Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.230
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

probaj se javit insignumu vjerujem da ti oni mogu vise pomoci.

 Inače javio sam se njima, oni me preusmjerili na neki broj, huawei tehnička podrška, oni kažu da nisu nikad imali slučaj da sve ono što sam ja probao i što su mi još rekli da probam da ne djeluje, te su mi rekli neka ga vratim na tvorničke postavke pa probam onda i nek javim. Nisam siguran da li će pomoći ili ne, jer to je nešto što sam probao i ranije, još dok sam bio na EMUI 9, i sve je bilo isto.

Ali pokušat ću opet. Samo ne odmah, čekam prvo da mi dođe EMUI 11, pa kad se instalirao onda ću ga vratit na tvorničke, jer imam previše stvari koje ću morat ponovno postavljati da bi to radio 2 puta u mjesec dana or so a svakako ga želim stavit na tvorničke nakon upgradea na EMUI 11.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dino s7edge kaže...
Stigao update, animacije su odlicne

 Da li je i Android 11 ili samo EMUI? Vidio sam da su neki dobili samo EMUI, a velika je razlika u veličini, od nekih 400njak MB pa do preko 2,5GB. Ovisno od uređaja do uređaja. 1,8 pretpostavljam da je Android 11, ali...je li ili nije?

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Da cudno skroz, valjda ce to popravit.

Neki su dobili vec emui 11.

Barem sudeci po grupi na fejsu.

 

https://www.facebook.com/groups/1973429376318800/?ref=share

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Android 10,emui 11
 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ima dosta zaninljivih stvari, ali prijelaz animacija je predobro napravljen, ugl jako zadovoljan
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Oni koji su insalirali oi update, ima li problema s aplikacijama, konkretno me zanimaju banke i njihov netbanking(PBZ)?

www.nspss.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nema, sve radi ko i prije
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jedino što nikako da dođe update. Fucking A1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

Jedino što nikako da dođe update. Fucking A1.

 jucer mi izletio pop up gore spomenute grupe neki su dobili update na A1

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Evo i meni na A1 došao update.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Meni još nije došao update na A1. Ne kužim.

 

Šta oni to puštaju u valovima na A1 mreži???  WTF.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 9:31 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Meni nije došlo kroz "normalno" ažuriranje, nego sam išao u aplikaciju "Podrška" i onda tamo Usluge/Brzi servisi/Ažuriraj i onda se pojavilo 11.0.0.138.

 

 

 
3 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Meni stigao u četvrtak navečer. Prvo mi je izbacio obavijest da mi je došao onaj zadnjei EMUI 10 update, njega instalirao i onda išao ručnu provjeriti i dao mi je EMUI 11.

Razlike pojma nemam koje su, malo se vizualno nešto vidi, mene je najviše zanimalo da li će mi se riješiti stvar sa nemogućnošću pristupa preko HiSuite-a i nije, i dalje ne radi, a napravio sam i factory reset nakon updatea na MIUI 11.

Moram vidjeti sad što dalje s Huawei podrškom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
webmaster750 kaže...

Meni nije došlo kroz "normalno" ažuriranje, nego sam išao u aplikaciju "Podrška" i onda tamo Usluge/Brzi servisi/Ažuriraj i onda se pojavilo 11.0.0.138.

 

 

 Fala care, evo na taj način i meni ponudio update, pa koja glupost OMG.

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pitanje za sve vlasnike ili prošle vlasnike P30 Pro, da li se vama dešava ili dešavalo da kada Vam je odabran 4G signal (mreža) baterija doslovno gubi brutalno postotke baterije čak i u stand-by-u dok kad prebacim na 3G baterija traje i traje, da se razumjemo i 3G i 4G imam full signal, znači signal nije loš, ali baterija na 4G je katastrofa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

Pitanje za sve vlasnike ili prošle vlasnike P30 Pro, da li se vama dešava ili dešavalo da kada Vam je odabran 4G signal (mreža) baterija doslovno gubi brutalno postotke baterije čak i u stand-by-u dok kad prebacim na 3G baterija traje i traje, da se razumjemo i 3G i 4G imam full signal, znači signal nije loš, ali baterija na 4G je katastrofa.

 nemam ga već hmm 2-3 mj, međutim ne pamtim da mi je SoT išao ispod 5h
 uredno bez problema 5-7h SoT na 4g+ mreži. stvarno je imao odličnu bateriju
 mob tj. odlično optimiziranu. šta se promijenio sa update-ima kasnije ne znam
 možda ti je update to sje***. i meni je također update uvijek prije dolazio
 kroz app podrška nego ovak OTA od providera iako je zapravo oboje over the air :D

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

 nemam ga već hmm 2-3 mj, međutim ne pamtim da mi je SoT išao ispod 5h
 uredno bez problema 5-7h SoT na 4g+ mreži. stvarno je imao odličnu bateriju
 mob tj. odlično optimiziranu. šta se promijenio sa update-ima kasnije ne znam
 možda ti je update to sje***. i meni je također update uvijek prije dolazio
 kroz app podrška nego ovak OTA od providera iako je zapravo oboje over the air :D

Znači od kupnje uređaja (04/2019) mi se tako ponaša neovisno o update-ovima, da se razumjemo, izdrži on meni cijeli dan, ali baterija dođe do 5% kasno navečer, a kada koristim 3G na kraju dana mi je baterija između 45% i 50%, u prevodu značajna razlika.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 9:59 (MasterOfDisaster).
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

meni nikad nije bio isključen 4g i baterija je uvijek bila brutalno dobra, čak i kad sam bio u područjima gdje je slabiji signal

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...
bloodborne kaže...

 nemam ga već hmm 2-3 mj, međutim ne pamtim da mi je SoT išao ispod 5h
 uredno bez problema 5-7h SoT na 4g+ mreži. stvarno je imao odličnu bateriju
 mob tj. odlično optimiziranu. šta se promijenio sa update-ima kasnije ne znam
 možda ti je update to sje***. i meni je također update uvijek prije dolazio
 kroz app podrška nego ovak OTA od providera iako je zapravo oboje over the air :D

Znači od kupnje uređaja (04/2019) mi se tako ponaša neovisno o update-ovima, da se razumjemo, izdrži on meni cijeli dan, ali baterija dođe do 5% kasno navečer, a kada koristim 3G na kraju dana mi je baterija između 45% i 50%, u prevodu značajna razlika.

 onda nešto mozda s uređajem nije u redu. kazem evo ja sam svoj isto uzeo 04/19 imao ga godinu i pol cak i vise.
 i stvarno se ne mogu niti najmanje pozalit na ista na uredaju kamoli na bateriju.
 cak do te mjere da mislim da ima i bolju kameru od mog sadasnjeg s20+
 bateriju ne moram ni komentirat jer je na s20+ u rangu mobitela tamo iz 2010.
 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...
bloodborne kaže...

 nemam ga već hmm 2-3 mj, međutim ne pamtim da mi je SoT išao ispod 5h
 uredno bez problema 5-7h SoT na 4g+ mreži. stvarno je imao odličnu bateriju
 mob tj. odlično optimiziranu. šta se promijenio sa update-ima kasnije ne znam
 možda ti je update to sje***. i meni je također update uvijek prije dolazio
 kroz app podrška nego ovak OTA od providera iako je zapravo oboje over the air :D

Znači od kupnje uređaja (04/2019) mi se tako ponaša neovisno o update-ovima, da se razumjemo, izdrži on meni cijeli dan, ali baterija dođe do 5% kasno navečer, a kada koristim 3G na kraju dana mi je baterija između 45% i 50%, u prevodu značajna razlika.

 To bi po meni trebalo na servis ići.

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ne znam da li još troši bateriju jer imam aktiviran i VoLTE, naravno na 4G.

Ma ne da mi ga se sada slati na servis i onda čekati mjesec dana i onda će najvjerojatnije utvrditi da je sve ok i da si ja umišljam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

jesi probao provjeriti zdravlje s nekom od app kao Ampere ili neka slicna njoj ?

mislim nakon gotovo 2 god koristenja baterija je sigurno degradirana vec malo
ali svejedno cisto onako da vidis na cemu si, tj koliko :D

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

Pitanje za sve vlasnike ili prošle vlasnike P30 Pro, da li se vama dešava ili dešavalo da kada Vam je odabran 4G signal (mreža) baterija doslovno gubi brutalno postotke baterije čak i u stand-by-u dok kad prebacim na 3G baterija traje i traje, da se razumjemo i 3G i 4G imam full signal, znači signal nije loš, ali baterija na 4G je katastrofa.

 a1?

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ivan35 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Pitanje za sve vlasnike ili prošle vlasnike P30 Pro, da li se vama dešava ili dešavalo da kada Vam je odabran 4G signal (mreža) baterija doslovno gubi brutalno postotke baterije čak i u stand-by-u dok kad prebacim na 3G baterija traje i traje, da se razumjemo i 3G i 4G imam full signal, znači signal nije loš, ali baterija na 4G je katastrofa.

 a1?

Da.

16 godina
online
Huawei P30/P30 Pro

Poznat problem. Zovi ih, reci da želiš privatnu IP adresu, i problem bi trebao nestati.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

misliš javnu? to provjereno funkcionira?

na ht-u je mob također iza cgnat-a pa nema problema sa potrošnjom baterije na 4g

9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Dali je to samo kod mene ili je to stvarno tako, 😁da mob radi lijepse, gladje i jos brze na Emui 11!?Bas brzinu sam prvo primijetio. Nisam nista mijenjao u postavkama naspram Emui 10. Sve mi radi brze i gladje, od samsung preglednika, FB, YT-a! Bas me razveselilo, i prije je radilo za 5 ali sada je 5++😅

Kakva su vasa iskustva!?  Hvala! 

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ivan35 kaže...

misliš javnu? to provjereno funkcionira?

na ht-u je mob također iza cgnat-a pa nema problema sa potrošnjom baterije na 4g

Ne, mislim na privatnu. Tako se i to zove kod njih u sustavu - Private service.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Kaže meni ovaj iz korisničke službe da automatski imam privatnu IP adresu, pa koji onda kur...??? Kaže to je jednostavno tako 4G više troši, pa znam da troši, pa ali ne može duplo više nego 3G. Za ispizdit.

 

Skužio sam barem na svojem P30 Pro da nakon ovog velikog update-a mi se mob grije u igrama ako duže igram što prije nije, očito su stavili CPU i GPU na max.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei P30/P30 Pro

Ako kaže da automatski imaš privatnu adresu onda nije niti provjerio :)

Natjeraj ga da provjeri.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice