Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.219
|
čitano: 5.206.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ovo mi se svidja, samo neka nastave tim tokom  :thumbup:  Nikada nisam bio mp igrac osim ako je lokalno, daj mi dobrih SP igara i ja sam prezadovoljan.

 

https://www.gamesradar.com/ps5-focus-is-on-strong-narrative-driven-single-player-games-says-playstation-worldwide-studios-boss/

 

"We’re very committed to dedicated hardware, as we were before. We’re gonna continue to do that. And we’re very committed to quality exclusives. And to strong narrative-driven, single-player games," Hulst said.

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...

Ovo mi se svidja, samo neka nastave tim tokom  :thumbup:  Nikada nisam bio mp igrac osim ako je lokalno, daj mi dobrih SP igara i ja sam prezadovoljan.

 

https://www.gamesradar.com/ps5-focus-is-on-strong-narrative-driven-single-player-games-says-playstation-worldwide-studios-boss/

 

"We’re very committed to dedicated hardware, as we were before. We’re gonna continue to do that. And we’re very committed to quality exclusives. And to strong narrative-driven, single-player games," Hulst said.

 

to mi je jedna od pozitivnijih vijesti u gaming svijetu, definitivno. kad tako jako kompanija hoće staviti naglasak na single player story driven, to samo može biti poticajno i za ostale 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije svaka story driven igra dobra. Meni je super doziranje price u GoW kako se usput prica igra. Kad i cutscene djeluju kao dio igre a ne kojimine cutscene od pol sata. To ne zelim u igrama i necu igrati nijednu takvu igru. Nemam zelje igrati 10 min i gledati isjecke pol sata. Mrzim i rpg story driven igre di moras pritiskati odgovor. Takvo umjetno produzivanje igre i price ne volim. Prica treba biti u pozadini i sam ju otkrivati, nabijanje price na nos ne volim. Dobre SP igre ne moraju u prvom planu imati priču, bitniji je gameplay i kad se prica rasplece
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
arnes_king kaže...

Ovo mi se svidja, samo neka nastave tim tokom  :thumbup:  Nikada nisam bio mp igrac osim ako je lokalno, daj mi dobrih SP igara i ja sam prezadovoljan.

 

https://www.gamesradar.com/ps5-focus-is-on-strong-narrative-driven-single-player-games-says-playstation-worldwide-studios-boss/

 

"We’re very committed to dedicated hardware, as we were before. We’re gonna continue to do that. And we’re very committed to quality exclusives. And to strong narrative-driven, single-player games," Hulst said.

 

to mi je jedna od pozitivnijih vijesti u gaming svijetu, definitivno. kad tako jako kompanija hoće staviti naglasak na single player story driven, to samo može biti poticajno i za ostale 

bas takve igre (last of us, TWD, i slicno..) ubijaju gaming.. radije cu pogledat seriju nego placat "igru" koja je vise cinematic nego igra.

 

ontopic..

cudno da bi sony forsirao single player igre, a PS+ im je tolka krava muzara, jedino ako za sve igre nece trebat placat PSN

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...

bas takve igre (last of us, TWD, i slicno..) ubijaju gaming.. radije cu pogledat seriju nego placat "igru" koja je vise cinematic nego igra.

 Ja obožavam takve igre, za velike otvorene igre jednostavno nemam vremena, a ni volje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...
Cansee kaže...
arnes_king kaže...

Ovo mi se svidja, samo neka nastave tim tokom  :thumbup:  Nikada nisam bio mp igrac osim ako je lokalno, daj mi dobrih SP igara i ja sam prezadovoljan.

 

https://www.gamesradar.com/ps5-focus-is-on-strong-narrative-driven-single-player-games-says-playstation-worldwide-studios-boss/

 

"We’re very committed to dedicated hardware, as we were before. We’re gonna continue to do that. And we’re very committed to quality exclusives. And to strong narrative-driven, single-player games," Hulst said.

 

to mi je jedna od pozitivnijih vijesti u gaming svijetu, definitivno. kad tako jako kompanija hoće staviti naglasak na single player story driven, to samo može biti poticajno i za ostale 

bas takve igre (last of us, TWD, i slicno..) ubijaju gaming.. radije cu pogledat seriju nego placat "igru" koja je vise cinematic nego igra.

 

ontopic..

cudno da bi sony forsirao single player igre, a PS+ im je tolka krava muzara, jedino ako za sve igre nece trebat placat PSN

Hahahah majko mila...Da, takve igre ubijaju gaming, zdravije je za developere da iz godine u godinu izbacuju skoro pa identičnu igru (FIFA, CoD, BF) za 60€ i onda još deru sa mikrotransakcijama i pay-to-win shemama u multiplayeru. Aha, ali mi nismo developeri, i trebali bi brinuti kaj je zdravije za nas. Rađe bi dao novce za 20h sati linearnog, kvalitetno napisanog i ispoliranog singleplayer iskustva, nego za još jedan u nizu DICE/EA isprdaka. Da dam novce i podržim njihovu ljenost, šlampavost, manjak mašte i pohlepu?

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...
Cansee kaže...
arnes_king kaže...

Ovo mi se svidja, samo neka nastave tim tokom  :thumbup:  Nikada nisam bio mp igrac osim ako je lokalno, daj mi dobrih SP igara i ja sam prezadovoljan.

 

https://www.gamesradar.com/ps5-focus-is-on-strong-narrative-driven-single-player-games-says-playstation-worldwide-studios-boss/

 

"We’re very committed to dedicated hardware, as we were before. We’re gonna continue to do that. And we’re very committed to quality exclusives. And to strong narrative-driven, single-player games," Hulst said.

 

to mi je jedna od pozitivnijih vijesti u gaming svijetu, definitivno. kad tako jako kompanija hoće staviti naglasak na single player story driven, to samo može biti poticajno i za ostale 

bas takve igre (last of us, TWD, i slicno..) ubijaju gaming.. radije cu pogledat seriju nego placat "igru" koja je vise cinematic nego igra.

 

ontopic..

cudno da bi sony forsirao single player igre, a PS+ im je tolka krava muzara, jedino ako za sve igre nece trebat placat PSN

 Vidimo kako ubijaju, upravo zbog tih igara je PS4 toliko popularna konzola i toliko puta je prodana. Sigurno je to i razlog zasto su vecina takvih igara, a posebno sony eksluzive, medju najpopularnijim i najbolje ocjenjenim igrama. Cini mi se da je EA bio tako nesto izjavio (nisam siguran jesu li oni), da su SP igre mrtve i da je buducnost gejminga u MP, pa se cijeli gejming internet okrenuo protiv njih i poceo ih ismijavati toliko da su i oni na kraju shvatili da im plan nije prosao i svi znaju da je to samo pokusaj jos veceg cashgrab-a.

 

Pored toga, u vecini slucajeva takve igre imaju predobar gameplay daleko bolji od bilo cega drugog, dovoljno je spomenuti GoW i HZD a ima ih jos mnogo za nabrojati. Sta mi znaci igrati igru ako nema nikakve price ako igram bezveze. Cim predjem story igru vise i ne igram i ne mogu je igrati ponovo, a upravo zbog tog me ne privlaci MP, samo ponavljas jedno te isto, u sustini grindas konstantno.

 

Evo neko je vec napisao, sta treba bacati pare na iste MP igre svake godine koje su pune mikrotransakcija? Ovako kupim igru i dobijem kompletan proizvod za svoje pare u kojem uzivam te nakon sto zavrsim prodam i ja sretan. Da nema tih SP igara i ovih Sony eksluziva vjerovatno bih odustao od gejminga u potpunosti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 15:09 (arnes_king).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže... 

bas takve igre (last of us, TWD, i slicno..) ubijaju gaming.. radije cu pogledat seriju nego placat "igru" koja je vise cinematic nego igra.

 

ontopic..

cudno da bi sony forsirao single player igre, a PS+ im je tolka krava muzara, jedino ako za sve igre nece trebat placat PSN

 Svašta. Ubijaju gaming zato što se tebi ne sviđaju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
nixass kaže... 

bas takve igre (last of us, TWD, i slicno..) ubijaju gaming.. radije cu pogledat seriju nego placat "igru" koja je vise cinematic nego igra.

 

ontopic..

cudno da bi sony forsirao single player igre, a PS+ im je tolka krava muzara, jedino ako za sve igre nece trebat placat PSN

 Svašta. Ubijaju gaming zato što se tebi ne sviđaju.

 a vama ne ubijaju jer se vama svidjaju, i tako u krug.

 

ljudi, nemojmo biti toksicni, ako nemrem reci svoje misljenje onda jebiga.

mene zanima drukciji tip single player igara, tipa skyrim/morrowind, mozda cak i neka arkada.

 

u svakom slucaju, zanima me kako ce implementirat PS+ na single player, ako im je to toliko u fokusu.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...
antimadridista kaže...
nixass kaže... 

bas takve igre (last of us, TWD, i slicno..) ubijaju gaming.. radije cu pogledat seriju nego placat "igru" koja je vise cinematic nego igra.

 

ontopic..

cudno da bi sony forsirao single player igre, a PS+ im je tolka krava muzara, jedino ako za sve igre nece trebat placat PSN

 Svašta. Ubijaju gaming zato što se tebi ne sviđaju.

 a vama ne ubijaju jer se vama svidjaju, i tako u krug.

 

ljudi, nemojmo biti toksicni, ako nemrem reci svoje misljenje onda jebiga.

mene zanima drukciji tip single player igara, tipa skyrim/morrowind, mozda cak i neka arkada.

 

u svakom slucaju, zanima me kako ce implementirat PS+ na single player, ako im je to toliko u fokusu.

Ja ne volim neke tipove igara pa neću napisati da te igre ubijaju gaming. Jedno je imati svoje mišljenje, a drugo je dramatizirati i pisati neistine. Ne znam po čemi to singleplayer linerane igre "ubijaju" gaming.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto su reciklaze i copy paste. Ok je kad prvi put igras ali kasnije kad te svaka igra podsjeća na AC ili Uncharted? Svake godine je ista priča, sve slicni naslovi. Batman i Spiderman AC copy paste. Tomb raider, last of us i horizon zero dawn nacin igre kao i uncharted. Pa onda imas igre kao witcher i skyrim, koje su jako slicne.
Cyberpunk je toliko nahajpan i pokupit ce super ocijene a prakticki igra kao i mass effect samo u prvom licu. Sve je to vec videno.
Znate odakle inspiracija novim Resident Evil Remake igrama? Dead Space.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 15:59 (Gogy7).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zato sto su reciklaze i copy paste. Ok je kad prvi put igras ali kasnije kad te svaka igra podsjeća na AC ili Uncharted? Svake godine je ista priča, sve slicni naslovi. Batman i Spiderman AC copy paste. Tomb raider, last of us i horizon zero dawn nacin igre kao i uncharted. Pa onda imas igre kao witcher i skyrim, koje su jako slicne.
Cyberpunk je toliko nahajpan i pokupit ce super ocijene a prakticki igra kao i mass effect samo u prvom licu. Sve je to vec videno.
Znate odakle inspiracija novim Resident Evil Remake igrama? Dead Space.

 The Last of Us i Uncharted? Apsolutno po ničemu te igre nisu iste. Nebo i zemlja. Al eto, obe su singleplayer pa ajmo pljuvati i sve trpati u isti paket. Witcher i Skyrim slične samo zato što su RPG igre? Apsolutno nemaju veze jedna igra sa drugom. 

 

Najbolje da nam nova generacija konzola izbaci 150 battle royale igara koje su eto pojam različitosti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

God of War 2018 je igra generacije i jedina igra gdje sam se upustio u osvajanju platinuma. Samo neka je vise takvih igara, ove ostale gluposti koje nam vecinu vremena serviraju ja preskacem. Singleplayer nece, ne smije i ne moze izumrijeti.

 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zato sto su reciklaze i copy paste. Ok je kad prvi put igras ali kasnije kad te svaka igra podsjeća na AC ili Uncharted? Svake godine je ista priča, sve slicni naslovi. Batman i Spiderman AC copy paste. Tomb raider, last of us i horizon zero dawn nacin igre kao i uncharted. Pa onda imas igre kao witcher i skyrim, koje su jako slicne.
Cyberpunk je toliko nahajpan i pokupit ce super ocijene a prakticki igra kao i mass effect samo u prvom licu. Sve je to vec videno.
Znate odakle inspiracija novim Resident Evil Remake igrama? Dead Space.

 Pa sta ocekujes, odjednom nesto potpuno novo? Kada izadje nesto novo opet raja pocne pljuvati. Eto DS je drugaciji pa ti opet ne pase. Sta je to u MP drugacije svake godine ista igra sa vise mikrotransakcija i igras jednu te istu stvar nonstop.

 

Naravno da ce liciti jedna drugoj i da ce uzimati mehanike koje su dobre, ipak to nije uticalo na to da uzivam i svim tim silnim SP story driven igrama.

 

Ako ces tako gledati onda ni jedna igra ne valja jer lici vec nekoj igri  Pa zbog cega prave onda nastavke neke dobre igre, po toj logici to nema smisla ni praviti niti igrati jer je skoro isti gameplay sa boljom grafikom, nekim dodacima i novom pricom.

 

Vidis i sam kad igra valja taman i remake da urade gdje dodje bolja grafika i samo sitne optimizacije opet bude uzivancija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 16:20 (arnes_king).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...
antimadridista kaže...

 Svašta. Ubijaju gaming zato što se tebi ne sviđaju.

 a vama ne ubijaju jer se vama svidjaju, i tako u krug.

 

ljudi, nemojmo biti toksicni, ako nemrem reci svoje misljenje onda jebiga.

mene zanima drukciji tip single player igara, tipa skyrim/morrowind, mozda cak i neka arkada.

 

u svakom slucaju, zanima me kako ce implementirat PS+ na single player, ako im je to toliko u fokusu.

Nismo toksični, i svakako možeš reći svoje mišljenje. Da si rekao meni se ne sviđaju 'te i te' igre, sumnjam da bi te itko 'napao'. Ali ti si rekao da one ubijaju gaming, kaj jednostavno ne može biti točno. Te SP igre su ono 'čisto' kaj je ostalo, di platiš i igraš. A ne da moraš platiti ovo, pa ono, pa podjela communitya raznim DLC-ovima, lootboxevi i ostala sranja. Gotovo sve te MP igre su postale cashgrab, di se iz igrača želi izmusti svaka lipa, gdje moraš dati 100€ da dobiješ sav content koji je u blago rečeno smeće. Ako nekaj ubija gaming to su onda takvi razvodnjeni naslovi.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zato sto su reciklaze i copy paste. Ok je kad prvi put igras ali kasnije kad te svaka igra podsjeća na AC ili Uncharted? Svake godine je ista priča, sve slicni naslovi. Batman i Spiderman AC copy paste. Tomb raider, last of us i horizon zero dawn nacin igre kao i uncharted. Pa onda imas igre kao witcher i skyrim, koje su jako slicne.
Cyberpunk je toliko nahajpan i pokupit ce super ocijene a prakticki igra kao i mass effect samo u prvom licu. Sve je to vec videno.
Znate odakle inspiracija novim Resident Evil Remake igrama? Dead Space.

Znači, da se zadovolje tvoji standardi, developeri moraju izmisliti novi žanr prilikom izrade igre? Inače je sve to copy-paste?

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...
Gogy7 kaže...
Zato sto su reciklaze i copy paste. Ok je kad prvi put igras ali kasnije kad te svaka igra podsjeća na AC ili Uncharted? Svake godine je ista priča, sve slicni naslovi. Batman i Spiderman AC copy paste. Tomb raider, last of us i horizon zero dawn nacin igre kao i uncharted. Pa onda imas igre kao witcher i skyrim, koje su jako slicne.
Cyberpunk je toliko nahajpan i pokupit ce super ocijene a prakticki igra kao i mass effect samo u prvom licu. Sve je to vec videno.
Znate odakle inspiracija novim Resident Evil Remake igrama? Dead Space.

Znači, da se zadovolje tvoji standardi, developeri moraju izmisliti novi žanr prilikom izrade igre? Inače je sve to copy-paste?

 Sve je to super ali cuj spiderman i batman kopija od Assassins Creed, te HZD, Tomb Raider  Last of Us mu isti kao Uncharted  OK da su slicne TR i Uncharted ali ovo ostalo ne razumijem kako je doslo u istu revenicu.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakvih gluposti tu mozes cut, bas me zanima kakve to jedinstvene igre ljudi igraju...

 

Meni je The Last of Us bolji od bilo kakve serije. Serije su skroz drugaciji medij, pasivan.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Kakvih gluposti tu mozes cut, bas me zanima kakve to jedinstvene igre ljudi igraju...

 

Meni je The Last of Us bolji od bilo kakve serije. Serije su skroz drugaciji medij, pasivan.

 Ma the last of us je u gaming industriji klasik. Kao što je za super nintendo super mario tako je za ps3 tlou klasik.

 

Onaj tko kaže da igra nije ništa posebno nije relevantan dat realnu ocjenu. Htio bi vidjet tu osobu koja može za sebe reci da ima neki gaming staž a da nije uživao u igri? I da tu ne mislim na osobe koje igraju jednu igru tipa wow-a 10 godina i ništa drugo. Takvima ionak ništ ne valja osim tog kaj igraju.

 

Ja sam je ponovo odigrao nedavno u remastiranom izdanju na ps4 pro i ponovo se oduševio.

 

Treba bit i sp i mp igara, samo jedno nema više smisla.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

The Last of Us ima i odličan multiplayer segment koji je uvijek bio nekako podcijenjen. A uživao sam igrajući multiplayer te igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

https://i.imgur.com/0sNBuQZ.jpg

 

Ovaj lik je prije mjesec, mozda i vise, pisao ovaj post i pogodio je za Xbox novi da je tacno 12,1TF. Ako pogodi i za PS5 bit ce bolje nego sto sam ocekivao.

Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Potvrđeno na twitteru da sutra dobivamo info arhitekture i specifikacija Playstationa 5. U 9 sati po pacifičkom vremenu, odnosno u 17 h po našem. Dakle sutra (srijeda 18.03.) u 17 h dobivamo vijesti o PS5

 

glupo mi sad ljepit ovdje link sa twittera, potvrdio je službeni profil Playstation

Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Radije bih da PS5 bude 11 Tflopsa i nečujan, nego da ga nasviraju na 2Ghz i 13 Tflopsa pa da opet imam usisivač na polici.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 13:25 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
RD
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Evo ga sutra napokon neke informacije iz prve ruke :D

https://i.imgur.com/cRuGDZQ.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odmah nakon sto je MS izbacio specifikacije Xboxa. Tako i kad cijenu saznamo od MS odmah nakon toga ce je i Sony objaviti.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Radije bih da PS5 bude 11 Tflopsa i nečujan, nego da ga nasviraju na 2Ghz i 13 Tflopsa pa da opet imam usisivač na polici.

 

dosad su navodni leakovi sugerirali da će ovog puta biti puno kvalitetniji ventilatori, te da su dosta pažnje usmjerili na smanjenje buke konzole

9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kineska proizvodnja se lagano vraća u normalu, TSMC gdje se proizvode čipovi uvijek ima zaposlenike u full-body skafanderima, Tajvan kao takav ima odličnu situaciju s time da nemaju puno slučajeva korone, a one koje imaju su pod kontrolom. Područje gdje se proizvode komponente i konzole je uspjelo reducirati širenje virusa.

Mislim da neće biti nikakvih odgoda zbog koronavirusa, niti PlayStationa, niti Xbox konzola i da ćemo na jesen/zimu imati lansiranu novu generaciju. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovo je u 5 po nasem vremenu danas? Bude neki stream ili ce ne twitteru/blogu samo stavit info?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice