Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.749.016
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
zaki23 kaže...

Bok

 

skuzio sam da mi lijevi stick na dualsensu koji sam dobio uz play nekad ne radi kako treba, tipa nesto listam i pustim ga, a ono i dalje nastavi listati i sl. dok jojstick koji sam uzeo naknadno u sancti nema nikakvih problema...Play je kupljen preko t-com pa me zanima dali mi vrijedi garancija za taj problem i ako da, kome da se obratim?

 

Vidim sve više ekipe prijavljuje problem sa driftom... bit će sranja sa tim DualSenseom. Previše Senseova ima, a osnovna funkcionalnost ne radi ispravno.

 Čudno mi je sve to jer kažu da koriste iste analog stickove koje je imao Dualshock 4. I po osjećaju pri igranju mi se čine identični. A Dualshock 4 nije imao tolikih problema sa driftom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
zaki23 kaže...

Bok

 

skuzio sam da mi lijevi stick na dualsensu koji sam dobio uz play nekad ne radi kako treba, tipa nesto listam i pustim ga, a ono i dalje nastavi listati i sl. dok jojstick koji sam uzeo naknadno u sancti nema nikakvih problema...Play je kupljen preko t-com pa me zanima dali mi vrijedi garancija za taj problem i ako da, kome da se obratim?

 Odnesi ga u SD i dobit ces novi Dualsense.

 Koji ces za 2 mj opet nositi u SD 😝😀

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imao je, kao i xbox i switch, samo ovisi u kojoj mjeri. Za pc sam kupio 2 gamesir gamepada, oba su imala drift nakon samo tjedan dva, sad ga uopće nemaju. Cudan je to problem, sve ovisi kako je podešen na osjetljivost.. Mozda su povecali osjetljivost spram ds4 pa zato više slučajeva drifta.
12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Možda bi samo trebali dati opciju podešavanja deadzonea, pa bi si svatko sam mogao malo pripomoći.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Tebi su to zanimljivosti, a nama yesterday's news :-) Već je bilo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Tebi su to zanimljivosti, a nama yesterday's news :-) Već je bilo.

 Hm... idem si kavu skuhat.... :)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vratili su Wishlist na PS Store web stranice 😄
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako nekoga zanima digitalna verzija Dirt 5 (PS4/PS5 - primary), dao bih veoma jeftino, neka se javi u pp.

Bas me zanima kakav ce biti PSVR2 :)

 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam neobičnu situaciju, dakle stigla je digitalka prošli tjedan i neki dan sam instalirao igru (konkretno dirt rally 2.0). Danas palim plejku kad ono igra nije instalirana a jučer sam ju igrao... Tko je tu lud, obrisao ju sigurno nisam

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Što općenito mislite o VR setovima, je li se on uopće isplatio imati za PS4, nadam se da će za PS5 imati dosta bolje igre i da neće biti malo bolji "gimmick"

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jedino logično objašnjenje je da ti je netko provalio u kuću po noći i zamijenio plejku s drugom koja nema gore Dirt Rally.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

 Što općenito mislite o VR setovima, je li se on uopće isplatio imati za PS4, nadam se da će za PS5 imati dosta bolje igre i da neće biti malo bolji "gimmick"

 VR u 2021 je bilo šta al gimmick više nije. Al šta se tiče PSVR-a, on je bio jedan od po meni lošijih vr headsetova al zato ima zanimljive psvr ekskluzive tipa Resident Evil 7 VR. Al je pun mana, loša rezolucija, loši kontroleri, limitiran tracking, etc. 

 

Al čini mi se da će se Sony napokon uozbiljiti sa PSVR hardwareom, jel ovi novi controlleri stvarno odlično izgledaju.

LP
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 To kada jednom skinemo imamo zauvijek? I možemo ponovno skinuti kada god želimo?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Slavim 14K Subscribera na YT i u suradnji s Konamijem djelim.
1X eFootbal PES 2021

Samo stisnite Hvala pa cu random odabrati nekog.

Konami promovira Pes 21 Lite i djeli do 10 kljuceva za FULL igru. Zasad sam dobio jedan. Ako ih dobijem vise poslije, podjelit cu vam.

Kliknite na ovaj link
https://game.page/eFootballPES2021LITE/974087
Broj klikova na tom linku je bitan za promociju.

Pes Lite je besplatan ali djele do 10 Full Game Kljuceva.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2021 14:55 (Gogy7).
Moj PC  
13 0 hvala 39
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas sam probao odigrati The Surge. Ovo je rezultat 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

 Što općenito mislite o VR setovima, je li se on uopće isplatio imati za PS4, nadam se da će za PS5 imati dosta bolje igre i da neće biti malo bolji "gimmick"

 

Ako bude bežični kao Oculust Quest 2 bit će super... žice, kamera i posebna procesor jedinica su bile gnjavaža.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Gogy nisi se jos prijavio na giveaway na discordu. 😱

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trazi me discord onaj kljuc za autentifikaciju, pojma nemam koji je 😟
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kakav kljuc ? Ne mogu se sjetit.

Zaboravio si pw ? Ubacit cu te ja 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Forspoken (Project Athia) | Official Title Announcement | PS5 & PC

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Forspoken (Project Athia) | Official Title Announcement | PS5 & PC

 

 

Izgleda zanimljivo, nešto ala Prototype / Infamous mehanika?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

S obzirom da ovo izlazi dogodine a vjerojatno i Final Fantasy 16, onda drugi dio 7 Remake sigurno neće prije 2023. A to je zapravo ok, 3 godine u izradi i nije dugo.

 

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

Forspoken (Project Athia) | Official Title Announcement | PS5 & PC

 

 

Izgleda zanimljivo, nešto ala Prototype / Infamous mehanika?

 Ova igra me najvise privukla i prvi put kad su je pokazali na eventu gdje su predstavili PS5. Graficki mi se cini kao da bi mogla biti prva prava next gen igra.

Evo ovdje malo vise detalja o igri i mehanikama, a kazu da dolazi 2022.

Forspoken comes to PS5 in 2022 – PlayStation.Blog

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

Danas sam probao odigrati The Surge. Ovo je rezultat 

 

 Kod mene radi normalno, tj. nema tih problema kao kod tebe.... ali je znala igra crashat par puta pa sam ju obrisao......

5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kad imaš američki account, je li moguće koristiti i Playstation Now?

 

Probala sam aktivirat onaj 7 day free trial ali m napiše Something went wrong. Ako je free, ne bi trebao bit problem što imam 4 dolara na accountu ili mi zato to piše, s obzirom da to inače košta 9.99$?

 

Htjela bi samo prvo probat jer želim vidjeti hoće li raditi ok s mojim internetom. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...

Kad imaš američki account, je li moguće koristiti i Playstation Now?

 

Probala sam aktivirat onaj 7 day free trial ali m napiše Something went wrong. Ako je free, ne bi trebao bit problem što imam 4 dolara na accountu ili mi zato to piše, s obzirom da to inače košta 9.99$?

 

Htjela bi samo prvo probat jer želim vidjeti hoće li raditi ok s mojim internetom. 

 Ja sam ranije znao koristiti UK account i mogao sam aktivirati free trial te je radilo bez problema.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moguce je ako kupis online ps now card online i upises kod na svom racunu. Sve preplate zahtjevaju kreditnu karticu, ne mogu se kupiti novcem iz walleta.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Moguce je ako kupis online ps now card online i upises kod na svom racunu. Sve preplate zahtjevaju kreditnu karticu, ne mogu se kupiti novcem iz walleta.

 ok hvala. Mišta, neću trošit 30 dolara na nešto što nisam sigurna hoće li mi štekat ili ne.

Bilo bi super kad bi jednog dana i to došlo u Hrvatsku ma da smo mi uvijek spori kod takvih stvari.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice