PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.410
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa ne mozes imati dva primarna, ostavis aljasku primarno a normalno koristis svoj drugi account... Da bi stavio drugi acc kao primarni prvo moras onaj primarni deaktivirati
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

krivo sam napisao, želim HR account stavit kao FAMILY member, ne primarni...to je jasno da ne mogu biti dva...sry

 

još da sam "add to library" igre iz ovomjesečnog PS+ stavio hahah moron

 

stavio sam US kao primarni...i tamo mi je PS+ aktiviran.

E sad, recimo želim PS+ igre sa tog accounta (recimo od ovog mjeseca, hollow knight) igrati na HR računu, moram prvo igru downloadat na US accountu i onda je dostupna na HR accountu?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 14:27 (MasterG).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, samo ih skines na us i igras na hr accountu
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
big_guy kaže...

Hahahaha koje ste vi cjepidlake sa tim us,india,arapski,ruski,turzikstanski racun.Svejedno digitalnu ne mozes prodat,dodje mi na isto platio 390 ili 440 kod nas.Kupi fizičku,odigraj,izgustiraj se,prodaj za 50-100 kn manje.Rinse and repear

 Ja sam prije par mj prosao rdr2...prodao ga neki dan...

 

i.....

 

.... sad mi se opet igra...

 

koji sam ja konj...  :D

 amd freak

Nije to ništa ja sam Days Gone kupio 3 puta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 14:32 (hummer0).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

tnx, mislim da je sve jasno...mislio sam da je potrebno staviti HR account kao family member...a očito nije onda

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
online
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Hahahaha koje ste vi cjepidlake sa tim us,india,arapski,ruski,turzikstanski racun.Svejedno digitalnu ne mozes prodat,dodje mi na isto platio 390 ili 440 kod nas.Kupi fizičku,odigraj,izgustiraj se,prodaj za 50-100 kn manje.Rinse and repear

A nije baš razlika samo 50 kn. Razlika može biti i preko 100 kn. Ako kupuješ jednu igru svaka dva mjeseca to nije ništa ali ako kupuješ dvije mjesečno onda je to preko 2000 kn godišnje, pa si ti misli.

I ostanu ti sve igre.

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kod nas je Cyberpunk 500 kn a u Indiji 340kn. Demon's Souls kod nas 600kn a u indiji 430kn. Mislim da to sve govori. Ako se nekom daje 170kn vise za isti proizvod neka izvoli.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kod nas je Cyberpunk 500 kn a u Indiji 340kn. Demon's Souls kod nas 600kn a u indiji 430kn. Mislim da to sve govori. Ako se nekom daje 170kn vise za isti proizvod neka izvoli.

 U Indiji je minimalna plaća 48 Eura, prosječna 402 Eura, inžinjera elektrotehnike 893 Eura

 

Siromašna je zemlja i naravno da su igre jeftinije (kao i sve ostalo)

 

 

 

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne mora značiti, recimo ps5 je tamo oko 5000 kn
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Kako sam i obećao, poklanjam 10$... Dobitnik je Marijano22

Čestitke 

 

realno, ako se gleda od iza ja sam isto prvi 

13 godina
offline
PlayStation 4

Bok dečki kaj ima konačno sam odjebo koronu nakon 2 tjedna i idemo u nove pobjede.

Prodao sam Ghost of Tsushima , a igra mi se ponovo..

Valjda će biti neki popust za bljek friday. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Bok dečki kaj ima konačno sam odjebo koronu nakon 2 tjedna i idemo u nove pobjede.

Prodao sam Ghost of Tsushima , a igra mi se ponovo..

Valjda će biti neki popust za bljek friday. 

 Ja Ghosta ni izoliranim štapom ne bi dirao više 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
hummer0 kaže...

Bok dečki kaj ima konačno sam odjebo koronu nakon 2 tjedna i idemo u nove pobjede.

Prodao sam Ghost of Tsushima , a igra mi se ponovo..

Valjda će biti neki popust za bljek friday. 

 Ja Ghosta ni izoliranim štapom ne bi dirao više 

 A ne znam što bi ti rekao.

Kakav ti je bio Days Gone?

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
big_guy kaže...
hummer0 kaže...

Bok dečki kaj ima konačno sam odjebo koronu nakon 2 tjedna i idemo u nove pobjede.

Prodao sam Ghost of Tsushima , a igra mi se ponovo..

Valjda će biti neki popust za bljek friday. 

 Ja Ghosta ni izoliranim štapom ne bi dirao više 

 A ne znam što bi ti rekao.

Kakav ti je bio Days Gone?

 Dobar do pola igre.Poslije dosadan i repetativan tako da sam ga prodao negdje na pola igre

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Bok dečki kaj ima konačno sam odjebo koronu nakon 2 tjedna i idemo u nove pobjede.

Prodao sam Ghost of Tsushima , a igra mi se ponovo..

Valjda će biti neki popust za bljek friday. 

 Ja sam 100% siguran da će biti na popustu za BF, tako da se trebaš još samo malo strpiti. ;) 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel igrao ko mafiu definitive edition? Uzeo bi cisto da utazim nostalgiju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4
Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tincha kaže...
Jel igrao ko mafiu definitive edition? Uzeo bi cisto da utazim nostalgiju..

 

Nostalgiju ćeš sigurno utažiti 

Kao veliki fan originalne Mafie bio sam istovremeno uzbuđen i prestrašen kaj budu napravili od igre s ovim remakom. Ona dobra stara priča je i dalje tu, promjenili su se glumci i dodano je dosta novog dijaloga što je pridonjelo ukupnom dojmu igre. Neke legendarne misije koje pamtiš su malo izmjenjene i igra je lakša po meni iako sam igrao na classic (najteža težina koja kao simulira originalnu mafiu, npr kad reloadaš gubiš metke koji su u spremniku). Dodan je cover system iz Mafie 3 kojeg prije nije bilo i po meni napucavanje je malo smotano, ali ako želiš iskusiti opet dobru priču svaka preporuka. Ako ti nije do trofeja predlažem igranje na normal i imaš sigurnih 10 sati igranja/uživanja, radi se o igri s odličnom atmosferom, zvukom i radnjom.

 

Samo da dodam, kao fan, platinirao sam igru i prema kraju više nisam uživao jer je jednostavno previše collectiblesa u Free Roamu, ali to nema nikakog utjecaja na doživljal same igre(priče).

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

R6 Siege se isplati nabaviti sada?Prosla mi je ispod radara a djeluje mi zanimljivo...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

US Account Guide
1. Korak: Email adresa koju ne koristite

 Pitanje:

 

Zašto email adresa koju ne koristimo? Jel će biti blacklistana/blokirana nekada zbog lažne US adrese ili šta?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neznam mozes li istom adresom kreirati drugi račun....
12 godina
offline
PlayStation 4

Ne može ista, ja do sada 10-ak mejlova napravio

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav, jel nekom stigla notifikacija na sony za cyberpunk igru.  Meni stiglo kao cyberpunk ima novi datum izlaska i ako ne zelim cekat vratit ce mi puni iznos, samo da se javim njihovoj sluzbi. A ako im se ne javim do izlaska racunat ce da i dalje stojim kod preordera.. ja igru uopce nisam preorderao, pa me zanima jesu to opcenito slali ljudima? Jer nema smisla da su meni poslali

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Neznam mozes li istom adresom kreirati drugi račun....

 

Zašto bi mi trebala dva računa?

 

Btw može se sa točkom kreirati drugi psn račun sa istom adresom, samo umjesto npr "adresa@gmail.com" ukucaš "adr.esa@gmail.com". PSN to vidi kao drugu adresu, iako ti njihovi mailovi stižu na istu.

 

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Moze screenshot? Puno ljudi me vec to pitalo pa bi volio vidjeti o cemu se radi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 22:05 (Gogy7).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Moze screenshot? Puno ljudi me vec to pitalo pa bi volio vidjeti o cemu se radi.

 

https://support.google.com/mail/answer/7436150?hl=en

 

Dok s druge strane, PSN misli da je to druga email adresa (insert "they are the same picture" meme here)

 

Ne znam šta da ti screenshotam, maloprije sam napravio US PSN account sa istim mailom na kojem imam Hrvatski PSN account. Samo sam dodao točku na random mjesto u mailu prilikom registracije kada me pitalo za email adresu i prošlo je. Došao mi verify email na taj mail, potvrdio ga i aktivirao account.

 

A kako će to da funkcioniše u budućnosti na PS5 sa pretplatom i bonovima, to još ne znam, ali ću saznati za nekih 8 dana nadam se :)

15 godina
offline
PlayStation 4

Ja si kreiram gmail mail adrese u obliku ime.prezime.ps.us@gmail.com, ime.prezime.ps.hr@gmail.com i sl. i za nintendo.

Pa si tamo složim forward na glavnu mail adresu. Nije neka drama, par klikova.

Onda uvijek znam dok se trebam ulogirati s čim se ulogiravam gdje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa, molio bih pomoć, prika mi napravi drugi profil(za fifu jer nam 5 puta druga ekipa preda a pise nam poraz pa radi scora), i kad udje u fifu da igra onlind trazi mu ps+, ima ga na ovom drugom profilu, a na ovom novom ne, dali se moze ps+ prebaciti ili kako vec?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Fifara10 kaže...

Pozdrav ekipa, molio bih pomoć, prika mi napravi drugi profil(za fifu jer nam 5 puta druga ekipa preda a pise nam poraz pa radi scora), i kad udje u fifu da igra onlind trazi mu ps+, ima ga na ovom drugom profilu, a na ovom novom ne, dali se moze ps+ prebaciti ili kako vec?

 

Hvala

 Account na kojoj je fifa mora biti postavljen da je primarna konzola za njega. Onda bilo koji drugi acc na toj konzoli moze koristit PS+ i igre sa tog accounta.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Profil na kojem je PS plus nek stavi ko primarni i to je to
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice