HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

poruka: 39
|
čitano: 24.784
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?
neutrino kaže...

 

Ovi koji vrte mantru "fali kvalitetnih ljudi" i dalje ne razumiju da to fali samo njima, jer nude gotovo ništa.

Nisu svi developeri. Fali ljudi i dosta firmi daje dobre plaće.

Istina, češće se traže mid / seniori, ali ima posla.

13 godina
offline
HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

Evo jedan neloš oglas za asistenta u marketingu u mom kraju.

Traži se aktivno korištenje programa za grafičku obradu - Photoshop, Illustrator, InDesign

- poželjno iskustvo u digitalnom i grafičkom dizajnu

- osnovno poznavanje SEO-a

- odlično poznavanje MS Office paketa

 

Glupo mi se javiti na oglas ne znam skoro ništa o tome ajde nešto offica. Ali opet da im dam do znanja da planiram upisati sad neki kurs(mogao bi biti vezan za to što traže) ili da bi mogao to savladati učiti kad počnem raditi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

Zavrsio PMF. Upisao algebru voucher - Frontend. Radio svaki dan po 5-6h. Dobio posao kao Web Dev. Dnevno 8h plus 4h nakon kako bi brzo polovio.

 

Danas nakon godinu i dva mjeseca radim aplikacije za klijente, inHouse app odrzavam i upgrejdam. Prepisujem stare aplikacije.

 

Radim u Reactu, SQLu i ucim se C# pomalo. 

 

 

Sve se moze. Voucher moze samo pokazat i dokazat da je to za tebe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

@SimeKZ

 

Sve je to točno kaj si napisal. I drago mi je zbog tebe.

Međutim, ekipa očekuje od tečaja da će im donijeti posao, samo tako. Samo zato kaj su za završili. To su uličari. Došli sa ulica, pa odmah u IT. 

A, nije tečaj za IT kao tečaj za daktilografa.

 

Svaki inžinjer, pogotovo inžinjerska ekipa sa PMF i FER-a, vrlo brzo se prilagodi poslu. Svaki pametan voditelj htio bi imati takvu ekipu u svojem teamu.

dzg
13 godina
offline
HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

Evo traži se IT POMOĆNIK samo bi morao putovati do posla 1h svaki dan placa oko 1000eur al i to je bolje od rada u skladištu za manje malo od 900.eur. Sad je pitanje dal ce me uzeti u razmatranje spreman sam se školovati i učiti a nez dal im sadašnja razina znanja odgovora.

 

Traži se:

 

Instalacija, konfiguracija, ažuriranje i osiguravanje funkcionalnosti našeg softvera i hardvera (razne aplikacije, pisači, periferni uređaji)

• Aktivni savjeti našim korisnicima u vezi s odgovarajućim rješenjima

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

@kaw_liga

 

Ajd, frendač pošalji prijavu. Ti se brineš jel' će tebe oni uzeti? To je njihova briga.

Ti se lijepo prijavi, predstavi, pokaži svoje dobre strane, neutralizraj one šelo...

 

To je klasična informatičja-(hardveraška pozicija).

Suerte!!

dzg
13 godina
offline
Re: HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

Najgore je što se bojim da cu biti primljen a onda muka dal' prihvatiti ili ostati.Najgore mi je taj put svaki dan sat vremena čak mi i veca placa 200eur,placeni putni troškovi i dobar posao koji bi mi bio zanimljiv nekako manje igraju ulogu ...a sa druge strane suludo bi bilo odbiti takav posao ako uopće budem primljen 

16 godina
offline
Re: HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?
kaw_liga kaže...

Najgore je što se bojim da cu biti primljen a onda muka dal' prihvatiti ili ostati.Najgore mi je taj put svaki dan sat vremena čak mi i veca placa 200eur,placeni putni troškovi i dobar posao koji bi mi bio zanimljiv nekako manje igraju ulogu ...a sa druge strane suludo bi bilo odbiti takav posao ako uopće budem primljen 

Ako je sat vremena problem, nemoj zaboraviti da brdo ljudi u Zagrebu redovno ide sat vremena ili više na posao.

Ako veća plaća, pokriveni troškovi i slično ne igraju ulogu, u trenutku kad bi se želio razvijati u tom području... 

13 godina
offline
Re: HZZ - koji vaučer odabrati u IT području?

Old iggy je u pravu..Kako očekivati da se razvijam u tom području ako i ne počnem tamo delati i samo tražim izlike jer sam se učahurio u skladištu za 870eur mislim porazno razmišljanje sa moje strane..

Nego pozvan sam na razgovor sad neki savjet šta da kažem da budem iskren šta znam htio bih pokazati da se želim u tom području izgrađivati,školovati napredovati ali da jednostavno ne znam od kud početi toliko izbora..Znam da ne volim programiranje i ovo mi se čini kao idealan početak It pomoćnik u velikom kompleksu hotela(Rad, održavanje i rješavanje različitih IT problema naših internih korisnika

• Instalacija, konfiguracija, ažuriranje i osiguravanje funkcionalnosti našeg softvera i hardvera (razne aplikacije, pisači, periferni uređaji)
• Aktivni savjeti našim korisnicima u vezi s odgovarajućim rješenjima

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice