Nitendo Wii

poruka: 115
|
čitano: 39.131
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

Otvaram novu temu pošto je stara zaključana. Ovdje možete raspravljati o ovoj konzoli za manje zahtjevne igrače. Što mislile kako bi se Wii svidio djeci od 5 i 7 godina i koliko bi ih držao zainteresirane. Da li se isplati kupiti?

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 20:05 (Captain Mitchel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nitendo Wii !!!!

Molim samo da ne otklizite opet u neke druge vode kako se dogodilo s prijasnjom temom.

 

P.S.

Da se spomene i nesto u vezi teme - pojavio se flash demo Zack & Wikija pa ako netko zeli probati, eto link. Kad se site ucita, kliknite na gameplay i onda cete u desnom dijelu ekrana vidjeti demo level.

Normalno, igra je na Wiiju tisucu puta bolja (kretanje, Wiimote i slicno). Ali vidjet cete kakve zagonetke mozete ocekivati.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

Evo moj Wii Number: 1577 3329 6057 0174

 

 

Double posters deserve to die!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 14:17 (Styxx).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nitendo Wii !!!!
Captain Mitchel kaže...

Otvaram novu temu pošto je stara zaključana. Ovdje možete raspravljati o ovoj konzoli za manje zahtjevne igrače.

 Ne kužim koji je smisao ovakvih tema? Želiš da ljudi pišu kako im je Wii "baš super", ili "PS3 je puno bolji"? Kakve koristi od toga? Samo se otvara prostor za neproduktivno pisanje poruke...

Jasnije i preciznije definiraj (novu) temu - neka se i manje ljudi javi, ali će barem odgovori biti konstruktivniji i korisniji za druge...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nitendo Wii !!!!
Miro kaže...
Captain Mitchel kaže...

Otvaram novu temu pošto je stara zaključana. Ovdje možete raspravljati o ovoj konzoli za manje zahtjevne igrače.

 Ne kužim koji je smisao ovakvih tema? Želiš da ljudi pišu kako im je Wii "baš super", ili "PS3 je puno bolji"? Kakve koristi od toga? Samo se otvara prostor za neproduktivno pisanje poruke...

Jasnije i preciznije definiraj (novu) temu - neka se i manje ljudi javi, ali će barem odgovori biti konstruktivniji i korisniji za druge...
 Meni je PS 3 puno bolji, ali sam otvorio temu da čujem mišljenja drugih korisnika jer ju planiram nabaviti djeci.
16 godina
moderator
offline
RE: Nitendo Wii !!!!

Pa onda tako i postavi temu! Staviš naslov:

 

nn>Da li kupiti Nintendo Wii djeci?

 

tx>Razmišljam o kupnji Wii svojoj djeci (dodaj koliko imaju godina). Kakva imate iskustva, da li je djeci Wii zabavan i koliko dugo ih "drži"?

Kakva su vaša iskustva? Koliko dnevno vremena vaša djeca provode uz Wii?

 

itd.

 

 

Mislim da bi na ovaj način dobio brže i korisnije odgovore...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 19:44 (Miro).
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

Slazem se da treba ovakav jedan fiksni topic u kojem se moze pisati o svemu u vezi Wii-a, a ne stalno otvarati nove teme kada nekome zatreba neka glupost o wii-u!

I mislim da bi trebalo otvoriti po jedan za svaki brand tj. PS i XBox!!

 

Preporucam ti da kupis djeci wii jer je ajmo reci "najzdraviji" od svih konzola, a nece ih drzati zaljepljene na telki cijeli dan jer ce "riknut" od umora nakon sat-dva!!


Double posters deserve to die!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

wii je kralj

mali mi je tri-cetri godisnjak ali sa wiijem se srodio, igra samo sports ali to su sati nakon kojih spava ko bebica, ne bole ga oci, kicma, guzica i slicno, tako da od wiija za dijete nema nista bolje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nitendo Wii !!!!

Ma WII mi je onak za curice, djecu i to jer budimo realni na njemu nema prave igre koja bi odouševila pravoga gamera, pod tim ne mislim na ljude koji još uvijek trče za super mariom i ostalim igricama koje se možda vrijedile u devedesetima, ali danas su te igrice glavne na WII-u

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Nitendo Wii !!!!

Za djecu je svakako samo je problem što nisam baš siguran koliko su današnja djeca "djeca" jer moj brat od 4 godine rastura po crysisu, Cod-u........................

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nitendo Wii !!!!
Miro kaže...

Pa onda tako i postavi temu! Staviš naslov:

 

nn>Da li kupiti Nintendo Wii djeci?

 

tx>Razmišljam o kupnji Wii svojoj djeci (dodaj koliko imaju godina). Kakva imate iskustva, da li je djeci Wii zabavan i koliko dugo ih "drži"?

Kakva su vaša iskustva? Koliko dnevno vremena vaša djeca provode uz Wii?

 

itd.

 

 

Mislim da bi na ovaj način dobio brže i korisnije odgovore...

 

 


Ne moraju nužno djeca igrati! Wii!
Pa evo: Ja sam kupil Wii svojem "zecu" za firmu (bil je u planu car PS3 ali nije bilo para!) i meni je to glupa konzola prvenstveno zbog kontrolera!
Što se tiče igara, super su!

 

Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2008 23:49 (Armor).
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

neki ozbilni gameri kazu da je zadnja zelda najbolje igra ikad

ne bih da komentarisem ono sta nisam probao, znam da PS3 izgleda cool na papiru, ali poboksajte se jednom na wiiju pa onda komentarisite

isto tako ta djecija konzola je ucinila da moj kolega sa zenom od 8 do 12 navecer igra tenis dok djeca im placu da dodju na red, a covjek nikad u zivotu prije nije igrao igre( za kompom je stalno cisto profesionalno) i opet vracamo se na pitanje, jesu li bitne performanse, mogucnosti  ili igrivost i zabavnost.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

ja osobno nemam Wii al sam ga igrao malo u algoritmu i tolko mi se svidio da sam najradje odmah htio otici do bankomata i podici svu lovu koju imam da kupim to čudo!

neko je gore napisao da Wii nema prave igre za gamera, dam se kladit da nisi nikad drzao Wii Remote u ruci, to je revolucija kod igracih konzola!!! to sto na Wii-u nemaju pucacine tipa Crysis i CoD4 ne znaci da nemaju prave igre, itekako imaju i po mojem misljenju za njih treba veci skill nego za CoD4...

 

ma Wii je odlican, za djecu a i za odrasle!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nitendo Wii !!!!

s 15 imao sam PS1, pa sam poslje njega imao turbo PC (za to vrijeme) i igrao na njemu igre, pa sam onda opet uzeo PS2 i igrao se tamo neko vrijeme pa sam nedavno opet uzeo noviji komp i zaigrao novije igre... sad imam 22 godine i igre su mi jednostavno dosadile. Natjeravanje neprijatelja, mjenjanje oruzja i skupljanje helt packova...

 

Zadnja igra koju sam sam odigrao do kraja je bila god of war II (da, bilo je to davno), a u medzuvremenu sam na PC instalirao i COD4 i Crysis... i sve te neke nove turbo naslove ali sam jednostavno razvio animizitet prema tom zanru igara. Prepostavljam da je to zanr pod imenom 'ozbiljna igra'.

 

Uzeo sam nedavno SonyE w610i instalirao atari legend, rapanui i bombermana, joj, zabavio sam se kao nikad.

 

Igrao sam Wii i sto da kazem, super mario je pregenijalan, sports je klasika koja ce jako dugo zivjeti na wii-u.

Uglavnom, po meni Wii je za zabavu odicna konzola. Skupljam lovu da i sebi kupim jednog iz razloga sam sam odrastao (???) da bi igrao djecje igre kao sto su COD4 ili crysis ali ako je u pitanju super mario galaxy uvjek cu se vratiti unazad i opet imati 10 godina.


Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

zna li iko gdje kupiti wiikey, narudzba i slicno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nitendo Wii !!!!

Smatram da je način upravljanja sa wii-mote-om budućnost igranja na konzolama, samo je pitanje u kojem će se smjeru ta tehnologija dalje razvijati. Osobno, pričekao bih Wii 2 pa onda kupio dok i grafika bude bolja, a kontroleri usavršeni do kraja Namigiva

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nitendo Wii !!!!

Ja sam ga odlučio uzeti :) + Fit za mamu, zato i uzimam, ja baš i nemam previše vremena za igranje :(

 

Ali budem malo sklekove i iskorake na Fitu :)

 

Prodaje li itko Wii možda? :) I gdje ima za kupiti novi a da je jeftinije od 2.099 kn ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nitendo Wii !!!!

evo... ja sam stari gamer ali novi korisnik Wii-ja

od malih nogu volim igre (ako je strip 9. umjetnost, mogli bi reći da su igre 10. umjetnost) - dosad sam imao Gameboy (sa 10 godina), SNES (sa 13 godina), PS1 (16 god.), DC (19 god), Xbox (21 god.), PSP (23 god), PS2 (23 god) i sad sam kupio Wii (25 god)

volim i igre na kompu prije svega strategije i RPGove i pokoji FPS (npr. COD2 online), ali mi je gaming uvijek bio prirodniji kad sam zavaljen na kauč sa ekipom uz Pro Evolution Soccer, Burnout ili Virtua Fighter 4

htio sam si piknut neku novu konzolu i dvoumio sam se između Wii i Xbox360. X360 je imao prednost zbog nekih igara (BioShock, VF5, uskoro bi trebao Ninja Gaiden 2) i zato jer sam mislio da je Wii konzola za klince i casual gamere.

nakon što sam igrao Wii kod frenda uvjerio sam se da je to prava stvar i kupio sam ga!

 

prvo da razbijemo mit oko loše grafike na wiiju - za wii je dosta jednostavno programirati i zato se zbog pomame za novcem na tržištu odjednom našla hrpa nabrzinu isprogramiranog smeća (npr. London Taxi Rush Hour ili Kawasaki Jet Ski) sa lošim svime, a ne samo grafikom.

kao primjer -  far cry na wiiju je izgledao duplo lošije nego na Xboxu (na kojem je btw puno bolji nego na PCju... puno igriviji i zabavniji)... jer su ga pikzibneri napravili

pogledajte malo grafiku u igrama u koje je uložen trud - npr. metroid prime corruption izgleda predivno... hrpa poligona, odlična geometrija, super efekti, oštre teksture.

to još uvijek nije grafika na nivou resistance fall of man ili bioshock, ali je blizu.

igram na LCD 82 cm telki, spojeno komponentim kablovima u 480p mod

 

sad dolazimo do onog najvažnije... igara i igrivosti.

uz spomenuti Metroid Prime koji je rula,  PES 2008 (veliki fan konamijevog uratka sam još od international superstar soccer na super nintendu i igrao sam ih SVE koji su dosad izašli - čak i onu verziju koja je portana sa N64 na PS1 kad je PS2 tek izašao) je najbolji nogomet ikad... inovativne kontrole omogućuju mi da sa igračima radim kombinacije kao pravi trener, sa izmjenama strana, protrčavanjem i ostalim forama. još ga nisam probao igrat online, ali kažu da je zakon. grafika je negdje na pola puta između verzije za PS2 i PS3, ali bliže grafici na trojci (ima kum trojku pa znam - btw PES2008 na dvojci je dosta bolji nego na trojci, X360 ili PCju). čak i one igre koje dolaze u bundleu - Wii Sports i Wii Play su jako jednostavne ali JAKO zarazne.

Super Mario Galaxy je isto zakon, kao i Mario Kart koji je ful zabavan kad ga online igraš.

 

evo... to je moj kratki osvrt - nemojte donositi sud o Wiiju dok ga niste isprobali... iznenadit ćete se kao i ja :)


Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

i bas niko ne zna gdje da nadjem chip.

Zagreb ili Ljubljana iko?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nitendo Wii !!!!

Potrazi na google console universe..  

16 godina
offline
RE: Nitendo Wii !!!!
Barbarosa kaže...

i bas niko ne zna gdje da nadjem chip.

Zagreb ili Ljubljana iko?

 www.arenawii.com imaš forum tamo, regaj se i čitaj.
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

tnx

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nitendo Wii !!!!

Hehehehehehe, evo i ja sam novi vlasnik Wii-a. Totalna ludnica! Ukratko nakon što sam kupio novi telkać (Samsung 102cm LCD full HD), nisam odolio da kupim i Nintendo Wii i nije mi žao Osmijeh Upravljanje za 5, igrivost za 5 i grafika za neku 4vorku, ali dolaze nove igre sa sve boljom grafikom pa eto..  PC nas je malo razmazio glede eye-candy-ja Neodlučan

Za sada imam originalne igre Sports i neki mix igara uz dodatni kontroler, te Super Mario Galaxy, ali kada ugradim chip, biti će svega Belji se

 

Preporuke svima tko još nije kupio!

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nitendo Wii !!!!

Vidio sam u zagrebu da ima za kupit nastavak za wii u obliku biljarskog stapa pa me zanima kako to radi i koliko se mozes "uziviti" u to?!

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nitendo Wii !!!!

WII je zabavan ali nema grafiku fora je ak nisi neki hardcore player

L25 1337 N008
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2008 21:57 (Zeus).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nitendo Wii !!!!
Dado_ZG78 kaže...

Za sada imam originalne igre Sports i neki mix igara uz dodatni kontroler, te Super Mario Galaxy, ali kada ugradim chip, biti će svega Belji se

 

 Imam iste igre +prije neki dan sam kupio bloom box - za poluditi dobro...
Uopce neznam na koju foru objasniti nekome ko igra FPS na PCu sta ima zabavno u izvlacenju kockica ili utrci krava... nevjerojatni su mi koncepti igara na Wii-u - kao da su rekli ajmo napraviti nesto jednostavno i igrivo.

Inace kod frenda sam igrao sonc & mario at olympic games i genijalno je igrati u drustvu.

Super mi je wii i fora su igre koje se dobe sa njim...nevjerojatan smjeh kada te cura namlati u boksu...

jesti i spavati
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2008 23:08 (branimir).
16 godina
offline
Nitendo Wii !!!!

Zna netko kakve sve baterije mogu ič u kontroler? (mislim si nabaviti neku punjive pa pitam..)

(btw, baterije koje sam dobio uz konzolu (nažalost običnjače koje ne mogu puniti) su mi trajale 3 tjedna ful igre svaki dan po par sati - neloshe Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nitendo Wii !!!!
Ja imam AGFAPHOTO turbocharger + i 4 AA 1400 mA i super rade. Sluze mi i za vanjski flash na fotichu. Kostaju neku sichu u HG spotu (cca 100kn). Mislim da baterije sto vise mili ampera imaju da to duze traju, ali kako sam totalni amater sto se toga tice mogu se varati i molim ako netko ima tocnu informaciju neka me ispravi. Moze biti da mA ima veze sa snagom baterije... ustvari nemam pojma, ali punjive baterije su obavezne za wii kontroler.
jesti i spavati
16 godina
offline
RE: Nitendo Wii !!!!
branimir kaže...
Ja imam AGFAPHOTO turbocharger + i 4 AA 1400 mA i super rade. Sluze mi i za vanjski flash na fotichu. Kostaju neku sichu u HG spotu (cca 100kn). Mislim da baterije sto vise mili ampera imaju da to duze traju, ali kako sam totalni amater sto se toga tice mogu se varati i molim ako netko ima tocnu informaciju neka me ispravi. Moze biti da mA ima veze sa snagom baterije... ustvari nemam pojma, ali punjive baterije su obavezne za wii kontroler.
 Važan podatak su miliAmper sati ili mAh.
15 godina
protjeran
offline
Nitendo Wii !!!!

sto je bolje wii ili psp?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice