Prihvaćeno rješenje zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.167
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prihvaćeno rješenje

Citajuci komentare u temi "Virusi,virusi,..." primjetio sam iznda nekoliko komentara natpis "Prihvaćeno rješenje". Zelio bi znati tko dodjeljuje taj "status"? Uostalom smatram da je taj "status" dobra ideja zbog toga sto se savjeti (komentari) s tim statusom mogu smatrati "sigurnima"!

Vidi Veni Vici
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 19:11 (dado993).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prihvaćeno rješenje

I kada pise "Autorov odgovor" ko to dodijeljuje?

I'm a weapon that fires Lyrical projectiles with no mercy I'm cold blooded like reptiles
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Prihvaćeno rješenje

da to sam i ja primjetio pa mi nije bilo jasno

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Prihvaćeno rješenje

A da je malo koristiti pretragu? To je bila mogučnost foruma koja je izbačena. Nedavno je bila tema u kojoj je netko predložio vračanje, ali očito to nije funkcioniralo kako je bilo zamišljeno.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Prihvaćeno rješenje

Mislim da je to autor posta mogao napisati, ali su to ukinuli jer vidim da je to samo u starim temama.

EDIT: MrBlc je bio brži...

potpisi su za papke...
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2010 19:22 (deadman).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prihvaćeno rješenje
Maknuto zbog zlouporabe.......
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prihvaćeno rješenje
MrBlc kaže...

A da je malo koristiti pretragu?

Citao sam starije teme ali nigdje se nisam susreo s tim "statusima" te mi je to stoga nesto novo.

Uglavnom hvala svima na odg. :)

Vidi Veni Vici
16 godina
moderator
offline
RE: Prihvaćeno rješenje
dado993 kaže...

Citajuci komentare u temi "Virusi,virusi,..." primjetio sam iznda nekoliko komentara natpis "Prihvaćeno rješenje". Zelio bi znati tko dodjeljuje taj "status"? Uostalom smatram da je taj "status" dobra ideja zbog toga sto se savjeti (komentari) s tim statusom mogu smatrati "sigurnima"!

To je zaostatak iz starijih verzija foruma (mogućnost definiranja neke teme kao pitanja koje traži konkretan odgovor).

 

Ukinuto u jednoj od nadogradnji jer se pokazalo prekompleksnim za korisnike foruma, koji su često, bez pravog razloga, razne teme definirali kao "problem".

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice