Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"

poruka: 8
|
čitano: 2.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"

Pozdrav svima.

 

Dakle, prjedlog je taj da autore koje ignoriram da mi se isti ne pojavljuju u rubrici "odgovori na moje poruke", jer ako tog autora ignoriram onda neželim ni  gledati njegove odgovore.

Dakle, cilj bi bio da autore koje ignoriram da ih nema u rubrici "odgovori na moje poruke" ukoliko odgovaraju na moje poruke. To bi bilo korisno, jer konstanstno pratim rubriku odgovori na moje poruke, a odgovore od tih autora me nezanimaju, zato ih ignoriram.

 

Hvala, Pozdrav.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
22 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"

Hoće bit što od ovog :)?

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"

Meni je ideja preodlicna ..

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"
Ja se slazem, jel ovo bi mogao nazvati propustom kada je domagoj ubacivao opciju ignoriraj
Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"

Ja sam za Cool

Avatar...ready....clear a path! .......................IN GAME: IWEK91
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"

Jasno i Glasno DA

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"

Dajem i ja svoj glas,mada ne ignoriram nikoga ali kad već postoji opcija ignoriraj autora,onda je red da i to odrade kako treba!

bubamara...hehehehehe:)))
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog u vezi "autore koje ignoriram"
Weky kaže...

Dakle, prjedlog je taj da autore koje ignoriram da mi se isti ne pojavljuju u rubrici "odgovori na moje poruke", jer ako tog autora ignoriram onda neželim ni  gledati njegove odgovore.

Dakle, cilj bi bio da autore koje ignoriram da ih nema u rubrici "odgovori na moje poruke" ukoliko odgovaraju na moje poruke. To bi bilo korisno, jer konstanstno pratim rubriku odgovori na moje poruke, a odgovore od tih autora me nezanimaju, zato ih ignoriram.

Hvala još jednom na prijedlogu, stvar je implementirana.

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice