Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.740
|
čitano: 4.900.661
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Dečki evo opet ja sa onim svojim "problemom" oko PS Plus pretplate i aktivacije.

Ajde ne budi ljen (pričekao sam do prestanka pretplate, jučer 09.06.2022.) i danas sam ljepo išao aktivirati PS Plus Pretplatu 12 mj.

I kad gle čuda NE PROLAZI

 

Kad (neda mi vrag mira) idem gledat u Manage - PlayStation Plus i ono piše: Start: 28.05.2019. - Next renewal date: 09.06.2023.

Znam glup sam i blesav.

 

Sada to znači da imam zabunom kupljeno PS Plus 12 mj.

Pa ako nekome treba evo dajem ga za 200kn (nadam se da me neće zaj****)

 

U prilogu kao dokaz dostavljam i slike....


Drugo moje pitanje je, dali ovaj kod može mi bit do iduće godine do 09.06.2023. (ako ga ne uspijem prodat).

 

 

 Meni bi dobro došao taj kod za godinu dana ali moram ti reci da se mozes javiti PS supportu i zatraziti povrat sredstava jer nisi znao da ti je ukljuceno automatsko produljenje PS+ pretplate.
Probaj tako, šteta je izgubit toliko love.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mora negdje na zadnjoj strani pisati exp.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Dečki evo opet ja sa onim svojim "problemom" oko PS Plus pretplate i aktivacije.

Ajde ne budi ljen (pričekao sam do prestanka pretplate, jučer 09.06.2022.) i danas sam ljepo išao aktivirati PS Plus Pretplatu 12 mj.

I kad gle čuda NE PROLAZI

 

Kad (neda mi vrag mira) idem gledat u Manage - PlayStation Plus i ono piše: Start: 28.05.2019. - Next renewal date: 09.06.2023.

Znam glup sam i blesav.

 

Sada to znači da imam zabunom kupljeno PS Plus 12 mj.

Pa ako nekome treba evo dajem ga za 200kn (nadam se da me neće zaj****)

 

U prilogu kao dokaz dostavljam i slike....


Drugo moje pitanje je, dali ovaj kod može mi bit do iduće godine do 09.06.2023. (ako ga ne uspijem prodat).

 

 

 Najlakše ti je zatražiti povrat (refund), nisi aktivirao kod tako da tu neće biti problema.

 

https://www.playstation.com/en-us/support/store/ps-store-refund-request/

 

Samo vidi da te prebaci na hr shop.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A da jednostavno pricekas 23.6 i aktiviras? Tad ces moci aktivirati i odabrati upgrade tier ako zelis.
13 godina
online
Sony PlayStation 5

Kod je kupljen u Tisku.... u tome i je caka....

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Kod je kupljen u Tisku.... u tome i je caka....

 

Da, ali mislim da te dečki savjetuju da tražiš refund za ovu automatsku obnovu PS+ preko PS storea, što je odrađeno jučer. A kad to dobiješ da si aktiviraš ovaj kupljeni sa Tiska. Ili da pričekaš 23.06. kad ćeš moći aktivirati i ovaj sa Tiska (trenutno je pretpostavka da ne možeš jer nije dozvoljen stacking dok ne krene nova usluga).

Meni zvuči kao dobri savjeti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 15:46 (Maat).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
God of war Ragnarok
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

The Last of Us remake’s $100 Firefly Edition has already sold out | VGC (videogameschronicle.com)

 

I onda se narod cudi zasto rade ovakve stvari. Ljudi rade tacno ono sto im je posao tamo gdje ima brzih i lahkih para.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 16:35 (gamex1423).
 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moze li debilnije.......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uvijek kupujem ps plus za cca 300 kn početkom lipnja za Days of play i ovo je prva godina da nema popusta.  Gdje je najpovoljniji za kupiti?

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Sony PlayStation 5

Najsmješnije je što TLOU danas možeš igrati na PS5 za 149 kn u 4K rezoluciji. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pqweasdyxc kaže...

Najsmješnije je što TLOU danas možeš igrati na PS5 za 149 kn u 4K rezoluciji. 

 Da sa modelima i teksturama iz doba ps3. Tak da 4k nije od nekog znacenja.

 

Ne kuzim gdje je problem. Tko ne zeli kupit ne mora.

Nije obavezno.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Možeš igrati i PS1 igre u 4k rezoluciji na emulatoru, to ne znači da izgledaju dobro.

btw. evo pitate se tko će kupiti igru i kažete promašaj:
https://www.videogameschronicle.com/news/the-last-of-us-remake-special-editions-firefly-pre-order-bonuses/
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hmmmm

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dam se kladiti da GoW Ragnarok izlazi 11.11.22 🤔
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jel prodana pretplata?

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@Santana problem je u tome sto Sony skoro 2 godine od izlaska PS5 i dalje trosi enormni talent ND ekipe da stvaraju remake igre koja je vec dobila remaster a sve da bi posisali nesto para od PC zajednice. Pitam se hoce li ovo sranje ikada prestati ili ce last of us zavrsiti kao Skyrim pa cu ga jednog dana i na displeju od frizidera igrati.

Nek vise odleprsaju od tih beskorisnih remakeova igara koje uopce nisu toliko stare i nek se fokusiraju na nove IP-eve ili barem nastavke igara.

Nemam nista protiv remakeova poput prastarih resident evil-a i sl. ali daj me nemoj guziti sa remakeom igre iz 2013 koja vec ima i remaster.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
@Santana problem je u tome sto Sony skoro 2 godine od izlaska PS5 i dalje trosi enormni talent ND ekipe da stvaraju remake igre koja je vec dobila remaster a sve da bi posisali nesto para od PC zajednice. Pitam se hoce li ovo sranje ikada prestati ili ce last of us zavrsiti kao Skyrim pa cu ga jednog dana i na displeju od frizidera igrati.

Nek vise odleprsaju od tih beskorisnih remakeova igara koje uopce nisu toliko stare i nek se fokusiraju na nove IP-eve ili barem nastavke igara.

Nemam nista protiv remakeova poput prastarih resident evil-a i sl. ali daj me nemoj guziti sa remakeom igre iz 2013 koja vec ima i remaster.

Mislim da ne radi ND taj remake...bilo je nesto o tome prije da ga radi ekipa koja je napravila Days Gone ili se krivo sjecam?

Sto je meni jos i gore,umjesto da rade Days Gone 2 oni brljave po nekakvom remejku....btw taj remejk i ne izgleda svjetlosnim godinama bolje od remastera koji sam odigrao na Ps Pro.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bilo je nesto takvo, ali jedan tim unutar ogromnog ND tima je to preuzeo

 

Mozda je remake te igre bezveze, al ja sam sretan jer dolazi na PC :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 19:36 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svijet je dovoljno propatio zadnjih par godina, ne treba nam još i Days Gone 2.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Bilo je nesto takvo, ali jedan tim unutar ogromnog ND tima je to preuzeo

 

Mozda je remake te igre bezveze, al ja sam sretan jer dolazi na PC :)

To sto igra dolazi na pc je odlicno 🥂

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Days gone je meni zabavnija igra od tlou......

Da prostite....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Days gone je meni zabavnija igra od tlou......

Da prostite....

 

Obje igre su poprilično depresivne, a ne zabavne.

A TLOU sam odigrao samo zato jer su svi hvalili i da vidim priču (vjerujem da će film biti hit), inače mi je gameplay poprilično nepamtljiv (tj. tipično konzolaški).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 21:31 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Damir22 kaže...
Days gone je meni zabavnija igra od tlou......

Da prostite....

 

Obje igre su poprilično depresivne, a ne zabavne.

A TLOU sam odigrao samo zato jer su svi hvalili i da vidim priču (vjerujem da će film biti hit), inače mi je gameplay poprilično nepamtljiv (tj. tipično konzolaški).

 u to vrijeme na ps3 je to meni bila naj tps igra po gameplayu, a prica je ozbiljna i depresivna i to je po meni vrlina jer nema takvih puno koje su na toj razini

sa tak dobrim likovima

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poznacajuci Sony, prije bih rekao da ce biti Days Gone Remaster pa tek onda ako nakupe para mogli bi razmisliti o nastavku.
Bend Studio je bio zagrizao prevelik kolac, puno toga su htjeli u igri pa odustali, i jos imali hrpu problema s managementom. Days Gone je lako mogao završiti kao Cyberpunk.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 u to vrijeme na ps3 je to meni bila naj tps igra po gameplayu, a prica je ozbiljna i depresivna i to je po meni vrlina jer nema takvih puno koje su na toj razini

sa tak dobrim likovima

 

Sad bi mogli uletiti i u diskusiju što je TPS igra. Last of Us na momente je TPS igra, ali inače baš i nije nego je akcijska avantura. Većinom lootaš kuće, gledaš cutscenes i šuljaš se između zombija. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Uvijek kupujem ps plus za cca 300 kn početkom lipnja za Days of play i ovo je prva godina da nema popusta.  Gdje je najpovoljniji za kupiti?

 Ista stvar, ovo je prvi put da necu produžiti jer mi se ne isplati sada kupovati.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...

 u to vrijeme na ps3 je to meni bila naj tps igra po gameplayu, a prica je ozbiljna i depresivna i to je po meni vrlina jer nema takvih puno koje su na toj razini

sa tak dobrim likovima

 

Sad bi mogli uletiti i u diskusiju što je TPS igra. Last of Us na momente je TPS igra, ali inače baš i nije nego je akcijska avantura. Većinom lootaš kuće, gledaš cutscenes i šuljaš se između zombija. :-)

 Nema veze. Mislim na borbu i pucanje. Udaranje tupim predmetima i hladnim oruzjem je brutalno. Zna nekad šokirat lagano

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Razlika

 

Ne znam kako drugima ali vidjevši ovo i onaj video s usporedbama side by side ne mogu se oteti dojmu da kolikogod je tehnički napredak neosporan da se izgubilo nešto, ono možda neopipljivo ali posebno u art styleu i atmosferi što daje 'dušu'. Iako okoliš i osvjetljenje na momente izgledaju dramatično bolje u remakeu, u nekim scenama je opet bolja stara verzija, gdje se izgleda puno više truda uložilo  da se pažljivo režira cijela scena pa tako i osvjetljenje i iako stiliziran izgled, sa nenadjebivom atmosferom i dramom. U remakeu puno toga izgleda generički, možda detaljnije i realističnije ali generički odrađeno s assetima iz enginea.

To još mogu donekle razumjeti, ali ovo što su napravili s glavnim protagonistima Joelom i Ellie (sudeći po objavljenom videu) je glavni razlog zašto neću kupiti ni igrati remake. To naprosto nisu iste osobe. Karakter i duša koji su bili ocrtani na njihovim licima u originalu su bili nenadjebivi. Opet, moguće da je uzrok što cutscene nisu prerenderirane niti tako pažljivo modelirane već odrađene u engineu realtime. Ali ne mogu se oteti dojmu da je to nastavak woke 'poruke' koju su stavili u prvi plan u TLOU2. Pa su gameplay i vizualije daleko moderniji i bolji ali priča i likovi su poglupljeni, klišeiizrani i banalizirani uz plitko trljanje 'poruke' na nos.

Ne zaboravimo da je u originalnom prvom dijelu ono što je davalo čaroliju i zbog čega je igra postala kultna zapravo odlično napisani likovi i priča. Gameplay je clunky i zastario za današnje pojmove pa je to ipak vrhunska igra za one koji se mogu uživjeti i vole nezaboravnu priču.

U drugom dijelu smo dobili generičke banalne neuvjerljive i klišeizirane likove, posrali su se po Joelu i Ellie (to su savim različite osobe u nastavku, i sasvim neuvjerljive) radi slanja 'poruke'  ali smo dobili i vrhunsku grafiku i gameplay.

I Joel i Ellie u najavi remakea izgledaju kao generičke, nadrkane osobe iz susjedstva, bez karaktera i karizme. Joel izgleda staro, neodlučno, umorno, potrošeno i patetično, na rubu plača...Ellie opet izgleda preodraslo i preodlučno, čak bijesno, i poružnjena je. Kao da su ih preslikali iz promašenog nastavka, to nisu iste osobe koje smo voljeli u originalnoj igri, ovi na prvi dojam facijalnom ekspresijom izazivaju iritaciju - nisu likeable.

Ali izgleda da se traži neka nova publika...politika i ideologija je izgleda u svemu važnija postala od priče i likova i style over substance.

Odjeća također puno neuvjerljivije i generički djeluje u odnosu na cutscene iz originala tj. remastera...manje bitno ali eto...

 

Nadam se da griješim. No dobro, mogu uvijek odigrati remaster ponovo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2022 22:26 (Maat).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam,meni je days gone bio odlicna zabava, nebitno dali rjesavam kakav quest, napucavam se u nekom ambushu, zayebavam hordu s motorom, lootam napustene aute uz cestu, ili se samo random vozikam i gazim glupave zombije....

Meni zabavno u svakom slucaju, mislim da cu je ponovo igrati.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
12 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice