Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 591.278
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Reci mi sacekat jos ako mozda izade novija verzija nintenda ili je i ova i dalje aktualna?
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
A Switch je izašao jos 2017., vjerojatno ce uskoro (za godinu-dvije) nasljednik.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Pitanje za one koji imaju modificirani switch oled je kako su zadovoljni nakon par mjeseci korištenja konzole. Ima li kakvih problema jer razmišljam da modificiran konzolu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Pozz...

 

Jesu free igre za switch, iste na bilo kojem acc, npr. cro, sad, bih itd. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nintendo Switch

pozz nemam switch, ali bih uzeo neki polovni da malo probam..

 

 

ima li kakave HW razlike izmedju prvog i oled modela, osim naravno screena koji mi nije dealbreaker.... ne zanima me jailbreak pa da trazim najstariji model, nego bih uzeo najpovoljniji :)

 

mozda bolje formulirano, jel isto kupio neki 2019 ili 2021 sto se tice igranja/hladjenja il tome slicno?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Mislim da ti je sve isto osim ekrana i toga da oled ima 64GB interne memorije a obični 32GB. Razlika u cijeni kada sam ja kupovao je bila nekih 500kn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
display name ivo kaže...
Mislim da ti je sve isto osim ekrana i toga da oled ima 64GB interne memorije a obični 32GB. Razlika u cijeni kada sam ja kupovao je bila nekih 500kn.

 

I stand je puno bolji na novom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
MarioArt kaže...

 

mozda bolje formulirano, jel isto kupio neki 2019 ili 2021 sto se tice igranja/hladjenja il tome slicno?

ako pitas za razliku izmedju switch-a v1 i v2 razlika je u boljem unapredjenom procesoru sto rezultira skoro duplo trajanje baterije u odnosu na v1, tako da je bolje uzet v2, a i pošto je noviji manje je istrošen u većini slučajeva.

11 godina
offline
Nintendo Switch

Dali ima neka stranica da se moze uzeti Diablo 3 za normalnu cijenu.... 

 

 

I dali se moze kupiti, sa ebaya uzeti cd key za download ? 

 

I dali se igra normalno, kupio sam torchlight 3. Dosta se lose vrti na oledu

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...

Dali ima neka stranica da se moze uzeti Diablo 3 za normalnu cijenu.... 

 

 

I dali se moze kupiti, sa ebaya uzeti cd key za download ? 

 

I dali se igra normalno, kupio sam torchlight 3. Dosta se lose vrti na oledu

Vrebaj u Nintendo storeu, možda bude za Božić.

 

Diablo Prime Evil Collection (najniža cijena do sad 19,79) ili Diablo III: Eternal Collection (29,99).

11 godina
offline
Nintendo Switch

Evo upravo kupio, diablo 3 za 19.79 eura 

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Ekipa jel moguce kupovat igre iz drugih regija i igrat na nsw. Ako da kako. Novi sam vlasnik konzole pa mi je sve novo. Edit: i koje su razlike u Nintendovim pretplatama
i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 19:40 (crodrot).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Mislim da bilo kakve "fore" kod Nintenda ne prolaze osim chipiranja, a pretplata ne bitna, barem u mom slucaju. Nintendo je ipak Nintendo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Ne, ne mislim na pirateriju nego kao na xboxu kupit legalni kljuc za npr argentinu pa ga uz pomoc vpn-a redeemat
i nogom u guzicu je korak naprijed
11 godina
offline
Nintendo Switch

Cemu sluzi onaj aiimbo? Kako se registrirati i dali uopce treba

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...

Cemu sluzi onaj aiimbo? Kako se registrirati i dali uopce treba

 U nekim igrama možeš dobiti iteme. Npr. sastojke za kuhanje u zeldi i sl.

11 godina
offline
Nintendo Switch

Uzeo danas Mario RPG za sebe,uzivam od prve minute.

Za kcer pod bor uzeo Mario Wonder,to cemo zajedno igrat za blagdane ❤️

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Jer postoji mogucnost da se instalira netflix na switch 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...

Jer postoji mogucnost da se instalira netflix na switch 

 Ne

11 godina
offline
Nintendo Switch

Hehehe.

Netflix, Kodi, RetroArch, samo to da je staviti na switch i bio bi kompletna konzola :)

Nego, kupio Oled vertiju, mala igra pokemone. (Brzo i završi, treba nova igra it'd..)

Dilema je chip ili $ za igre (ok, mogu se prodati, .?)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Lanko kaže...

Hehehe.

Netflix, Kodi, RetroArch, samo to da je staviti na switch i bio bi kompletna konzola :)

Nego, kupio Oled vertiju, mala igra pokemone. (Brzo i završi, treba nova igra it'd..)

Dilema je chip ili $ za igre (ok, mogu se prodati, .?)

 Možeš prodavati igre.

8 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Lp. Kupio sam prije par dana switch v1 verziju. Hakiran je i imam oko 20 igri, imam onu plastikicu koja dođe umjesto joy cona. Međutim ne znam kako skidat igre, prije vise od pet godina imao sam switch i onaj jig i prodao sve to. Sad sam opet uzeo to klincima i hoce neke druge igre, pretpostavljam da vise ne treba jig nego je sad drugacija procedura. Ako moze link kako i sta, neki forum ili slicno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ediedi kaže...
Lp. Kupio sam prije par dana switch v1 verziju. Hakiran je i imam oko 20 igri, imam onu plastikicu koja dođe umjesto joy cona. Međutim ne znam kako skidat igre, prije vise od pet godina imao sam switch i onaj jig i prodao sve to. Sad sam opet uzeo to klincima i hoce neke druge igre, pretpostavljam da vise ne treba jig nego je sad drugacija procedura. Ako moze link kako i sta, neki forum ili slicno.

 Imaš po netu razne stranice s igrama, upišeš ime igre switch nsp download i tražiš nešto da je legit. 

 

S ove stranice sam skidao par puta ( NXBrew.com | Free Nintendo Switch Gaming XCI, NSP Downloads ) ne znam jel okej dijelit takve stranice pa ak nije, mod obriši link

 

Gledajući da ti je switch već hakiran vjv imaš opciju usb transfer pa prebaciš igre na microsd, pa onda imaš program u switchu tinfoil pa preko toga odabereš igru s micro sd kartice pa je učitaš

 

Uskoro dolazi još jednostavnije igradnje igra putem ovoga ( 3ds ima sličnu stvar )

 

 

 

LP
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
zabbax21 kaže...
ediedi kaže...
Lp. Kupio sam prije par dana switch v1 verziju. Hakiran je i imam oko 20 igri, imam onu plastikicu koja dođe umjesto joy cona. Međutim ne znam kako skidat igre, prije vise od pet godina imao sam switch i onaj jig i prodao sve to. Sad sam opet uzeo to klincima i hoce neke druge igre, pretpostavljam da vise ne treba jig nego je sad drugacija procedura. Ako moze link kako i sta, neki forum ili slicno.

 Imaš po netu razne stranice s igrama, upišeš ime igre switch nsp download i tražiš nešto da je legit. 

 

S ove stranice sam skidao par puta ( NXBrew.com | Free Nintendo Switch Gaming XCI, NSP Downloads ) ne znam jel okej dijelit takve stranice pa ak nije, mod obriši link

 

Gledajući da ti je switch već hakiran vjv imaš opciju usb transfer pa prebaciš igre na microsd, pa onda imaš program u switchu tinfoil pa preko toga odabereš igru s micro sd kartice pa je učitaš

 

Uskoro dolazi još jednostavnije igradnje igra putem ovoga ( 3ds ima sličnu stvar )

 

 

 

 

Kada će ovo biti dostupno?

 

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Matthew26 kaže...
zabbax21 kaže...
ediedi kaže...
Lp. Kupio sam prije par dana switch v1 verziju. Hakiran je i imam oko 20 igri, imam onu plastikicu koja dođe umjesto joy cona. Međutim ne znam kako skidat igre, prije vise od pet godina imao sam switch i onaj jig i prodao sve to. Sad sam opet uzeo to klincima i hoce neke druge igre, pretpostavljam da vise ne treba jig nego je sad drugacija procedura. Ako moze link kako i sta, neki forum ili slicno.

 Imaš po netu razne stranice s igrama, upišeš ime igre switch nsp download i tražiš nešto da je legit. 

 

S ove stranice sam skidao par puta ( NXBrew.com | Free Nintendo Switch Gaming XCI, NSP Downloads ) ne znam jel okej dijelit takve stranice pa ak nije, mod obriši link

 

Gledajući da ti je switch već hakiran vjv imaš opciju usb transfer pa prebaciš igre na microsd, pa onda imaš program u switchu tinfoil pa preko toga odabereš igru s micro sd kartice pa je učitaš

 

Uskoro dolazi još jednostavnije igradnje igra putem ovoga ( 3ds ima sličnu stvar )

 

 

 

 

Kada će ovo biti dostupno?

 

 Navodno od idućeg mjeseca, koštat će oko 60-70 usd, malo skupo al se po meni isplati jel nemoraš onda ni hakirat ( što je po meni stvarno jednostavno na V1 barem ) ni chipirati switch da igraš igre. 

LP
6 godina
offline
Re: Nintendo Switch
zabbax21 kaže...
ediedi kaže...
Lp. Kupio sam prije par dana switch v1 verziju. Hakiran je i imam oko 20 igri, imam onu plastikicu koja dođe umjesto joy cona. Međutim ne znam kako skidat igre, prije vise od pet godina imao sam switch i onaj jig i prodao sve to. Sad sam opet uzeo to klincima i hoce neke druge igre, pretpostavljam da vise ne treba jig nego je sad drugacija procedura. Ako moze link kako i sta, neki forum ili slicno.

 Imaš po netu razne stranice s igrama, upišeš ime igre switch nsp download i tražiš nešto da je legit. 

 

S ove stranice sam skidao par puta ( NXBrew.com | Free Nintendo Switch Gaming XCI, NSP Downloads ) ne znam jel okej dijelit takve stranice pa ak nije, mod obriši link

 

Gledajući da ti je switch već hakiran vjv imaš opciju usb transfer pa prebaciš igre na microsd, pa onda imaš program u switchu tinfoil pa preko toga odabereš igru s micro sd kartice pa je učitaš

 

Uskoro dolazi još jednostavnije igradnje igra putem ovoga ( 3ds ima sličnu stvar )

 

 

 

 ovo ce se definitivno naruciti... Sto je najgore, imam tonu originala, ako sve to stane na jedan cartridge! BIT CE TOP!

NULL!=NULL
8 godina
offline
Nintendo Switch

Zahvaljujem na linku, e sad jos jedno pitanje, Santa Domenica ima akciju na sd kartice, htio bih kupit samsung evo karticu od 256 giga, jel to ok za switch ? I jel ima on neku granicu za te kartice, tipa podrzava do 512 giga

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Potvrđujem za SanDisk Ultra microSDHC 400 GB - 120 MB/s, Class 10, U1 da radi bez problema.

Evo što ti sam Nintedo kaže: microSD (up to 2 GB) ; microSDHC (4 GB - 32 GB); microSDXC (64 GB - 2 TB)

Transfer speed 60 - 95 MB/sec (the higher the transfer speed, the better gameplay experience on Nintendo Switch)

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ediedi kaže...

Zahvaljujem na linku, e sad jos jedno pitanje, Santa Domenica ima akciju na sd kartice, htio bih kupit samsung evo karticu od 256 giga, jel to ok za switch ? I jel ima on neku granicu za te kartice, tipa podrzava do 512 giga

 Može ić u switch SD kartica do 2tb, al igre ne zauzimaju toliko puno na switchu čak bi i rekao da je 512gb kartica za switch overkill

LP
12 godina
offline
Nintendo Switch

ja sam nedugo prešao sa 256 na 512. volim sve igre imati gore instalirane koje želim pa samo palim šta mi dođe...

 

imam oko 40tak igara gore i jos ima lufta jedno 150 giga. 

 

inace brzina kartice za switch je bitna, read speed 105mb je max. no ukoliko imate brew, bitan je i write speed radi instalacije..

 

bio sam na sandisku generic, zapisivanje mi je bilo oko 20mb/sec.. sad imam samsungovu koja dere 42mb/sec.

 

znaci gotovo upola vremena mi treba da se igra instalira.. neke su velike pa traje i po 20 min,skraćeno na 10 min je preporod 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice