Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.882
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
MarioArt kaže...
hummer0 kaže...
MarioArt kaže...
Bitanga kaže...
MarioArt kaže...

 Pa na G2A - Raingames... zar ima jos negdje za pogledati?

 

zanimljivo je da je dobio dvadesetak negativnih recenizja otkad sam ja kupio :D

 

To je tak kad odabereš 8 centi jeftinijeg, a sa najgorim feedbackom.

 

Stvarno si od pomoci... sigurno si omiljen u drustvu i cesto ti se ljudi obrate za savjet...  a nije bio jeftiniji 8 centi nego 11, i bas zato sam ga odabrao... namjerno sam isao ustediti 11centi i odabrao sam sellera sa losim recenzijama jer sam znao ce me prevariti i da ce se u medjuvremenu pojaviti jos hrpa negativnih recenzija... i onda sam se tu namjerno javio kako bi ti mogao svoju dnevnu dozu pametovanja istresti... to sam zapravo sve ucinio da tebi uljepsam ovo nedjeljno popodne

 

A za ostale koji procitaju ovo, a nisu na tom tvom uzvisenom "najpametniji sam na svijetu" nivou, cu samo reci da je seller ponudio refund...

 

 MarioArt

Čekaj jel se ti zafrkavaš pa šta ne vidiš koji mu je nick

 

Bar sam nekome svojom glupošću uljepšao dan... mnogi vole kad drugi budu prevareni... on je sigurno od onih što krive žene kad ih siluju da su to sigurno same tražile...

 

Nema veze, al eto svima koji bi još pokušali uzeti Spidermana na japansku foru, nek pripaze na RAINGAMES... 100%prevarant...

 MarioArt 

Obavezno provjeri ocjene, ali koliko sam skužio negativne ocjene su došle nakon što si ti kupio tako sam i ja popušio. Više sreće drugi put.

 

ma sve 5 ... svakome se dogodi da nasjedne, osim kolegi Bitangi... on je presavršen :)

 

ocjene su putokaz, ali nista to ne mora znaciti.. evo ja sam morao promjeniti ocjenu da bi on mozda pokrenio refund.... i sad mi vjerojatno nece poslati zahtjev za refund da ga odobrim :)

 

 

 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MarioArt kaže...

 

Bar sam nekome svojom glupošću uljepšao dan... mnogi vole kad drugi budu prevareni... on je sigurno od onih što krive žene kad ih siluju da su to sigurno same tražile...

 

Nema veze, al eto svima koji bi još pokušali uzeti Spidermana na japansku foru, nek pripaze na RAINGAMES... 100%prevarant...

 

Smiri se, puknut će ti žilica u mozgu. U jednom koraku sam došao od nekoga tko je pitao za link do toga da krivim žene za silovanje. Dovoljno sam pristojan da ti na ovo uopće ne odgovorim, jer ne bi bilo pristojno.

Što je sljedeće, da sam nacist i simpatizer Hitlera?

 

Uopće mi nije drago niti volim da netko bude prevaren. Zato sam te i pitao gdje si kupovao, pa nisi htio reći.

Ne kužim kako sam sad ja bad guy. Niti sam te ja prevario, niti sam ti ja rekao od kog da kupiš.

Vjerojatno zato što te nisam držao za rukicu i uvjeravao "ma sve će biti u redu, pošalji mail PSN supportu". Ali eto, ovaj put je dobro završilo. Drugi put ćeš nadam se biti oprezniji.

Sad si naučio nešto, a to je da je važno od kojeg sellera kupuješ.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2024 18:55 (Bitanga).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 MarioArt 

Obavezno provjeri ocjene, ali koliko sam skužio negativne ocjene su došle nakon što si ti kupio tako sam i ja popušio. Više sreće drugi put.

 

Seller je star jedva tjedan dana i imao je loše ocjene već nakon 3 dana. 

Treba gledati i broj prodanih i rating.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 tjedana
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bitanga, vezano za onu raspravu o korištenju istog procesora u PS5 Pro, ako te zanima zašto nisu mjenjali procesor Digital Foundry je napravio analizu cijelog PS5 a CPU su posvetili cca 12ak minuta. Razlozi su, kako smo i rekli, kompatibilinost, i to proizvodnog procesa i samog dizajniranja i izrade igara. Pa ako te zanima baci oko. Da, na prvu je to razočaranje, ali postoje razlozi zašto je tako.

 

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 9:05 (Kido Butai).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav ekipa,

zanima me ako kupim indijsku PS Deluxe pretplatu da li cu moci share-ati pretplatu na hrvatski account? Nisam vidio u indijskom classic katalogu Ratchet and Clank i Sly Cooper naslove zbog cega bi i uzimao premium pretplatu.

Hvala svima unaprijed.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

moc ces igrat i na svojem accountu igru koju skines preko indijskog (moras sharing imat upaljen na indijskom, al mislim da to ide po defaultu na on, ako nije evo upute How to gameshare on PS5 with a friend - Android Authority). ako nis moc ces na indijskom igrat. to je sp igra pa nije ni bitno na kojem accountu igras. Uglavnom moc ces je igrat dok god ti je aktivna ta preplata naravno. Ako imas nekog pajdota na ps4 mozes s njim na pola uzet pa da vam obojici bude premium account na konzoli.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MarioArt kaže...

 

Bar sam nekome svojom glupošću uljepšao dan... mnogi vole kad drugi budu prevareni... on je sigurno od onih što krive žene kad ih siluju da su to sigurno same tražile...

 

Nema veze, al eto svima koji bi još pokušali uzeti Spidermana na japansku foru, nek pripaze na RAINGAMES... 100%prevarant...

 

Smiri se, puknut će ti žilica u mozgu. U jednom koraku sam došao od nekoga tko je pitao za link do toga da krivim žene za silovanje. Dovoljno sam pristojan da ti na ovo uopće ne odgovorim, jer ne bi bilo pristojno.

Što je sljedeće, da sam nacist i simpatizer Hitlera?

 

Uopće mi nije drago niti volim da netko bude prevaren. Zato sam te i pitao gdje si kupovao, pa nisi htio reći.

Ne kužim kako sam sad ja bad guy. Niti sam te ja prevario, niti sam ti ja rekao od kog da kupiš.

Vjerojatno zato što te nisam držao za rukicu i uvjeravao "ma sve će biti u redu, pošalji mail PSN supportu". Ali eto, ovaj put je dobro završilo. Drugi put ćeš nadam se biti oprezniji.

Sad si naučio nešto, a to je da je važno od kojeg sellera kupuješ.

 

Pukne mi žilica od takvih pametnjakovića... mogao si normalno pristupiti a ne pametovati, jer mi nije trebala utjeha, nego samo informacija koju sam pitao... kupio sam ilegalni kljuc i svjestan sam rizika koji stoji iza te akcije, nemam iskustva sa obraćanjem PSN supportu i na to sam stavio i naglasak u pitanju... 

 

nadam se da si i ti nesto naucio o nepotrebnom pametovanju i da zajdno iz ovog izlazimo mudriji i obogaceni novim spoznajama

 

 

 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MarioArt kaže...

 

Pukne mi žilica od takvih pametnjakovića... mogao si normalno pristupiti a ne pametovati, jer mi nije trebala utjeha, nego samo informacija koju sam pitao... kupio sam ilegalni kljuc i svjestan sam rizika koji stoji iza te akcije, nemam iskustva sa obraćanjem PSN supportu i na to sam stavio i naglasak u pitanju... 

 

nadam se da si i ti nesto naucio o nepotrebnom pametovanju i da zajdno iz ovog izlazimo mudriji i obogaceni novim spoznajama 

 

 

A gle, nije niti meni trebala psihoanaliza, al sam ju dobio. Tako ti je to na forumima.

Uglavnom, prijavljen si najbližem democracy officeru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koju verziju bi sad najbolje bilo uzeti novu? Koliko malo gledam slim je jeftiniji,ali pišu svugdje da je usisivač po zvuku. Obični je skuplji. Ima tko osobno iskustvo sa slimom, da li bolje ići na stariju verziju?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja imam trenutno slim, a imao sam i običnu verziju do nedavno.

Da, istina je. Slim je bučniji kod učitavanja diska, paljenja i slično. Buka prestane kad malo dođe k sebi, ali osjetno je bučniji u nekim trenucima.

Mislio sam da će stvar srediti sonyjev vertikalni stalak, ali to nije slučaj.

Unatoč tome, nisam požalio što sam prodao običnu i uzeo Slim, jer mi je ta kompaktnost ipak bila važnija. Tak da sam odluči.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Našao sam ovdje stariju verziju za ok cijenu, 440.

 

https://playgame.si/playstation-5-ps-5-ps5-prednarocilo-PS5-825GB-SSD

 

Ima tko iskustva s dućanom? Čudno mi da samo godinu dana garancije piše.

 
0 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Uspješno instaliranih 2TB u Slimicu. :)

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni stiže ove dane samsung 990 pro 1TB.
Od kad su djeca preuzela ps5 morao sam se strateški povući. Sad ću izvesti protuudar i na 1TB nakrcati svoje igre. Čak planiram i Red Dead Redemption 2 instalirati u čast kralja foruma bitange. 30 fps i beskonačna jahanja. Znam da to voli više od svega.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I u inat njemu nemoj nikad koristiti fast travel
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gospodine Hexfire, ovo je bilo bolno. Vrlo ste ekstremni.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
I u inat njemu nemoj nikad koristiti fast travel

 

Hehe, mislim da sam fast travel koristio jednom ili dvaput s obzirom da je najgluplje napravljen ikad :-D

Jahanja su mi bila super. Ali ja sam igrao na PCu u 80+ FPSa.

 

Tko ne bi volio ovakvo jahanje.

 

 

 

Makar mislim da mi je ovo najbolja smrt u igrama ikad. Čisto Rockstar "take all my money" savršenstvo.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
I u inat njemu nemoj nikad koristiti fast travel

 

Hehe, mislim da sam fast travel koristio jednom ili dvaput s obzirom da je najgluplje napravljen ikad :-D

Jahanja su mi bila super. Ali ja sam igrao na PCu u 80+ FPSa.

 

Tko ne bi volio ovakvo jahanje.

 

 

 

Makar mislim da mi je ovo najbolja smrt u igrama ikad. Čisto Rockstar "take all my money" savršenstvo.

 

 Bitanga

oči me bole od ovih tvojih 80 FPS-a puno mi je bolje na PS5 na 30 FPS-a.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Napokon glas razuma na forumu
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Bitanga

oči me bole od ovih tvojih 80 FPS-a puno mi je bolje na PS5 na 30 FPS-a.

 

Da, bolji je cinematic experience, još bolje bi bilo da je u 24 kako je režiser zamislio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima skoro neki Sony popust? Ciljam na akciju za plus pretplatu na popustu koja je izostala na jesen - taman su napravili EURO konverziju, pa nisu stigli i popuste u RH odraditi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bio je popust sad u 2. mjesecu, pretpostavljam da bi mogli staviti nesto u sklopu spring salea, ali sumnjam.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo sad i malo ozbiljnije o Spidermanu 2.

 

Spomenuo sam već par puta da su mi Spiderman i Miles Morales među najboljim igrama zadnjih godina. Oni core elementi open world igre - kretanje kroz svijet i borba su ovdje dovedeni jako blizu savršenom. Nisam dovoljno daleko da bih sudio o narativnom dijelu (tek se pojavio ovaj treći bitan lik), ali postoje naznake zanimljivih zapleta/sukoba. 

 

Side misije su više manje ostale iste pa kome nisu bile posebno zabavne u prvoj igri, ostati će razočaran. Na tom dijelu se svakako može poraditi poprilično u trećem nastavku.

 

Generalno je igra "more of the same" što mi u ovom slučaju definitivno odgovara. Odličan je taj osjećaj swinganja/letjenja kroz grad i usputnog rješavanja side misija. Baš opuštajuće i zabavno. 

 

Ono što me ugodno iznenadilo je ovo skakanje iz jednog lika u drugog. Generalno je to isti gameplay bez obzira dal igrao s Peterom ili Milesom, ali i te sitne razlike u skillovima ti daju osjećaj nečeg novog kad lika promijeniš. A najbolja stvar je što nema skoro nikakvog delaya. Prvi put kad sam naišao na sidu misiju za koju treba drugi lik mi je pao mrak na oči, ali taj dio je skroz bezbolan. Igra ti odmah ponudi da jednim gumbom lika promijeniš, a promjena se izvrši instantno tako da niti ima čekanja niti neke pretjerane frustracije za igrača. Taj dio ne bi mogao biti tako odrađen na staroj generaciji konzola pa ajde da sam barem nešto doživio gdje se stvarno vidi benefit tog (pre)brzog SSD-a u samom gameplayu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marvel's Midnight Suns - preporuka za sve koji vole turn-based taktičke igre (igru je radio Firaxis, kreator XCOM serijala) i sve koji nisu još igrali ovakvu vrstu igre, a vole Marvelove likove.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Developeri ne pokazuju entuzijazam za PS5 Pro i tvrde da je nepotreban:

 

https://metro.co.uk/2024/03/26/ps5-pro-developer-verdict-i-didnt-meet-a-single-person-understood-point-it-20529089/

 

U svakom slučaju čini se da Sony pokušava pogurati prodaju koja očito slabo ide na potpuno pogrešan način. Najveći krivac za lošu situaciju u industriji video igara su, po meni, pretjerna fokus na grafiku i megalomanske vizije koje prečesto završavaju kao razočaranja (npr. Starfield kao najbolji primjer u zadnjih par godina).

 

Smanjiti scope, dati pristojnu grafiku u stabilnih 60 FPS-a i svi bi bili sretni.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko od vas možda koristi onaj Playstation link adapter na PC-u? Naime, koristim dualsense na kompu i stvarno mi se stvarno sviđa (čak sam kupio i još jedan za backup ako mi ovaj rikne) no kada ga spojim preko Bluetootha, ne dobijem sve featurse gamepada. Kad spojim žicom, sve radi super. 

Evo konkretan primjer - igram Returnal na steamu i dualsense mi je prepoznat kao Xbox controller (dugmad na sučelju) jer moram koristiti onaj steamov layer koji zamaskira gamepad da ga igra može prepoznati. Ako ga spojim preko usb-a, sve radi kao po špagi.

Neda mi se igrati sa kablom više pa me samo zanima jer se isplati iskeširat 30 eura za ovaj adapter?

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sutra počinje Spring Sale
Moj PC  
2 0 hvala 3
6 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Šteta da nema ps plus.

 

Ode odmah 100 e na igre :D

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hrpa novih igara na popustu
Banishers, Ultros, Infinite Wealth, Persona 3

Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Developeri ne pokazuju entuzijazam za PS5 Pro i tvrde da je nepotreban:

 

https://metro.co.uk/2024/03/26/ps5-pro-developer-verdict-i-didnt-meet-a-single-person-understood-point-it-20529089/

 

U svakom slučaju čini se da Sony pokušava pogurati prodaju koja očito slabo ide na potpuno pogrešan način. Najveći krivac za lošu situaciju u industriji video igara su, po meni, pretjerna fokus na grafiku i megalomanske vizije koje prečesto završavaju kao razočaranja (npr. Starfield kao najbolji primjer u zadnjih par godina).

 

Smanjiti scope, dati pristojnu grafiku u stabilnih 60 FPS-a i svi bi bili sretni.

 As I was saying:

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/sony-playstation-5/269241.aspx?page=784&jumpto=6689583&sort=asc&view=flat

 

Sad znamo i da GTA6 dolazi i na XSeS, tak da nije da će biti tako nevjerojatno zahtjevna igra i generacijski skok koji će se jedva vrtiti na postojećem PS5.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene baš zanima što će ponuditi Pro, više puta sam također spominjao da ni aktualna PS 5 konzola još uvijek ne koristi pun potencijal, pa me zanima što će nam u Pro varijanti Sony smućkati....a šute ko p**de po pitanju istog, sve informacije dobivamo od nekih lekaova po netu.

Definitivno razmišljam o kupnji Pro varijante, ali tek kada izađe pa vidim jel isplativo uopće ili ne, a ako se obistini onaj dio gdje piše da će čak biti manji napredak nego je to bio slučaj za PS 4 Pro onda ga definitivno zaobilazim u širokom luku, jer iskreno mene nije ni PS 4 Pro oduševio nešto, iako sam ga imao.

Ono s čim bi mene osobno privukli je 60+ fpsa u svim igarama, ali to je i do developera igara, tako da od toga ništa za sada, uglavnom živi bili pa vidili.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice