Huawei Nexus 6P

poruka: 1.135
|
čitano: 172.554
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Oreo sletija službenim putem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Hoces reci sletio OTA... SLuzbenim putem je dostupan od prvog dana predstavljanja.....

14 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Pozdrav!
Imam problem s Nexusom (doduse 5x, ali ova tema je aktivnija pa cu i tu napisat istu poruku).
Naime, danas iz cista mira je poceo da se crasha i smrzava nakon apr minuta koristenja. Nekada je to 10etak minuta, nekada 30etak. najednom zablokira, kako ekran tako i tipke te pocne neprestano da se pali-gasi!
Znaci dode do google ekrana i tako 5 minuta ga pali-gasi, sve dok ne boota do kraja?!
Kupljen 7/2016. u Netrino, znaci jos ima garancije?
Da nosim odmah ili probam s hard resetom?
Takoder, nigdje ne mogu naci koje su tipke za soft reset uredaja kada mi se tako nesto desi?
15 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ja bi na tvom mjestu napravio backup svega što ne želim izgubiti (ako je moguće s obzirom da se stalno crasha) i napravio hard reset iz recovery-ja (Hard reset

 ili text). Nadam se da će ti to pomoći, ali čak i nakon ovo malo vremena koje sam proveo googlajući čini mi se da nije rijedak slučaj da se takve stvari događaju sa 5X pa možda se se pripremiš na slanje uređaja u servis.
Ako hard reset ne pomogne, ja bi još eventualno pokušao skinuti factory image i flashati ga. 

Sretno! 

14 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Jucer nakon posta je umro i palio se gasio (zapeo u bootloopu) cijelu vecer. Reko neka ostane, neka se isprazni i onda na servis!
Uspio sam prije toga spasiti slike i staviti sve na google fotografije/disk.
Danas poslan na servis, tjst otpremio sam ga u ducan i oni dalje salju do mobisa/agrama.
Uglavnom, bojka N5x - bootloop! Steta, LG uspije ovakav odlican uredaj zeznut s svojim poluispravnim hw.
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Šta mislite da li bi bilo preteško navići se na s8+ ili note8 nakon 6p, jučer sam bio u nekoj radnji i malo se igrao sa tim samsunzima, mogu reći da su veoma ugodno u ruci. Ali onaj sistem je nekako baš stran. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Nebi trebalo biti problema, doduse ja bih pricekao Pixel 2 da izadje da mozda pogledas sta on donosi i kakvu cijenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ja cekam pixel 2 da onda kupim pixel ;) 

12 godina
offline
Huawei Nexus 6P

To nije ni lose, past ce mu cijena podosta, ja cu ipak vidit, taman sam na brodu kad izadje pa negdje u svijetu ako ga vidim po manjoj cijeni kod nas vj cu ga uzeti, XL naravno, nakon 6P nemogu nista manje od 5.7 eventualno 5.5

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ne znam jel samp ja tako razmisljam ali svrbi me da promijenim telefon al toliko mi je legao nexus 6p da jednostavno ne mogu sam sebi opravdati kupovinu novog i doplatu 200 300 EUR  ;)

12 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Je, tesko se rijesit ovakvog mobitela, dan danas radi kao svicarski sat, brz je, na Android O je i cak nema potrebe mijenjat dok mu ne ukinu support.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

as tako a to znaci nista ne gubimo do tamo ljeta negdje tj dp novog androida....

Zabacio sam udicu na ebay.de i amazon.de pa kad padne nov ispod 400 eur onda cu vidjeti....

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 15:38 (Torent).
15 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Mojeg muči baterija, očito onaj poznati problem s baterijom, pa se zna gasiti između 15 i 30%, kako kad. Neznam koliko se vrijedi zezat sa zamjenom baterije uopće?

 

Namjeravao sam uzeti novog pixela, ali mi definitivno ne odgovaraju veličine ako će biti takve kao što je rečeno. 6" mi stvarno prevelik, a na 5" mi se ne vraća više. Eventualno da uzmem ovog sadašnjeg Pixela XL od 5.5".

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ja pucam na xl....

11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Saljem sutra svog na servis zbog onog problema s mikrofonom... SoT mi je opao, ne znam da li je to zbog Orea...

 

Tamo oko 2.-3. mjeseca ide prodaja, pa cu cjenovno vidjet sta ce mi bit pristupacnije Pixel 2, V30 ili S8...

 

Osim ako mi ne daju novog 😁

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ja cu tesko sa stock andorida ;)

12 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Tesko da cu i ja sa stocka otici, eventualno bih uzeo V30 koji vidim puca sa svime sta ima
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

A znam, valjda ce manji pixel biti slican XL-u, pa cu njega maznit :)

 

Ali ovaj V30 gori

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Toliko je i meni zeznuto prodati ovaj telefon, jednostavno nema neku manu kad se sve sagleda. Ali razmišljam ako ga ne prodam sad samo ću izgubiti još više na njemu kada izađe pixel 2. A taj s8 ima prelijepe dimenzije i onaj display me jednostavno vuče sebi, plašim se samo da će me nervirati sistem, jer dugo nisam koristio ništa osim clean android.

I ja sam primijetio da mi je malo telefon čak sporiji na oreu i malo se smanjio sot.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Meni je 6P drazi nego Pixel XL sada.


Malo je tanji, batka je prilicno ista kad je bila nova, i imao je mrvu veci ekran.

Stereo zvucnici nose prevagu...u performansama nista ne osjetim...samo tu i tmao neki kul fingerprint feature..


Tako da ono....6P je i dan danas meni fav uz S8+.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 5:53 (Mitch).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Znaci nista ne dobijam....Barem do novog androida kojeg 6p nece dobiti....

13 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Da li je vrijedna zamjena Nexusa 6p sa LG V20? 

Vuče me LG zbog proširive memorije, 4gb rama, zamjenjive baterije, dodatnog displeja ali 6p je ipak 6p i noćne slike su mu vrh a bojim se kakve bi bile sa LG...

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

PA ti to najbolje znas ;) Nedostaju li ti  te stvari na 6p? Ja ne bih ni u ludilu mijenjao... 

8 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Mislim da nam je svima najbolje da zadržimo 6p jer je predobar telefon! LG-ov sistem će te unazaditi mentalno. :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Odnio sam danas svog na servis, i zamolio sam da mi uz mikrofon u napomenu stavi i bateriju, SoT mi zadnjih par dana drzi oko 2:30 sata... To me boli...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Nexus 6P
V20 je poznat po odličnoj kameri, pogotovo kod manualnog moda ako se poigra.
Osim softvera, mislim da je V20 u ostalome bolji
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
zuper kaže...
V20 je poznat po odličnoj kameri, pogotovo kod manualnog moda ako se poigra.
Osim softvera, mislim da je V20 u ostalome bolji

 U cemu konkretno? Koliko bolja kamrea ti treba? A nexus se i uzima radi softa....

13 godina
offline
Huawei Nexus 6P
Veća memorija sa mogućnost proširenja, audio kvaliteta preko jacka kao i mogućnosti snimanja audio i video materijala, puno jači i štedljiviji SoC, wide angle kamera, jače robusnije kučište, izmjenjiva baterija...
Dobar je 6P, ali da meni neko ponudi zamjenu za V20 odmah bih pristao
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Upravo si mislim kako mi nista drugo ne treba osim pixel 2, ff zvucnici su nazaaad!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

A nista onda cekam ljeto i onda pixel 2... Nadam se da nece biti zaobljen kao s8 koji je gori od sapuna ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice