NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.881
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
Horned Reaer kaže...

ja sam im rekao da je gpu bio povrat jer je bila jedna na lageru samo

i da to provjere... budem postao daljni razvoj događaja

 

meni i dalje nije jasno kako oni mogu sebi dopustiti da ne provjere sadržaj povrata. Jel moguće u teoriji da im je grafa tako stigla od proizvođača, da je netko tko radi na pakovanjima to izveo? Ili neki posrednik?

 Ja uopce ne vjerujem da je to povrat bio.

Kao sa onim fotoaparatom od 6000$ kod amazona. Netko je u tom lancu od tvornice do skladista trgovine krao i istu stvar radio, ubacio neko sranje unutra i zamotao u celofan. Amazon je nasao jos takvih kutija u tom skladistu.

 

Samo oni su priznali gresku i nagradili lika koji je dobio kamenje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Izgleda da su cijene opet porasle. Trenutno na nabava.net nema za kupit RTX 3080 ispod 12000 kuna. A jače overclock verzije idu za minimalno cca. 13K kuna i preko. Sjećam se da sam još pred koji tjedan, tamo kraj 8. početkom 9. vidio u dva naša dućana 3080 MSI Suprim X (LHR) za nekih 10300 kn i ja si mislim, fino, uskoro bu sve pojeftinilo. Bu šipak, sad je najjeftinija MSI 3080 na nabava.net nekih 13000kn i to Gaming Z Trio koja je jeftinija od Suprimice. Suprim X više ni nema nigdje a kad se opet pojavi bit će valjda oko 14K kuna. Izgleda da su ipak te "niže" ljetne cijene sezonska stvar svake godine a povratkom ljudi s godišnjih i dolaskom jeseni sve opet ide u nebo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

To nisu cijene, to je idiotizam.

 

Ovo stanje zahtjeva bojkot pa nek neko krepa, a to necemo biti mi.

 

Jedan za lesinare.

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Da se ne prodaje, ni cijene ne bi bile takve. Skroz jednostavno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Zato sam napisao bojkot. Iako da ih nema tako malo ni cijene ne bi mogle bit tako napuhane...

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
metallic kaže...

Zato sam napisao bojkot. Iako da ih nema tako malo ni cijene ne bi mogle bit tako napuhane...

 

Čemu smanjivat cijene? Još ih podić za 10-20%, pa ljidi kupuju.

 

Evo to ti je bojkot, stranica prije:

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

On je valjda profic i radi neku obradu, nezz.

 

Mislio sam na nas obicne gamere iz proslosti

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
metallic kaže...

On je valjda profic i radi neku obradu, nezz.

 

Mislio sam na nas obicne gamere iz proslosti

 

Obrađuju ljudi ether.

13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

dosli novi driveri 472.12 za win 11

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
AFARON kaže...
metallic kaže...

On je valjda profic i radi neku obradu, nezz.

 

Mislio sam na nas obicne gamere iz proslosti

 

Obrađuju ljudi ether.

Moguce, ali meni trebaju za 3D rendering (Octane GPU render engine)....
Radio sam na nekima od poznatih igara za Microsoft, Ubisoft, Sega Games... ali nisam odigrao nijednu igru cca 15 godina :).

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 0:02 (Lewis).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Al ali, ako ne igras, onda si rudar. Hahaha

 

Zezam, uzivaj, lp.

 

P.s. dobro sam zapamtio da si pro

Survivor - eye of the tiger
15 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Lol, još prije dva-tri tjedna u Futuri IT se mogla nabavit MSI RTX 3080 Suprim X za 10999. Danas imaju samo jednu 3080 u ponudi i to Gigabyte Gaming OC za 13999   Imaju i 3070Ti za 10199 . Pa ovo je smiješno. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mario300 kaže...

Lol, još prije dva-tri tjedna u Futuri IT se mogla nabavit MSI RTX 3080 Suprim X za 10999. Danas imaju samo jednu 3080 u ponudi i to Gigabyte Gaming OC za 13999   Imaju i 3070Ti za 10199 . Pa ovo je smiješno. 

 Pa ako ćeš dati 11k kn za grafičku, što ti je dodati još 3k?

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

situacija je da mi ne odgovaraju na email a na chatu me diskonektaju i kazu da im ne postavljam vise upite.

na njihovom forumu sam napisao slucaj pa su obrisali post i blokali me na forumu

toliko o notebooksbiliger.de i njihovoj profesionalnosti

dodje mi da upalim auto i odem tamo sve rjesiti 

be Cool
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

situacija je da mi ne odgovaraju na email a na chatu me diskonektaju i kazu da im ne postavljam vise upite.

na njihovom forumu sam napisao slucaj pa su obrisali post i blokali me na forumu

toliko o notebooksbiliger.de i njihovoj profesionalnosti

dodje mi da upalim auto i odem tamo sve rjesiti 

 

ovo je za odvjetnika, nemam druge ideje. I to možda nekog tamo, švabu. Možda će biti dovoljno samo odvjetničko pismo, u kojem on objavljuje da te zastupa, pozove se na nekoliko članaka zakona i traži naknadu štete za grafičku i sve ostale troškove. U suprotnom će pokrenuti tužbu. 

3 godine
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

situacija je da mi ne odgovaraju na email a na chatu me diskonektaju i kazu da im ne postavljam vise upite.

na njihovom forumu sam napisao slucaj pa su obrisali post i blokali me na forumu

toliko o notebooksbiliger.de i njihovoj profesionalnosti

dodje mi da upalim auto i odem tamo sve rjesiti 

 Jebote život, kako te sjebaše. Misliš li pokrenuti kakve pravne korake?

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

situacija je da mi ne odgovaraju na email a na chatu me diskonektaju i kazu da im ne postavljam vise upite.

na njihovom forumu sam napisao slucaj pa su obrisali post i blokali me na forumu

toliko o notebooksbiliger.de i njihovoj profesionalnosti

dodje mi da upalim auto i odem tamo sve rjesiti 

Koji kur*c???

 

Ovo je sad za prosljediti nadležnim institucijama, iako u ovom slučaju nisam siguran koje su to (policija, ili možda nekakva služba za zaštitu potrošaća na razini EU)...Pa ne može te jedan registriran dućan zajebat za 10k kuna i glumiti budalu nakon, i to još u jednoj tako finoj i uređenoj državi.

 

Možda da pitaš ove naše domaće (MINGO), vjerojatno ti mogu dati neki savjet što i kako dalje.

16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Imaš li omot od dostave na kojoj je naznačena težina?
Ako postoji razlika u težini originalnog proizvoda i onoga što si ti dobio.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

situacija je da mi ne odgovaraju na email a na chatu me diskonektaju i kazu da im ne postavljam vise upite.

na njihovom forumu sam napisao slucaj pa su obrisali post i blokali me na forumu

toliko o notebooksbiliger.de i njihovoj profesionalnosti

dodje mi da upalim auto i odem tamo sve rjesiti 

 Pa sta su ti odgovorili na tvoje prvotne upite?

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Na dostavnici bih rebala bit naznacena tezina kad je posiljka preuzeta u DE i kad je zaprimljena u HR..ako postoji razlika u tezini trebao bih dobit povrat.
Ja radim za DE firmu koja prodaje određene proizvode,jednom se desilo da u paketu nisu bile 2 stavke koje su kostale par tisuca kuna,brzo se uspostavilo po tezini da je negdje u tranzitu proizvod nestao!Naravno moja firma je poslao novo bez naplate a dostvna sluzba je nama refundirala iznos!
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Opalaa !! kaže...
Imaš li omot od dostave na kojoj je naznačena težina?
Ako postoji razlika u težini originalnog proizvoda i onoga što si ti dobio.....

 

ovo je dobro, trebalo bi pronaći omot

9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ovo s težinom što ti je vec par ljudi predlozilo ti je najbolje ako još uvijek možeš sam riješiti taj problem.

 

Iduće opcije su ti onda: 1. https://www.ecc-croatia.hr/ obratiti se njima za savjete

2. Javiti se švabama na odr@evz.de i objasniti situaciju

3. Ako se ne nađe pravo riješenje u prve dvije opcije onda https://e-justice.europa.eu/334/HR/lawyers naci odvjetnika iz Njemačke koji poznaje njihove zakone i onda to tako riješiti

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

imam tracking number of ups na kojem pise tezina i sve

evo link

http://wwwapps.ups.com/WebTracking/track?loc=de_DE&track=yes&trackNums=1ZE191X36870888394

jel to sta znaci?

be Cool
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

ups hrvatska koje sam nazvao kaze 4.05kg tezina posiljke a na tracking numberu pise 2kg

hmmm

http://wwwapps.ups.com/WebTracking/track?loc=de_DE&track=yes&trackNums=1ZE191X36870888394

be Cool
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

ups hrvatska koje sam nazvao kaze 4.05kg tezina posiljke a na tracking numberu pise 2kg

hmmm

http://wwwapps.ups.com/WebTracking/track?loc=de_DE&track=yes&trackNums=1ZE191X36870888394

 

jesi probao provjeriti koliko teži grafička koju si naručio? također izvaži ovo sa plastelinom, da sam znaš koliko točno što teži

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...

ups hrvatska koje sam nazvao kaze 4.05kg tezina posiljke a na tracking numberu pise 2kg

hmmm

http://wwwapps.ups.com/WebTracking/track?loc=de_DE&track=yes&trackNums=1ZE191X36870888394

Daj izvaži to sranje koje si dobio umjesto kartice (zajedno sa kutijom)...Jer vidim da piše 'item weight' 4 pounds, to je skoro pa 2kg.

 

Jel moguće da je stvarno netko iz UPS-a zamijenio??

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
Jel moguće da je stvarno netko iz UPS-a zamijenio??

 

 A gle stvarno je moguće, pa svi znaju koliko su grafičke na cijeni i koliko su rijetke. Možda su to već i napravili i prošlo pa zašto ne opet.

 

 Samo je to jebenica pava za dokazat.

 

 Baš mi je žao čovijeka. Što tako ga sjebu govna pokvarena. Ja sam kupovao s mindfactorya grafičku, čekao sam je kao da mi treba doć bubreg za transplantaciju.

13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Zato narucite gotovu konfiguraciju kao ja i nemate brige 

Salu na stranu , uglavnom ubuduce uvijek placaj skupe stvari online preko paypala , jer imao sam slicnih situacija ,

a prodavaci se drugacije ponasaju kad je paypal u igri.

I tvoji novci su sigurni .

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

U slucaju da si kupio preko paypala, imas na njihovoj stranici kako se ponasati u ovoj situaciji : tipa kontaktirati prodavaca ,ako je bez rezultata onda otvoriti dispute preko paypala . Jer paypal sve to vrijeme drzi tvoje novce radi tvoje sigurnosti.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Naravno ima vremenski rok, mislim 60 dana. Ako nisi uzeo preko paypala onda ukljuci mozak i ti njih zahebi. Trazi refund jer nisi zadovoljan , ako ne odgovore , vidi sluzbe za prava potrosaca i kontaktiraj ih u svakom slucaju oni moraju da izgube a ti da dobijes svoje pare van. Uradi video na youtubu, posalji linkove na sve moguce forume. To se na taj nacin rijesi u 15 dana.

Pogledaj ovog tipa i bit ce ti lakse : 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice