Psp mišljenja

poruka: 96
|
čitano: 26.570
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Psp

Namjeravam si kupiti tu malu konzolu nije puno novaca(cca 1500kn) grafika je za prste polizat! A još podržava i firewire te se može susjedima krast Megabajti.Smijeh

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
unknown kaže...

Namjeravam si kupiti tu malu konzolu nije puno novaca(cca 1500kn) grafika je za prste polizat! A još podržava i firewire te se može susjedima krast Megabajti.Smijeh

 Nije loša konzola iako mi se čini stara... E a kako mislispreko firewire-a krasti promet?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
Pa kad sam rekao krasti mislio san to da se ljude koji ima WLAN urđaj i spojiš se na njihov WLAN i možeš surfat na njihov račun.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
unknown kaže...
Pa kad sam rekao krasti mislio san to da se ljude koji ima WLAN urđaj i spojiš se na njihov WLAN i možeš surfat na njihov račun.
 Ma i mislio sam na to, nego kako preko firewire-a?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
Možda sam se krivo izrazio ne preko firmwira nego preko već čega se spaja na net. Jer se može žičani internet stavit u PSP?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
djuro kaže...
unknown kaže...

Namjeravam si kupiti tu malu konzolu nije puno novaca(cca 1500kn) grafika je za prste polizat! A još podržava i firewire te se može susjedima krast Megabajti.Smijeh

 
Bez uvrede ali ti si totalno tenkre, 480 poruka sve u retajne.
Ajmo ovak koliko god imaš, ako imaš 13 opravdava ti se, ako imaš više ubi me bože, daj se odi obrazuj il čitaj po wikipediji, a ne ovdje napijati postove i misliti da ti je penis zbog toga veći, a nije.
Kakav firewire, na cemu si ti, kretenizam.
Kakav firmware opet kretenziam, pa kako covjece mozes preko firmwarea se spajati na wlan uređaje, o konju.
Btw ti misliš da psp ima toliki domet da ces ćeš susjede tri kata niže hvatati, kak da ne.
I ne boj se, neces im se nakrasti megabajta, jer na psp-u internet browser je prilicno okljaštren pa ces prije se prokenjati nego cekati preko loše susjedke veze da ti se stranica otvori, lol krasti mb:D
I jesi ti uopce otišao an koji psp forum ili guglao, jel kontaš išta o custom fw-ima za psp? Kupi, al odi na normalne forume o ovakvim stvarima pa tamo ljude davi, a ne da mi doletis tu pa joj pa kak da igram piratske igjice na psp-u joj kaaak. isus te.

 


Ma  braaavo.
Prvi  dan  na  forumu  i  prvi  post  i  onda  tako  bezobrazan  i  vrijeđajuci.
Kaj  su  te  sa  Forum.hr  banali  pa  si  došao  ovdje  trolat?
Malo  si  procitaj  pravila  foruma  pa  razmisli  o  svom  ponašanju  pa  onda  postaj 

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 2x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
LUXX kaže...
djuro kaže...
unknown kaže...

Namjeravam si kupiti tu malu konzolu nije puno novaca(cca 1500kn) grafika je za prste polizat! A još podržava i firewire te se može susjedima krast Megabajti.Smijeh

 
Bez uvrede ali ti si totalno tenkre, 480 poruka sve u retajne.
Ajmo ovak koliko god imaš, ako imaš 13 opravdava ti se, ako imaš više ubi me bože, daj se odi obrazuj il čitaj po wikipediji, a ne ovdje napijati postove i misliti da ti je penis zbog toga veći, a nije.
Kakav firewire, na cemu si ti, kretenizam.
Kakav firmware opet kretenziam, pa kako covjece mozes preko firmwarea se spajati na wlan uređaje, o konju.
Btw ti misliš da psp ima toliki domet da ces ćeš susjede tri kata niže hvatati, kak da ne.
I ne boj se, neces im se nakrasti megabajta, jer na psp-u internet browser je prilicno okljaštren pa ces prije se prokenjati nego cekati preko loše susjedke veze da ti se stranica otvori, lol krasti mb:D
I jesi ti uopce otišao an koji psp forum ili guglao, jel kontaš išta o custom fw-ima za psp? Kupi, al odi na normalne forume o ovakvim stvarima pa tamo ljude davi, a ne da mi doletis tu pa joj pa kak da igram piratske igjice na psp-u joj kaaak. isus te.

 

 Jbga, nismo svi rođeni pametni kao ti!:D

I ja znam bez razloga vrijeđati ali ti si dokaz da ima i gorih od mene, vec se lakse dise!:D
15 godina
neaktivan
offline
Psp PANDORINA BATERIJA

Kamo bih mogao kupiti gotovu pandorinu bateriju za psp da si ga downgradeam jer imam official 4.05 (glupi sony)

Ja zivim u Labinu u Istri.

Dali bih mogao kupiti u hg spotu ili u fistu...

Ili koju vrstu psp baterije za psp fat (debeli) trebam kupiti da napravim hardmodom pandorinu.

Ima li netko da makar radi psp downgrade da je u blizini.

Mozete me kontaktirati na e-mail amel.tubic@pu.t-com.hr

Molim odgovore plz

Hvala...

 

Sanel Tubić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp PANDORINA BATERIJA
HyJack kaže...

Kamo bih mogao kupiti gotovu pandorinu bateriju za psp da si ga downgradeam jer imam official 4.05 (glupi sony)

Ja zivim u Labinu u Istri.

Dali bih mogao kupiti u hg spotu ili u fistu...

Ili koju vrstu psp baterije za psp fat (debeli) trebam kupiti da napravim hardmodom pandorinu.

Ima li netko da makar radi psp downgrade da je u blizini.

Mozete me kontaktirati na e-mail amel.tubic@pu.t-com.hr

Molim odgovore plz

Hvala...

 

 Hm, sad neznam dal ti je 60km blizu, ali u Rijeci imaš Sophos Lab. 200kn je...
#smajli koji koluće očima#
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp PANDORINA BATERIJA

imaš neki lik u puli za 100kn ti sve napravi.

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
15 godina
neaktivan
offline
Psp downgrade iz Pule za one hundred kunas

OK THX  Smijeh

Dali bis mi mogao dati e-mail od tog lika iz pule jer rijeka mi nije daleko nego mi je dosta skupo.

Hvala ti jos jednom mozes me kontaktirati na amel.tubic@pu.t-com.hr

SEE YA!!!       Šutim

 

 

Sanel Tubić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Psp baterija

OK imali tko odgovor na moje pitanje.MOLIM VAS ODGOVORITE Izlanuo se

Kamo bih mogao kupiti gotovu psp pandorinu bateriju jer ja si je ne mogu napraviti niti mi je itko drugi ne moze napraviti...Plač

HVALA PUNO...Osmijeh

Sanel Tubić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp baterija

Ja imam PSP več 1 godinu isto tako surfo sam na tuđi račun neko vrijeme.

Što se tiče baterije najbolje je ako ste blizu napajanja da spojite punjač te izvadit bateriju tako če vam se manje trošiti 

i dugo če vam durat baterija kod nekog putovanja ili sl. Meni kada napun PSP baterija drži 7 sati no kad ste na internetu ili igrate naravno baterija se brzo se prazni.

15 godina
neaktivan
offline
Psp baterija

MOLIM VAS POMOC!!!

DALI BIH MOGAO HARDMODATI PSP FAT BATERIJU 1800mAh 3.6 V.

HVALA PUNO Šutim

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Psp baterija

Eh da sam ja tu, ja bi vam sve to dzabe uradio ;)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp baterija

Pa dali je moguce hardmodati ovu bateriju ili nije i od kamo si ti Adin ako mozes da ti ja posaljem svoj psp postom da mi ga modificiras.

Hvala PUNO...

Sanel Tubić
16 godina
offline
RE: Psp baterija
Ja sam ti u BiH. Tako da ako iko dolazi gdje ovdje blizu radio bi ti to uradio. Ta baterija se moze modifikovati rucno. Mislim da imas negdje na youtube postupak. Moraces je otvoriti.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp baterija

Ovako ja sam ti iz Labina znam cesto dolaziti u BIH.Ako si blizu Tuzle bez problema mogu doc do tebe.Samo jesi li siguran 100% da cu je mogi rucno pretvoriti u pandorinu.Jer sam istu takvu dobijo sa psp-om i imala je na vrhu maticnu plocu a cipovi su joj bili u nekom ljepilu.tako da je bilo nemoguce rezati je

Sanel Tubić
15 godina
neaktivan
offline
Psp mišljenja

Samo si kupi. PSP je odličan, no DS (a i uskoro DSi) ima dosta odličnih igara tj. puno mogućnosti i orginalnost...

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Psp mišljenja
Ne znam kolik obi ti se isplatilo. Trebao bi minimalno doci do Donjeg Vakufa. Ako bi ti ja to radio, ti uopce nemas potrebe da pravis pandorinu bateriju. Ja bi ti sve to rjesio. Od te baterije bi napravili softverski pandorinu bateriju i kasnije ju vratili u normalan mod.

Da li neko kod tebe ima modifikovan PSP? Neki susjed, poznanik?
16 godina
offline
Psp mišljenja

neznam kak su razlike ali mislim da ti se mozda ipod touch/phone vise isplati kupiti, makar nisam siguran, pogledaj malo razlike izmedju

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Psp mišljenja

Ovako imao sam psp od frenda iz Italije.Imao je custom firmware 4.01 m33-2 ali kada sam probao softwerski napraviti pandprinu bateriju nije uspijelo i psp se brickao ali ne skroz mogao se paliti u recovery modu.Kada sam nasao flash0 za taj psp probao sam ga zamijeniti i psp se onda full brickao.Plač

Sada trenutno moram popraviti njegov psp i downgradeati svoj psp i zato mi treba pandorina baterija.Ali nema nikoga da mi je napravi softwareski jer jedini lik koji ima psp u mojem gradu ima official 4.01.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Psp mišljenja softver

imam softver 4.05 kako mogu igrati kopije igrica ? gdje to mogu skinut?Belji se

grizli
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp mišljenja softver

moraš imat 1.6 kolko ja znam da biš igro igre s neta skinute.

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp mišljenja softver

Ovako grizli moras imati hakiranu verziju PSP-a tj custom-firmware kada to imas onda mozes igrati iso i cso igrice skinute sa neta.A kao prvo da bis dobio custom firmware moras imati pandorinu bateriju(koja naravno i meni treba) da bis downgradeo psp,ali uz tu bateriju moras preko kompa napraviti magick memory stick.Ta verzija 4.05 sto je ti imas ja mislim da se moze direktno instalirati na nju custom-firmware, to znaci da ne trebas downgradeat psp na 1.5 verziju.Ako imas tu PANDORINU BATERIJU ili je mozes nabaviti Molim TE ako bis mi je posudio da si ja downgrade-am svoj PSP.Hvala Ti PUNO....Šutim

Sanel Tubić
15 godina
neaktivan
offline
Psp pomoć molim

Pozdrav svima!

Dobio sam novi psp a pošto se prvi put susrećem s tim molim pomoć. Ima software 5.00 M33-3 - i navodno je modificiran iako nemam pojma što to znači. Skinuo sam neke igrice s interneta sa ekstenzijom ".cso" međutim kad ih samo kopiram na memorijsku karticu konzola ih ne vidi ili ne pozna pa ne znam što i kako treba napraviti s tim da bi te i takve igrice funkcionirale.

 

Jedva sam otkrio koji format video zapisa treba bit da mogu pogledat a sad me muče i te igrice.

 

Unaprijed zahvaljujem na pomoći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp

prije nego sta sam uzeo psp mislio sam da je bog zna sto ali sad kad ga imam ne predstavljami ama bas nis.osim sta imam  mogucnost za primanje piratskih igara lud onaj koji kupuje originale

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp pomoć molim

igrice trebas stavit u iso folder mogu biti u iso,cso formatu  ako sta trebas pitaj

15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp pomoć molim

ej evo mene opet...sad imam 5.00 m33-6 i sve mi radi OK...

trbas te skinute igrice stavit u folder x:/ISO/ i onda ides pod game ms i onda ce ti ih prepoznat...upgradeaj si svoj firmware na noviji m33-6...pozzz...:)

Sanel Tubić
15 godina
neaktivan
offline
Psp mišljenja

Ako ikome treba pomoc ili odgovor ili neki link u vezi psp-a

Neka samo ode posjetiti ovu stranicu (forum) tamo se besplatno registrirate i postavite odg.

 

Pozzz...:D...http://psp-forum.big-forum.net

Sanel Tubić
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice