Pristojno skidanje zvjezdica zaključana tema

poruka: 39
|
čitano: 7.537
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

 

Budući da se stanje zvjezdica automatski mijenja, kažu da ne mogu skinuti ručno, hmmm... ima li taj sustav kakav easter-egg da se zvjezdice skinu na pristojan način, a ne samo "prekršajima"?

 

Pomoćno pitanje: pretpostavljam da je otvaranje višestrukih računa zabranjeno, može li se prijaviti vlastiti račun za brisanje, pa otvarati novi sa sličnim nazivom, u svrhu skidanja tih zvjezdica, i tako svaki put kad se te zvezdice umnože?

 

Ili postoji neki treći način da član foruma ostane član, a da mu područje oko avatara bude čisto od tih zvjezdica?

 

Hvala

 

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
A - teško će netko znati da si otvorio dupli račun sve da to i napraviš.

B - zašto ti smetaju te zvjezdice?
Jednostavno ih zanemariš...
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Danny_HR kaže...
A - teško će netko znati da si otvorio dupli račun sve da to i napraviš.

 

Ja bih i dalje imao račun s istim identitetom člana.

 

Danny_HR kaže...
B - zašto ti smetaju te zvjezdice?

 

Nakon jedinog crvenog kartona od moderatora koji me ne podnosi i čije infantilno ponašanje prema meni nisam prijavio, primijetih da su nekakve 4 zvjezdice pale na 2,5, pa pomislih da se taj mladić iživljava. Od tada me smeta taj mehanizam.

 

Danny_HR kaže...
Jednostavno ih zanemariš...

 

Ne mogu. Neki glup osjećaj, ali eto...

 

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Faerdhur kaže...
Danny_HR kaže...
A - teško će netko znati da si otvorio dupli račun sve da to i napraviš.

 

Ja bih i dalje imao račun s istim identitetom člana.

 

Danny_HR kaže...
B - zašto ti smetaju te zvjezdice?

 

Nakon jedinog crvenog kartona od moderatora koji me ne podnosi i čije infantilno ponašanje prema meni nisam prijavio, primijetih da su nekakve 4 zvjezdice pale na 2,5, pa pomislih da se taj mladić iživljava. Od tada me smeta taj mehanizam.

 

Danny_HR kaže...
Jednostavno ih zanemariš...

 

Ne mogu. Neki glup osjećaj, ali eto...

 

 

istina da se nemoze zanemarit tocno se vidi kada neki clan koji ima jednu zvjezdicu ili manje odgovori na neki problem i onda to potvrdi clan od 5 zvjezdica vecina tup-a ide njemu i dobije vece postivanje zasluzio on to il ne al to je tak

battlefield bc 2 :D// pills here
15 godina
neaktivan
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

E da si moderator, sad bi ti pritisnuo thumb up. Cool

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
7 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
A kakve veze ima broj palčeva gore ili dolje sa ičime?

Mislim da ste previše opterećeni zvjezdicama, TU-ovima, tipkama hvala i tako dalje.

Sve to su marginalne stvari potpuno nebitne i ne čine ovaj forum onim što je.

Ako se ne varam tu ste došli sa namjerom da raspravljate, družite se i sl. Ne da pokupite TU-ove ili zvjezdice.

Ko šljivi zvjezdice ljudi moji, tu smo da se družimo ne da nabrijavamo društveni status.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Danny_HR kaže...
A kakve veze ima broj palčeva gore ili dolje sa ičime?

Mislim da ste previše opterećeni zvjezdicama, TU-ovima, tipkama hvala i tako dalje.

Sve to su marginalne stvari potpuno nebitne i ne čine ovaj forum onim što je.

Ako se ne varam tu ste došli sa namjerom da raspravljate, družite se i sl. Ne da pokupite TU-ove ili zvjezdice.

Ko šljivi zvjezdice ljudi moji, tu smo da se družimo ne da nabrijavamo društveni status.

Lako tebi reci, kad imas 1337 broj zvjezdica!!! Belji seCool

 

Salim se.

Ja osobno mislim da su nepotrebne, ali koga veseli nek si ima zvjezdice. Smijeh

- Psiho246
15 godina
protjeran
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Danny_HR kaže...
A kakve veze ima broj palčeva gore ili dolje sa ičime?

Mislim da ste previše opterećeni zvjezdicama, TU-ovima, tipkama hvala i tako dalje.

Sve to su marginalne stvari potpuno nebitne i ne čine ovaj forum onim što je.

Ako se ne varam tu ste došli sa namjerom da raspravljate, družite se i sl. Ne da pokupite TU-ove ili zvjezdice.

Ko šljivi zvjezdice ljudi moji, tu smo da se družimo ne da nabrijavamo društveni status.

ma i to kaj velis

battlefield bc 2 :D// pills here
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Psiho246 kaže...

Ja osobno mislim da su nepotrebne, ali koga veseli nek si ima zvjezdice. Smijeh

 

A tko ih ne želi, zašto ih ne bi mogli skinuti?

 

Psiho246 kaže...
Lako tebi reci, kad imas 1337 broj zvjezdica!!! Belji seCool

 

Salim se.

 

He he, Danny_HR je OK forumski "trudbenik" i čime god da ga nagrade zaslužio je. Što ako se malo nasladi kad baci pogled na zvjezdice, pa ih poslije "zanemari"? Namigiva

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 9:25 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

Do sada nisam primjetio neku povezanost između kvalitete postova i zvjezdica. A nisam primjetio niti urotničko ponašanje prema onima s manje zvjezdica... No zbog one nepovezanosti, niti ne obraćam pozornost na nečiji broj zvjezdica, osim kad mi baš upadne u oči...

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Danny_HR kaže...
Ko šljivi zvjezdice ljudi moji, tu smo da se družimo ne da nabrijavamo društveni status.

 

Heh, onda bi prijedlog mogao biti otvaranje BOL RPG foruma i još jedne grane koja nije RPG, nego upravo to druženje. Osmijeh

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

Ljudi, evo već 2 mjeseca aktivan ko Chuck Norris nemam ni zvjezdice, pa što?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
BannedOnThisForum kaže...

Ljudi, evo već 2 mjeseca aktivan ko Chuck Norris nemam ni zvjezdice, pa što?


Čak Noris nema zvjezdice na ovom forumu, zvjezdice imaju čak norisa na svojim forumima.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
BannedOnThisForum kaže...

Ljudi, evo već 2 mjeseca aktivan ko Chuck Norris nemam ni zvjezdice, pa što?

 

Iznenađen

 

Zbilja. Zavidim ti. Kako to? Piše u postu od onog mladog moderatora da svatko za početak dobije pola zvjezdice, otkud tebi čisto?

 

Danny_HR kaže...

Čak Noris nema zvjezdice na ovom forumu, zvjezdice imaju čak norisa na svojim forumima.

 

He he Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 9:37 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

@Faerdhur - ti si ko kalea,stršiš..a znaš onu japansku: "čavao koji strši treba zakucati"Namigiva
uglavnom  sam na strani takvih, jer ne volim mediokritete,al neka pravila treba poštivati..sretno..

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 9:43 (seneka).
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Faerdhur kaže...

 

Zbilja. Zavidim ti. Kako to? Piše u postu od onog mladog moderatora da svatko za početak dobije pola zvjezdice, otkud tebi čisto?

 

Zvjezdice se ne gomilaju, nego ponovno računaju svako malo...

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
16 godina
neaktivan
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

Ja sam do prije dva tjedna imao 2 i pol zvjezdice, od tada imam samo dvije, nikakav prekršaj nisam napravio, nit kakavu kaznu dobio. Čemu onda to?

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
seneka kaže...

@Faerdhur - ti si ko kalea,stršiš..a znaš onu japansku: "čavao koji strši treba zakucati"Namigiva
uglavnom  sam na strani takvih, jer ne volim mediokritete,al neka pravila treba poštivati..sretno..

 

Apsolutno, slažem se.

 

Čovjek sam, imam i višak strasti, i bio sam ponekd neprimjeren u svojem nastupu, za što sam dobio primjerenu reakciju kolega, rijetko moderatora, po zasluzi. Ali je jedan incident s tim mladićem bio kritičan po tome što je nastupio vrlo neprimjereno, rijetki su to primijetili (mislim da fini kolega M_dipl. i još ponetko) i većina ovih drugih "finih" je ostala suzdržana, tako to obično biva...

 

Joka kaže...

Ja sam do prije dva tjedna imao 2 i pol zvjezdice, od tada imam samo dvije, nikakav prekršaj nisam napravio, nit kakavu kaznu dobio. Čemu onda to?

 

Odgovorio ti je kolega itf4n, a u uputama za forum piše da se standard pomiče kako se pomiče... ne znam što, što poduzmu ovi "fini" sa više zvjezdica.

 

Hmm... možda je tu rješenje mog problema - otpočeti novi račun, dobiti pola nekakve zvjezdice i onda čekati pomak standarda da se obriše. Jedino mi ostaje problem više računa, čekam odgovor, jer bih zadržao identitet, a stari račun bih dao na brisanje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 10:04 (Faerdhur).
16 godina
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Faerdhur kaže...

Hmm... možda je tu rješenje mog problema - otpočeti novi račun, dobiti pola nekakve zvjezdice i onda čekati pomak standarda da se obriše. Jedino mi ostaje problem više računa, čekam odgovor, jer bih zadržao identitet, a stari račun bih dao na brisanje.


Iako te volim i cijenim kao forumaša mislim da ovdje malo pretjeruješ i previše si tvrdoglav.

 

Pusti to druže. Guštaj dalje i nemoj si komplicirati život zbog sitnica. :)

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
seneka kaže...

@Faerdhur - ti si ko kalea,stršiš..

Ne, ne, nije on ko Kalea, nitko nije ko Kalea

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Danny_HR kaže...
mislim da ovdje malo pretjeruješ i previše si tvrdoglav.

 

Pusti to druže. Guštaj dalje i nemoj si komplicirati život zbog sitnica. :)

 

Zato ćete ti i takvi živjeti 150 godina, a ja sam već imao dva ozbiljna zdravstvena "atentata" na život zbog strasti i tvrdoglavog nastojanja da nešto izborim, ne očekuj da ću biti još dugo tu Osmijeh

 

Eh, da mi je malo tvojeg cooliranja... dobro je to, premda se pitam kakav bi onda bio seks, s obzirom da mi je ovakvome taj bitni dio života zbog mog temperamenta jednostavno briljantan Belji se

 

(s)izgoreo kaže...

Ne, ne, nije on ko Kalea, nitko nije ko Kalea

 

Tko je Kalea?

 

seneka kaže...

 znaš onu japansku: "čavao koji strši treba zakucati"Namigiva

 

To sam nedavno čuo u kineskom filmu "Red Cliff", mudrost u svezi diplomacije i Sun Tzua... Dobra, dobra...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 10:26 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Faerdhur kaže...

 

Tko je Kalea?

 

 

Kalea

 

čak ima još jedan žuti, iz predostrožnosti valjda Namigiva

zadnji komentar 16.10 Iznenađen

 

Faerdhur kaže...
Ali je jedan incident s tim mladićem bio kritičan po tome što je nastupio vrlo neprimjereno

 

 

O kojem mladiću je riječ, ako se smije znati?

 

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 10:41 ((s)izgoreo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
(s)izgoreo kaže...
Kalea

 

čak ima još jedan žuti, iz predostrožnosti valjda Namigiva

zadnji komentar 16.10 Iznenađen

 

Heh, a ja mislio neki virtualni lik.

 

Nisam ni znao za ovog kolegu, ali mi se sviđa njegov avatar Osmijeh Dosta mi govori. A to što nema postova od tada može biti svašta. Možda mu je zbog temperamenta već otišao herc, kao meni, ili ga je neki mediokritet s BUGovog "Olimpa" zatukao baseball palicom, s leđa, naravno... zbog bijesa i nemoći da se nosi s ljudskim iskustvom Osmijeh

 

(s)izgoreo kaže...
O kojem mladiću je riječ, ako se smije znati?

 

Ako te zanima, ispričat ću ti na osobnim porukama.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 10:49 (Faerdhur).
16 godina
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

Mislim da taj broj zvjezdica ovisi i o drugima, da se gleda i koliko ima najaktivniji kolega sa foruma pa se tebi oduzima ili dodaje, negdje sam pročitao mislim.

Tko rano rani, cijeli dan je pospan...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pristojno skidanje zvjezdica

Postoji netko kome je stalo do zvijezdica?

 

Ja sam mislio da se na forumu diskutira, a ne skuplja zvijezdice.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Faerdhur kaže...

 

Nisam ni znao za ovog kolegu, ali mi se sviđa njegov avatar Osmijeh Dosta mi govori. A to što nema postova od tada može biti svašta. Možda mu je zbog temperamenta već otišao herc, kao meni, ili ga je neki mediokritet s BUGovog "Olimpa" zatukao baseball palicom, s leđa, naravno... Osmijeh

 

 

 

 

A ne taj "momak" zaslužuje sve kartone koje je dobio, pa čak i one koje nije dobio...

 

Faerdhur kaže...

 

Ako te zanima, ispričat ću ti na osobnim porukama.

 

 

mene sve zanima, piši ako imaš vremena...

 

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Buffer Overflow kaže...

Postoji netko kome je stalo do zvijezdica?

 

Ja sam mislio da se na forumu diskutira, a ne skuplja zvijezdice.

Ja mislim da ti nisi procitao temu.

On hoce da skine zvjezdice, a ne da ih nabije.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
(s)izgoreo kaže...
A ne taj "momak" zaslužuje sve kartone koje je dobio, pa čak i one koje nije dobio...

 

 

Smijeh Smijeh Smijeh

 

goodye kaže...
Ja mislim da ti nisi procitao temu.

On hoce da skine zvjezdice, a ne da ih nabije.

 

Dobro je mislio kolega Buffer Overflow, malo je sarkastičan, ali zna o čemu se radi.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
Faerdhur kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Ljudi, evo već 2 mjeseca aktivan ko Chuck Norris nemam ni zvjezdice, pa što?

 

Iznenađen

 

Zbilja. Zavidim ti. Kako to? Piše u postu od onog mladog moderatora da svatko za početak dobije pola zvjezdice, otkud tebi čisto?

 

Danny_HR kaže...

Čak Noris nema zvjezdice na ovom forumu, zvjezdice imaju čak norisa na svojim forumima.

 

He he Smijeh

pa dobio crveni par puta i evo neki bug, neće pa neće, pored 100 onih hvala na moje postove itd...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pristojno skidanje zvjezdica
BannedOnThisForum kaže...

dobio crveni par puta i evo neki bug, neće pa neće, pored 100 onih hvala na moje postove itd...

 

Pa dobro, nije crveni karton rješenje za takve stvari, zato sam postavio ovaj problem kao "Pristojno..." Ja se sramim svog jedinog crvenog kartona bar 50%, ali ostalo me nije sram jer je stvar bila u totalnoj nestručnosti i neiskustvu tog moderatora.

 

Crveni is not an option for me za skidanje zvjezdica.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 11:19 (Faerdhur).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice