaju da su odigrali jednu-dvije igre na tim sistemu. I uvjeravaju druge da je to smeće.

 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije problem ni u ps5 ni u igrama već što ovaj gospodin koji je načeo tu temu navija za lopovski klub.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koje su vam preporuke za headset od jedno cca 150€, naravno koristio bi ga i za VR2 po potrebi da ne moram stock sluške? Imam denon DENON AH-D600 na kompu no nažalost nisu primjenjive za plejku obzirom da im treba amp/dac i pretihe su mi samo kad ih uštekam u kontroler + nemaju mic. Što se tice mic-a nije toliko bitan, iako znam s frendom igrat neke mp igre na plejki pa ga ne bi bilo loše imati ako već mogu, da ne moram mijenjati na neke jeftine sluške s micom. Jednom sam probao ove ps5 pulse kod frenda i bio sam fakat razocaran naspram svojih denonica na kompu, zvuk je bio jednostavno relativno tih i slabašan u odnosu na ono što sam navikao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam PS5 skoro dva mjeseca i mogu reci da sam odusevljene naspram PC-ja,pogotovo kad si nekada limitiran vremenom,ne brine me fps vise i perfomanse,upalis igras i uzivas.
Cak nerealno koliko dobro izgleda Spiderman 2 i Alan Wake 2,output na 4K 65" TV-u izgleda vizualno savrseno.

 

Evo par screenshotova,samo nekada u AW2 fali malo FPS-a tokom nekog heavy combata ako igras u Quality modu.

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako slatko. Muškarci 30+ godina raspravljaju jesu li gameri ili nisu. 

 

Šalu na stranu, ja sam na pragu 40. godine, igram igre preko 30 godina i dan danas mi je bed nekome reći da sam gamer. Radije kažem da gledam filmove i čitam knjige. Ali to je više do mene nego do drugih hehe. 

 

 

 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
42, ne kažem uvijek da sam gamer samo zato što mislim da ne igram dovoljno da bih se tako nazvao.

Kao što ne kažem da sam chef zato što nisam zaradio tu titulu 😄
8 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...

 Da, ja sam valjda odmah 89-te godine zamjenio svog komodorca 64 za PS5 i nikad nisam pogledao iza sebe.

Kao što Pinokio želi postati pravi dječak i ja želim postati pravi gamer u tvojim očima, pa te molim da posudiš switch da odigram Mario + Rabbids, ovako sam samo beznačajni čovjek koji uživa u igrama.

 

Nemam pojma što si ti s čim zamijenio, niti ne pričamo o tebi i meni. Našao si se prozvan valjda iz nekog razloga i svađao bi se.

Ja sam rekao svoje mišljenje. Ako se ti želiš zvati gamerom samo daj. Fine by me.

Ne mogu ti posudit Switch, ne posuđujem hardver okolo. Kupi si ga, ja imam 3!!

 pa kad vec imas 3 mozes mu posuditi jednog

7 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cofinho kaže...

Dobro a koji je onda vrag sa ovim na njuškalu šta dilaju polovni sa jednim joystickom za cijenu novog?!? Trenutno je 450€ u hgspota, a na njuški rijetko koji ispod 450€. 

 takve treba zvat i vrijeđat

 Lol... Ma pusti ih. Našao sam jedan polovni u odličnom stanju za 300€. Eno djeca već veselo rokaju.

Timo: "...samo neinformirani krajnji korisnik moze kupiti AMD proizvod, za igranje."
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sporttest kaže...

 pa kad vec imas 3 mozes mu posuditi jednog

 

Mogu, ali ne želim. Niti frendu ne bih posudio, čisto zato da ako ga strga to ne unese razdor u naše veliko prijateljstvo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prijatelju ne bi posudio konzolu??? Sta stvarno? Pa i nisi neki prijatelj


Doslovno posudim jedinu koju imam kad znam da necu imat vremena igrat, a kamoli da ne posudim ako vec imam vise konzola
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sporttest kaže...
Prijatelju ne bi posudio konzolu??? Sta stvarno? Pa i nisi neki prijatelj


Doslovno posudim jedinu koju imam kad znam da necu imat vremena igrat, a kamoli da ne posudim ako vec imam vise konzola

 

Kod posudbe gamerskog hardvera povlačim granice prijateljstva.

Pogotovo portabilnog na kojem su moji accounti i kartice.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije bas da su ti granice visoko postavljene 😂😂

Drago mi je da te ne poznajem
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
sporttest kaže...
Prijatelju ne bi posudio konzolu??? Sta stvarno? Pa i nisi neki prijatelj


Doslovno posudim jedinu koju imam kad znam da necu imat vremena igrat, a kamoli da ne posudim ako vec imam vise konzola

 

Kod posudbe gamerskog hardvera povlačim granice prijateljstva.

Pogotovo portabilnog na kojem su moji accounti i kartice.

 Staviš restrikciju na kupnju ako misliš da bi ti prijatelj ispraznio račun misleći da nećeš skužiti 50 novih igrica na accountu. Uostalom to si sigurno napravio za klince, ja bi se više njih bojao. Oni jednostavno ne mogu odoljeti, a da ne probaju nešto kupiti.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

 Staviš restrikciju na kupnju ako misliš da bi ti prijatelj ispraznio račun misleći da nećeš skužiti 50 novih igrica na accountu. Uostalom to si sigurno napravio za klince, ja bi se više njih bojao. Oni jednostavno ne mogu odoljeti, a da ne probaju nešto kupiti.

 

Ne kužim zašto mi objašnjavate da bih trebao okolo posuđivati konzole :-)

Jednostavno ne budem i ne želim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...

 Staviš restrikciju na kupnju ako misliš da bi ti prijatelj ispraznio račun misleći da nećeš skužiti 50 novih igrica na accountu. Uostalom to si sigurno napravio za klince, ja bi se više njih bojao. Oni jednostavno ne mogu odoljeti, a da ne probaju nešto kupiti.

 

Ne kužim zašto mi objašnjavate da bih trebao okolo posuđivati konzole :-)

Jednostavno ne budem i ne želim.

 Buraz, posudiš mi konzolu?! 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
NathanDrek kaže...

 Staviš restrikciju na kupnju ako misliš da bi ti prijatelj ispraznio račun misleći da nećeš skužiti 50 novih igrica na accountu. Uostalom to si sigurno napravio za klince, ja bi se više njih bojao. Oni jednostavno ne mogu odoljeti, a da ne probaju nešto kupiti.

 

Ne kužim zašto mi objašnjavate da bih trebao okolo posuđivati konzole :-)

Jednostavno ne budem i ne želim.

 Pa kaj nisi kupio od svake po tri komada da možeš još nekog usrećiti? Ili samo da možeš biti 3x gamer? Sad sam stvarno zbunjen.

 

Zajebavam se 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima još koja konzola? Pitam za frenda.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice