Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.629
|
čitano: 4.768.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Armor kaže...
Znači isplati mi se dodati 20€ na trenutnu Extra preplatu i dobiti sve...

Extra ima GoT ali nije Director's Cut.

 Je Director's Cut.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kolega kupio fallout 76, ali nema ps pretplatu pa ne može igrati igru pa ga zanima da li može tražiti povrat novca jer nije ni uspio pokrenuti igru?
Igra je očito online i traži ps pretplatu.
Ne sjećam se da li je netko pisao ovdje u vezi trraženja povrata novca za igre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako je downloadao i startao igru, nema povrata.
6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Ako je downloadao i startao igru, nema povrata.

 

Teži smradovi, hoće li ikad netko tomu stati na kraj.

6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Switch kaže...
Armor kaže...
Znači isplati mi se dodati 20€ na trenutnu Extra preplatu i dobiti sve...

Extra ima GoT ali nije Director's Cut.

 Je Director's Cut.

 

Dok jednostavno ne odluče maknuti igru iz kataloga. 

Tako hrpa igara, zadnje se sjećam nedavno "it takes two", probudiš se i ujutro te dočeka da platiš laganih 40 eur.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...
Switch kaže...
Armor kaže...
Znači isplati mi se dodati 20€ na trenutnu Extra preplatu i dobiti sve...

Extra ima GoT ali nije Director's Cut.

 Je Director's Cut.

 

Dok jednostavno ne odluče maknuti igru iz kataloga. 

Tako hrpa igara, zadnje se sjećam nedavno "it takes two", probudiš se i ujutro te dočeka da platiš laganih 40 eur.

 Ovo opravdava sto posto piratizaciju, ako oni mogu prodat nesto i onda to poslje ponovo naplacivati i ne dopustit koristenje po tvojim uslovima....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mejt kaže...

 Ovo opravdava sto posto piratizaciju, ako oni mogu prodat nesto i onda to poslje ponovo naplacivati i ne dopustit koristenje po tvojim uslovima....

 

A gle, sve piše lijepo na store pageu. Šta oni tebi imaju dopuštati korištenje po tvojim uslovima, pa valjda će se koristiti po njihovim uslovima.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2024 10:27 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga, kolega se zaletio, a stari je gejmer 60+ godina:)
Za drugi put će znati, a i ja također. Hvala za sliku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Bitanga, kolega se zaletio, a stari je gejmer 60+ godina:)
Za drugi put će znati, a i ja također. Hvala za sliku.

 

Ma znam, ni ja ne bih to vjerojatno gledao pošto sam PC gamer pa mi je i dalje nevjerojatno da netko može naplaćivati multiplayer na konzolama, pogotovo u multiplayer only igrama.

Ovo je više bilo za kolegu forumaša koji time opravdava piratizaciju. I to vjerojatno na PCu (jer na konzoli ne može piratizirati) koji ionako niti nema ovakvo ograničenje. Pa me zbunila ta logika.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2024 11:46 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ali to nije razlog da mu ne vrate pare - lik nije igra igru - vrati mu pare.

Jebali ih uslovi, zato ljudi mrze korporacije, ono, daj malo ljudskosti i dobre volje.

Jebene pijavice.

Board Games Fanatic
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2024 15:20 (Motorna Testera).
9 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Kolega kupio fallout 76, ali nema ps pretplatu pa ne može igrati igru pa ga zanima da li može tražiti povrat novca jer nije ni uspio pokrenuti igru?
Igra je očito online i traži ps pretplatu.
Ne sjećam se da li je netko pisao ovdje u vezi trraženja povrata novca za igre.

 Neka traži refund, navede objašnjenje koje si tu napisao i mislim da neće biti problema. U najgoru ruku ništa ga ne košta probati.

6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mejt kaže...

 Ovo opravdava sto posto piratizaciju, ako oni mogu prodat nesto i onda to poslje ponovo naplacivati i ne dopustit koristenje po tvojim uslovima....

 

A gle, sve piše lijepo na store pageu. Šta oni tebi imaju dopuštati korištenje po tvojim uslovima, pa valjda će se koristiti po njihovim uslovima.

 

 

Krivo si citirao.

Njegov odgovor se odnosi na micanje igara iz kataloga.

 

Ali vjerojatno i to piše negdje sitnim slovima.

6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
millennial kaže...
mariclius kaže...
Kolega kupio fallout 76, ali nema ps pretplatu pa ne može igrati igru pa ga zanima da li može tražiti povrat novca jer nije ni uspio pokrenuti igru?
Igra je očito online i traži ps pretplatu.
Ne sjećam se da li je netko pisao ovdje u vezi trraženja povrata novca za igre.

 Neka traži refund, navede objašnjenje koje si tu napisao i mislim da neće biti problema. U najgoru ruku ništa ga ne košta probati.

 

Može se na trepavice postavit, neće dobit refund.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...

 

Krivo si citirao.

Njegov odgovor se odnosi na micanje igara iz kataloga.

 

Ali vjerojatno i to piše negdje sitnim slovima.

 

U pravu si, zabrijao sam neku čudnu kombinaciju postova u glavi 

Ali svakako ne opravdava piratizaciju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
QKYMON kaže...
millennial kaže...
mariclius kaže...
Kolega kupio fallout 76, ali nema ps pretplatu pa ne može igrati igru pa ga zanima da li može tražiti povrat novca jer nije ni uspio pokrenuti igru?
Igra je očito online i traži ps pretplatu.
Ne sjećam se da li je netko pisao ovdje u vezi trraženja povrata novca za igre.

 Neka traži refund, navede objašnjenje koje si tu napisao i mislim da neće biti problema. U najgoru ruku ništa ga ne košta probati.

 

Može se na trepavice postavit, neće dobit refund.

 može probati. imao sam sličnu situaciju gdje sam greškom kupio igru koju sam već imao na disku. uredno sam dobio refund.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ali jesi li ju pokrenuo i igrao nakon što si ju kupio sa storea? Ako nisi, onda ti vrate novac. Ako pokreneš igru - zaboravi na refund.
9 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Ali jesi li ju pokrenuo i igrao nakon što si ju kupio sa storea? Ako nisi, onda ti vrate novac. Ako pokreneš igru - zaboravi na refund.

 kolega je napisao da nije niti pokrenuo igru.

6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
millennial kaže...
robogo kaže...
Ali jesi li ju pokrenuo i igrao nakon što si ju kupio sa storea? Ako nisi, onda ti vrate novac. Ako pokreneš igru - zaboravi na refund.

 kolega je napisao da nije niti pokrenuo igru.

 

Ali je napravio download. 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako nije pokrenuo igru, moguće da će dobiti povrat.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam isto greškom kupio igru i skinuo igru (tako da je žena dala bebi kontroler da se igra dok mu mijenja pellenu:)). Nisam ju pokrenuo i dobio sam refund. Naravno nisu novce htjeli vratiti na karticu nego u wallet. Nakon malo natezanja popustili su i vratili novce na karticu. Tako da treba biti uporan kao i sa svakom podrškom.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa je spominjala "one time courtesy" povrat koji Sony odobrava u ovakvim slučajevima. Znači, zayebao si pa će ti jednom oprostiti i to vjerojatno ne ako je prošlo previše vremena i ako si igrao igru satima.

 

Ali drugog puta mislim da neće biti. Kontaktirati support i trebalo bi biti pozitivno riješeno. Uvijek se može pozvati na to da ti je klinac kupio.

 

Inače, da, Sony ima apsolutno dno dna politiku povrata. Microsoft i Valve (Steam) su tu daleko bolji. Diablo 4 sam refundao nakon što sam igrao nekoliko sati na XSX a Valve ima politiku 2 sata igranja.

 

To je vjerojatno i razlog zašto ne kupujem više igara na PS5 - da mogu probati barem na pola sata i dobiti sliku da li je igra za mene ili ne, kupovao bi vjerojatno daleko više. Ovako se ne usudim riskirati €80 osim za ziherice poput From Soft igara i sl.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2024 9:31 (greysaint0).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Heads up: u nekim regijama je u EA Play došao Jedi Survivor. Pa ono, nemojte kupovati, jeftinije na 1 mjesec uzeti EA Play.

 

Ne znam da li je još kod nas, nisam provjeravao:

 

https://www.pushsquare.com/news/2024/04/excellent-ps5-game-star-wars-jedi-survivor-now-part-of-ea-play

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Heads up: u nekim regijama je u EA Play došao Jedi Survivor. Pa ono, nemojte kupovati, jeftinije na 1 mjesec uzeti EA Play.

 

Ne znam da li je još kod nas, nisam provjeravao:

 

https://www.pushsquare.com/news/2024/04/excellent-ps5-game-star-wars-jedi-survivor-now-part-of-ea-play

 Upravo skinuo,radi kod nas.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ajd nakon XsX i Switcha napokon dođe na red i PS5

Mislim da ću ovog malo zadržat jer se nabralo igara nakon 2017. kad sam prodao PS4. Jedino ne znam jel me dopao škartan primjerak, al čuje se zujanje ventilatora za vrijeme igranja, onako neupadljivo, al po noći se čuje kad stišam tv.

XsX je fakat bio nečujan pod opterećenjem i isto tako dvd pogon je dosta tiši u odnosu na ovaj u PS-u.

Nešto sam čitao da je moguć i coil whine, ma da ovo ne cvili nego onako baš blago zuji, ko kad transformator radi.

 

Ugl, imate nekih nerazvikanih hitova pa da i to dodam u popis za odigrat?

Halo Bing! Kako bratac?
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim da nije škartan, odnosno škartan je koliko i većina tih Slim modela jer su sony šupci šparali na izradi. Moj već 5 mjeseci radi sa tim zujanjem i nema nikakvih posljedica, konzola se ne pregrijava niti baca neke erore, zamrzavanja al mi ide na qrac jer zvuči ko da radi frižder, a ne konzola iz 2023. godine.

 

Moguće da i onaj mali limić kad drži žice na hladnjaku lupka po ventilatoru, al to nisam gledao jer bi rastavljanjem hladnjaka skinuo garanciju (po rječima ekipe iz SD), iako vele da se ništa neće dogoditi dugoročno. E sad, glupo mi je to skidat jer imam još god i pol garancije, što nije zanemarivo, a i dobro će doći kad ga budem utopio kad Pro dođe, ako naravno sony šupci ne stvore umjetno pojačanu potražnju.

Alane, bježmo, njih je dvojica, a mi smo sami.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poceo je novi sale - May Savings
Na popustu su Tekken 8, Pacific Drive, Avatar, Hifi rush, RE 4, Final Fantasy 16 i hrpa drugih igara.

Moj PC  
4 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije škartan, samo je XSX brutalno tih...
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moj Slim isto lagano zuji, možemo se slikati, manja konzola, manji ventilator, brže se vrti i automatski veća buka. Nisam niti ja presretan, ali opet realno se jedino čuje u tišini. Kad je normalno pojačan TV, niti ne primjećujem. Srećom nema coil whine-a.

 

Xbox je čudo dizajna, ima savršen vent i Sony može učiti od Microsofta kako se dizajnira konzola. Imao sam Series S, sad imam i Series X, čuje se samo lagano strujanje zraka u potpuno tihoj prostoriji i to samo zato jer je XSX 50 cm od mene na stolu. Nema nikakvog zujanja niti sličnih zvukova.

 

Sony je ventilatore nabavljao iz 4 izvora za Slim i samo je navodno Foxconn vent koliko-toliko tih. Sve ostalo sranje. A ne možeš znati što ćeš dobiti jer je čista lutrija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel još vrijedi onda ponuda 20% za Sancta Domenicu ako se skine 'Moj Telekom' app + registracija? Skinuo, registrirao se, ali ne vidim nigdje ništa.

 

EDIT: Nije baš intuitivno ali sam našao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2024 11:21 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Playstation plus Essential besplatne igre za svibanj su:

 

EA Sports FC 24

Ghostrunner 2

Tunic

Destiny 2: Lightfall

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice