PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.433
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bero666 kaže...

U Sancti su najjeftiniji ti paketi, recimo na ekupi isti paket kosta 400kn vise nego u sancti. Bas gledam na njuskalu nova neraspakirana konzola 4000kn. Sve si nekak nemogu vjerovat s obzirom kakve cijene gore stavljaju. Polako i sigurno ce i ''oni'' kljuc u bravu sa tim svojim preprodajama. Sve duze ih ima u trgovinama u ponudi, a i kad ih nebude, nova posiljka stigne za dva, max. tri tjedna, tako da nevidim koja budala bi im dala tolike pare na njuskalu kad je u trgovini jeftinije. 

 Zato ekupi ima jos 280 konzola na stanju...prodali jedva 20 komada do sada xD

 

A vidi i sanctu sutra je vec peti dan za redom da imaju konzole na stanji. Toliko o velikooooon potražnji.

 

Trebali smo sada i ki bit kao oni pa svako naručiti kedno 5 komada na fake adrese pa nek se hebu s povratom :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.8.2021 23:01 (amd freak).
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Potražnja im sigurno nit neće biti za forsirane bundle-ove sa cjenom od 5.000kn !!
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

I mene zanima, što je to sad šasija B...?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2021 11:04 (Command Prompt).
13 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 

E fakat su govna....

Nema šanse da više bilo kaj kupujem kod njih, zamjerili su mi se do jaja s tim PS5 paketima.

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Šasija B najvjerojatnije nekakva manja revizija konzole.
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jbt zna li iko šta znači to šasija b? Ja poslo mail prije 2 dana i ne odgovaraju na to pitanje, a slao sam drugi mail sa druge email adrese i na njega su odgovorili nakon 1 dana...ne želim izvisit ako je neki falš jer mi sutra dolazi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bunny0204 kaže...

Jbt zna li iko šta znači to šasija b? Ja poslo mail prije 2 dana i ne odgovaraju na to pitanje, a slao sam drugi mail sa druge email adrese i na njega su odgovorili nakon 1 dana...ne želim izvisit ako je neki falš jer mi sutra dolazi.

 Pa novija revizija konzole, vjerovatno neke manje preinake koje ne mijenjaju performanse...

 

Tako je bilo sa ps4 pro...

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bunny0204 kaže...

Jbt zna li iko šta znači to šasija b? Ja poslo mail prije 2 dana i ne odgovaraju na to pitanje, a slao sam drugi mail sa druge email adrese i na njega su odgovorili nakon 1 dana...ne želim izvisit ako je neki falš jer mi sutra dolazi.

Naravno da ce glavni zastupnik za Sony prodavat falš. Ovo je top :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
može li netko tko je naručio paket 10 potvrditi da stiže? Malo mi je to mačak u vreći, a piše da ih ima još 466 na stanju. Inače skuplji je samo 50kn od zasebnog kupovanja gole konzole i dodatnog joysticka što se čini kao odličan deal s obzirom na stanje na tržištu
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
može li netko tko je naručio paket 10 potvrditi da stiže? Malo mi je to mačak u vreći, a piše da ih ima još 466 na stanju. Inače skuplji je samo 50kn od zasebnog kupovanja gole konzole i dodatnog joysticka što se čini kao odličan deal s obzirom na stanje na tržištu
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
K1XAZYETH kaže...
može li netko tko je naručio paket 10 potvrditi da stiže? Malo mi je to mačak u vreći, a piše da ih ima još 466 na stanju. Inače skuplji je samo 50kn od zasebnog kupovanja gole konzole i dodatnog joysticka što se čini kao odličan deal s obzirom na stanje na tržištu

 Najbolje da ih kontaktiraš...imaju ti super chat...neki dan sam ja pričao s njima doalovno u 9 na večer...veliš broj narudžbe i vele ti status..

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

jesi narucio, platio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Eeeej Šimee jel znaš npr da djelovi za Škodu nisu isti u Hrvatskoj i drugim zemljama, nutella nije ista u Hrvatskoj i Italiji itd...top :D
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nemoj se molim te uvrijediti što pitam, zanima me isključivo zbog stila pisanja - koliko godina imaš?

sidenote: B šasija je “bolja” (marginalno) od A šasije, C će biti bolja i od A i od B, i tako dalje i tako bliže. Jedina veća razlika će biti kada neka od šasija poprimi skroz drugi dizajn (tipa ps4 slim). Usporedba playstationa sa nutellom i razlikama među državama ne vrijedi iz više razloga nego što imam vremena tipkati
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bunny0204 kaže...
Eeeej Šimee jel znaš npr da djelovi za Škodu nisu isti u Hrvatskoj i drugim zemljama, nutella nije ista u Hrvatskoj i Italiji itd...top :D

Malo bolji kompas je 50kn, kupi ga buraz... Izgubio si se. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Imam 19, naletio sam na forum ne pazeći kako pišem, već napišem nešto kad stignem u sekundi, nisam znao da se ovdje promatra gramatika i književnost. Hvala na odgovoru, a što se tiče onog za uspoređivanje sa drugim zemljama mislim da znam što želiš reći, al se opet sve svodi na vjerovanje SONY-u. E sad kad sam i ovo napisao napuštam vas, preneozbiljan sam izgleda za jedan forum, uživajte ekipa. Pozz
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2021 23:21 (Bunny0204).
15 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ajde idolu, platio si 7000kn konzolu koja je u preorderu pred par mjeseci koštala 3600kn, jer su ti uvalili sve aktualne cross-gen naslove koje mogu, jedinu igru koja je PS5 only (Ratchet) nisi uzeo u bundleu. I onda random pitaš dal će ti službeni uvoznik uvaliti fejk konzolu. Pa se čudiš šta te ljudi gledaju s upitnicima. 

 

Kad budeš radio sam za svoj novac, a ne da ti konzolu sufinanciranju starci (osim ako si za nju radio čitavu sezonu šta bi bilo još gluplje), budeš možda razmislio dvaput prije nego im ostaviš skoro tisuću eura za bundle koji to nije. Bez obzira imao ti 4000, 10000 ili 30000kn mjesečnu plaću.

 

Za ovoliko koliko si ti platio, mogao si uzeti PS5 sa PS+, i Xbox Series X novi sa gamepassom pa se igrati do mile volje. Al dobro, naigraj se ti nama, i preneozbiljan za forum, pozz.

 

On topic - je našao tko golu konzolu po normalnoj cijeni ili čekamo da odustanu od "bundleova"? 

Moj PC  
6 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja čekam još uvijek golu konzolu al to mi zasad nije problem budući da imam XSX.A valjda će bagra odustat više od tih njihovih bundleova.
11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Na Ekupi PlayStation 5 + Ratchet & Clank Rift Apart PS5 + Destruction AllStars PS5 + Playstation Plus Card 365 = 4679kn uz placanje sa PBZ Card Premium Visa karticama. To je najmanje sto je bilo za taj paket bilo gdje u trgovinama kod nas. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bero666 kaže...

Na Ekupi PlayStation 5 + Ratchet & Clank Rift Apart PS5 + Destruction AllStars PS5 + Playstation Plus Card 365 = 4679kn uz placanje sa PBZ Card Premium Visa karticama. To je najmanje sto je bilo za taj paket bilo gdje u trgovinama kod nas. 

 jel netko kuzi jel to digital edition ili blu ray? na prvoj slici digital edition, kasnije blu ray, nigdje ne vidim da je specificirano.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Vrlo vjerojatno blu ray čim su igre u pitanju.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pero Dinamit kaže...

Vrlo vjerojatno blu ray čim su igre u pitanju.

 haha a bas sam glup, ako su igre na discu onda nema smisla da je digital :D

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 

Pa tko normalan kupuje to? U 3mj. PS5 BD s obje igre i dodatni kontroler preko operatera za 3600 kuna. Sjetio se da želim plejku u ponedjeljak došla mi je u srijedu jer sam taman kupio i novi tv pa ajde zašto ne. Lagano, bez stresa.

 

Za sve napumpane cijene su isključivo krivi ljudi koji to kupuju, pa normalno da će ih prodavat preko 5k kad idu preko 5k, bili bi idioti kada to nebi radili. Zato postoje potrošači koji takav pristup trebaju kazniti. I ja sam kupio privatno dayone i odmah je drugi dan utopio za 6200 na njuskalu - bilo je APP. Nije da ni ovu sad konzolu nešto previše igram jer jednostavno nemam vremena..

 

 

He who is brave is free.
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ima li gdje ps5 za kupiti da je dostupan odmah?

 

EDIT: nasao i kupio

battlenet: SUGARfree#21113
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 22:41 (ProTeinZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Za koliko? 4999kn?
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Moze se kupit di god oces sa podvaljenim igrama, ja cekam da dode sama konzola pa makar cekao jos godinu dana, jer nedam ni kune vise. A iskreno cekam da izade malo vise igara za ps5
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
za 5 milja da, neke glupe dvije igre i ps+
battlenet: SUGARfree#21113
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Puno previše.Neisplativo
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
znam, ali trenutno mi lova nije problem pa sam se dao u trošak
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice