Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.360
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Koja nakupina idiotizma u 2020 godini. Ovakav launch imat, ovakve prednarudzbe. Refresho sam ko sumanut jucer poslije ponoci. Mogli su u 5 ujutro otvorit. 

 pa vidiš da i jesu u nekim dućanima.. sve je to namješteno 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LeBron2233 kaže...
KobeHOF- kaže...

Ovo je doslovno silovanje na Zeldinoj stranici. Stavio sam u košaricu i piše da je proizvod označen sa zvjezdicama odnosno da nema u toj količini dostupnosti

 Da evo opet radovi na stranici, valjda sad izlazi digital nemam pojma vise haha

valjda sad brisu sve konzole iz kosarica svima nama koji nismo uspjeli dalje od toga

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
LeBron2233 kaže...
KobeHOF- kaže...

Ovo je doslovno silovanje na Zeldinoj stranici. Stavio sam u košaricu i piše da je proizvod označen sa zvjezdicama odnosno da nema u toj količini dostupnosti

 Da evo opet radovi na stranici, valjda sad izlazi digital nemam pojma vise haha

valjda sad brisu sve konzole iz kosarica svima nama koji nismo uspjeli dalje od toga

 Hahahaha jbt ovo je fkt bolest. Mislim ja sam si osigurao danas ujutro na SD digitalnu ali sam htio sa discom pa eto rekoh idem probat

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Smijeh je kako su i ovdje u DE konzole rasprodane u stotinki a sad ekipa na ebayu prodaje iste po 800eu,mozes birat digital,disk,bundle 🤣🤣🤣🤣🤣

Doslovno kao da kupujes od trgovina ali po 300+ eura skuplje 😁😁😁😁

Bit ce ih za pola godine godinu u trgovinama 🥂🥂🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
PCNjubara kaže...
LeBron2233 kaže...
KobeHOF- kaže...

Ovo je doslovno silovanje na Zeldinoj stranici. Stavio sam u košaricu i piše da je proizvod označen sa zvjezdicama odnosno da nema u toj količini dostupnosti

 Da evo opet radovi na stranici, valjda sad izlazi digital nemam pojma vise haha

valjda sad brisu sve konzole iz kosarica svima nama koji nismo uspjeli dalje od toga

 Hahahaha jbt ovo je fkt bolest. Mislim ja sam si osigurao danas ujutro na SD digitalnu ali sam htio sa discom pa eto rekoh idem probat

 ja jos pratim Links ali izgleda da su oni prespavali PS5 launch .Pise dostupno nema opcije za kupiti,vjerojatno nisu azurirali stranicu i zaboravili na PS5

 

sad se i Links srusil,da nisu pustili xD

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 8:53 (PCNjubara).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
ja sam prokockao više od milijun kuna ali svejedno iz principa lešinarima nedam da zarade...
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hahahaha spamam ko budala jbt na Zeldi doslovno toliko da moram uskoro promijeniti baterije na mišu, sve nebi li dobio konačno osvježenje na stranici gdje piše ,,Vaša košarica je prazna''. Jbt ovak demand nisam još vidio. Uzmi mi lovu odmah. Sick

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Poz jel nekome stigo ps5 od tele2?

 Danas salju

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...

Hahahaha spamam ko budala jbt na Zeldi doslovno toliko da moram uskoro promijeniti baterije na mišu, sve nebi li dobio konačno osvježenje na stranici gdje piše ,,Vaša košarica je prazna''. Jbt ovak demand nisam još vidio. Uzmi mi lovu odmah. Sick

 ispraznili kosarice

15 godina
online
Sony PlayStation 5

Ne bih htio pametovati ali jedan savjet. S obzirom na hladno vrijeme i činjenicu da se konzola prebacuje od jednog hladnog skladišta do drugog te toplinu vašeg doma, preporučam da odmah po otvaranju konzolu ne štekate u struju. Dajte joj koji sat da se aklimatizira na toplinu vašeg doma. Duže će vam služiti.

Moj PC  
5 0 hvala 3
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

koji smo mi ustvari manijaci,mi se trgamo da im damo pare i tuzni smo ak ne uspijemo

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
KobeHOF- kaže...
PCNjubara kaže...
LeBron2233 kaže...
KobeHOF- kaže...

Ovo je doslovno silovanje na Zeldinoj stranici. Stavio sam u košaricu i piše da je proizvod označen sa zvjezdicama odnosno da nema u toj količini dostupnosti

 Da evo opet radovi na stranici, valjda sad izlazi digital nemam pojma vise haha

valjda sad brisu sve konzole iz kosarica svima nama koji nismo uspjeli dalje od toga

 Hahahaha jbt ovo je fkt bolest. Mislim ja sam si osigurao danas ujutro na SD digitalnu ali sam htio sa discom pa eto rekoh idem probat

 ja jos pratim Links ali izgleda da su oni prespavali PS5 launch .Pise dostupno nema opcije za kupiti,vjerojatno nisu azurirali stranicu i zaboravili na PS5

 

sad se i Links srusil,da nisu pustili xD

 I vec piše nedostupno???

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

koji smo mi ustvari manijaci,mi se trgamo da im damo pare i tuzni smo ak ne uspijemo

 Doslovno moja poanta. Nešto fascinantno 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Ne bih htio pametovati ali jedan savjet. S obzirom na hladno vrijeme i činjenicu da se konzola prebacuje od jednog hladnog skladišta do drugog te toplinu vašeg doma, preporučam da odmah po otvaranju konzolu ne štekate u struju. Dajte joj koji sat da se aklimatizira na toplinu vašeg doma. Duže će vam služiti.

 Koristan savjet. Ne pametuješ, hvala.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nema tu nikakvog možda, isključivo je riječ o lijenosti i nesposobnosti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...
PCNjubara kaže...
KobeHOF- kaže...
PCNjubara kaže...
LeBron2233 kaže...
KobeHOF- kaže...

Ovo je doslovno silovanje na Zeldinoj stranici. Stavio sam u košaricu i piše da je proizvod označen sa zvjezdicama odnosno da nema u toj količini dostupnosti

 Da evo opet radovi na stranici, valjda sad izlazi digital nemam pojma vise haha

valjda sad brisu sve konzole iz kosarica svima nama koji nismo uspjeli dalje od toga

 Hahahaha jbt ovo je fkt bolest. Mislim ja sam si osigurao danas ujutro na SD digitalnu ali sam htio sa discom pa eto rekoh idem probat

 ja jos pratim Links ali izgleda da su oni prespavali PS5 launch .Pise dostupno nema opcije za kupiti,vjerojatno nisu azurirali stranicu i zaboravili na PS5

 

sad se i Links srusil,da nisu pustili xD

 I vec piše nedostupno???

 

 

Zgleda da su stvarno zaboravili azurirat pa su se sad sjetili da ipak nemaju konzola

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

S obzirom da sam se sjebo svugdje di sam mogo, je li zna mozda neko jos neku stranicu di bi mogo probat danas ako je ima opce😂?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel SD uopće pustila Disk danas na prodaju?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
amazon.it,es i uk imat će u 13h ps5 tako su objavili...
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
LeBron2233 kaže...

S obzirom da sam se sjebo svugdje di sam mogo, je li zna mozda neko jos neku stranicu di bi mogo probat danas ako je ima opce😂?

 Hahahaha, probaj: Infomark, Instar, hgspot, sophoslab, tele 2, svijetmedija, mikronis, gamesstore, satmedia i svijetigara. Znam da sam nabrojao dosta toga ali mi baš žao pa eto stari kad već imaš volju do devet ujutro probaj, ništa ne košta osim malo kave da opstaneš 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
LeBron2233 kaže...

S obzirom da sam se sjebo svugdje di sam mogo, je li zna mozda neko jos neku stranicu di bi mogo probat danas ako je ima opce😂?

 Hahahaha, probaj: Infomark, Instar, hgspot, sophoslab, tele 2, svijetmedija, mikronis, gamesstore, satmedia i svijetigara. Znam da sam nabrojao dosta toga ali mi baš žao pa eto stari kad već imaš volju do devet ujutro probaj, ništa ne košta osim malo kave da opstaneš 

 Pa ček, nisu pustili sad prodaju još tih nekih limitiranih brojeva s diskom kaj su napisali... mislim vidim da su updejtali opis da ce sam stavit kod kad bude pušteno, a ostalo su maknuli

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Jel SD uopće pustila Disk danas na prodaju?

 Aha prodalo se u 5 minuta. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...
KobeHOF- kaže...
LeBron2233 kaže...

S obzirom da sam se sjebo svugdje di sam mogo, je li zna mozda neko jos neku stranicu di bi mogo probat danas ako je ima opce😂?

 Hahahaha, probaj: Infomark, Instar, hgspot, sophoslab, tele 2, svijetmedija, mikronis, gamesstore, satmedia i svijetigara. Znam da sam nabrojao dosta toga ali mi baš žao pa eto stari kad već imaš volju do devet ujutro probaj, ništa ne košta osim malo kave da opstaneš 

 Pa ček, nisu pustili sad prodaju još tih nekih limitiranih brojeva s diskom kaj su napisali... mislim vidim da su updejtali opis da ce sam stavit kod kad bude pušteno, a ostalo su maknuli

 Neznam stvarno, ja znam da sam si primarno stavio zeldu kao stranicu nabave od ponoći pošto sam dobio njihov mail kao obavijest da dolazi mogućnost prednarudžbe, ali sam vidio u komentarima da je netko jučer nvčr bio u SD pa da su mu rekli kako će biti omogućeno vršiti prednarudžbe online iza ponoći tako da sam na SD-u osigurao digitalnu, ali oko 7 ujutro. Od ponoćnog refreshanja bez prestanka. Bolestan sam ali bolesni demand valjda traži dovoljan broj sudionika. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
witcherj kaže...
sd update:

S5 Day1 pogodnost samo u četvrtak 19.11.2020. do isteka vrlo ograničenih zaliha; 10% popusta isključivo za sva jednokratna plaćanja karticama (ne vrijedi za plaćanja pouzećem ili virmanom) uz promo kod; PS5-10, te 5% popusta za plaćanja karticama do 12 rata uz promo kod; PS5-5. Ne zbraja se sa ikojim drugim promo popustima!



Napomena; Maximalna količina za narudžbu je 1kom PS5 konzole po kupcu. U slučaju većih naručenih količina, iste će biti stornirane. Na PS5 D1 u četvrtak 19.11.2020. u jutarnjim satima, dostupne će biti izrazito ograničene količine isključivo PS5 Standard ediitona za narudžbu, isključivo preko webshopa, sa očekivanom isporukom u prosincu 2020te. U fizičkim trgovinama neće biti moguće naručiti PS5 konzole na D1, te se novi ciklusi prodaje obje verzije PS5 konzola više ne očekuju do kraja 2020. godine.
Webshop promo kod za 10% popusta će biti objavljen kada će PS5 prednaružbe biti ponovno aktivne.

 O ovome pričam... to su objavili oko pol9 i ništa još

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...
stiffler13 kaže...

Jel SD uopće pustila Disk danas na prodaju?

 Aha prodalo se u 5 minuta. 

 Nisu jer refresham non stop.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...
Mew kaže...
stiffler13 kaže...

Jel SD uopće pustila Disk danas na prodaju?

 Aha prodalo se u 5 minuta. 

 Nisu jer refresham non stop.

 Od kad refreshas?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 9:10 (KobeHOF-).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zelda ahh 5 puta puklo na zadnjem koraku

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Upravo narucio u SD Disk Verziju,pozuriteeee 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

Upravo narucio u SD Disk Verziju,pozuriteeee 

 Pa da mi dode za 3 mjeseca?

Di2 & EPS FTW!
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivanoile kaže...
PCNjubara kaže...

Upravo narucio u SD Disk Verziju,pozuriteeee 

 Pa da mi dode za 3 mjeseca?

 ma lako otkazat ak bu predugo trajalo

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice