Live chat

poruka: 27
|
čitano: 7.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Live chat

Bilo bi dobro napraviti nešto tipa live chat za sve logirane korisnike koji imaju za postaviti neko pitanje na brzaka gdje bi isto tako dobili i brzi odgovor od nekog korisnika koji zna odgovor na to pitanje. Tipa: Da li postoji već neka tema vezana za npr. Dinamo? a ne da se otvaraju neke teme koje vezano za naslov već postoje a i da moderatorima olakšamo posao zaključavanja takvih tema i sl. Cool 

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
 
4 10 hvala 1
15 godina
offline
RE: Live chat

Ali sad će ti netko odgovorit ima tražilica pa ovo  pa ono...Namigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Live chat

bilo je već puno razgovora o tome...ne opet Plač

 

btw. spam i zabranjeni linkovi prenosili bi se na veliko! a i narušilo bi ozbiljnosti Foruma

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 14:17 (sk8 4 life).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Live chat

ti mislis na live support ?

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Live chat
xxtoni kaže...

ti mislis na live support ?

mislim da je mislio nesto tipa obicnog chata, samo da se postavljaju pitanja vezana za forum

15 godina
offline
Live chat

ista stvar => propalo...

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Live chat

ili chat ili forum....nemože oboje

TIESTOOOOOOOO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Live chat

ja san za bug irc chat channel

 

EDIT: naravno postavis admine, botove koji ce uvoditi red. Ma ima puno mogucnosti samo se triba time malo pozabaviti i dobiti podrsku buga Cool

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 21:50 (labrovic).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Live chat
labrovic kaže...

ja san za bug irc chat channel

e da vidiš. to već nije loše... http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
14 godina
neaktivan
offline
Live chat

A zasto se birc tema ne bi maknula i stavio chat? Meni se to cini logicno

 
1 7 hvala 0
14 godina
offline
RE: Live chat
!mpact35 kaže...

A zasto se birc tema ne bi maknula i stavio chat? Meni se to cini logicno

 NE DIRAJ MI BIRC!!! Viče

01010100 01001001 01001111
14 godina
neaktivan
offline
Live chat

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

 
3 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Live chat
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
RE: Live chat
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

Nije aktivno više tj. ta grupa, ja sam ju izbrisao jer se samo 20 ljudi može ubacit unutra - što je diskriminacija prema ostalima.

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Live chat
BORG kaže...
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

Nije aktivno više tj. ta grupa, ja sam ju izbrisao jer se samo 20 ljudi može ubacit unutra - što je diskriminacija prema ostalima.

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

u grupi BUG-ovi formaši ili ...?

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
RE: Live chat
sk8 4 life kaže...
BORG kaže...
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

Nije aktivno više tj. ta grupa, ja sam ju izbrisao jer se samo 20 ljudi može ubacit unutra - što je diskriminacija prema ostalima.

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

u grupi BUG-ovi formaši ili ...?

Hmm, onda očito to nije ta grupa, mislim da se zvala BUG Nespavalice ili tak neš, uglavnom poanta je da te grupe na msn-u nisu rješenje, dok grupni MSN razgovori jesu donekle iako ima tu dosta BUG-ova, zapoludit.

15 godina
neaktivan
offline
Live chat

ma bolje je meni ovako...na forumu

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Live chat
BORG kaže...

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

auuuu jeste vi neki... daj i mene zovnite ponekad...

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
offline
RE: Live chat
Fićo_CoD 5 kaže...

auuuu jeste vi neki... daj i mene zovnite ponekad...

daj mi msn na pm i kad te ja dodam vidjet će i ostali tvoj msn, pa će te i oni imat...

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
14 godina
neaktivan
offline
Live chat

Bilo je već rasprava o chatu. Ja sam podržao prijedlog, ali većina se nije složila. IRC kanal je i meni pao na pamet - to bi bilo lakše izvesti (na nekoj postojećoj mreži?).

Error 404 - Signature not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Live chat

Mislim da bi bilo najbolje na nekom Irc kanalu. Barem na već postojućoj mreži ako ne novoj

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Live chat
BORG kaže...
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

(...)

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

Eto ljepote, ja koristim Digsby koji je multiprotokol messenger, ali ne podrzava grupne razgovore..grrrr. IRC, anybody?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 13:38 (!mpact35).
15 godina
neaktivan
offline
Live chat

Da se tako nešto i pusti pa makar u probni rad mislim da bi većina bila oduševljena a i oni koji su sada protiv toga bi jednostavno ušutjeli.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Live chat
sk8 4 life kaže...

bilo je već puno razgovora o tome...ne opet Plač

 

btw. spam i zabranjeni linkovi prenosili bi se na veliko! a i narušilo bi ozbiljnosti Foruma

 Ima i za to lijeka u obliku raznobojnih kartončića pa tko voli nek izvoli Osmijeh

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
15 godina
offline
RE: Live chat
stalker kaže...

Da se tako nešto i pusti pa makar u probni rad mislim da bi većina bila oduševljena a i oni koji su sada protiv toga bi jednostavno ušutjeli.

lijepo to izgleda u teoriji. a kako to sprovesti u dijelo... to zna samo domagoj

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Live chat
sk8 4 life kaže...

ma bolje je meni ovako...na forumu

 Mislim da je glupo otvarati neke teme kojom se npr. nekome želi čestitat rođendan ili izrazit čestitku za Božić i sl. ili kako pokrenuti npr. preko RUN polja Computer Managment i sl., za takve stvari bi se koristio live chat. Mislim opcija je bezbroj - jasno to je samo moja vizija a vjerujem da i nisam jedini a niti bi to bio prvi a ni zadnji website sa tom mogućnošću.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 14:20 (stalker).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Live chat
stalker kaže...
sk8 4 life kaže...

ma bolje je meni ovako...na forumu

 Mislim da je glupo otvarati neke teme kojom se npr. nekome želi čestitat rođendan ili izrazit čestitku za Božić i sl. ili kako pokrenuti npr. preko RUN polja Computer Managment i sl., za takve stvari bi se koristio live chat. Mislim opcija je bezbroj - jasno to je samo moja vizija a vjerujem da i nisam jedini a niti bi to bio prvi a ni zadnji website sa tom mogućnošću.

ma sve je to ljepo ali koliko je prednosti livechata toliko je i mana...na boss-ovima je da odluce Namigiva

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice