PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.475
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

I kod mene isto tako prije otprilike 10 dana bila naruđba u petak, došlo u ponedjeljak iako je pisalo dostava od 14.07. i s tim da meni nije bio isti paket kao u postu prije.

 

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2021 22:05 (Joe Cooker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Možda mi uleti neka lova pa bih naručio ps5 digitalnu verziju. Nije mi priblem čejati mjesec, dva jer imam ps4 pa kad stigne bi prodao taj ps4. Tek kad je izašao ps5 prodao sam ps4 i nakon 2 mjeseca čekanja povukao lovu koju sam uplatio za ps5 i opet kupio ps4 slim. Nije mi se dalo više čekati. Sad bi obrnuto, tek kad stigne petica bi prodao ps4 slim. Sa 2 kontrolera i 4,5 igrica ps4 slim star 11 mj, valjda bi dobio 1000 kn. Uglavnom, ako može preporuka gdje naručiti pa čekati mjesec, dva?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Wox kaže...

Prije 10 dana pogledam ovu temu. Vidim link za ekupi i kao ima PS5 konzola tamo.  I stvarno bilo. Naručio digitalni sa dodatanim gamepadom i daljinskim  u petak za 3900 kn , dobio ga u ponedjeljak. To je neki rekord valjda. Za ps4 pro su mi sve digitalne . To sam prebacio na vanjski hdd i priključio na PS5. PS4 pro je prvi model i jako je glasan u gotovo svakoj igri, a PS5 je jako tih tako da mi se isplatilo već i radi toga.

Da bila je digital posebno na Ekupi izvan ovih 10 paketa kratko vrijeme za 3900 sa kontrolerom i daljinskim, još povoljnije tadašnji best buy u Zelda gaming shop je isto bila dan-dva digital sa kontrolerom i daljinskim za 3750 i isporuka odmah isto u to vrijeme prije desetak dana.

BE HAPPY 要開心 : )
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni su rekli u ekupi da bi konzola trebala stici do kraja tjedna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel ima tko kakav info za sanctu kad ce opet prednarudzbe? Dosta je vec vremena proslo a nista....imam osjecaj da se nekako dosta smanjila potraznja za konzolom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mAa+_ kaže...

Meni su rekli u ekupi da bi konzola trebala stici do kraja tjedna.

 Kada si je narucio?

Ja sam uzeo 05.07.

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lange kaže...
mAa+_ kaže...

Meni su rekli u ekupi da bi konzola trebala stici do kraja tjedna.

 Kada si je narucio?

Ja sam uzeo 05.07.

 isto, tj platio sam negdje popodne pa mislim

 da se potvrda uplate broji od 06.07.

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Za one koji su narucili prosli tjedan, rok isporuke je cca do kraja ovog tjedna, a za ovaj tjedan pocetkom osmog

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ovaj info za ekupi ste dobili direktno od njih? Meni su malo prije javili mailom da nemaju info kada dolaze konzole i da bi trebalo biti u "najkracem mogucem roku". Narucio sam preko njih 20 i nekog 6.
Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Stiglo u eKupi, kaže dostava petak ili početkom idućeg tjedna
 
0 0 hvala 1
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Susjed mi je prosljedio par informacija, nemam facebook

pa ne mogu potvrditi, ali navodno su sve informacije od danas.

Možda nekome pomogne.

 
4 0 hvala 3
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Javlja susjed dostupni po nasim ducanima ( sd, svijet medija, itd... )

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Odlično, biti će i hrpe Ratcheta po njuškalu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...
Odlično, biti će i hrpe Ratcheta po njuškalu.

 Ima ga već po 300kn.

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mAa+_ kaže...

Javlja susjed dostupni po nasim ducanima ( sd, svijet medija, itd... )

Halo osramoćeni bloodborne 

Molim Drago Miro da uklonite ovog ekstremista sa Discorda, tamo sramote slavno BUG ime.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo upravo sam naručio u SD, piše isporuka odmah. Nadam se da će biti tako 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blood4blood kaže...
mAa+_ kaže...

Javlja susjed dostupni po nasim ducanima ( sd, svijet medija, itd... )

Halo osramoćeni bloodborne 

Molim Drago Miro da uklonite ovog ekstremista sa Discorda, tamo sramote slavno BUG ime.

Ne znam tko si i o kome pricas, ali mislim da  je ovo stranica za tebe pa ako prodes terapiju

u novom tabu otvoris ovu i prestanes maltretirat ljude. imam osjecaj da to cesto radis.

 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blood4blood kaže...
mAa+_ kaže...

Javlja susjed dostupni po nasim ducanima ( sd, svijet medija, itd... )

Halo osramoćeni bloodborne 

Molim Drago Miro da uklonite ovog ekstremista sa Discorda, tamo sramote slavno BUG ime.

 Ne shvacate mulca on je sada u puberterskoj fazi i svi su mu krivi i mrzi cijeli svjet 

proc ce ga.

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nike098 kaže...
Blood4blood kaže...
mAa+_ kaže...

Javlja susjed dostupni po nasim ducanima ( sd, svijet medija, itd... )

Halo osramoćeni bloodborne 

Molim Drago Miro da uklonite ovog ekstremista sa Discorda, tamo sramote slavno BUG ime.

 Ne shvacate mulca on je sada u puberterskoj fazi i svi su mu krivi i mrzi cijeli svjet 

proc ce ga.

 Još bi mu i oprostio da sluša nešto poput mog avatara.

 ahh, svakakvim balavcima roditelji plaćaju internet.

 

 Malo mi je žalosno kad vidim da neku svrhu traži na online mjestu.

 Ali bilo pa prošlo, nadam se da za vikend mogu upogonit konzolu

 igra mi se F1.

10 godina
odjavljen
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel ima gdje za uzet PS5 Digital? Prijatelj trazi, kaze da su samo dostupne bluray konzole. Gdje se mogu vidjeti oni bundleovi za staviti se na red cekanja kod SD?

PeTak
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
IvanDado kaže...

Jel ima gdje za uzet PS5 Digital? Prijatelj trazi, kaze da su samo dostupne bluray konzole. Gdje se mogu vidjeti oni bundleovi za staviti se na red cekanja kod SD?

 https://www.svijet-medija.hr/art/igraca-konzola-sony-playstation-ps5-digital-edition-dualsense-wireless-controller-media-remote/104508

 

 

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maloprije dobio mail od eKupi da mogu preuzeti Ps5 na Velesajmu gdje sam i odredio da dođe.
Naručio 7.7., izgleda da je došla određena količina.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
danijel0000 kaže...
Maloprije dobio mail od eKupi da mogu preuzeti Ps5 na Velesajmu gdje sam i odredio da dođe.
Naručio 7.7., izgleda da je došla određena količina.

 Koji konzolu si uzeo? 

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
sminigo kaže...
IvanDado kaže...

Jel ima gdje za uzet PS5 Digital? Prijatelj trazi, kaze da su samo dostupne bluray konzole. Gdje se mogu vidjeti oni bundleovi za staviti se na red cekanja kod SD?

 https://www.svijet-medija.hr/art/igraca-konzola-sony-playstation-ps5-digital-edition-dualsense-wireless-controller-media-remote/104508

 

 

 Pise samo Raspoloživo uz narudžbu, ali ne pise kada je isporuka

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Paket sa 1 kontrolerom, Demon's Souls, Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Destruction AllStars za 4.899,00
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
encoding kaže...
sminigo kaže...
IvanDado kaže...

Jel ima gdje za uzet PS5 Digital? Prijatelj trazi, kaze da su samo dostupne bluray konzole. Gdje se mogu vidjeti oni bundleovi za staviti se na red cekanja kod SD?

 https://www.svijet-medija.hr/art/igraca-konzola-sony-playstation-ps5-digital-edition-dualsense-wireless-controller-media-remote/104508

 

 

 Pise samo Raspoloživo uz narudžbu, ali ne pise kada je isporuka

 https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
danijel0000 kaže...
Paket sa 1 kontrolerom, Demon's Souls, Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Destruction AllStars za 4.899,00

 Jedini problem kaj te igre nikom nemreš prodat, osim da ih daš za 100 kn. 

 

Stvarno užas kak se rješavaju igara koje su im se očito nakupile i nemaju ih kome prodat. Ali dobro, kaj se tiče njih poduzetni su, to ih treba pohvalit.

2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam dobio obavijest da je konzola spremna za slanje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lange kaže...
encoding kaže...
sminigo kaže...
IvanDado kaže...

Jel ima gdje za uzet PS5 Digital? Prijatelj trazi, kaze da su samo dostupne bluray konzole. Gdje se mogu vidjeti oni bundleovi za staviti se na red cekanja kod SD?

 https://www.svijet-medija.hr/art/igraca-konzola-sony-playstation-ps5-digital-edition-dualsense-wireless-controller-media-remote/104508

 

 

 Pise samo Raspoloživo uz narudžbu, ali ne pise kada je isporuka

 https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120

 Ne kužim zašto imaju te pakete zašto nije normalan opis koji panjevi ovi na E-kupi. 

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Popis paketa
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice