PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.743
|
čitano: 6.941.543
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
PlayStation 4

Meni je Heavy Rain bio puno zanimljiviji od Beyond u kojem nema nekih velikih twistova, uz to u Heavy Rain igramo sa 4 lika pa to razbije dosadu koja je prisutna u Beyond. 

Nadam se da ce Detroit bit bolji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
mariclius kaže...
Kako se svima "digne" kad se treba sprdati na tuđi račun. Guranje tko će veću foru provaliti. Baš simpa!

 Nemoj tako ja sam bio odmjeren.

P.S. koja vam je slijedeća igra na nišanu za kupovinu ili čekate da bude na popustu?

Meni se čini da sam pokupovao sve što mi se činilo zanimljivo!

 Ja sam isto na tragu toga da sam odigrao sve što mi je zanimljivo. Al' ajd, sada ću odigrati Beyond: Two Souls pa onda čekam GOW na nekom jačem sniženju za kojeg ću se načekati. Tu je još i Detroit kojeg bi mogao uzeti ako završni proizvod bude ok. 

 

Proljeće mi je najgore vrijeme za igranje igara. Stalno imam tu unutarnju borbu biti vani u prirodi ili igrati PS. Srećom pa mi cura često riješi tu unutarnju borbu lol. Zato je najbolja zima; nema boljeg nego igrati PS ili gledati neki dobar film, a vani tmurno i hladno. Kontam si da je Skandinavija stvorena za mene. :D

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Meni je Heavy Rain bio puno zanimljiviji od Beyond u kojem nema nekih velikih twistova, uz to u Heavy Rain igramo sa 4 lika pa to razbije dosadu koja je prisutna u Beyond. 

Nadam se da ce Detroit bit bolji.

Ja sam igrao HR u namjeri da nakon toga odigram Beyond, pa Detroit kad izađe, ali mi je HR bio grozno dosadan. Odrađivao sam ga, a ne zabavljao se. A onda kad sam pročitao da je većini Beyond lošiji od HR-a, odustao sam od Quanticovih igara. Možda je problem u starosti HR-a, ne znam, ali meni je to daleko od zabave.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Santana kaže...

Meni je Heavy Rain bio puno zanimljiviji od Beyond u kojem nema nekih velikih twistova, uz to u Heavy Rain igramo sa 4 lika pa to razbije dosadu koja je prisutna u Beyond. 

Nadam se da ce Detroit bit bolji.

Ja sam igrao HR u namjeri da nakon toga odigram Beyond, pa Detroit kad izađe, ali mi je HR bio grozno dosadan. Odrađivao sam ga, a ne zabavljao se. A onda kad sam pročitao da je većini Beyond lošiji od HR-a, odustao sam od Quanticovih igara. Možda je problem u starosti HR-a, ne znam, ali meni je to daleko od zabave.

 Meni je heavy rain ko film u kojoj ja imam slobodu odlucivanja u kojem smjeru ce se odvijati radnja... Najvjerojatnije se nisi dovoljno udubio u pricu pa si odradivao sam da odradivas...ko nekad stari rpg-ovi sa hrpu teksta pa ih sam prelistas i cekas zadatak sto da napravis.....Meni je igra vrh, dobra je i beyond al vise nije to to....Jedna prva od takvih igara i koja je must have za odigrat je fahrenheit, na istu foru al prica je fenomenalna(koliko god je stara, uvijek bi je mogao ponovno preci)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 13:30 (dado16).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...
MSX kaže...
Santana kaže...

Meni je Heavy Rain bio puno zanimljiviji od Beyond u kojem nema nekih velikih twistova, uz to u Heavy Rain igramo sa 4 lika pa to razbije dosadu koja je prisutna u Beyond. 

Nadam se da ce Detroit bit bolji.

Ja sam igrao HR u namjeri da nakon toga odigram Beyond, pa Detroit kad izađe, ali mi je HR bio grozno dosadan. Odrađivao sam ga, a ne zabavljao se. A onda kad sam pročitao da je većini Beyond lošiji od HR-a, odustao sam od Quanticovih igara. Možda je problem u starosti HR-a, ne znam, ali meni je to daleko od zabave.

 Meni je heavy rain ko film u kojoj ja imam slobodu odlucivanja u kojem smjeru ce se odvijati radnja... Najvjerojatnije se nisi dovoljno udubio u pricu pa si odradivao sam da odradivas...ko nekad stari rpg-ovi sa hrpu teksta pa ih sam prelistas i cekas zadatak sto da napravis.....Meni je igra vrh, dobra je i beyond al vise nije to to....Jedna prva od takvih igara i koja je must have za odigrat je fahrenheit, na istu foru al prica je fenomenalna(koliko god je stara, uvijek bi je mogao ponovno preci)

 

Uopće se ne vidim da bih bilo koju od takvih igara išao ponovo igrati. Odmah prvi puta sam odabrao odgovore koji su mi najlogičniji i imaju najviše veze s mojom osobnošću.

Svaki drugi odgovor bi bio nešto što mi nema smisla.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
dado16 kaže...
MSX kaže...
Santana kaže...

Meni je Heavy Rain bio puno zanimljiviji od Beyond u kojem nema nekih velikih twistova, uz to u Heavy Rain igramo sa 4 lika pa to razbije dosadu koja je prisutna u Beyond. 

Nadam se da ce Detroit bit bolji.

Ja sam igrao HR u namjeri da nakon toga odigram Beyond, pa Detroit kad izađe, ali mi je HR bio grozno dosadan. Odrađivao sam ga, a ne zabavljao se. A onda kad sam pročitao da je većini Beyond lošiji od HR-a, odustao sam od Quanticovih igara. Možda je problem u starosti HR-a, ne znam, ali meni je to daleko od zabave.

 Meni je heavy rain ko film u kojoj ja imam slobodu odlucivanja u kojem smjeru ce se odvijati radnja... Najvjerojatnije se nisi dovoljno udubio u pricu pa si odradivao sam da odradivas...ko nekad stari rpg-ovi sa hrpu teksta pa ih sam prelistas i cekas zadatak sto da napravis.....Meni je igra vrh, dobra je i beyond al vise nije to to....Jedna prva od takvih igara i koja je must have za odigrat je fahrenheit, na istu foru al prica je fenomenalna(koliko god je stara, uvijek bi je mogao ponovno preci)

 

Uopće se ne vidim da bih bilo koju od takvih igara išao ponovo igrati. Odmah prvi puta sam odabrao odgovore koji su mi najlogičniji i imaju najviše veze s mojom osobnošću.

Svaki drugi odgovor bi bio nešto što mi nema smisla.

 Ja volim vidit i drugi ishod :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...

 Ja volim vidit i drugi ishod :)

 

Odeš na youtube pa pogledaš.

Nema mi smisla igrati igru ponovo samo da vidiš što se još može dogoditi ako lupaš odgovore koji nisu u tvom stilu.

Ionako su te igre 99% priča, a 1% klikanje po kontroleru :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

OOOOOOO u iskušenju sam da kupim For Honor Deluxe edition.

Free weekend je za isprobati, a igra je na popustu samo 149 kn što mislite.

Na svakom popustu dolazim u iskušenje da je kupim.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 16:25 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

OOOOOOO u iskušenju sam da kupim For Honor Deluxe edition.

Free weekend je za isprobati, a igra je na popustu samo 149 kn što mislite.

Na svakom popustu dolazim u iskušenje da je kupim.

 

 

Odigraj to free pa odluči.

U principu je to sve što dobivaš ako kupiš. Neku kratku singe player kampanju i multiplayer fightove, koji vjerujem da dosade za par dana.

Tehnički je igra super napravljena, ali nisam je se baš naigrao. Otkako sam kupio možda sam ju upalio 3 puta, isto kao i Steep :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa ako te tolko vuče, kupi.
Ubisoft priprema za E3 neke velike vijesti vezane uz tu igru, tako da, bit će živa još neko vrijeme.
PSN - DeniZg80
16 godina
offline
PlayStation 4

Meni je Beyond odlican bio na ps3(sad ga igram na pro-u)kao i HR prije njega tako da cu Detroit uzet day one 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Meni je Beyond za sada i više nego dobar. Nakon silnih open world igara ovo mi super dođe. Ne mogu ne primjetiti dosta poveznica sa Stranger Thigs. :D 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Probao detroid demo....jako jako zanimljiv koncept...svida mi se...

 

Evo proslo par mjeseci od kada sam nabavio ps....skupio 30 igara...pola ih nisam jos igrao ali svakog mjeseca konstantna zelja kupiti ih jos...strasno nesto...

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Probao detroid demo....jako jako zanimljiv koncept...svida mi se...

 

Evo proslo par mjeseci od kada sam nabavio ps....skupio 30 igara...pola ih nisam jos igrao ali svakog mjeseca konstantna zelja kupiti ih jos...strasno nesto...

 to je to 

onaj adrenalin kada kupis igricu, isprobas i zaboravis na nju... nesto neprocjenjivo 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
CrossDeath kaže...

 to je to 

onaj adrenalin kada kupis igricu, isprobas i zaboravis na nju... nesto neprocjenjivo 

Mda, i meni je bilo tako prvih godinu dana odkad imam plejku. Ali sada zbilja kupujem isključivo igru po igru. Dok igram jednu, uzmem drugu. Dok igram drugu, kupim treću. Jbg, nema ih smisla gomilati, a sve se nešto ni para više nema... 

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav. Koji HDD od 500GB Sony ugradjuje u Playstation 4 Slim? Koji proizvodjac i model je u pitanju?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 11:23 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Kupljen DS3 Deluxe edition  i prednarucen DS1. Sad ide oni tezi dio, nac vrimena za to sve odigrat 

Jos da naprave remaster Demon's Soulsa za ps4 i imat cu ih sve u digitalnoj kolekciji. .

 
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Kupljen DS3 Deluxe edition  i prednarucen DS1. Sad ide oni tezi dio, nac vrimena za to sve odigrat 

Jos da naprave remaster Demon's Soulsa za ps4 i imat cu ih sve u digitalnoj kolekciji. .

 Ovo cekam vec predugo. Posto nikad nisam posteno zaigrao Demon's Souls dok sam imao PS3 iz nekog razloga, remaster cekam kao gladan kruha.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Meni je Beyond za sada i više nego dobar. Nakon silnih open world igara ovo mi super dođe. Ne mogu ne primjetiti dosta poveznica sa Stranger Thigs. :D 

 Ako ima sličnosti sa stranger thingsom, odigrat cu i beyond i HR , prvotno sam mislio samo HR igrati :)

 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
offline
PlayStation 4

Nijedan post u 24h. Tema je mrtva :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
I ja svako malo refresham nece li tema biti boldirana ali nista :(
PSN Tokioplastic292
13 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi igraju Dadowar

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dog of War ;)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Dog of War ;)

 NOPE i 'm playing For Honor.

7 godina
offline
PlayStation 4

DS3 mi je zasad tezi i od BB i od DS2. Bossevi nisu problem, nego istrazivanje podrucja bez Blood Viala ili Lifegemova. Tesko se oslonit na samo par healova Estus Flaska..

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

DS3 mi je zasad tezi i od BB i od DS2. Bossevi nisu problem, nego istrazivanje podrucja bez Blood Viala ili Lifegemova. Tesko se oslonit na samo par healova Estus Flaska..

 Meni je i dalje DS1 najteži, ali vjerojatno jer sam ga prvog igrao. DS3 sam igrao nakon Bloodbornea i šta je da je, nije se bilo lako "prešaltati" opet na Estuse i defanzivniju igru.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
PlayStation 4

Da slazem se. 

BB klizi kas uđes u ritam igre :)

 

Dok kod DS3 nije bas tak. Ovaj ringed city mi je posebno zaheban

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Vandit kaže...

Meni je Beyond za sada i više nego dobar. Nakon silnih open world igara ovo mi super dođe. Ne mogu ne primjetiti dosta poveznica sa Stranger Thigs. :D 

 Ako ima sličnosti sa stranger thingsom, odigrat cu i beyond i HR , prvotno sam mislio samo HR igrati :)

 

 Ima, barem što se mene tiče. Neću sada ljudima spojlati igru, ali u više situacija sam vidio sličnost sa Stranger Things. Meni je to bilo baš fora. :D

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Tututuru kaže...

DS3 mi je zasad tezi i od BB i od DS2. Bossevi nisu problem, nego istrazivanje podrucja bez Blood Viala ili Lifegemova. Tesko se oslonit na samo par healova Estus Flaska..

 Meni je i dalje DS1 najteži, ali vjerojatno jer sam ga prvog igrao. DS3 sam igrao nakon Bloodbornea i šta je da je, nije se bilo lako "prešaltati" opet na Estuse i defanzivniju igru.

 Mislin da je i jedan od problema sta ne igran sa shieldon, nego se oslanjan samo na roll dodge. Tako san i DS2 prosa nakon sta san naucija osnove igre (DS2 mi je bila prva FROM SOFT igra).

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zavrsio god of war. Odlicna igra.
Prodajem istu. Prednost primopredaja u osijeku. 400kn
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice