Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.596
|
čitano: 5.577.046
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
Counqest_boy kaže...

nerazumijem se baš u chipsetove za grafčku i to... koju bi mogao grafičku, sa chipsetom nVidia 8100 GT

Ti nemaš 8100GT chipset, več je to integrirana 8100GT grafička kartica koja se nalazi u chipsetu.... Reci ostatak konfiguracije

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice

sje**** sam se mislio sam samo 81000, bez GT

JAJAJAJAJA
15 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Update urađen-dodani Radeoni HD5700

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

može mi ko reć koja je mana ati 5750..

jer 1000 kn je a ne vidim zasto je onda 5850 2000kn??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
jez_cro kaže...

može mi ko reć koja je mana ati 5750..

jer 1000 kn je a ne vidim zasto je onda 5850 2000kn??

 

Nema mane. Odgovor je vrlo jednostavan. HD5850 ima bolje performanse i služi za veće rezolucije.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
nije nešto dobra za zahtjevnije igre na max i veća reza,ali opet može tjerat sve na osrednjoj rezi s dobrim detaljima; slaba dodatna oprema
5850 je viši rank grafa
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

bok...evo..kupujem novu grafu pa me zaanima jel se isplati kupiti ova grafa...kupujem nesto do 500 kn..

zanima me jel to dobra grafa..i jel mi možete preporučit neku bolju za te pare...ako nije problem...baš se i ne kužim u grafičke pa da ne kupim ono što nije dobro i slično...pa bi vas molio da mi date preporuku,,,hvala

 

LINK od grafe: .http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_4_84_228&products_id=7667

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
baka_slavica7 kaže...

bok...evo..kupujem novu grafu pa me zaanima jel se isplati kupiti ova grafa...kupujem nesto do 500 kn..

zanima me jel to dobra grafa..i jel mi možete preporučit neku bolju za te pare...ako nije problem...baš se i ne kužim u grafičke pa da ne kupim ono što nije dobro i slično...pa bi vas molio da mi date preporuku,,,hvala

 

Vidim pod tvoj pc da imaš HD4890. Pa mi sad nije jasno, zar razmišljaš o prijelazu na ovu ili? Jer ako je tako zaboravi na to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2009 11:19 (zabranjeniples).
16 godina
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice

za te novce, a i manje, ćeš puno bolje proć sa Radeonom 4670 (u prosjeku je za nekih 20-ak % jača)

14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

DA! Istina, Radeon HD4670 je isplativiji. Nešto jače performanse i recimo ovaj sapphire-ov model je dosta tih pa tako preporuka ide na njega. www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_4_84_229&products_id=6626  Ali i dalje ne vidim svrhu svega ovoga ako razmišljaš o prijelazu s HD4890 na ovaj rang kartica. Znači jedino ako ne razmišljaš o tome nego karticu kupuješ za nekog drugog ili sebi za drugo računalo uzmi ovu sapphire HD4670 i uživajNamigiva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

ee ljudi naručio sam novu konfu da mi sastave u njoj je Sapphire HD 5850 1GB 256bit šta mi možete reći o njoj

AMD THE FUTURE IS FUSION
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2009 12:48 (ATI-XFX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
ATI-XFX kaže...

ee ljudi naručio sam novu konfu da mi sastave u njoj je Sapphire HD 5850 1GB 256bit šta mi možete reći o njoj

Tebe ima u svim temama sa jednote istim pitanjimaSmijeh. Konfiguracija će bit odlična i kartica koju si uzeo je živi sex. Za te novce ne postoji bolja kartica. To je kartica sa odličnim performansama i uz to se manje grije i manje troši od recimo HD4890. Jesi sad u potpunosti zadovoljan?

14 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

tnxxx bro stigla mi je konfa i tjeram dirt 2 na 1680x1050 na maxed out bez problema i crysis 2 rokam na 1280x1024 very high bez problema

štekanje hmmm šta je toCool

AMD THE FUTURE IS FUSION
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2009 14:27 (ATI-XFX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice

dirt 2 vrti i 4670 sve na high a kosta samo 450kn hahahaa

14 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

haha pa može i HD3850 vrtiti DiRt 2 na high ali onda ćeš iamti slideshow na ekranu

AMD THE FUTURE IS FUSION
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
ATI-XFX kaže...

haha pa može i HD3850 vrtiti DiRt 2 na high ali onda ćeš iamti slideshow na ekranu

heh pa ja HD4890 60+fps ultra na 1080p Belji se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice

hehe...ma ne...nego me prijatelj pitao za preporuku...a nije baš u najboljoj poziciji sa parama..tak da...hvala na preporuci...znači ipak HD 4670??

14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

da ne otvaram novi topic, zanima me kolko moj athlon 64 x2 4200+ 2.2 ghz koristi moju vtx hd4850??? jer ja sam prilicno zadovoljan s performansama al ja mislim da bi moglo i bolje? koji bi proc preporucili za nju da ju iskoristi u potpunosti a koji nije jako skup i da je kvalitetan.

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
dmanz kaže...

da ne otvaram novi topic, zanima me kolko moj athlon 64 x2 4200+ 2.2 ghz koristi moju vtx hd4850??? jer ja sam prilicno zadovoljan s performansama al ja mislim da bi moglo i bolje? koji bi proc preporucili za nju da ju iskoristi u potpunosti a koji nije jako skup i da je kvalitetan.

OC-aj ga na 2.6-2.8 ghz i može iskoristiti HD4850,ne u potpunosti,ali opet može dovoljno.

Athlon 2 240-420 kn

14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

necu oc nikad 

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Zanima me kakve su reakcije  grafulja u kombinaciji Intel i AMD.Dakle da pojasnim:recimo intelova konfiguracija i ATIjeva grafulja i AMDeova kofiguracija i Nvidina grafulja?Koliko se slažu sa pojedinim kofiguracijama...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
dmanz kaže...

necu oc nikad 

time mozes samo dobit, riskantno je jedino kad dizes napon da ga ne sprzis...a za fsb ionako imas negdje fsb wall tako da ti je sigurno, ako pogodis wall samo clear CMOS i to je to

14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

ne razumijes ja imam stroge starce ako saznaju da sam ista "pojacavo" il nesto ode komp kroz prozor

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
dmanz kaže...

ne razumijes ja imam stroge starce ako saznaju da sam ista "pojacavo" il nesto ode komp kroz prozor

ne moraju saznat Smijeh tocnije i ne mogu...valjda, jel se kuze u tehniku ili

14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

saznat ce dok cu plakat da sam sve sprzio XDDD

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
dmanz kaže...

saznat ce dok cu plakat da sam sve sprzio XDDD

tesko da ces sprzit ako ne dizes napon....meni je dignut clock za 800mhz...i temp se nije puno digla

14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

ha cuj meni je cpu na 41 u idle

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
dmanz kaže...

ha cuj meni je cpu na 41 u idle

pa meni je 39 doduse OC-an ;)

14 godina
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
danexxx kaže...

dirt 2 vrti i 4670 sve na high a kosta samo 450kn hahahaa

Zato ne može kad moja HD5850 na DX11 Belji se sve bez štekanja

Z-1
14 godina
offline
RE: Vodič za odabir grafičke kartice
dmanz kaže...

ne razumijes ja imam stroge starce ako saznaju da sam ista "pojacavo" il nesto ode komp kroz prozor

Hehehe znam kako ti je, samo meni je ćaća malo blaži od matere, to ja samo dok njih nema ili kriomice uđem u kuću i stavim, ako skuže onda kažem da mi ju je dao prijatelj (račun naravno sakrijem), ako svejedno skuže onda umjesto da kažem da košta 2340kn ja kažem 400kn, a i tada su bjesni XDDD

 

Z-1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice