TVZ vs FOI vs FESB vs Tehnički fakultet RI

poruka: 34
|
čitano: 27.989
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ vs FOI vs FESB vs Tehnički fakultet RI
THomson kaže...

nije mi jasno što toliko spominjete PMF,vidim da se informatika može iskombinirati s fizikom ili matematikom a po programima je vise orijentirano na mat i fiz nego na info..90 posto toga je orijentirano na matematiku, informatika je u tragovima...imam mogucnost upisivanja tvz informatike i pmf matematike(nastavnicki smjer), moze netko savjet sto da odaberem, kako izgleda matematika na PMF-u, se sve temelji na dokazima?..inace vise me zanima informatika ali posto je pmf sveuciliste a tvz veleuciliste svaki savjet bi dobrodosao..

pmf all the way, mislim da ti se ne isplati ako si toliko perspektivan kad ciljas na pmf upisivat veleuciliste i k tome jos najslabiji smjer tamo. istina na pmfu se moras malo jebat s matematikom ali vjeruj mi isplati se, jer pmf je jedan od boljih fakulteta u hr, inače zasto ne uzimas u obzir foi, fer??

 

no ako oces na veleuciliste bolji izbor bi ti bio racunarstvo, a ne informatika,

nema mi pomoci tu tu tu turuturtutu tu
13 godina
offline
Re: TVZ vs FOI vs FESB vs Tehnički fakultet RI

na feru sam se proslavio pa zato ne uzimam u obzir :)..foi je u vz sto mi ne pase...gledam program za pmf matematike ima pun k, na feru mi matematika nije isla(doduse nisam se ni previse trudio), ali ako ima pogotovo onih mrtvih dokazivanja, teorema i tih gluposti(a pretpostavljam da ima u velikim kolicinama) za to nemam volje i sumnjam da bi islo..i jos uz studiranje bi radio a mislim da na pmf-u uskladit jos posao uz to je tesko..neznam, informatika me bas zanima a racunarstvo nebi zato sto nema 2 god specijalistickog..jest da je skup al nikad se nezna..

13 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ vs FOI vs FESB vs Tehnički fakultet RI
THomson kaže...

na feru sam se proslavio pa zato ne uzimam u obzir :)..foi je u vz sto mi ne pase...gledam program za pmf matematike ima pun k, na feru mi matematika nije isla(doduse nisam se ni previse trudio), ali ako ima pogotovo onih mrtvih dokazivanja, teorema i tih gluposti(a pretpostavljam da ima u velikim kolicinama) za to nemam volje i sumnjam da bi islo..i jos uz studiranje bi radio a mislim da na pmf-u uskladit jos posao uz to je tesko..neznam, informatika me bas zanima a racunarstvo nebi zato sto nema 2 god specijalistickog..jest da je skup al nikad se nezna..

mozes poslije racunarstva na specijalizaciju ifnormatike, ne polazes nikakvu razliku, mislim da je cak i bolje ic sa rac na informatiku spec i onda imas lijepo 2 diplome :)

nema mi pomoci tu tu tu turuturtutu tu
8 godina
neaktivan
offline
TVZ vs FOI vs FESB vs Tehnički fakultet RI

Da li se na Ritehu u Rijeci vise radi programiranje ili ostale stvari u prve tri godine i da li je neki faks bolji sto se tice programiranja?

luka
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice