Programi za izradu 3d filmova i crtanih?

poruka: 6
|
čitano: 3.047
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Programi

Imam veliku zelju da pravim 3d filmove i crtane , prijatelj mi je preporucio cinema 4d , međutim kad instaliram na pola mi se prikaze eror , jel mi to do konfiguracije ili ..?

Moja je , 1.86 ghz dual ....2  RAM , graficka kartica mi je od 128 LOL .. trazio sam konfiguraciju na netu ali nisam nasao ,.. 

Ukoliko znate neki drugi program , napisi te mi ...

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programi
PanikA94 kaže...

Imam veliku zelju da pravim 3d filmove i crtane , prijatelj mi je preporucio cinema 4d , međutim kad instaliram na pola mi se prikaze eror , jel mi to do konfiguracije ili ..?

Moja je , 1.86 ghz dual ....2  RAM , graficka kartica mi je od 128 LOL .. trazio sam konfiguraciju na netu ali nisam nasao ,.. 

Ukoliko znate neki drugi program , napisi te mi ...

 

 

 

Maya, blender, 3ds Max? Za Maya i 3ds Max moras ili platiti ili uzeti studentsku licencu, dok je blender potpuno besplatan program koji ne uzima ni upola memorije kao Maya ili Max...

11 godina
neaktivan
offline
Programi

 

Maya mi ne moze na comp , nemam dobru konfiguraciju, mislio sam da mi C 4D moze ... ali ne :(

Kakav je taj Blender , dali je slabiji od C 4D ?

I kakva mi konfiguracija za max treba ?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Programi
PanikA94 kaže...

 

Maya mi ne moze na comp , nemam dobru konfiguraciju, mislio sam da mi C 4D moze ... ali ne :(

Kakav je taj Blender , dali je slabiji od C 4D ?

I kakva mi konfiguracija za max treba ?

 

Mislim da ne zahtjeva toliko jaku konfiguraciju kao C 4D

Softwer
13 godina
offline
Programi

Evo ti sa službenih stranica ako je potrebno - Minimal, Good, and Production specifikacije za blender

Link

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2012 0:10 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Programi za izradu 3d filmova i crtanih?

Hvala ..

 

Sorry sto nisam naveo kako treba naslov , i jos jedna stvar moj stari nick je PanikA ali mi ne priznaje e mail i password :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice