PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.799.224
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Call Of Duty Warzone izlazi sutra 10 Ozujka.

Trailer

Gameplay
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2020 18:54 (Gogy7).
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Jel' ovo prva F2P igra koja traži PS+?

 
Nece ipak trebati ps plus.

12 godina
offline
PlayStation 4

Kad ce bit preload. Bilo bi dobro to stavti skidat dok me nema doma.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, izgleda da na kraju ne treba ps plus. Uz ps plus dobijete neke dodatne pogodnosti. Igra je dostupna sutra od 20h (8pm CET) a za one koji imaju Modern Warfare od 16h. Trebate skinuti cak 100GB :(
Ako ne bude preload nakon ponoci veceras, morat cemo cekati 20h sutra.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ma da nebi skidao još sada 100Gb za ovo.Šta je tu unutra zaključana cijela COD:Modern Warfare igra?Nisu normalni.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Ma da nebi skidao još sada 100Gb za ovo.Šta je tu unutra zaključana cijela COD:Modern Warfare igra?Nisu normalni.

 Da, i meni je cudno. Valjda je optimiziran mw jer ovo nece na ssd ici.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ukupno 220+ gb samo za cod ? Wow

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ukupno 220+ gb samo za cod ? Wow

 nije baš toliko. tko ima instaliran osnovni COD trebat će instalirat do 20 GB za ovaj Warzone, tako da sve skupa neće biti više od 170 gb. Nije malo ali nije baš ni 220 gb

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
bloodborne kaže...

Ukupno 220+ gb samo za cod ? Wow

 nije baš toliko. tko ima instaliran osnovni COD trebat će instalirat do 20 GB za ovaj Warzone, tako da sve skupa neće biti više od 170 gb. Nije malo ali nije baš ni 220 gb

 aha, a to je drugo. iako neki dan mi se skidao neki update od 9 gb
 koliko se mogu sjetiti kad sam isao provjeriti u storage igra sama ima preko 120gb.

15 godina
online
PlayStation 4
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

 A gle, kad bi mogao birati između igranja neke igre u 2017. godini, ili igranja te iste igre 3 i pol godine kasnije samo sa nešto boljom grafikom, uvijek bi odabrao ovo prvo.

 

Da netko kaže sad da će The Last of Us 2 izaći na PC-u 2023. godine, mislim da nitko na to nebi čekao nego bi jednostavno upalio i igrao kad izađe. A ne kad igra bude stara 3 godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 A gle, kad bi mogao birati između igranja neke igre u 2017. godini, ili igranja te iste igre 3 i pol godine kasnije samo sa nešto boljom grafikom, uvijek bi odabrao ovo prvo.

 

Da netko kaže sad da će The Last of Us 2 izaći na PC-u 2023. godine, mislim da nitko na to nebi čekao nego bi jednostavno upalio i igrao kad izađe. A ne kad igra bude stara 3 godine.

 

Tko kaže da moraš čekati? Možeš ih kupiti na obje platforme pa odigrati dvaput! HZD Frozen Wilds još nisam ni odigrao.

Evo, da nisu najavili Death Stranding za PC možda bih podlegao hypeu i kupio ga još davno i požalio. Ovako me hype pustio, i možda ga nekad kupim za PC, a možda i ne.

 

Da sam čekao bilo koju od tih igara za PC apsolutno ništa ne bih propustio. Niti imam s kim od frendova pričati o tome, niti klinci to igraju :-D 

Ionako imam hrpu igara za igrati i odigrati. Još nisam odigrao nijednu Zeldu na Switchu iako sam davno kupio, proklete ekskluzive. 

Plus još hrpa serija za pogledati. Život je ionako prekratak za sve to :-) Svima će nam nešto ostati neodigrano :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 18:42 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Uh, a tek luk i strijela s mišem u ruci... Hrpu sam većih zvijeri izbjegavao napasti na PS4 jer se do dana današnjeg nisam navikao na aiming s kontrolerom. Sad će najebat svi koje sam tada poštedio. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Jbt meni jedna od najdosadnijih ps4 ekskluziva od kad je izašao ps4. Tri puta sam joj dao šansu ali nakon par sati je već toliko dosadna da ubija.

 

Po meni naj precjenjenija igra zadnjih par godina.

 

I rekao sam si nikad više i poklonio je malom susjedu.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 Jbt meni jedna od najdosadnijih ps4 ekskluziva od kad je izašao ps4. Tri puta sam joj dao šansu ali nakon par sati je već toliko dosadna da ubija.

 

Po meni naj precjenjenija igra zadnjih par godina.

 

I rekao sam si nikad više i poklonio je malom susjedu.

 

Meni najbolja ekskluziva ikad. Priča čisto savršenstvo. A gameplay više od savršenstva.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 Jbt meni jedna od najdosadnijih ps4 ekskluziva od kad je izašao ps4. Tri puta sam joj dao šansu ali nakon par sati je već toliko dosadna da ubija.

 

Po meni naj precjenjenija igra zadnjih par godina.

 

I rekao sam si nikad više i poklonio je malom susjedu.

 Apsolutno se slažem. Odigrao sam, ali na silu, jer očito nisam imao pametnijeg posla. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Ukusi su različiti meni je bila super iako sam na prvu mislio da je igra za klince.

Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
PlayStation 4

Brutalna igra. Po trailerima i YT videima mi se činila djetinjasta ali je top shit. Imam je na PS accountu i odigrat ću je ponovo kad kupim PS5.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
amd freak kaže...

 Jbt meni jedna od najdosadnijih ps4 ekskluziva od kad je izašao ps4. Tri puta sam joj dao šansu ali nakon par sati je već toliko dosadna da ubija.

 

Po meni naj precjenjenija igra zadnjih par godina.

 

I rekao sam si nikad više i poklonio je malom susjedu.

 

Meni najbolja ekskluziva ikad. Priča čisto savršenstvo. A gameplay više od savršenstva.

 Gameplay ? Meni precudan nikako naciljat te pse tim stapom, grafika super, kratko igram da bih komentirao pricu.

 Sav taj combat sistem mi nije nikako sjeo. I ne znam zasto dlc mi se skinuo ali se nije htio instalirati.

12 godina
offline
PlayStation 4

Pa jbt, da nisu mogli dati preload od jednog dana za ovaj novi COD, nije mi jasno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
amd freak kaže...

 Jbt meni jedna od najdosadnijih ps4 ekskluziva od kad je izašao ps4. Tri puta sam joj dao šansu ali nakon par sati je već toliko dosadna da ubija.

 

Po meni naj precjenjenija igra zadnjih par godina.

 

I rekao sam si nikad više i poklonio je malom susjedu.

 

Meni najbolja ekskluziva ikad. Priča čisto savršenstvo. A gameplay više od savršenstva.

 Gameplay? Apsolutna klasika, sve već viđeno u drugim igrama. Ajde fora te "životinje" roboti i onda skužiš sve misije isti racku. Precizno ciljanje na gamepadu je kriminal, pogotovo sa onim misijama gdje u određenom vremenskom intervalu moraš ubit xy živine.

 

Daleko je to od najbolje eksluzive za ps4.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Pa jbt, da nisu mogli dati preload od jednog dana za ovaj novi COD, nije mi jasno.

 

Ništa ne propuštaš. Igrao sad jednu partiju tog Warzonea, ugasio i ne planiram više pokrenuti. Najgluplje potrošenih 10 minuta u životu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...

Pa jbt, da nisu mogli dati preload od jednog dana za ovaj novi COD, nije mi jasno.

 

Ništa ne propuštaš. Igrao sad jednu partiju tog Warzonea, ugasio i ne planiram više pokrenuti. Najgluplje potrošenih 10 minuta u životu.

 Vidim da cirka 80% toga tebi ne pase. Pa ne brinem oko tvog komentara ;) NHF. 

 

Cekam da se skine pa cu odlucit sam. Od kad su blokali sheranje DLC kontenta za The Division 2. Ostal sam na suhom kaj se tice igranja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...

Pa jbt, da nisu mogli dati preload od jednog dana za ovaj novi COD, nije mi jasno.

 

Ništa ne propuštaš. Igrao sad jednu partiju tog Warzonea, ugasio i ne planiram više pokrenuti. Najgluplje potrošenih 10 minuta u životu.

Muhahahhahahah LOL

Bitanga koliko si ti bacio para na igre koje uopće ne igraš. 

Ok i ja sam isto, ali ti kupuješ x2 PC i PS4 verziju ili si to prije radio pa si odustao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 21:09 (hummer0).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 Gameplay? Apsolutna klasika, sve već viđeno u drugim igrama. Ajde fora te "životinje" roboti i onda skužiš sve misije isti racku. Precizno ciljanje na gamepadu je kriminal, pogotovo sa onim misijama gdje u određenom vremenskom intervalu moraš ubit xy živine.

 

Daleko je to od najbolje eksluzive za ps4.

 

Alo... pa meni je najbolja, nebitno jel ultimativno najbolja po glasovima publike. :-)

Nijedna druga ekskluziva mi nije ni blizu toliko dobra kao ovo, čak ni planetarno popularni GTA, RDR2, TLoU ili Unchartedi, a posebno joj ni blizu nije God of War.

 

Sve sam te trophye riješio, a ako sam ja kao primarno PC gamer to s kontrolerom sve riješio, znači da se jebeno može :-)

Neko uživa u Bloodborneu, meni je borba sa ogromnim robotskim cuckima, pticama i kukcima kojima otpadaju dijelovi bila vrhunska satisfakcija.

 

Ja volim takve third person stealth igre. To mi je kao AC Odyssey prije AC Odysseya. Naravno da sad sa odmakom od par godina nije isti feeling više ako uspoređuješ s nečim novijim.

No definitivno joj je priča jedna od jačih strana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 21:21 (Bitanga).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

 Vidim da cirka 80% toga tebi ne pase. Pa ne brinem oko tvog komentara ;) NHF. 

 

Cekam da se skine pa cu odlucit sam. Od kad su blokali sheranje DLC kontenta za The Division 2. Ostal sam na suhom kaj se tice igranja. 

 

hummer0 kaže...

Muhahahhahahah LOL

Bitanga koliko si ti bacio para na igre koje uopće ne igraš. 

Ok i ja sam isto, ali ti kupuješ x2 PC i PS4 verziju ili si to prije radio pa si odustao.

 

Ma na PCu sam probao.

Igram inače CoD multiplayer u pauzama između Heroes of the Storm i par single player igara.

No, taj Battle Royale mi nikako ne paše. Ovdje ima par novih koncepata, ali mi je to sve nekako nezanimljivo.

Ok mi je klasični CoD multiplayer, manja mapa, pa tamanjenje s respawnom 10ak minuta. Ali battle royale i ogromne mape, pa ubiješ 1-2 njih u 10 minuta, pa tebe skine netko par sekundi kasnije... i ajd ispočetka. A matchmaking traje par minuta. Nikakvo mi to zadovoljstvo ne predstavlja.

 

Ne kupujem više ništa za PS4, potpuno sam odustao od ove generacije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 21:20 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Meni najbolja ekskluziva ikad. Priča čisto savršenstvo. A gameplay više od savršenstva.

 Slažem se. Jedina koju sam platinirao. Igra i danas igra predivno, kako će tek izgledati na PC-u, to će biti fantazija. 

 

Što se tiče Modern Warfare, upalim je možda dva pta tjedna i još mi se nijednom nije dogodilo da se igra nije updateala kod paljenja. Užas jedan. 

Battle Royale mi je totalno nezanimljiv. Skitam deset minuta i onda me netko skine sa snajperom i ajde ispočetka. Igram Rust i one druge dvije manje mape. Ubiju me 50 puta, ja njih također. Iživim se u dvije, tri partije i to mi bude dosta. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 21:32 (Vandit).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Meni najbolja ekskluziva ikad. Priča čisto savršenstvo. A gameplay više od savršenstva.

 Slažem se. Jedina koju sam platinirao. Igra i danas igra predivno, kako će tek izgledati na PC-u, to će biti fantazija. 

 

Što se tiče Modern Warfare, upalim je možda dva pta tjedna i još mi se nijednom nije dogodilo da se igra nije updateala kod paljenja. Užas jedan. 

 

Aha, na PCu mi svaki put kad upalim igru opet shadere generira jedno 15 minuta. To je kriminal kako loše briju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 8:09 (Bitanga).
11 godina
offline
PlayStation 4

Nioh 2 IGN Review: 9/10

 

 

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
4 0 hvala 5
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

 Sta ti znace herzi i fps kad ti ne znas uzivati u igrama i skoro svaku samo ispljujes. 

 

EDIT: Tek sam sada procitao ostale komentare i ne mogu vjerovati da se i tebi neka igra toliko svidjela 

 


HZD mi je jedna od najdrazih i najnboljih igara ali sam jedan od onih koji kada jednom predju igru nema sanse da se natjeraju igrati ponovo. Isto tako uvijek "moram" igru koju zelim odigrati cim prije po izlasku i ako prodje 2-3 godine a nisam odigrao rijetko se desi da to i uradim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 10:04 (arnes_king).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice