PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Čestitam na ulovu!
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
andrej3333 kaže...
u SD

 Pa 2-3 radna dana u prosjeku im treba...

11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel se može dobit obavijest kad im dođe ps5 na zalihu?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ne znam ali sad imaš na e-kupi par bundela
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dobio newsletter od Zelde da dolazi manja količina bundleova pa bacite oko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sve što zelda, ekupi, sanctadomenica, xyz rade sa ovim bundleovima koji to uopće nisu, je još gore od skalpera koji su donedavno prodavali konzole za 7000kn na njuškalu. Jer od njuškalo ekipe očekujem nulu morala, ali od trgovina, Sancte koja je uvoznik Sonyjev za RH, očekujem da kada kupim bundle, da dobijem kutiju koja je u motivu tog bundlea takva shippana iz tvornice, a ne tri odvojene stavke na računu.

 

Bundle, budi rečeno, koji je nekakva kvazi Destruction All Stars igra, razvijena čisto da postoji nešto ekskluzivno za PS5, eventualno PS+ pretplata, i uz to Ratchet ili Spiderman koji ajde još imaju nekog smisla. Jasno sve to sa napuhanom cijenom za parsto kuna tako da bundle od 5000kn zapravo vrijedi 4500 u vrh glave.

 

Ali ovo ciganjenje gdje uopće ne možeš naći i kupiti samo konzolu mi je neopisivo bezobrazno, a vrlo vjerojatno i nezakonito, ali ajde imamo i većih problema u državi nego da se inspekcije bave ovim. Ali ne moram i neću nasjesti na to, nego pričekati i uzeti kada bundle bude bio sa releaseom nekog novog naslova, uz drugi kontroler i produljenu garanciju. A ne ovo govno umotano u celofan.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
14 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bundleovi “preživjeli” cijeli dan… Zanimljiva mi je razlika u cijeni sancta i ostali poznatiji retaileri, izgleda da drugi opušteno dižu cijenu 200-400kn gore
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ebali ih njihovi bundleovi.Ciganija samo takva.Želim kupiti "golu" konzolu za cca.4000kn a ne te igre u bundleovima koje se prodaju po 150kn na njuški.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma stalo je to...još prije 2-3 tjedna je bilo gotovo 5 punih dana dostupnih tih bundlova.

 

Nisu ljudi glupi, a i realno ni 4 soma za golu konzolu nije malo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
TIR669 kaže...

Sve što zelda, ekupi, sanctadomenica, xyz rade sa ovim bundleovima koji to uopće nisu, je još gore od skalpera koji su donedavno prodavali konzole za 7000kn na njuškalu. Jer od njuškalo ekipe očekujem nulu morala, ali od trgovina, Sancte koja je uvoznik Sonyjev za RH, očekujem da kada kupim bundle, da dobijem kutiju koja je u motivu tog bundlea takva shippana iz tvornice, a ne tri odvojene stavke na računu.

 

Bundle, budi rečeno, koji je nekakva kvazi Destruction All Stars igra, razvijena čisto da postoji nešto ekskluzivno za PS5, eventualno PS+ pretplata, i uz to Ratchet ili Spiderman koji ajde još imaju nekog smisla. Jasno sve to sa napuhanom cijenom za parsto kuna tako da bundle od 5000kn zapravo vrijedi 4500 u vrh glave.

 

Ali ovo ciganjenje gdje uopće ne možeš naći i kupiti samo konzolu mi je neopisivo bezobrazno, a vrlo vjerojatno i nezakonito, ali ajde imamo i većih problema u državi nego da se inspekcije bave ovim. Ali ne moram i neću nasjesti na to, nego pričekati i uzeti kada bundle bude bio sa releaseom nekog novog naslova, uz drugi kontroler i produljenu garanciju. A ne ovo govno umotano u celofan.

 Isto sranje se dešava i u Bosni i Hercegovini. Mi ovdje imamo SD i ekupi, ja sam baš tražio konzolu na max, i javljo se sancti, i hajde kažu mi nazvat ćemo vas kad nam stigne digital. I hajde sve super, prođe nekoliko dana mene zovu aaa drago mi, i jebo te hitler ni manje ni više kaže teta imamo ps5 digital na stanju ali u bundle sa još jednim djojstikom + ps365 dana pretplata, a jbt ja zasto ne znam šta da kažem, reko haj nazvaću kasnije. I stanem razmišljat šta će meni djojstik, sta ce meni ps+ jer su zadnje vrijeme počeli besplatno davat bezvezne igre. Na kraju odustanem od ps5 i odem sebi za te pare i još malo više kupiti novi procesor, matičnu, ram i kućište za PC.

Be Water My Friend
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da postoji bundle disk verzija + kontroler + PS+, uzeo bih odmah. PS+ prodam dalje, ali me Ratchet i Destruction Allstars uopće ne zanimaju, a sve ih je teže preprodati jer ih po oglasima ima na milijune.

PS4 Pro u međuvremenu gura i dalje bez greške.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo uvjerite se i sami.

 

Sancta ima jednu verziju bundla točno još 120 komada (iznad mi neda javlja grešku da nema količine).

 

Vjerujem da je tako i s drugim bundlom.

 

Dakle imaju oko 250 komada bundlova bez veleprodaje.

 

Idioti su na webu zaboravili limitirati košaricu pa se može samostalno provjeriti pravo stanje.

 

Dakle na 250 konzola za nas smrtnike da nisu mogli staviti 50 golih konzola na stanje to mi nitko nemre rec.

 

Ako ne vjerujete provjerite si sami.

 

Toliko o tome da nema konzola.

 

Moj PC  
8 0 hvala 5
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Koji si ti teoreticar zavjere  

PeTak
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
IvanDado kaže...

Koji si ti teoreticar zavjere  

 Mijenjaj brojke pa ces vidjet da je tako...u međuvremenu se proda jedna dvije konzole i smanjuje se automatski broj moguće narudžbe.

 

Evo drugi bundle još 128 komada, na 129 baca grešku. Prije 10 min bilo 130.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 14:54 (amd freak).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ma znam, vjerujem ti 

PeTak
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
e kupi ih ima 173 i sve bundle 900k kuna :)
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Odvratno jbt, meni nije toliko do novca, imam plaću, živim sam, nego mi je do tog ucjenjivačkog nastupa gdje ako hoćeš ps5 moraš pljunuti još ekstra 2k kn na opremu koja ti uopće netreba...ono, netreba mi daljinski, ne treba mi dodatni kontroler ni Ratchet ni Spiderman, a ni ps+.

Daj mi konzolu za 3100
za koliko je bila najavljena i doviđenja.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
andrej3333 kaže...
e kupi ih ima 173 i sve bundle 900k kuna :)

 Ekupi ti je još jedna mafijaška firma koja jako dobro surađuje sa sanctom i one su kao bratska firma.

 

Uglavnom ekupijev lager ti je lager od sancte i jedina su ( slučajno ) firma koja uvijek ima minimalno 50+ komada konzola. Nekada čak uzmu samo za sebe određen lager pa prodaju njega kada se sanctin istopi, a isplati im se jer je doslovno svaki bundle skuplji za 400-500kn bez marže na količinu :D

 

I ne to nije teorija zavjere nego je to na žalost trgovinska mafija koje se zavukla i u gaming svijet.

 

 

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Di je sad movie koji je pričao da Sancta pošto je generalni zastupnik mora prodavati konzolu po MSRP... Je, tehnički to i rade, ali ovo sa forsiranjem dodataka je dno dna. Kako objašnjava ovu situaciju?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo i ja narucih sa eKupi 3700 za digital sa dodatnim Joy,pro taman prodao za 1700

Kažu dostava 25og jel to obično točno ili zna doći i ranije ?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Proslu noc su u Sancti prvo stavili solo PS5 disk verziju u ponudu ali se nije mogla narucit. Brzo su to obrisali pa stavili ona dva paketa da bi kasnije koilko sam vidio i njih maknuli pa opet vratili. Ko zna, kad malo ispucaju ove pakete mozda stave opet solo konzolu u ponudu. Treba pratit cesto jel brzo ''planu'' ako budu. Pecajte i po noci ;)

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@Exodia2207 Imaš neki link možda? često refresham ali nisam ovo vidio da je bilo
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 0:41 (K1XAZYETH).
11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
K1XAZYETH kaže...
@Exodia2207 Imaš neki link možda? često refresham ali nisam ovo vidio da je bilo

 

https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120

 

Vjerovatno je mislio na ovo i na Paket 10 (PlayStation 5 Digital Edition + dodatni PS5 Dualsense Wireless Controller, 3.699,00).

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
e meni nema preko stranice ta opcija 10, al kada kliknem tvoj link ima za kupit ,jel to glitch ili se zna tako dogodit. također preko tvoje strance mogu sve ostale opcije kupit, a tamo ne

i za ovu opciju 10 piše da su isporuke od 25.8.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 8:18 (andrej3333).
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mene isto zanima, može li se naručiti opcija 10?
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Najbolje njih kontaktiras..tako sam ja njih pitao jel imaju na skladištu paket 10 i naručio tako .
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel moguce napraviti povrat tih ostalih stavki? Narucis bundle a ovo ostalo vratis. Posto su samostalno navedene.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ja sam naručio opciju 10 .kad sam gledao bilo ih je 420 tako
da ih ima dosta. mislim da se ne može pojedinačno vračat stvari iz bundela


 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Realno taj paket 10 najisplativiji...kad su najavljivali PS5 rekli su da će digital koštati 3100 ako se ne varam..dodas cijenu dodatnog joya i to je to. A ne vjerujem da će još godinama cijena ps5 pasti ispod 3k..tako da sam odlučio odmah uzeti
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo tako. Kada sam uzimao PS5 preko eKupi bio je 200kn skuplji samo zato što mogu kako hoće. Normalno, sve je u to koliko si novaca spreman dati za nešto što želiš. Da se znalo da će se cigančit, znalo se. Ipak smo mi u Eju. 😅

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice