Besplatno polaganje 70-659 ispita

poruka: 4
|
čitano: 2.876
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Besplatno polaganje 70-659 ispita

Algebra vam omogućava besplatno polaganje certifikacijskog ispita 70-659 (TS: Windows Server 2008 R2, Server Virtualization) u svojim testnim centrima (Zagreb, Osijek i Split). Ko prvi njemu djevojka! Broj besplatnih polaganja je ograničen! Prijavite se što prije!!!

 

Ignorirajte datume koje vidite na stranici za prijavu. Ova ponuda vrijedi do 1.6.2012. to jest do isteka zaliha. :)

 

Ovo su datumi za prijavu:

 

Raspored ispitnih termina za Zagreb (za druge gradove kontaktirajte kolegu Hrvoja čiji mail imate na stranici za prijavu): 

Ponedjeljak (Maksimirska 58a - Authorized Prometric Test Center i VUE Testing center, ispitni termini u 9:00 i 12:00)

Utorak (09:00 – 16:00) Authorized Prometric Test Center

Srijeda (09:00 – 16:00) Authorized Prometric Test Center

Petak (13:00 – 20:00) Authorized Prometric Test Center

Subota (Maksimirska 58a - Authorized Prometric Test Center i VUE Testing center, ispitni termini u 9:00 i 12:00)
     
Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 17:47 (mfrankovic).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Besplatno polaganje 70-659 ispita

još jedna zajednička zavjera Algebre i Microsofta da se ljudi navuku na njih

 

(a sad ozbiljno: svaka čast {#})

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Besplatno polaganje 70-659 ispita

zgled da sam zakasnio se prijavit .. pise mi vrijeme i mjesto a kak da aj znam kad za koji termin da to prijavim? ili je neka druga kvaka . .ne kuzim .. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno polaganje 70-659 ispita
Leon189 kaže...

zgled da sam zakasnio se prijavit .. pise mi vrijeme i mjesto a kak da aj znam kad za koji termin da to prijavim? ili je neka druga kvaka . .ne kuzim .. 

Pa napisite željeni termin i kolega će vam se javiti da li je dostupan ili ne.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice