Izrada skinova preko photoshopa

poruka: 10
|
čitano: 2.805
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Izrada skinova preko photoshopa

Dakle htio bih napraviti skinove za cod2 server (točnije za riflove i gunove).

E sad problem je taj što neznam kako i bio bih zahvalan onome ko bi me uveo u to. 

Imam Photoshop CS5, onda sam negdje vidio da trebaju "iwi to dds" i "dds to iwi" to sam skinuo isto, i još nekakav plugin za photoshop...

Hvala, lp:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada skinova preko photoshopa

Klik

 

 

14 godina
offline
Re: Izrada skinova preko photoshopa
pinky_dr- kaže...

Klik

 

 

Wow {#}, ko da nisam tražio, sve je na engleskom bilo pa sam se odlučio ako bi ovdje mogao dobiti "instrukcije"....

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 11:09 (hardrock).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada skinova preko photoshopa
Skini Directdraw plugin, uzmi iz iwda iwi i konvertaj u dds, uredi, konvertaj u iwi i ubaci u iwd
420chan.org // 7chan.org
14 godina
offline
Re: Izrada skinova preko photoshopa

Bilo bi mi lakše da vidim neki tutorial , malo je komplicirano 

Evo sad sam malo bolje skužio kaj treba, tak da ak dođe do problema vas pitam :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 12:03 (hardrock).
14 godina
offline
Re: Izrada skinova preko photoshopa

Eh da.. skinuo sam jučer photoshop cs5, tak dan neznam radit s njim (nemam iskustvo, tj nisam radio nikad sa fotošopima).

E jel mi može ko brzinski objasniti kako da obojam il šta pojedine djelove oružja?

Ajde pomagajte ljudi:)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada skinova preko photoshopa
hardrock kaže...

Eh da.. skinuo sam jučer photoshop cs5, tak dan neznam radit s njim (nemam iskustvo, tj nisam radio nikad sa fotošopima).

E jel mi može ko brzinski objasniti kako da obojam il šta pojedine djelove oružja?

Ajde pomagajte ljudi:)

Ne nemoze ti nabrzinu ovijasnit, jer za PS treba vremena!

14 godina
offline
Izrada skinova preko photoshopa

Eh, kad bi proces izrade tekstura bio objašnjiv u par riječi, onda bi svi bili 2D artisti. Veliš da ti engleski ne ide, znači ograničen si na HR tutove za teksturiranje game asseta. Sretno!

 

Ono što ti eventualno mogu objasniti je sljedeće. Slika koju vidiš kada otvoriš neku teksturu (skin kak ti veliš) je 2D prikaz svih ploha na 3D modelu (oružju). Probaj uočiti koji dio slike odgovara kojemu dijelu na modelu. Onda razmisli što uopće želiš napraviti, pa nakon toga možeš ljepiti gore "hello kitty" i slično.

I possess a skill to google.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Izrada skinova preko photoshopa

Mislim da je glavno pitanje jesi li ti uopce upoznat s naprednijim funkcijama photoshopa.

Jer ako to ne znas onda ti je to prvi korak, a ne kako da napravis nove skinove.

Kao sto je netko rekao, izrada tekstura (pogoto hand painted tekstura) je umjetnost i znanost sama za sebe i treba ne samo vremena nego i odredjeni hardwer i talent da bi to izgledalo kako treba.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izrada skinova preko photoshopa

{#}, aj idem onda radije tutoriale gledat, korak po korak :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice