GTX 650 - ATI Radeon HD 7850

poruka: 3
|
čitano: 2.044
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
GTX 650 VS ATI Radeon HD 7850

Buraz uzima novu grafu a ove dve su mu u planu. Znam da su obe dobre, ali sigurnije je da vas pitam, pa neka odluče nijanse. Dakle, koja je bolja, koliko i zašto? Mislim da ima Dual Core Intel procesor E5300, pa me i to brine, koliko će biti iskorišćenje, s obzirom da je CPU jako star? Rekao sam mu da bi bilo dobro da nabavi neki quad.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTX 650 VS ATI Radeon HD 7850
Comi123 kaže...

Buraz uzima novu grafu a ove dve su mu u planu. Znam da su obe dobre, ali sigurnije je da vas pitam, pa neka odluče nijanse. Dakle, koja je bolja, koliko i zašto? Mislim da ima Dual Core Intel procesor E5300, pa me i to brine, koliko će biti iskorišćenje, s obzirom da je CPU jako star? Rekao sam mu da bi bilo dobro da nabavi neki quad.

na taj procesor i jedna i druga su cisto bacanje novca.

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 650 VS ATI Radeon HD 7850
Comi123 kaže...

Buraz uzima novu grafu a ove dve su mu u planu. Znam da su obe dobre, ali sigurnije je da vas pitam, pa neka odluče nijanse. Dakle, koja je bolja, koliko i zašto? Mislim da ima Dual Core Intel procesor E5300, pa me i to brine, koliko će biti iskorišćenje, s obzirom da je CPU jako star? Rekao sam mu da bi bilo dobro da nabavi neki quad.

7850 je u rangu 650 ti boost,a ako ju overklokaš onda je bolja i od gtxice 660,pa tako da mi nije jasno kako uspoređuješ 650ku sa 7850kom?

battlelog:KICKASS_HR
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2013 0:13 (kurt).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice