PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 984.867
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KobeHOF- kaže...

Nakon 5 mjeseci čekanja i iščekivanja kako/kada/šta, napokon je stigla. Sretno svima koji još čekaju i ugodno igranje onima koji su je isto dobili. 🎮 

  Đe mamba edišn. moja stoji zapakirana vec 3 mj nemam na cem igrat

  sogi ne vraca plejku, a dok 5ica dode bit ce vec i 22 vani.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
KobeHOF- kaže...

Nakon 5 mjeseci čekanja i iščekivanja kako/kada/šta, napokon je stigla. Sretno svima koji još čekaju i ugodno igranje onima koji su je isto dobili. 🎮 

  Đe mamba edišn. moja stoji zapakirana vec 3 mj nemam na cem igrat

  sogi ne vraca plejku, a dok 5ica dode bit ce vec i 22 vani.

 Hahahha ma bio sam kupio na PS4 2k21 standard edition ali da sam znao da se prenosi na next gen ako kupiš Mamba edition bi kupio 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
6 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

Jako ga je cudno vidit u kuci 

 

Moraš poslije stavit fotku kad ga aklimatiziraš i postaviš :D

Drago mi je da su vam počele stizati konzole doma KONAČNO, ugodno igranje želim!

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi zna netko koliko bi bilo vremenski poželjno napraviti aklimatizaciju konzole jer je poprilično ,,hladna'' pa ju nebi htio zaje... ?

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KobeHOF- kaže...

Ljudi zna netko koliko bi bilo vremenski poželjno napraviti aklimatizaciju konzole jer je poprilično ,,hladna'' pa ju nebi htio zaje... ?

 

Pa ovisno o razlici temperature.

Treba je raspakirati i ostaviti tako barem sat vremena na sobnoj temperaturi. Ako i je i dalje hladna na dodir i ako nema sličnu temperaturu kao ostali uređaji na dodir ruke ostaviti i nekoliko sati, unutrašnjosti konzole će trebati duže da se aklimatizira. 

Otići u grad po grickalice i piće za dugotrajni session igranja :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
KobeHOF- kaže...

Ljudi zna netko koliko bi bilo vremenski poželjno napraviti aklimatizaciju konzole jer je poprilično ,,hladna'' pa ju nebi htio zaje... ?

 

Pa ovisno o razlici temperature.

Treba je raspakirati i ostaviti tako barem sat vremena na sobnoj temperaturi. Ako i je i dalje hladna na dodir i ako nema sličnu temperaturu kao ostali uređaji na dodir ruke ostaviti i nekoliko sati, unutrašnjosti konzole će trebati duže da se aklimatizira. 

Otići u grad po grickalice i piće za dugotrajni session igranja :D

 Hahahah, thx 
 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Frend koji je narucio 8.10. mu dostavljaju danas, a meni koji sam 7.10. jos nista od maila. Kad pomislis ajd bar su ispostovali da ce doci u 2. mj nakon toliko cekanja, mora te dodatno nesta iznervirat, toliko o redoslijedu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
KobeHOF- kaže...

Ljudi zna netko koliko bi bilo vremenski poželjno napraviti aklimatizaciju konzole jer je poprilično ,,hladna'' pa ju nebi htio zaje... ?

 

Pa ovisno o razlici temperature.

Treba je raspakirati i ostaviti tako barem sat vremena na sobnoj temperaturi. Ako i je i dalje hladna na dodir i ako nema sličnu temperaturu kao ostali uređaji na dodir ruke ostaviti i nekoliko sati, unutrašnjosti konzole će trebati duže da se aklimatizira. 

Otići u grad po grickalice i piće za dugotrajni session igranja :D

 Ali treba imati na umu, u slučaju da ju raspakiraš i da je i dalje prehladna, pokrij ju sa folijom koju dobiješ u kutiji, to je njegova posteljina za nocno spavanje ustvari :D

5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tolka kaže...

Frend koji je narucio 8.10. mu dostavljaju danas, a meni koji sam 7.10. jos nista od maila. Kad pomislis ajd bar su ispostovali da ce doci u 2. mj nakon toliko cekanja, mora te dodatno nesta iznervirat, toliko o redoslijedu...

 e da ti je na avataru pink floyd ili led zeppelin dosla bi prije

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja jos nisam nigdje cuo probleme sa aklimatizacijom kod mojih frendova, sta god sam dobio max pola sata cekao i upalio i nikada nikakvih problema. Sad dal sam bas uvijek imao srece ili ne , to ne bih znao.

 

Nisam nikaea niti upute citao, jel pise sta u njima  da se mora ostaviti da se aklimatizira?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Ja jos nisam nigdje cuo probleme sa aklimatizacijom kod mojih frendova, sta god sam dobio max pola sata cekao i upalio i nikada nikakvih problema. Sad dal sam bas uvijek imao srece ili ne , to ne bih znao.

 

Nisam nikaea niti upute citao, jel pise sta u njima  da se mora ostaviti da se aklimatizira?

 meni je to sve kenjara ionak danas sve rade da rikne svega mj, dva nakon isteka jamstva.

 uzalud maženje, paženje sve tehnike kad znamo kako to sve skupa danas funkcionira.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Ja jos nisam nigdje cuo probleme sa aklimatizacijom kod mojih frendova, sta god sam dobio max pola sata cekao i upalio i nikada nikakvih problema. Sad dal sam bas uvijek imao srece ili ne , to ne bih znao.

 

Nisam nikaea niti upute citao, jel pise sta u njima  da se mora ostaviti da se aklimatizira?

 Da, piše, to je ustvari zlatno pravilo što se tice takove tehnike, aklimatizacija je nužna za ispravan rad bilo kojeg uređaja, ali rijetko ko se toga drži, a malo tko ima i problem ako to "prekrši", ali svejedno je preporučljivo.

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
astroflik kaže...
Zašto aklimatizacija ? Šta, moram i klimu upalit ? Da joj i kavu skuvam možda ? :D

Zato kaj stoji u hladnom skladištu pa dolazi u tvoj topli dom. Pogledaj što ti se događa s naočalama kada izvana po ovoj hladnoći uđeš u toplu sobu. Uvijek je dobro da bilo koja takva komponenta kada uđe u toplu sobu ostoji jedno dva sata da se aklimatizira. Naravno, ako hoćeš riskirati, pali je odmah. Tvoja je a i servis nije daleko.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel ima jos neko ovdje da je narucio BR iz SD i da nije dobio mail? Koliko sam primjetio za DE jos nije niko dobio...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Evo jednog. Naruceno 8.10 i jos nema maila :(

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Koliko su ih danas iz SDa poslali nama s foruma?
BR
Jucer 5.
Danas 2 ili 3
DE
0
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2021 13:07 (starblack).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
astroflik kaže...
Zašto aklimatizacija ? Šta, moram i klimu upalit ? Da joj i kavu skuvam možda ? :D

Zato kaj stoji u hladnom skladištu pa dolazi u tvoj topli dom. Pogledaj što ti se događa s naočalama kada izvana po ovoj hladnoći uđeš u toplu sobu. Uvijek je dobro da bilo koja takva komponenta kada uđe u toplu sobu ostoji jedno dva sata da se aklimatizira. Naravno, ako hoćeš riskirati, pali je odmah. Tvoja je a i servis nije daleko.

 Ne znam zašto te ovaj nike098 downvota kad si rekao sve kako i je. Možda jednostavno ne razumije fiziku....

5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
markic3323 kaže...

Evo upravo kupio konzolu OGROOMNA JE. Kupljena u sophoslabu ima ih jos par i elipso je dobio par konzola. Cudno je vidjet ih u slobodnoj prodaji😂

 probaj kupit venu i pukni se u pajdu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Na moj mail SD mi je odgovorila da će moja PS5 Bluray  konzola doći u trgovinu sutra ili u ponedjeljak te da će me obavijestiti čim dođe da ju preuzmem. Još malo😊 Nadam se da će doći sutra no nije frka ni ako dođe u ponedjeljak...

 

Naručena je 7.10. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
markic3323 kaže...

Evo upravo kupio konzolu OGROOMNA JE. Kupljena u sophoslabu ima ih jos par i elipso je dobio par konzola. Cudno je vidjet ih u slobodnoj prodaji😂

 Klasicno nadrkavanje onih koji svoju konzolu jos cekaju ili nisu u mogucnosti naruciti...

 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
markic3323 kaže...

Evo upravo kupio konzolu OGROOMNA JE. Kupljena u sophoslabu ima ih jos par i elipso je dobio par konzola. Cudno je vidjet ih u slobodnoj prodaji😂

 Klasicno nadrkavanje onih koji svoju konzolu jos cekaju ili nisu u mogucnosti naruciti...

 

Do sada je dobio konzolu već 3. put. Prvo je 30.12. ušetao u trgovinu. Pa je 12.2. isto ušetao u trgovinu pa ih je bilo ali samo ako podmažeš prodavača s kojom tisućicom i evo ga sad opet :DDDD

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
markic3323 kaže...

Evo upravo kupio konzolu OGROOMNA JE. Kupljena u sophoslabu ima ih jos par i elipso je dobio par konzola. Cudno je vidjet ih u slobodnoj prodaji😂

 Klasicno nadrkavanje onih koji svoju konzolu jos cekaju ili nisu u mogucnosti naruciti...

 Ne guraj nas sto cekamo s ovakvima u isti kos. Ja svoju ni ne ocekujem ovaj mjesec ali mi drago da se napokon pokrenulo i da ljudi dobivaju svoje primjerke. 

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MDrakon kaže...

Na moj mail SD mi je odgovorila da će moja PS5 Bluray  konzola doći u trgovinu sutra ili u ponedjeljak te da će me obavijestiti čim dođe da ju preuzmem. Još malo😊 Nadam se da će doći sutra no nije frka ni ako dođe u ponedjeljak...

 

Naručena je 7.10. 

 

Naručena u poslovnici?

 

Naručio u CCO 7.10. Meni stoka na fejsu kaže da nemaju podatke o narudžbama u poslovnicama i da pošaljem upit direktno poslovnici?! Odgovor od poslovnice: nemamo nikakvu točnu informaciju. Nove razine neozbiljnosti.

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako neko još nije uspio nabaviti konzolu imaju ih u T-comu na pretplatu uz dodatni kontroler i dvije igre ja upravio podnio zahtjev 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Izgleda da tu vecina konzola zavrsi, a vas koji ste ih narucili prije 5 mj ko hebe, sramota , pravo se pricalo u temi da teleoperateri pokupe najvise konzola

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da, t-scum ima na pretplatu. A ja koji hocu kupit mogu se slikat. Ajd, bar se nadam ako narucim sad da do Bozica 2021. stize😂

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam podnio zahtjev ionako mi istekla pretplata prije dva mjeseca , pošto čekam svoju konzolu DE a ne nazire se kraj čekanju (odradio preorder u 9. mjesecu na Playgame.si ) pa sam odlučio uletiti u ovo ko budala u kredit . Rekli mi da treba proći 24 sata za obradu zahtjeva držim palčeve i nadam se najboljem 

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
Maat kaže...
KobeHOF- kaže...

Ljudi zna netko koliko bi bilo vremenski poželjno napraviti aklimatizaciju konzole jer je poprilično ,,hladna'' pa ju nebi htio zaje... ?

 

Pa ovisno o razlici temperature.

Treba je raspakirati i ostaviti tako barem sat vremena na sobnoj temperaturi. Ako i je i dalje hladna na dodir i ako nema sličnu temperaturu kao ostali uređaji na dodir ruke ostaviti i nekoliko sati, unutrašnjosti konzole će trebati duže da se aklimatizira. 

Otići u grad po grickalice i piće za dugotrajni session igranja :D

 Ali treba imati na umu, u slučaju da ju raspakiraš i da je i dalje prehladna, pokrij ju sa folijom koju dobiješ u kutiji, to je njegova posteljina za nocno spavanje ustvari :D

 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Da, naručena u poslovnici. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Chronosus kaže...
MDrakon kaže...

Na moj mail SD mi je odgovorila da će moja PS5 Bluray  konzola doći u trgovinu sutra ili u ponedjeljak te da će me obavijestiti čim dođe da ju preuzmem. Još malo😊 Nadam se da će doći sutra no nije frka ni ako dođe u ponedjeljak...

 

Naručena je 7.10. 

 

Naručena u poslovnici?

 

Naručio u CCO 7.10. Meni stoka na fejsu kaže da nemaju podatke o narudžbama u poslovnicama i da pošaljem upit direktno poslovnici?! Odgovor od poslovnice: nemamo nikakvu točnu informaciju. Nove razine neozbiljnosti.

 Da, naručena u poslovnici.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice