PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.796.162
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
don4ld kaže...
Nisi napisao koji model, a ni koje igre su u pitanju tak da je teško procijenit

 Evo ovaj

https://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/playstation-4-pro-dodatni-dualshock-4-gamepad-5-igara-oglas-32493751

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
PlayStation 4

Super. Mam idem.otvorit us account kao dodatnj na plejki i uzet ovu hebenu ponudu. Radi i za moj HR račun na istoj plejci, tj mogu igrati multiplayer jel tako?

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bome za ovu cijenu ću se i ja bolje informirati što trebam skemijati da mi radi hr account uredno
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bome za ovu cijenu ću se i ja bolje informirati što trebam skemijati da mi radi hr account uredno

 istina, pisalo se tu već nekoliko puta al jeb*** mi sve ako se sjećam kako se to radi, morati ću potražiti to.

za ovu cijenu brojem da ću uzeti odmah dva i dvije godine bit miran.

 

 PS:

kad kupujem sa cskeys generiram neku žnj adresu united states ili mogu našu stavit?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 9:12 (MasterG).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Danas poklanjam 10$ Gift Card samo za Bug Ekipu. Slavim 10K pretplatnika na YT. Ovdje je sve počelo jer stalno visim na Playstation temi 😟
Svi koji imate US Account stisnite hvala, izvuci cu random pobjednika sutra oko podne.
Imate gore link za ps plus 50% off i jos ja darujem 10$. Počnite razmišljati o US Accountu ili jos bolje Indian ali premalo vas koristi Indian Account pa dijelim 10$.
Sretno svima i LP😃
Moj PC  
9 0 hvala 14
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja kupio i aktivirao na us profilu.

Na cdkey koristio našu HR adresu, prošlo uredno.

 

Našao kako aktivirati PS Plus na plejki koja ima US i HR račun.

https://www.androidcentral.com/how-use-family-sharing-playstation-plus

 

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 10:03 (guls).
Moj PC  
3 0 hvala 4
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
guls kaže...

Ja kupio i aktivirao na us profilu.

Na cdkey koristio našu HR adresu, prošlo uredno.

 

Našao kako aktivirati PS Plus na plejki koja ima US i HR račun.

https://www.androidcentral.com/how-use-family-sharing-playstation-plus

 

 ma to miško...hvala!

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

blago amerima onak za manje od 600kn imas 3 godine ps plus inonak dobis 70+ igara...

 

Brutalna cijena...naravno to je kupljeno sa ukradenim kreditnim karticama...klasika...

 

Meni jedino hebe da na ps5 to blokiraju sheranje i kaj se igre stackaju samo na taj americki account...

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zapravo, ne gleda se ništa, dobiješ kod koji mozes aktivirati samo na US Accountu. To je sve, platis normalno paypalom i ćao
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

sad ste i mene uzjebali. znaci fora je ovakva za vas koji imate strane acc
bilo us/india u principu taj acc koristite za kupnju igara i aktivni ps+
a hr acc koristite za igranje, trofeje, itd...

 

odnosno strani acc vam sluzi samo kao library ?

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako je, kupim ps plus u US za MP i ps igre za 200kn i Cyberpunk u indiji za 340kn i to sve koristim na svom Hr accountu 😄
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja godinama igram na US accu tak da kako hocete. Multy vas spaja isto ko da ste na HR acc. Vi koji ne znate samo aktivirajte novi US acc kao primarni i igrate na svojem HR accu.
PSN:Dacho_223
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Tako je, kupim ps plus u US za MP i ps igre za 200kn i Cyberpunk u indiji za 340kn i to sve koristim na svom Hr accountu 😄

 Al onda moras saltat izmedu indijskog i US accounta u vezi sa primary console? Kak bi mogo na HR igrat? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
PlayStation 4

Glede playstation plus pretplate na US accountu ako se do sad koristio HR playstation plus... Šta se događa sa igrama koje su dolazile u sklopu HR PS+ pretplate?

Znam da se na drugim accountima mogu igrati sve igre koje su kupljene ili dobivene u sklopu ps+ pretplate accounta za koji je konzola primarna. Ali recimo da obustavim HR pretplatu i pređem na US. Hoće li raditi igre koje su došle besplatno sa HR accountom?

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 11:33 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nebi mogao igrati te igre, vec samo one s US Accounta. Meni iskreno Vise vrijedi ps plus Collection koji dobijes uz ps5 nego sve moje ps plus igre na hr accountu. Ako ih nisi igrao do sad ni nećeš. Nisi imao bas neki izbor ove godine. Samo igre dodane na account mozes igrati

@SimeKZ Da moram saltati. Ali taj acc sam uzeo samo ako mislim kupiti neku extra igru za male pare. Prebacim na Ind dok igram Cyberpunk i kasnije vratim na us ako mi treba Ps plus ili MP
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nebi mogao igrati te igre, vec samo one s US Accounta. Meni iskreno Vise vrijedi ps plus Collection koji dobijes uz ps5 nego sve moje ps plus igre na hr accountu. Ako ih nisi igrao do sad ni nećeš. Nisi imao bas neki izbor ove godine. Samo igre dodane na account mozes igrati

@SimeKZ Da moram saltati. Ali taj acc sam uzeo samo ako mislim kupiti neku extra igru za male pare. Prebacim na Ind dok igram Cyberpunk i kasnije vratim na us ako mi treba Ps plus ili MP

 

ponuda na US accountu možda i je bolja, ali prelaskom sa jednog na drugi acc gubim sve što sam do sad dobio besplatno. A ono što je proteklih godina bilo besplatno na US accountu ne mogu više skinuti.

to da ih nikad neću ni igrati ako do sad nisam, vjerojatno stoji...

u biti , ako se bas zeli odigrati nesto skinuto sa HR accounta, moze se uzeti mjesec dana pretplate...

PSN - darklydexter
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Gogy7 kaže...
Nebi mogao igrati te igre, vec samo one s US Accounta. Meni iskreno Vise vrijedi ps plus Collection koji dobijes uz ps5 nego sve moje ps plus igre na hr accountu. Ako ih nisi igrao do sad ni nećeš. Nisi imao bas neki izbor ove godine. Samo igre dodane na account mozes igrati

@SimeKZ Da moram saltati. Ali taj acc sam uzeo samo ako mislim kupiti neku extra igru za male pare. Prebacim na Ind dok igram Cyberpunk i kasnije vratim na us ako mi treba Ps plus ili MP

 

ponuda na US accountu možda i je bolja, ali prelaskom sa jednog na drugi acc gubim sve što sam do sad dobio besplatno. A ono što je proteklih godina bilo besplatno na US accountu ne mogu više skinuti.

to da ih nikad neću ni igrati ako do sad nisam, vjerojatno stoji...

u biti , ako se bas zeli odigrati nesto skinuto sa HR accounta, moze se uzeti mjesec dana pretplate...

 uf nisam znao da se gube igre sa HR PS+ accounta...logički, ali mi nije na pamet palo...dakle krećem od nule..uh uh uh...XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
Ezio kaže...
Gogy7 kaže...
Nebi mogao igrati te igre, vec samo one s US Accounta. Meni iskreno Vise vrijedi ps plus Collection koji dobijes uz ps5 nego sve moje ps plus igre na hr accountu. Ako ih nisi igrao do sad ni nećeš. Nisi imao bas neki izbor ove godine. Samo igre dodane na account mozes igrati

@SimeKZ Da moram saltati. Ali taj acc sam uzeo samo ako mislim kupiti neku extra igru za male pare. Prebacim na Ind dok igram Cyberpunk i kasnije vratim na us ako mi treba Ps plus ili MP

 

ponuda na US accountu možda i je bolja, ali prelaskom sa jednog na drugi acc gubim sve što sam do sad dobio besplatno. A ono što je proteklih godina bilo besplatno na US accountu ne mogu više skinuti.

to da ih nikad neću ni igrati ako do sad nisam, vjerojatno stoji...

u biti , ako se bas zeli odigrati nesto skinuto sa HR accounta, moze se uzeti mjesec dana pretplate...

 uf nisam znao da se gube igre sa HR PS+ accounta...logički, ali mi nije na pamet palo...dakle krećem od nule..uh uh uh...XD

 Mislim da se obustavom pretplate i nastavkom pretplate na drugom accountu gube samo one igre koje si skidao svaki mjesec besplatno. One koje si kupio ti ostaju i dalje. A ostale bi i da ne započneš sa pretplatom na drugom accu.

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj vikend je dostupan Worms Rumble ako imate PS Plus
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nebi mogao igrati te igre, vec samo one s US Accounta. Meni iskreno Vise vrijedi ps plus Collection koji dobijes uz ps5 nego sve moje ps plus igre na hr accountu. Ako ih nisi igrao do sad ni nećeš. Nisi imao bas neki izbor ove godine. Samo igre dodane na account mozes igrati

@SimeKZ Da moram saltati. Ali taj acc sam uzeo samo ako mislim kupiti neku extra igru za male pare. Prebacim na Ind dok igram Cyberpunk i kasnije vratim na us ako mi treba Ps plus ili MP

 Zar se ps + collection za ps5 nece dobit uz hrvatsku pretplatu? I ocu li ja moc dodat sve te igre u library na ps4 ili se mora posjedovat ps5 da bi se te igre dodale? Znan da ce se moc igrat samo na ps5.

PSN - ediholic
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pristup ps Collectionu je moguć iz bilo koje regije na kojoj imas ps plus, jedini uvjet je PS5
To za Collection sam mu napisao da ako misli uzimati ps5 da mu je bolje uzeti ps plus u US zbog cijene pretplate i da ce mu vise koristiti Collection na PS5 nego sve ps plus igre na hr Accountu
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ovaj vikend je dostupan Worms Rumble ako imate PS Plus

Probao. Simpaticno. Satrali me.

Drazi su mi potezni crvi.

 

PS+ HR imam jos od PS3. Ne dolazi u obzir prebacivanje na US. Obicno sam znao uhvatiti akcije za 300-350kn.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kako sam i obećao, poklanjam 10$... Dobitnik je Marijano22

Čestitke 

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Kako sam i obećao, poklanjam 10$... Dobitnik je Marijano22

Čestitke 

 Svaka čast kolega, hvale vrijedan potez

I am over 9000!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Kako sam i obećao, poklanjam 10$... Dobitnik je Marijano22

Čestitke 

 Uh, lijepo iznenađenje, zahvaljujem kolega. 

MT22
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hahahaha koje ste vi cjepidlake sa tim us,india,arapski,ruski,turzikstanski racun.Svejedno digitalnu ne mozes prodat,dodje mi na isto platio 390 ili 440 kod nas.Kupi fizičku,odigraj,izgustiraj se,prodaj za 50-100 kn manje.Rinse and repear

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Hahahaha koje ste vi cjepidlake sa tim us,india,arapski,ruski,turzikstanski racun.Svejedno digitalnu ne mozes prodat,dodje mi na isto platio 390 ili 440 kod nas.Kupi fizičku,odigraj,izgustiraj se,prodaj za 50-100 kn manje.Rinse and repear

 Ja sam prije par mj prosao rdr2...prodao ga neki dan...

 

i.....

 

.... sad mi se opet igra...

 

koji sam ja konj...  :D

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Stara narodna kaze:

"Tko prizna, pola mu se oprasta."

Pa si prema tome, samo polukonj 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ok ipak trebam pomoć za US acount...al brijem da sam već sje*** 

 

dakle napravio sam novi user Alaska US, reedemo PS+ koji sam kupio i postavio acc kao primarni.

Odem na family sharing i probam dodati svoj HR račun kao primarni i kaže da ne mogu.

 

Pretpostavljam radi prve (od tri) točke gdje piše:

1. That person must have an account that was created in the same country as yours

2. that person must not be a member of another family

3. make sure that person has not received a large number of family requests

 

help pls?

jesam sje*** ili mogu nekak ipak popravit situaciju?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice